برگزیده های پرشین تولز

سلام روشهای پولدار شدن تو ایران بگین تا بقیم بتونن پولدار بشن

پلانگتون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
بیایید تهران دچار تضاد بشید مجبورید برید حومه شهر بشینید با کلی مشکلاتی که براتون پیش میاد زن و بچه تون هم هوا به سرشون میزنه پر توقع میشن.خونه و ماشین که حق مسلمشونه و چیزای دیکه هم میخوان

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
برین تهران ! همه بودجه کشور تو این طویله تزیین شدس ! تمام بودجه کشور در این شهر هزینه میشه! 7 هزار میلیارد فقط براش یه پل صدر ساختن

بازار هدف محصولات ما تهرانه! برید تهران:general711:
طویله تزیین شده را خوب اومدی.:D:general601:
ما که از طویله اومدیم بیرون.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
تهران خبری نیست بیخود مردم رو تشویق نکنید بیان اینجا
گفتم کسی که میتونه توانایی داره .
پست هایی که زدم فهمش اینقدر سخته؟
فرضاً یه بابا 1 میلیارد داره بیاد اینجا یه اپل استور بزنه (فقط محصولات اپل رو بفروشه) موفق میشه؟ مطمئناً نه بعد یه مدت جمعش میکنه .. اما تو تهران شانس موفقیتش زیاده

یا بخواد یه رستوران بزرگ بزنه ..
تو شهرستانها زندگی راحته با 1 میلیون میشه زندگی کرد تهران مشکلات خودشو داره
بله راحته . دور تفریح رو خط بکشی (حتی یه مسافرت یک روزه) تفریحت بشه دیدن تلوزیزین میلی، خیار رو به عنوان میوه استفاده کنی دور بقیه میوه ها خط بکشی... ماهی دوبار کباب بخوری ... شانس بیاری به بیماری دچار نشی یا بیماری نداشته باشی که محبور بشی بری شهر دیگه برای درمان، بله میشه با 1 میلیون زندگی کرد. اگه اسمش زندگی گذاشت

با کمتر 2 میلیون تومن نمیشه زندگی کرد

Last edited:

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بیست سال تهران بودم.
در کل تهران از لحاظ فرهنگی خیلی فرقی با جاهای دیگه ایران نداره فقط رنگش کردن و ظاهرش خوشگل تر شده .:D اون پاییناش که کلا تعطیله از شهرستانم بدتره یه مشت لات و چاقوکش ریخته اونجا.:D بالاهاش هم مردمش ظاهرشون خوبه اما فکراشون بو میده همون مردم شهرستانن با این تفاوت که شهرستانیای عقده ای و یک سری هم راه زن مدرن جمع شدن اونجا ، بومی های دهاتی تهرانم که چاخان و دروغگو . :D
دیگه از کجاش بگم مگه فکر کردی تهران چی داره؟:Dهیچ اش دهن سوزی نیست . پولتو تو تهران حروم نکن .
اگر میخوای تفریح کنی و زندگی کنی برو بیرون از ایران برو اروپا و امریکا .
این مملکت تهران و غیر تهرانش هیچ فرقی نداره.:general502:

Last edited:

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
صحیح و خطا و ازمایش کردن ایده هایی که توی ذهنتونه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
یکی از راه های پولدار شدن ریسک کردنه ....

بیست سال تهران بودم.
در کل تهران از لحاظ فرهنگی خیلی فرقی با جاهای دیگه ایران نداره فقط رنگش کردن و ظاهرش خوشگل تر شده .:D اون پاییناش که کلا تعطیله از شهرستانم بدتره یه مشت لات و چاقوکش ریخته اونجا.:D بالاهاش هم مردمش ظاهرشون خوبه اما فکراشون بو میده همون مردم شهرستانن با این تفاوت که شهرستانیای عقده ای و یک سری هم راه زن مدرن جمع شدن اونجا ، بومی های دهاتی تهرانم که چاخان و دروغگو . :D
دیگه از کجاش بگم مگه فکر کردی تهران چی داره؟:Dهیچ اش دهن سوزی نیست . پولتو تو تهران حروم نکن .
اگر میخوای تفریح کنی و زندگی کنی برو بیرون از ایران برو اروپا و امریکا .
این مملکت تهران و غیر تهرانش هیچ فرقی نداره.:general502:
بحث کسب و کار بود.. گفتم بخوای کار خوبی راه بندازی شهر کوچیکی مثل شهر ما جاش نیست. تهران یا شهرهای بزرگ دیگه بهتر جواب میده
اونا هی گفتن عله بله ..
اما تهران اما اون قدرها هم بد نیست ... هر چی باشه از شهر ما بهتره.

