برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
میگم از اینکه دلار رو 3 تومن می خوان رسما برسونن میشه وضعیت خزانه داری رو حدسس زد؟؟ یعنی ذخیره ارزی مملکت به نظر خیلی پایین تر از او ن میرسه که بتونن دلار رو کمتر از 3000 تومن بدن و دستشون انگاری یکم بستس یا اینکه خودشون نمیخوان که دلار ارزونتر بشه دکتر به نظرتون کدوم درسته؟

چرا باید کمتر از 3 تومن بدن؟ به کی بدن؟

اولویت 1 و 2 که اولویتهای اساسی هستن رو که 1226 میدن.... 2 تا 8 رو هم که اولویتهای مهم و نیمه مهم هستند 2500 میدن

دیگه بقیش چه فرقی میکنه؟

jalalse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دکتر نظری در این مورد دارید؟
شرکتی که من کار می کنم حدود 16 میلیارد دلار پروژه نفت و گاز داره و جالبه که امروز رفتم خزانه 150 دلار حق تسویه ماموریت ام رو بگیرم گفتن خیلی وقته دلار نداریم!!!
اگه واقعا این قدر اوضاع خراب باشه این قیمت های فعلی به جوک میمونه

aliamiri1390

Registered User
لایک‌ها
104
سلام دوستان
کسی میدونه نشست 5+1 کی هست؟
با تشکر

یک سری مذاکرات چهارشنبه 21 آذر در بروکسل-بلژیک قرار شده بین ایران و نماینده های 5+1 برگزار بشه.وگفتن مقدمه ای برای آغاز مذاکرات در سال جدید میلادی خواهد بود.

Michael Corleone

Registered User
لایک‌ها
122
3 ماه پيش يك بنده خدائي اينجا نظر ميداد :D به اسم djdream كه حذفش كردن ولي خوب خدائي حرفاش درست دراومد. من ميخوام اين قمارو ادامه بدم چون 2300 دلار خريدم و چپم هم پره. هنوز كه چيزي نشده كه بگيم غلط كرديم هرچي شما بگيد. ما 8 سال جنگيديم با اون تلفات بعدش قبول كرديم. ضمنا چين و روسيه هم با ايرانن. ضمنا اونايي كه ميخوان طلا بخرن بجاي دلار خوب ميرفتن چندروز پيش كه اونس 50 واحد پائين اومد ميخريدن و دلارم بياد پائين طلا هم مياد ديگه. خيلي هم به اين اونس اميد نبندين. خريد ملك اشتباهه محضه. تا تكليف سوريه روشن نشه ايران رو كار ندارن. حالا گيريم دلارتون رو فروختين خوب ميخوايد به چي تبديلش كنيد؟
اون دوستي كه گفت ميخواد با 20 ميليونش از ايران بره بدونه كه ويزاي دانشجوئي به مهاجرت تبديل نميشه مگر در شرايط خاص. بدترين كار با اين وضع دلار تحصيل تو خارجه. فقط مهاجرت به كشورهاي انگليسي زبون و بس.
شما که نوامبر عضو شدی از کجا از 3 ماه پیش خبر داری؟؟؟
جناب djdream اگه مردی با یوزر خودت بیا نه این که بری یوزر دیگه بسازی در ضمن ریپورت شد منتظر بن شدن باش

aliamiri1390

Registered User
لایک‌ها
104
یه چیز دیگه هم بگم که سعی میکنم سیاسی نشه.
یک مقام اسرامیلی گفته که ایران بخشی از اورانیم غنی شده خودش رو به مصرف رسونده جوری که 8 ماه از توانایی ساخت بمب دور شده...این هم نشانه ایست...اگر ایران اونقدر اورانیم های خودش رو که غنی کرده مصرف کنه عملا شرط خروج اورانیم های غنی شده از اعتبار ساقط میشه به نظر زیرکانه میاد.

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
میگم از اینکه دلار رو 3 تومن می خوان رسما برسونن میشه وضعیت خزانه داری رو حدسس زد؟؟ یعنی ذخیره ارزی مملکت به نظر خیلی پایین تر از او ن میرسه که بتونن دلار رو کمتر از 3000 تومن بدن و دستشون انگاری یکم بستس یا اینکه خودشون نمیخوان که دلار ارزونتر بشه دکتر به نظرتون کدوم درسته؟
جگ روانی که در بازار راه انداختن تنها جهت جمع کردن نقینگی در شرایط بحران است.ممنوعیت واردات بعضی از کالا ها هم بسیار مشکوکه

siavashb

Registered User
لایک‌ها
0
سلام من 37 میلیون پول تو بانک دارم که بدون دقدقه سودش رو که ناچیزه میگیرم
شدیدا نگران کاهش ارزش پولم هستم
به نظر شما صلاح هست این پول رو که کل سرمایه زندگیمه تبدیل به دلار کنم ؟
درصر سود یا زیانش جقدره :

drcopy

Registered User
لایک‌ها
4
الان ديگه با اين نرخا ريسكش زياده

drcopy

Registered User
لایک‌ها
4
به نظرم فشارها تا انتخابات ايران افزايشي خواهد بود و اگر ايران بتواند مدتي بعد از انتخابات دوام بياورد و كمي هم روابط خارجي را بهبود دهد آنوقت است كه غربي ها كوتاه خواهند آمد. علي الخصوص با يك رئيس جمهور محبوب با آراء زياد. فكرميكنند ايران هم ليبي و سوريه است كه به سرنوشت آنها دچار شود.

