• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
خدا از دهنت بشنوه قیمتها بکشه پایین ولی بایید میدونم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
چند مدت پیش یه خونه واسه خرید سوال کردم ، بنگاه دار میگفت 220 میل ، الان همون رو باز سوال کردم میگفت 170 میل...

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
در مورد این وام مسکن جدید اطلاعی ندارین ؟ شرایطش چی جوریه ؟ میشه مثل قبلی امتیاز خرید ؟ ضامن و این چیزا چی جوریه ؟

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
سلام دوستان

امیدوارم حال همتون خوب باشه و ممنون بابت ایجاد چنین تاپیکی.

بنده یک گروه کامل از بنا استاد کار گرفته تا لوله کش ماهر و کارگر رو در اختیار دارم که سابقه ی عالی در ساخت و ساز دارند.

ساخت و ساز در اطراف شهر رشت انجام خواهد شد که از موقعیت نسبتا خوبی برخوردار می باشد . (زمین مناسب هم موجوده در صورت توافق)

قرارداد و توافق نامه محضری ثبت خواهد شد .

سرمایه گذار تمامی هزینه ها را پرداخت و فاکتور دریافت خواهد کرد . (در صورت توافق مسئولیت برخی از امور برای شفاف سازی به عهدی سرمایه گذار قرار داده خواهد شد )

پاسخ به سوالات در پ خ .

در خدمتم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
ميشه بگين كجا بود و مشخصات؟

شیراز عزیز /.

مجتمع مسکونی 12 سال ساخت.. 3-4 ماه پیش --> 220+ معامله میشد حالا شده 170ت.. البته هر طبقه که بالاتر میره بین 4 تا 7 میل اختلاف قیمت پیدا میکنه..

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزيز ميدونم شيرازي،ميخاستم بدونم كجاي شيراز؛اين قيمته..سند داره؟مرتبه؟طبقه چنده؟وكلا چند واحدي هست؟

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
یه سئوال دارم خدمت کارشناسا :D
انگار قراره وام 50 میلیون واسه مسکن بدن به جوونا ، من کاری ندارم که این خبر راسته یا دروغ ، یه وام به همه میدن یا نه
فقط میخوام بدونم اگه این وام حقیقت داشته باشه و جوونا خونه بخوان بخرن باهاش قیمت کل خونه ها بالا میره یا پائین؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یه سئوال دارم خدمت کارشناسا :D
انگار قراره وام 50 میلیون واسه مسکن بدن به جوونا ، من کاری ندارم که این خبر راسته یا دروغ ، یه وام به همه میدن یا نه
فقط میخوام بدونم اگه این وام حقیقت داشته باشه و جوونا خونه بخوان بخرن باهاش قیمت کل خونه ها بالا میره یا پائین؟

فقط رونق میده به بازار
ملکی که 1300-1400 با ناز میداد الان داره 900 التماس می کنه.
فروشنده زیاده و خریدار نیست.

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
اینجوری که من فهمیدم تا یه مدت قیمتا میاد پائین و دوباره میره بالا :D

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
احتمال بسیار زیاد قبل عید بازار رونق میگیره
و از اواخر بهار قیمتها یه سیر صعودی ملایم رو شروع خواهد کرد

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
بنظر من برای سرمایه گزاری زمین سود خیلی خوب و قابل توجهی داره.
مثلا یکی یک قطعه زمین های چناران رو میخره بعد از تفکیک بستگی به شانسش یهو دیدی زمینش وسط یه میدون افتاد!اونوقت دیگه دولت با چندین میلیون قطعه شمارو میخره....
یه میوفته نبش خیابون و.....که بازم سود خوبی داره.کلا اگه این اتفاق ها هم نیوفته بعد تفکیک بسیار بالاتر از قیمت خریداری شده شما میخرن....
حالا اگه تفکیک هم نشد هر سال نسبت به تورمقیمتش میره بالا تر و در اینصورت هم سود دارید:)
پس بخاطر اینه که تا حالا کسی از خرید زمین ناراضی نبوده و ضرر نکرده بلکه.....