حالا شما کجا ساکنی؟

Last edited:

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بحث کسب و کار بود.. گفتم بخوای کار خوبی راه بندازی شهر کوچیکی مثل شهر ما جاش نیست. تهران یا شهرهای بزرگ دیگه بهتر جواب میده
اونا هی گفتن عله بله ..
اما تهران اما اون قدرها هم بد نیست ... هر چی باشه از شهر ما بهتره.

حالا شما کجا ساکنی؟
من موقتا تو یه دهاتی هستم.:D سال دیگه ازین مملکت میرم راحت میشم.:D

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من نمیخوام پولدار شم , فقط یکی بیاد دست مارو بگیره ببره سر یه کارت عادی بی دردسر با همون حقوق وزارت کاری با بیمه
برا من همین کافیه

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
من نمیخوام پولدار شم , فقط یکی بیاد دست مارو بگیره ببره سر یه کارت عادی بی دردسر با همون حقوق وزارت کاری با بیمه
برا من همین کافیه
الان میگی ... رفتی سرکار میگی چرا من همه زحمتارو بکشم صاحب کاره همه پولو برداره بمن چندر غاز میده ... شروع میکنی به بامبول در اوردن و میری شکایت میکنی و..
اخرشم میای بیرون از پیش طرف دنبال کار با درآمد بیشتر... یا خودت یه شغل دیگه میزنی
انسان ذاتش طمعه ... هممون البته ... جسارت به شما نباشه

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
من موقتا تو یه دهاتی هستم.:D سال دیگه ازین مملکت میرم راحت میشم.:D
خارجشم بری برادر من آسمون همین رنگیه... برای من و شمای مهاجر کسی فرش قرمز پهن نکرده که... اونجا هم ما شهروند درجه دو و چه بسا سه حساب میشیم باید بریم تو همون در و دهاتاشون و زندگیمونو بکنیم... بعلاوه هزاران نوع تحقیر و فشار روحی عصبی
چند صباحی برامون یه سری جذابیت هایی داره ولی بعد از چند سال اونم رنگش میپره...
کسی که تو ایران بی در و پیکر چیزی نشد تو هیچ جای دنیا چیزی نمیشه.... البته قبول دارم اگر به رندگی متوسط قانع باشید و نهایت ارزوتون این باشه شرایط برای این نوع زندگی اونجا کاملا مهیاست

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خارجشم بری برادر من آسمون همین رنگیه... برای من و شمای مهاجر کسی فرش قرمز پهن نکرده که... اونجا هم ما شهروند درجه دو و چه بسا سه حساب میشیم باید بریم تو همون در و دهاتاشون و زندگیمونو بکنیم... بعلاوه هزاران نوع تحقیر و فشار روحی عصبی
چند صباحی برامون یه سری جذابیت هایی داره ولی بعد از چند سال اونم رنگش میپره...
کسی که تو ایران بی در و پیکر چیزی نشد تو هیچ جای دنیا چیزی نمیشه.... البته قبول دارم اگر به رندگی متوسط قانع باشید و نهایت ارزوتون این باشه شرایط برای این نوع زندگی اونجا کاملا مهیاست
ببین عزیزم برادر من اونوره و از نزدیک با اوضاع اشنا هستم حتی یه بارم سر زدم بهش.این حرفایی که میزنی مال کسیه که سرشو کرده زیر برف تا حالا از سر کوچشون اونورتر نرفته و میخواد تو همین خراب شده بین موش های دروغگو زندگی کنه و به همین هم راضیه شما همینجا حال کن!
توی این طویله سالم نمیشه زندگی کرد.تهران و غیر تهرانم نداره همه جا بودم. بدرد امثال من نمیخوره چون از دورویی و تزویر بدم میاد این مردم تا ابد هم ادم بشو نیستن چون دروغ و پلیدی درشون نهادینه شده.. خیلی وقته میخوام برم دیگه کم کم دارم راحت میشم.:D
برادر من کانادا زندگی میکنه اتفاقا موقعی که رفت براش فرش قرمز پهن کردن تو فرودگاهم اومدن دنبالش زندگیشم عالیه! :Dاسمونش هم ابیه ابیه .:D مردم هم جیب همدیگه را نمیزنن تو قیافشون هم نگاه میکنی زشتی و پلیدی نمیبنی. :p