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
بازی تموم شد؟ بازار یه جهش هنوز به ما بدهکار هست، این جهش رو بکنه دیگه بازی تمومه.

کاملا موافقم
فکر کنم یک جهش شدید در راه باشه و بعد کاملا تموم بشه تا بعد از انتخابات خودمون

Over_Cracker

Registered User
لایک‌ها
37
سلام من 37 میلیون پول تو بانک دارم که بدون دقدقه سودش رو که ناچیزه میگیرم
شدیدا نگران کاهش ارزش پولم هستم
به نظر شما صلاح هست این پول رو که کل سرمایه زندگیمه تبدیل به دلار کنم ؟
درصر سود یا زیانش جقدره :

بازار را رصد کنید و سکه تو کانال 1.100 خریداری کنید.

drcopy

Registered User
لایک‌ها
4
ظاهرا چون حرف ايشان را جدي نگرفتيد خيلي از دست خودتان عصباني هستيد. به هرحال دستش درد نكنه.
شما که نوامبر عضو شدی از کجا از 3 ماه پیش خبر داری؟؟؟
جناب djdream اگه مردی با یوزر خودت بیا نه این که بری یوزر دیگه بسازی در ضمن ریپورت شد منتظر بن شدن باش

aliamiri1390

Registered User
لایک‌ها
104
دبیر مجمع تشخیص مصلحت **** اظهار کرد: ما پیش از آغاز مذاکره با آمریکا، باید با گروه 1+5 به یک نتیجه مثبت برسیم چراکه این گروه کانال خوبی برای مذاکره با ابرقدرتها است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت **** اظهار کرد: ما پیش از آغاز مذاکره با آمریکا، باید با گروه 1+5 به یک نتیجه مثبت برسیم چراکه این گروه کانال خوبی برای مذاکره با ابرقدرتها است.

به گزارش ایسنا، محسن رضایی در حاشیه مراسم بزرگداشت مرحوم آیت‌الله ملک حسینی - نماینده ولی‌فقیه در یاسوج - در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: رابطه با گروه 1+5 رابطه مناسبی است و ما می‌توانیم در موضوعات مختلف با این گروه مذاکره کنیم.وی افزود: ما باید توجه داشته باشیم اگر سرنوشت کشور با هرکدام از ابرقدرتها را بدون تعامل با دیگر قدرتهای جهانی پیوند دهیم، به طور ناخواسته وارد دعوای بین ابرقدرتها خواهیم شد.دبیر مجمع تشخیص مصلحت **** تاکید کرد: ما رابطه خوبی با گروه 1+5 داریم و باید فعالان ما در عرصه سیاست خارجی همین رابطه خوب را بطور جدی به نتیجه برسانند.

منبع تابناک

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
من يكي خيلي اميد دارم تا مهر سال ديگه همه چيز درست بشه اگه اين فكر رو نكنم چيكار كنم ولي با اين تفكر پيش ميرم تا زندگي سخت نگزره ...

من دلار رو اخراي كارش ميدونم اونم براي كساني كه دنبال سود هستند و نه حفظ ارزش هر چند خريد دلار براي حفظ ارزش درسته از ريال بيشتر ارزش داره ولي يقينا جنسا بيشتر بالا ميره و اين حفظ ارزش خيلي كارايي نداره
ميخوام از كساني كه ميگن ملك براي سرمايه گزاري خوب نيست دلايلشون رو بدونم جداي از مبحث جنگ ،حداقل من يكي اين فاكتور رو براي ايران اصلا عملي نميدونم حتي اگر سوريه عقب بشينه كه اين يكي رو هم من فكر نميكنم به سرانجام برسه و سوريه در مقابل غرب به زانو بشينه چرا كه سوريه قشنگ جنگ بين ايران روسيه و غرب هست اگر سوريه سقوط كنه اين دو كشور ضرر ميكنند ولي اگر سقوط نكنه و غرب عقب بشينه ايران خيلي بيشتر از اوني كه در قبال سقوط سوريه ضرر ميكنه نفع ميبره و كلي برد ميكنه و ميتونه خيلي تو مزاكرات قوي تر عمل كنه

Last edited:

fireman1

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یه 15 تومنی پول دارم این رو چطوری سرمایه گذاری کنم؟ دلار بخرم یا سکه؟ کی و با چه قیمتی؟

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
:آمریکا بدنبال رویکرد جدید درباره ایران؛ لغو تحریمها
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۱۶
یک خبرگزاری غربی از تلاش دولت آمریکا برای اتخاذ رویکردی جدید در قبال ایران در مذاکرات آتی 1+5 با ایران خبر دادند تا از شکست گفتگوها جلوگیری کند.

