• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
به قران شیرین ترین قیمت ها برای خرد ملکه

سعی میکنم تو یکی دو ماه آینده یه واحد یا یه تیکه زمین بگیرم

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,759
درسته بازار زمین تو رکود ــه ولی الان بهترین زمان برای زدن تو سر مال ــه :D فروشنده رو از در بندازی بیرون از پنجره میاد تو :lol:

مشکل اینجاست آبدارچیا رو جمع کردن : ))) همش با پست شده، فرمو میزنن تو کامپیوتر میگن برو با پست میاد منتها اصلا یادم نبود بپرسم چقدر طول میکشه

حدودا یه ماه طول میکشه

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به قران شیرین ترین قیمت ها برای خرد ملکه

سعی میکنم تو یکی دو ماه آینده یه واحد یا یه تیکه زمین بگیرم

الان هرکی داره باید بجنبه. ما هم کارو یکسره کردیم رفت xD

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
ما ملکی داریم که طرفای سال 70 خریده شده توسط پدرم.سندش یه پوشه هست با چند تا کاغذ توش:wacko:
میشه به سند تک برگ تبدیل کرد؟
برای سند سیم سرب باید چکار کنیم؟
و هزینش چقدر میشه.
چندسال پیش یکی از دوستان برای سیم سرب 700 خرج کرد.الان چقدره؟
تشکر./.

amir.joon

Registered User
لایک‌ها
12
ما ملکی داریم که طرفای سال 70 خریده شده توسط پدرم.سندش یه پوشه هست با چند تا کاغذ توش:wacko:
میشه به سند تک برگ تبدیل کرد؟
برای سند سیم سرب باید چکار کنیم؟
و هزینش چقدر میشه.
چندسال پیش یکی از دوستان برای سیم سرب 700 خرج کرد.الان چقدره؟
تشکر./.

شما بهترین کاری که می تونی انجام بدی اینه که وکیل بگیری اون برات انجام بده.هزینه به نظر من حدود 2 تومن بشه اگه مشکل دیگه ای نباشه ولی باز هم بستگی به وکیلت داره و شرایط ملک.

خود شما هم می تونی بری دنبالش ولی دوندگی زیاد داره نمی دونی باید پیش چه کسی بری و اشنا هم که نداری هم کارت عقب می مونه و هم ممکنه مشکلات دیگه درست شه.

david21

Registered User
لایک‌ها
1,112
آقا ما یه واحد نوساز تو یافت اباد داریم 70 متر با پارکینگ و انباری و پکیج طبقه سوم (فی:2500 متری + 12 پارکینگ تخفیفم داره اگه طالبید بسم ا...)
پخ بزنید

xms

Registered User
لایک‌ها
387
[h=2]ناگفته‌های روحانی درباره مسکن مهر:
[/h]
[h=1] مسکن مهر از جیب فقرا و بدون اجازه مردم ساخته شد

[/h]

"مسکن مهر از جیب فقرا ساخته شد و از مردم برای ساخت مسکن مهر اجازه‌ای گرفته‌ نشد"؛ این‌ها بخشی از گلایه‌های رییس‌جمهور از ساخت واحدهای مسکونی مهر است که 43 هزار میلیارد تومان از پایه پولی کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسن روحانی که پیش از انتخابش به عنوان رییس‌جمهور دولت یازدهم، منتقد مسکن مهر بود شب گذشته پس از گذشت صد روز، گزارش عملکرد دولت یازدهم طی این مدت را تشریح کرد وبا اشاره به تورم ایجاد شده در کشور،‌ مسکن مهر را یکی از مهمترین منشأهای این تورم دانست.

در حالی که بارها از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید، مسکن مهر به عنوان یکی از مهمترین عوامل تورم اعلام شد این بار رسما رییس‌جمهور 43 هزار میلیارد تومان از پایه پولی کشور را متعلق به مسکن مهر عنوان کرد و گفت: تاکنون 43 هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر از بانک مرکزی استقراض شده است.

روحانی که کل پایه پولی کشور از اول خلقت پول تا به حال را 100 هزار میلیارد تومان عنوان کرد، گفت: 43 هزار میلیارد تومان از این میزان یعنی بخش بزرگی از تورم ما از اینجا نشأت می‌گیرد و بخش بزرگی از تورمی که مردم تحت فشار آن هستند، مربوط به مسکن مهر است.