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
الان میگی ... رفتی سرکار میگی چرا من همه زحمتارو بکشم صاحب کاره همه پولو برداره بمن چندر غاز میده ... شروع میکنی به بامبول در اوردن و میری شکایت میکنی و..
اخرشم میای بیرون از پیش طرف دنبال کار با درآمد بیشتر... یا خودت یه شغل دیگه میزنی

مگه بچه 17 سالم؟؟!! :D 29 سالمه تا الان کلی کار مختلف تجربه کردم
کسی منو ببره سر یه کار راحت بی دردسر با همون حقوق پایه و بیمه , من میپرستمش غلط بکنم برم شکایت کنم :p
شما یا تو جامعه کاری ایران هنوز درست وارد نشدی یا ......... الان کارگرا کار میکنن عرق میریزن 9 ماه حقوق بهشون نمیدن وقتی هم میگن 9 ماه حقوقمونو ندادید تازه مجازاتم میشن شلاق میخورن
تو این جامعه هر کی همیچن کار داشت باید کلاهتو بندازی هوا

Last edited:

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
طرف تو ایران سر مردم شیره میماله ماهی دو تومن هم درامد داره .این بابا دیگه احساس میکنه اخر ثروتمنده و اخر موفقیت و زندگی همینه که این بابا بهش رسیده.:general404: میشینه ابگوشترو با پیاز و دوغ میزنه بعدش هم میاد اینجا یه حرف چرت تکراریو بیست بار تکرار میکنه که هر کی تو ایران فلان شد اونور هم فلان میشه و فرش قرمز و زرد و ازین خزعبلات.:D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
گفتم کسی که میتونه توانایی داره .
پست هایی که زدم فهمش اینقدر سخته؟
فرضاً یه بابا 1 میلیارد داره بیاد اینجا یه اپل استور بزنه (فقط محصولات اپل رو بفروشه) موفق میشه؟ مطمئناً نه بعد یه مدت جمعش میکنه .. اما تو تهران شانس موفقیتش زیاده

یا بخواد یه رستوران بزرگ بزنه ..

بله راحته . دور تفریح رو خط بکشی (حتی یه مسافرت یک روزه) تفریحت بشه دیدن تلوزیزین میلی، خیار رو به عنوان میوه استفاده کنی دور بقیه میوه ها خط بکشی... ماهی دوبار کباب بخوری ... شانس بیاری به بیماری دچار نشی یا بیماری نداشته باشی که محبور بشی بری شهر دیگه برای درمان، بله میشه با 1 میلیون زندگی کرد. اگه اسمش زندگی گذاشت

با کمتر 2 میلیون تومن نمیشه زندگی کرد

الان مجردی هم بخوای توی شهرهای بزرگ خوب زندگی کنی ماهی 2 تومن خیلی کم هست. به خصوص هزینه خوراکی جات و اِسکان خیلی بالا رفته...

دقیقا! طرف اصلا نمیخواد ریسک کنه میگه من برم شاغل بشم و فقط پول بگیرم، بعد از یک مدت می بینه، ای بابا همه سود برای صاحب کار هست. بالاخره کاسبی حساب کتاب داره اون کسی که خون دل خورده و یک کاسبی راه انداخته نمیاد همینجوری به من و شما پول مفت بده! زندگی سواری دادن داره (یا به زندگی یا به دیگران) حالا هرکسی توی یک دوره زندگیش این سواری را داده!

ببین عزیزم برادر من اونوره و از نزدیک با اوضاع اشنا هستم حتی یه بارم سر زدم بهش.این حرفایی که میزنی مال کسیه که سرشو کرده زیر برف تا حالا از سر کوچشون اونورتر نرفته و میخواد تو همین خراب شده بین موش های دروغگو زندگی کنه و به همین هم راضیه شما همینجا حال کن!
توی این طویله سالم نمیشه زندگی کرد.تهران و غیر تهرانم نداره همه جا بودم. بدرد امثال من نمیخوره چون از دورویی و تزویر بدم میاد این مردم تا ابد هم ادم بشو نیستن چون دروغ و پلیدی درشون نهادینه شده.. خیلی وقته میخوام برم دیگه کم کم دارم راحت میشم.:D
برادر من کانادا زندگی میکنه اتفاقا موقعی که رفت براش فرش قرمز پهن کردن تو فرودگاهم اومدن دنبالش زندگیشم عالیه! :Dاسمونش هم ابیه ابیه .:D مردم هم جیب همدیگه را نمیزنن تو قیافشون هم نگاه میکنی زشتی و پلیدی نمیبنی. :p

مطمئن باش برادر محترم شما یک چیزایی داره که من و شما نداریم وگرنه ما هم الان کانادا بودیم. اگر به حرفت اعتقاد داری یک روز هم اینجا نمون. در کل اونهایی که بعنوان یک فرد عادی و معمولی میرن اونور آب فقط از مزایاش برای شما میگن و معایبش را مخفی میکنن. حالا خودت بری انشاالله کاملا میفهمی شرایط اونجا را...