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، دولت اوباما در حال بررسی اتخاذ رویکردی جدید در مذاکرات آتی با ایران است. به موجب این رویکرد جدید تحریم های موجود علیه ایران بسیار سریعتر از آنچه پیشتر تصور می شد، لغو خواهند شد؛ اگر ایران توجه بیشتری به تعهدات خود در قبال جامعه جهانی نشان دهد.آسوشیتدپرس در ادامه به نقل از مقامات آمریکایی می نویسد: هدف آمریکا جلوگیری از شکست دور آتی مذاکرات با تهران است.

این خبر در حالی منتشر می شود که مقامات ارشد اعضای 1+5 (آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین به اضافه آلمان ) توافق کرده اند که در تاریخ 21 نوامبر در بروکسل با یکدیگر دیدار و در این رابطه گفتگو کنند.برهمین اساس امکان آن بسیار زیاد است که در این نشست اینطور نتیجه گیری شود که کشورهای 1+5 و ایران در اوایل سال اتی میلادی نشست مشترکی را برگزار کنند.بر اساس این رویکرد تازه، در صورتیکه جمهوری اسلامی ایران گام مهمی را در جهت شفافیت و اعتماد سازی برنامه هسته‌ ای ‌اش بردارد، تحریم های اقتصادی علیه این کشور به سرعت رفع خواهد شد.

آسوشیتدپرس، از قول مقامات آمریکایی در این گزارش اعلام کرده است که تدوین یک رویکرد تازه در باره مذاکرات آینده هسته ‌ای کشورهای گروه ١+٥ با ایران، در چهارچوب تلاش‌های آمریکا برای پیشگیری از شکست دور بعدی مذاکرات با ایران است.این مقامات همچنین گفته‌ اند که این رویکرد تازه آمریکا یکی از چند گزینه ‌ای است که پیش از آغاز دور بعدی مذاکرات ارائه خواهد شد. به گفته این مقامات، در این گزینه از ایران خواسته می ‌شود تا غنی ‌سازی اورانیوم با خلوص بالا را متوقف کند، ذخیره فعلی اورانیوم خود را به خارج از کشور بفرستد، و فعالیت‌ در تاسیسات فردو را به حال تعلیق درآورد.در صورت همکاری ایران با این موارد، آمریکا و اروپا نیز تعهد خواهند کرد تا از شدت تحریم های خود علیه صادرات نفت ایران و دیگر حوزه‌ها بکاهند.به گفته این مقامات، در پیشنهاد جدید، سرعت کاسته شدن از فشار تحریمها در مقایسه با پیشنهادهای مطرح ‌شده در مذاکرات پیشین بیشتر شده‌ است.

جزئیات این گزینه پیشنهادی جدید هنوز نامعلوم است، اما به گفته این مقامهای آمریکایی، چارچوب آن به گونه ‌ای تنظیم شده که این طور القا نکنند که هیچ یک از طرفین در برابر دیگری کوتاه آمده است. بنا براین گزارش، با توجه به شکست دورهای متعددی از مذاکرات هسته ‌ای، تنظیم ‌کنندگان متن این پیشنهاد جدید کوشیده ‌اند تا مفاد آن را برای ایران بیشتر از پیش جذاب کنند و در عین حال، سعی کرده‌ اند تا این پیشنهاد حالتی پیدا نکند که گویا تهران به خاطر همراهی با خواسته‌ های غرب، هم ‌اینک پاداشی به دست می ‌آورد.

الف - AP:آمریکا بدنبال رویکرد جدید درباره ایران؛ لغو تحریمها

fireman1

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان یه 15 تومنی پول دارم این رو چطوری سرمایه گذاری کنم؟ دلار بخرم یا سکه؟ کی و با چه قیمتی؟

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
توافق صادر کنندگان روی فروش ارز حاصل از صادرات بالاتر از قیمت ارز مرکز مبادلاتی به دولت چه تاثیری روی قیمت ارز آزاد می‌گذارد؟ (بین 2500 تا 3000)

drcopy

Registered User
لایک‌ها
4
1- ملك راكده و رشدش رو ركرده 2- وقت جنگ خاك مفت ميشه
من يكي خيلي اميد دارم تا مهر سال ديگه همه چيز درست بشه اگه اين فكر رو نكنم چيكار كنم ولي با اين تفكر پيش ميرم تا زندگي سخت نگزره ...

ميخوام از كساني كه ميگن ملك براي سرمايه گزاري خوب نيست دلايلشون رو بدونم جداي از مبحث جنگ ،حداقل من يكي اين فاكتور رو براي ايران اصلا عملي نميدونم حتي اگر سوريه عقب بشينه كه اين يكي رو هم من فكر نميكنم به سرانجام برسه و سوريه در مقابل غرب به زانو بشينه چرا كه سوريه قشنگ جنگ بين ايران روسيه و غرب هست اگر سوريه سقوط كنه اين دو كشور ضرر ميكنند ولي اگر سقوط نكنه و غرب عقب بشينه ايران خيلي بيشتر از اوني كه در قبال سقوط سوريه ضرر ميكنه نفع ميبره و كلي برد ميكنه و ميتونه خيلي تو مزاكرات قوي تر عمل كنه

بالا