برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

SASAN-BSE

Registered User
لایک‌ها
167
سیاست بانک مرکزی اینه که قیمتارو به حدی برسونه تا سال 93 سه تا صفر حذف بشه . این دستور دولته
مگر اینکه رییس جمهور همه چیو عوض کنه

اصلا همچین چیزی با عقل جور در نمیاد !
کدوم کشوری آخه ارزش پولشو کم میکنه تا زودتر عوضش کنه !!؟
تا جای که میشه تا آخرین لحظه ارزش پولو حفظ میکنن مگر اینکه عقل.....!

تا جای هم که من میدونم اون قضیه حذف 3 صفر منتفی شده !
قراره مثلا کوچیک ترین واحد پول که الان فکر کنم (250 ریال) هست رو به 1 واحد پول جدید تبدیل کنن مثلا میشه 250 ریال مساوری 1 پارسی !
این کار خیلی تاثیر داره تا ارز های خارجی ارزششون در مقابل پول کشور بیاد پایین ، کاری که برزیل و آرژانتین کردن !

hiterbox

Registered User
لایک‌ها
95
دکتر موذنی عزیز چند روز قبل در مورد بحران اقتصادی چین و صحبتی در مورد بدهی آمریکا به چین و ارزش پول چین و در نهایت جهش انس داشتین. میشه لطف کنید بیشتر و کامل تر در مورد این چندتا عامل توضیح بفرمایید. با تشکر

aliamiri1390

Registered User
لایک‌ها
104
چند روز پيش گفتم دلار داره بازيش تموم ميشه گفتيد نه
دلار ٢٦٠٠ بازار تهران

دوست گرامی یه 100,000 دلار به قیمت 2700 میخوام برام جور کن روی هر دلار صد تومانش برا خودت !

فکر نمیکنی پست اسپم شما باعث سردرگمی کاربران تازه کار بشه و به هوای پست شمت برن بفروشن .اونوقت توی ضرر اونها شما مقصری

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
غلط كردم بابا اشتباه نوشتم اديت كردم من از بازار بر ميگشتم اينايي كه تو پياده رو دور هم وايستاده بودن ميگفتن ٢٩٠٠ ميخري ساعت ٣

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
آخرین قیمت خرید و فروش ارزهای معتبر خارجی امروز در بازار مشهد مقدس: (صرافی سپهری تا ساعت 17:57:

نام ارز قیمت فروش قیمت خرید
دلار آمریکا 29300 ریال 28600 ریال
یورو 38000 ریال 37000 ریال
پوند انگلیس 47200 46000 ریال
دلار کانادا 30000 ریال 29000 ریال
ریال عربستان 7800 ریال 7300 ریال
درهم امارات 8200 ریال 7800 ریال
دینار کویت 101000 ریال 96000 ریال

کد:
منبع: [url=http://sepehriexchange.com/User/Page/HomePage.aspx]شرکت صرافی سپهری[/url][Code/]

f1saeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
معلوم نیست علت نزول چیست؟ توافق ؟؟ یا مطلب دیگر؟ ایا نزول ادامه دارد ؟ یا اینجا کف است و برای خرید مناسب؟

Harrp

Registered User
لایک‌ها
15
دلار دیگه در این مملکت به زیر 2800 نخواهد رسید و به نظرم تا عید،بین 2800 تا 3100 نوسان میکنه.

پایین اومدن دلار یعنی فاجعه برای اقتصاد کشور. دلار 3 تومن پیامد های مثبتی برای رونق اقتصادی کشور داره و به نظرم از شروع هدفمندی یارانه ها،می بایست مرحله به مرحله،نرخ ارز را آزاد میکردند.

خرید طلا فعلا توجیه اقتصادی داره.اما دلار خیر
درود

شما این عدد 2800 رو از کجا آوردی ؟ یا نکنه کپی‌ از رو بقیه هست ?
این فاجعه رو هم می‌شه خیلی‌ خیلی‌ مختصر با اقلا یدونه مثال برامون روشن کنی‌ ؟ ;)
پستات که جیغ می‌زنه فقط سکّه داری و نگران ارزون شدن $ و پشت بندش سکّه هستی‌ <<<< نظر شخصی

همین الان هم جلالی زده 2870

Last edited:

SASAN-BSE

Registered User
لایک‌ها
167
معلوم نیست علت نزول چیست؟ توافق ؟؟ یا مطلب دیگر؟ ایا نزول ادامه دارد ؟ یا اینجا کف است و برای خرید مناسب؟

امروز یه خبر خوندم در مورد افزایش درآمد ایران از نفتش نسبت به ماه قبل
میتونه حدود 40% نزول همین باشه !

hiterbox

Registered User
لایک‌ها
95
من كه فردا خريدارم. تعداد بالا

دوست عزیز خیلی ساده لوحانه است اگر فکی می کنی با پستهات می تونه جو روانی به بازار بدی. مگه چند نفر این تاپیک را مطالعه می کنند!!!!!

drcopy

Registered User
لایک‌ها
4
به شعور سايرين توهين نكنيد. هر كس خودش ميدونه چي به صلاحش هست. البته من جو هام رو دادم وقتي 2300 بود خريدم اونم زياد نه فقط دلار بلكه سكه هم خريدم. جالبه بعضي وقتا فكر ميكنم خيلي وقته كه گذشته ولي نه انگار همين چند ماه پيش بود كه من تو صرافي هاي فردوسي اولين مشتري بودم و خريدهاي خيلي بالايي داشتم و خيليها به من گفتند بابا خبري نيست داري اينقدر ميخري و بعضي هام نيش خند ميزدن و من تو دلم ميگفتم نكنه من دارم اشتباه ميكنم. ولي نوچ من بردم. اونا باختن. من كار به كار ايران ندارم كه درست بشه يا نه من مهم برام منافعم هست. من كه دروغ نگفتم فردا ميخرم اونم تعداد بالا فقط نگفتم كه چي ميخرم.
به نظر من شما از كساني هستي كه فقط داري جو درست ميكني تو اين تاپيك و فقط ميخواي بگي همه چيز رو به زوال هست دلار ميرسه به ٥ تومن اينا همش فيلمه شما هايي كه نخريد ضرر ميكنيد وووو