مگه بچه 17 سالم؟؟!! :D 29 سالمه تا الان کلی کار مختلف تجربه کردم
کسی منو ببره سر یه کار راحت بی دردسر با همون حقوق پایه و بیمه , من میپرستمش غلط بکنم برم شکایت کنم :p
شما یا تو جامعه کاری ایران هنوز درست وارد نشدی یا ......... الان کارگرا کار میکنن عرق میریزن 9 ماه حقوق بهشون نمیدن وقتی هم میگن 9 ماه حقوقمونو ندادید تازه مجازاتم میشن شلاق میخورن
تو این جامعه هر کی همیچن کار داشت باید کلاهتو بندازی هوا

شما کجا هستی که کار با حقوق اداره کاری پیدا نمیکنی؟ دنبال کار گشتی؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
بایدم همینطور باشه تا آخر نمیشه که کارای اون صاحب کار رو انجام بده ، تو کارش هم پیشرفت کنه و همون دستمزد اولیه رو بگیره

مثلاً تو فوتبال مسی مگه برای تیم های پایه بارسلونا فوتبال نمیکرد شاید دستمزدش اون موقع (بر فرض) 1000 دلار در ماه بود. حالا که بهترین فوتبالیست جهان شده هنوز باید همون دستمزد قبل رو بگیره؟

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
مطمئن باش برادر محترم شما یک چیزایی داره که من و شما نداریم وگرنه ما هم الان کانادا بودیم. اگر به حرفت اعتقاد داری یک روز هم اینجا نمون. در کل اونهایی که بعنوان یک فرد عادی و معمولی میرن اونور آب فقط از مزایاش برای شما میگن و معایبش را مخفی میکنن. حالا خودت بری انشاالله کاملا میفهمی شرایط اونجا را...
ای بابا :Dشما چرا خودتو با دیگران جمع میبندی؟ من و شما؟!!:D بله شاید مهاجرت بدرد شما نخوره اما خودتو با دیگران جمع نبند.
اون چیزی که فعلا ندارم و به همین خاطر هم تو این خراب شده ام نقدینگی کافی هست که سر یه موضوعی ورشکست شدم که خداروشکر اونم داره درست میشه.داداشم که اونوره خداروشکر:p اونور اب هیچ معایبی نداره گلم .دارم میگم خودم مدتی توریستی اونجا بودم بعد تو میخوای به من معایبش را بگی؟! :general509::D یعنی میگی از جهنم دره معایبش بیشتره؟:oops::D
کانادا و امریکا بهشت برینه شک نکن تو این قضیه حداقل برای من که اینطوریه. اون یک باری که کانادا رفتم زمانی که وارد اون کشور شدم انگار که از جهنم دره خارج و وارد بهشت برین شدم. :general504::general406:

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بخوای مفت خوری کنی صبح ساعت 12 ظهر از خواب پاشی و کار هم نکنی پولتو بذاری بانک سودشو بخوری خوب همین ایران بمون حال کن .
برای هر کسی فرق داره.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
ای بابا :Dشما چرا خودتو با دیگران جمع میبندی؟ من و شما؟!!:D بله شاید مهاجرت بدرد شما نخوره اما خودتو با دیگران جمع نبند.
اون چیزی که فعلا ندارم و به همین خاطر هم تو این خراب شده ام نقدینگی کافی هست که سر یه موضوعی ورشکست شدم که خداروشکر اونم داره درست میشه.داداشم که اونوره خداروشکر:p اونور اب هیچ معایبی نداره گلم .دارم میگم خودم مدتی توریستی اونجا بودم بعد تو میخوای به من معایبش را بگی؟! :general509::D یعنی میگی از جهنم دره معایبش بیشتره؟:oops::D
کانادا و امریکا بهشت برینه شک نکن تو این قضیه حداقل برای من که اینطوریه. اون یک باری که کانادا رفتم زمانی که وارد اون کشور شدم انگار که از جهنم دره خارج و وارد بهشت برین شدم. :general504::general406:

بهشت برین بر شما و برادر گرامی خوش. راستی چه موقع عازم هستی؟ رفتی مزایاش را هم اینجا بنویس شاید ما هم اومدیم. بر خلاف شما من مشکل نقدینگی هم ندارم و می تونم زودی بیام.