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
من الان یه خونه تو شهرستان دارم که 80 م قیمت شده ولی چون بازار رونق نداره و مشتری کم هست بیشتر از 65 نمیخرن از یه طرفی هم چون میخوام برم مشهد واسه زندگی اونجا هم خونه ها خیلی ارزون شده و میتونی خونه تقریبا خوبی با 90 تا 100 بخری
ولی مطئنا قیمت خونه ها از اردیبهشت میره بالا و مشتری هم زیاد میشه مثل قدیم
حالا سئوال من اینه که هر سال این موقع سال این اتفاق واسه قیمت خونه ها میوفته یا امسال فقط اینطوریه؟
من اگه خونه م رو نفروشم و بذارم سال دیگه با قیمت بهتر و بالاتری بفروشم دوباره سال بعد همین موقع ها قیمت خونه ها همینجوری میاد پائین تا بشه خونه به دلی خرید؟
عزیزان جواب بدن

amin_anzio

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان من الان یه چیزی تو اخبار شنیدم نمیدونم درست شنیدم یا نه.!
گفتند این وام 50 تومنی 25 تومنش برای داماده و 25 تومن برای عروس.!
و برای استفاده از 25 تومن وام عروس خانم باید 3 دانگ خونه به نام ایشون بشه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی من که مثلا میخوام یه خونه ی 300 میلیونی بخرم برای اینکه همسرم 25 میلون وام بگیره ( که قسط اون هم من باید بدم ) باید 3 دنگش رو بزنم بنامش.؟؟؟؟!!!!!
25 میلیون پول 5 متر خونه تو تهرانه.! گیریم قسطش هم خانم بده من باید بخاطر 5 متری که پولشو داده 3 دنگه کل خونه رو بدم به ایشون؟! البته 3 دنگ دیگش هم که احتمالا میشه معادل مهریه زن.!! بعد گفت نمیشه مثلا یه دنگش رو بزنید باید حتما 3 دنگ 3 دنگ باشه.
آیا خبر رو درست شنیدم یا اشتباه شنیدم یا برداشتم اشتباه بوده؟
ولی اگه درست شنیدم 2 تا سوال دارم :
1- واقعا" ایران مردسالاریه؟! 2- تو ایران حقوق زن ضایع میشه؟ یا کاملا برعکسه.!!

شایدم هدف از این قانون این بوده که خیلی ها از این تسهیلات استفاده نکنند.

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
دوستان من الان یه چیزی تو اخبار شنیدم نمیدونم درست شنیدم یا نه.!
گفتند این وام 50 تومنی 25 تومنش برای داماده و 25 تومن برای عروس.!
و برای استفاده از 25 تومن وام عروس خانم باید 3 دانگ خونه به نام ایشون بشه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی من که مثلا میخوام یه خونه ی 300 میلیونی بخرم برای اینکه همسرم 25 میلون وام بگیره ( که قسط اون هم من باید بدم ) باید 3 دنگش رو بزنم بنامش.؟؟؟؟!!!!!
25 میلیون پول 5 متر خونه تو تهرانه.! گیریم قسطش هم خانم بده من باید بخاطر 5 متری که پولشو داده 3 دنگه کل خونه رو بدم به ایشون؟! البته 3 دنگ دیگش هم که احتمالا میشه معادل مهریه زن.!! بعد گفت نمیشه مثلا یه دنگش رو بزنید باید حتما 3 دنگ 3 دنگ باشه.
آیا خبر رو درست شنیدم یا اشتباه شنیدم یا برداشتم اشتباه بوده؟
ولی اگه درست شنیدم 2 تا سوال دارم :
1- واقعا" ایران مردسالاریه؟! 2- تو ایران حقوق زن ضایع میشه؟ یا کاملا برعکسه.!!

شایدم هدف از این قانون این بوده که خیلی ها از این تسهیلات استفاده نکنند.
بله ظاهراً این مسخره بازی وجود داره و دلیل مزحکشم "بانک مسکن این تصمیم را برای تسهیل ازدواج و تحکیم خانواده ها گرفته است." اعلام کردند!

کلاً بدونید توی مملکت ما یا وام نمیدند یا اینقدر ضامن میگیرن پشیمون شی یا اینقدر تبصره میدن که...

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
143
با این اوضاع یک دعوای درست و حسابی بین دختر و پسر هایی که نامزد بودن میافته . حتما دختر و پسرهایی که نامزد بودن برای وام 50 میلیونی برنامه ریزی کردند و حالا آقا پسر این جریان مسخره جدید رو شنیده و طبیعتا میکشه کنار و دختره هم میگه چرا کشیدی کنار مگه چی میشه 3 دنگ به نامم بزنی ما که میخوایم برای همیشه با هم زندگی کنیم و .......... خلاصه با این طرحشون کلی گند زدند

iasp

Registered User
لایک‌ها
12
من تو گرونیا یه اپارتمان پیش خرید کردم که یک سال دیگه اماده میشه
به نظرتون ضرر کردم؟
اخه یه عده میگن از اینم ملک ارزون تر میشه

بالا