حال با گذشت صد روز از فعالیت دولت، رییس‌جمهور از مسئولان خواسته برای مردم توضیح دهند که 43 هزار میلیارد تومانی که از بانک مرکزی برای مسکن مهر گرفته شده، چقدر تورم در کشور ایجاد کرده است؟

البته رییس‌جمهور تاکید کرد: انتقاد از مسکن مهر و این گفت‌وگوها به معنی تکمیل نشدن مسکن مهر نیست چراکه به تکمیل تعهدات دولت قبل پایبند هستیم و قراردادهایی که دولت قبل با مردم داشته‌ از نظر ما محترم است.

روحانی با اشاره به این‌که دولت برای مسکن مردم طرح دارد و آن را عرضه می‌کند، اظهار کرد: در جواب این سوال که تورم از کجا آمده می‌گویم که بخش بزرگی از تورم مربوط به مسکن مهر است؛ یعنی ما کاری انجام دادیم که یک بخش آن به نفع مردم است اما چون تدبیر و حساب و کتاب نباشد نتیجه‌ی دیگری خواهیم گرفت.

وی با بیان این‌که "تورم یعنی مالیات فقرا"، خاطرنشان کرد: آیا از مردم اجازه گرفته شده است که از جیب فقرا بگیریم و برای عده‌ای مسکن درست کنیم؟ البته طبیعی است عده‌ای که صاحب مسکن شده‌اند نفس راحتی کشیده‌اند.

رییس‌جمهور با بیان این‌که مسکن مهر برای افراد کم‌درآمد جامعه طراحی شد، خاطرنشان کرد: هیچ کس منکر نیست که ساخت مسکن برای مردم کار خوبی است، اما باید بررسی کنیم که چطور، کجا، با چه شرایط و در چه حجمی مسکن بسازیم و پولش را از کجا بیاوریم؟ چون درست نیست که پول مسکن را از جیب تک تک مردم درآورده باشیم.

انتهای پیام

chukar

Registered User
لایک‌ها
51
الان با توجه به بالا بودن قیمت خونه کسی نمی تونه خونه بخره.........................نتیجه اش رانده شدن مردم به بازار اجاره..........................منیجه اش بالا رغتن وحشتناک اجاره ها.....................نتیجه اش انواع معضلات مختلف.........

amlak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان با توجه به بالا بودن قیمت خونه کسی نمی تونه خونه بخره.........................نتیجه اش رانده شدن مردم به بازار اجاره..........................منیجه اش بالا رغتن وحشتناک اجاره ها.....................نتیجه اش انواع معضلات مختلف.........

سلام دوست عزیز.

حرفتون به صورت کلی هست و قضایای کلی در مورد بازارها معمولا صحیح نیستند.

منطقه به منطقه استان به استان فرق هست.

مناطقی هست که قیمت ها نسبت به سال قبل حتی کاهش هم داشته.اجاره حدود 10 درصد تا 15 درصد افزایش داره و حرف شما درسته.

در کل بدبین نباشید آینده مسکن رو به بهبود هست.بالاخره یه وزنه تعادلی بین عرضه و تقاضا هست یعنی نه اونقدر گرون که هیچ کس نخره و نه اونقدر ارزون که همه بخرن.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
61
سال دیگه این موقع به نظرتون ملک چطور میشه بالا میره پایین میاد؟ خرید و فروش زیاد میشه نمیشه ؟
ساخت بهتره یا خرید زمین و باغ

amlak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سال دیگه این موقع به نظرتون ملک چطور میشه بالا میره پایین میاد؟ خرید و فروش زیاد میشه نمیشه ؟
ساخت بهتره یا خرید زمین و باغ

نظر من اینه که قطعا خیلی قیمت ها بالاتر میره.

خرید و فروش زیاد میشه و رکود بازار از بین می ره .(در حال حاضر رکود هست ولی حبابی و علت اصلی جذب سرمایه توسط بورس هست و به محض عادی شدن شرایط و اعتماد سازی اقتصادی(حدودا 2 ماهی طول داره) اوضاع به رونق می گراید.)همین الان خیلی از ساخت و ساز های عظیم که به خاطر اقتصاد مجهول و نامناسب خوابیده بود آغاز شده.

هم ساخت و هم خرید در حال حاضر به صرفه هست.(تمایل بیشتر به خرید هست و ساخت با سرمایه بالا توسط شرکت های انبوه سازی آغاز شده.)

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
شما بهترین کاری که می تونی انجام بدی اینه که وکیل بگیری اون برات انجام بده.هزینه به نظر من حدود 2 تومن بشه اگه مشکل دیگه ای نباشه ولی باز هم بستگی به وکیلت داره و شرایط ملک.