خودتم ميدوني كه فردا نميري بخري پس الكي نيا اينجا جو بده

ايران كم كم درست ميشه و به روزاي خوبش ميرسه اينم گفتم كه تو گوشات كني اگه ميخواي اينجا جو بدي برو برا امثال خودت جو بده و فيلم برا ما بازي نكن

pejmanx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
همه جا صحبت از خوردن جام... هست. تو تاکسی،نونوایی،وسط مجلس عروسی،سرای سالمندان، نماز جمعه و ... خلاصه هرجا که بری از زن و بچه تا پیرمرد و پیرزن میگن کار تمومه،مامور اداره برق از بالای دکل ،زیر بارون به همکارش که پایین وایساده میگه توافق کردن رفت پی کارش.

حالا این سوال پیش میاد که هدف حکومت ازین بازی آشکار چیست؟ چرا کارو مثل سال 67 یکباره و تو یک شب زمانی که هیچکس فکرشو نمیکرد تموم نمیکنن؟این آگاه کردن عمومی وآشکار که اتفاقا" کاملا با قصد و نیت انجام میشه برای چیست؟

آیا آماده نمودن افکار عمومی برای شکستن یک تابو و باور یک مساله غیر باور در ذهن عوام و آماده کردنشان برای قبول شکست در مواجه با غرب ؟
یا خریدن زمان؟ اینکه همه دنیا باور کنند که مساله هسته ای ایران تمام است ولی... !!!

Last edited:

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
به شعور سايرين توهين نكنيد. هر كس خودش ميدونه چي به صلاحش هست. البته من جو هام رو دادم وقتي 2300 بود خريدم اونم زياد نه فقط دلار بلكه سكه هم خريدم. جالبه بعضي وقتا فكر ميكنم خيلي وقته كه گذشته ولي نه انگار همين چند ماه پيش بود كه من تو صرافي هاي فردوسي اولين مشتري بودم و خريدهاي خيلي بالايي داشتم و خيليها به من گفتند بابا خبري نيست داري اينقدر ميخري و بعضي هام نيش خند ميزدن و من تو دلم ميگفتم نكنه من دارم اشتباه ميكنم. ولي نوچ من بردم. اونا باختن. من كار به كار ايران ندارم كه درست بشه يا نه من مهم برام منافعم هست. من كه دروغ نگفتم فردا ميخرم اونم تعداد بالا فقط نگفتم كه چي ميخرم.

خنده دار بود حرفت

اینده ایران مهم نیست
پول توی جیبت مهمه ؟

شک کردم ایرانی باشی..

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
الان که ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه قیمت رسیده به 2960 و بعضی جاها هم پایینتر زدن

آیا این نزول قیمت طبیعیه یا مصنوعی؟

همه جا صحبت از خوردن جام... هست. تو تاکسی،نونوایی،وسط مجلس عروسی،سرای سالمندان... خلاصه هرجا که بری از زن و بچه تا پیرمرد و پیرزن میگن کار تمومه،مامور اداره برق از بالای دکل ،زیر بارون به همکارش که پایین وایساده میگه توافق کردن رفت پی کارش.

حالا این سوال پیش میاد که هدف حکومت ازین بازی آشکار چیست. چرا کارو مثل سال 67 یکباره و تو یک شب زمانی که هیچکس فکرشو نمیکرد تموم نمیکنن. این آگاه کردن عمومی وآشکار که اتفاقا" کاملا با قصد و نیت انجام میشه برای چیست.

آیا آماده نمودن افکار عمومی برای شکستن یک تابو و باور یک مساله غیر باور در ذهن عوام و آماده کردنشان برای قبول شکست در مواجه با غرب.
یا خریدن زمان. اینکه همه دنیا باور کنند که مساله هسته ای ایران تمام است ولی...

قصد نا امید کردنتون رو ندارما ولی پستهای 6 ماه و 1 سال قبل من در همین تاپیک هست که گفتم امکان هیچ نوع توافقی نیست. هیچکدوم از طرفین نمیخوان توافقی بشه

نه آمریکا ایران هسته ای میخواد، نه ایران هسته ای رو کنار میزاره...... در نتیجه اگر میخواید بازار رو تحلیل کنید، روی این حرف من هم تحلیل کنید

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دوستان حالاحالا ها دنبال کاهش شدید قیمت نباشید
خود دولت الان داره با 2500 میفروشه ... مشکلی هم تو فروش نداره ! صف هم میبندن براش ! شرط و شروط هم میزاره ! چرا فکر میکنید باید عقب نشینی کنه !؟ اگر دولت میخواست میتونست الان قیمت مبادله ای 100 -200 تومن کاهش بده و یه سیگنال کاهش به بازار بده ..... اما میبینید که این کارو نکرد !
وقتی دلار مبادله ای که با شرط و شروط هست و تازه به همه هم داده نمیشه 2500 هست , دلار ازاد باید یه اختلاف بین خودش و مبادله ای رو حفظ کنه .... به نظرم برای مدتی همین حدود 3000 تومن بمونه دلار ! حالا شاید یه 100 تومن هم بالا و پایین باشه ولی همین حدود نگه میدارن !

بالا