خود شما هم می تونی بری دنبالش ولی دوندگی زیاد داره نمی دونی باید پیش چه کسی بری و اشنا هم که نداری هم کارت عقب می مونه و هم ممکنه مشکلات دیگه درست شه.

مدارک دست نویسی هست.البته مدارک استعلامات و.. هست.
طوری هست که هر وقت نگاشون میکنم خودم میترسم:f34r:
به غیر از وکیل؟

amlak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدارک دست نویسی هست.البته مدارک استعلامات و.. هست.
طوری هست که هر وقت نگاشون میکنم خودم میترسم:f34r:
به غیر از وکیل؟
سلام.
جسارتا ببخشید که من دخالت می کنم (به عنوان برادر کوچیک شما).
مدارک دستنویس مورد قبول نیست.وکیل هم در چنین مواردی حداقل درخواست نصف مالکیت را دارد.
توصیه:مجرب ترین وکیل آشنا به منطقه را پیدا کرده و با هر مبلغی که پیشنهاد داد موافقت کنید(چون بالاخره انقدر بالا پایینتون می کنه که مبلغ درخواستی اولیه رو به زور ازتون بگیره پس چه بهتر که با دل خوش کارها جلو بره).
حداقل 2 تا 3 سال زمان برای پیگیری و نتیجه بخشی این مورد زمان می بره.اگر از وکیل واقعا مجرب و کار بلد استفاده نکنید حتی با این که شما قطعا مالک حقیقی و قانونی هستید امکان صلب مالکیت وجود دارد پس یا کلا اقدامی نکنید یا فقط وکیل توپ.
بازم ببخشید که من دخالت کردم و امیدوارم موجب ناراحتی و نا امیدی نشده باشم.

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

سلام

الان با 80 تومن یه واحد 70-80 متری آینده دار کجای کرج میشه خرید ؟؟

amlak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام

الان با 80 تومن یه واحد 70-80 متری آینده دار کجای کرج میشه خرید ؟؟

سلام.
جای آینده دار که نمیشه.(تقریبا مورد خاصی هم با این مبلغ من سراغ ندارم.)
اجازه بدید باز هم فردا هم یه نگاهی بندازم و از همکارا بپرسم.
من پیشنهاد می کنم با این پول کم شما یه زمین یا مغازه بخری.خیلی بعید می دونم که موردی که مدنظرتون هست با اون مبلغ پیدا بشه.شاید پیش فروش(جای آینده دار) متری 1.5 گیر بیاد ولی واحد نوساز و تحویلی نه.

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
سلام.
جای آینده دار که نمیشه.(تقریبا مورد خاصی هم با این مبلغ من سراغ ندارم.)
اجازه بدید باز هم فردا هم یه نگاهی بندازم و از همکارا بپرسم.
من پیشنهاد می کنم با این پول کم شما یه زمین یا مغازه بخری.خیلی بعید می دونم که موردی که مدنظرتون هست با اون مبلغ پیدا بشه.شاید پیش فروش(جای آینده دار) متری 1.5 گیر بیاد ولی واحد نوساز و تحویلی نه.

ممنون از شما
مغازه حدودن چند متری میشه ؟؟ خیلی سپاسگزارم

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
سلام.
جسارتا ببخشید که من دخالت می کنم (به عنوان برادر کوچیک شما).
مدارک دستنویس مورد قبول نیست.وکیل هم در چنین مواردی حداقل درخواست نصف مالکیت را دارد.
توصیه:مجرب ترین وکیل آشنا به منطقه را پیدا کرده و با هر مبلغی که پیشنهاد داد موافقت کنید(چون بالاخره انقدر بالا پایینتون می کنه که مبلغ درخواستی اولیه رو به زور ازتون بگیره پس چه بهتر که با دل خوش کارها جلو بره).
حداقل 2 تا 3 سال زمان برای پیگیری و نتیجه بخشی این مورد زمان می بره.اگر از وکیل واقعا مجرب و کار بلد استفاده نکنید حتی با این که شما قطعا مالک حقیقی و قانونی هستید امکان صلب مالکیت وجود دارد پس یا کلا اقدامی نکنید یا فقط وکیل توپ.
بازم ببخشید که من دخالت کردم و امیدوارم موجب ناراحتی و نا امیدی نشده باشم.

سلام.
اختیارداری داداش.اتفاقا راهنمایی شما باعث میشه که زودتر پیگیر بشیم.باید زودتر اقدام کنم.
تــشــــکـــر.

بالا