بایدم همینطور باشه تا آخر نمیشه که کارای اون صاحب کار رو انجام بده ، تو کارش هم پیشرفت کنه و همون دستمزد اولیه رو بگیره

مثلاً تو فوتبال مسی مگه برای تیم های پایه بارسلونا فوتبال نمیکرد شاید دستمزدش اون موقع (بر فرض) 1000 دلار در ماه بود. حالا که بهترین فوتبالیست جهان شده هنوز باید همون دستمزد قبل رو بگیره؟
قانونش این هست. شما وقتی بری یک جایی کاری را انجام بدی که همه بلدن و نیاز به تخصص خاصی نداشته باشه همیشه حقوقت حداقل هست. من نوعی اگه بیام به صاحب کار اعتراض کنم میگه خوش اومدی و خیلی راحت یک نفر دیگه را میاره. فقط در صورتی حاضره پول بیشتره بده که براش منفعت بیشتری داشته باشم... (همه دنیا همین هست)

یک پزشک ممکنه ماهی 200 میلیون درآمد داشته باشه اما منشی یک پزشک همون حقوق ماهی 1.5 را میگیره و نه بیشتر چون منشی زیاده!

امینی نسب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
بهشت برین بر شما و برادر گرامی خوش. راستی چه موقع عازم هستی؟ رفتی مزایاش را هم اینجا بنویس شاید ما هم اومدیم. بر خلاف شما من مشکل نقدینگی هم ندارم و می تونم زودی بیام.
:D مزایاش بستگی به ادمش داره که درک کنه. یکی میبینی از جنس همین اکثریت مردم ایرانه میخواد دروغ بگه دزدی کنه کار هم نکنه و قانونم کاریش نداشته باشه و شکمشو اینجوری گنده میکنه هیچ فرقی هم براش نداره فقط میخواد مثل خوک بخوره و به هر قیمتی پولدار بشه.خوب این ادم همون ایران بمونه هم برای خودش هم خانوادش بهتره. :Dچون محیط ایران براش مساعد هست و همه مثل خودش چاخان و دو رو و دروغگو هستن خوب مشخصه این ادم تو ایران راحته.:D
باید ببینی جهان بینیت چیه و توی کدوم دسته ای.

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
طرف تو ایران سر مردم شیره میماله ماهی دو تومن هم درامد داره .این بابا دیگه احساس میکنه اخر ثروتمنده و اخر موفقیت و زندگی همینه که این بابا بهش رسیده.:general404: میشینه ابگوشترو با پیاز و دوغ میزنه بعدش هم میاد اینجا یه حرف چرت تکراریو بیست بار تکرار میکنه که هر کی تو ایران فلان شد اونور هم فلان میشه و فرش قرمز و زرد و ازین خزعبلات.:D
اولا بگم بنده بهیچوجه مدافع شرایط امروز ایران و مخالف فرهنگ غرب نیستم .. بنابراین بی دلیل جبهه نگیرید... و در ادامه عرض کنم به عنوان یک فرد ایرانی عرض کنم خدمتتون :

وقتی نمیتونید صحبت طرفتون رو با منطق و دلیل نقد کنید به فکر تخریب طرفتون می افتید ... وطنتون رو طویله خطاب میکنید به میلیون ها آدم توهین میفرمایید... هموطن هاتون رو مورد بدترین تهمت ها و الفاظ قرار میدهید .. موش خطاب میکنید و کشورمون رو طویله خطاب میفرمایید..
براستی فکر میکنید جای شما کشور های متمدن اروپایی هست؟؟
برنامه بفرمایید شام رو گاها نگاه میکردم خدارو شکر میکردم که خداوند متعال چه لطف عظیمی به ایرانی ها کرده که یک سری ها از ایران رفتن... در مورد شما هم با این لحن ، طرز بیان سخیف و میزان پایین اخلاق باید همین تعبیر رو بکار برد.
برادر شما هم بهرصورت شهروندان درجه دوم و حتی سوم اون کشور محسوب میشن انشاله خودتون تشریف میبرید و با گوشت و پوستتون درک خواهید کرد ... آقای ترامپ در نوع برخورد با ایرانی هایی که یک عمر در امریکا زندگی کردن به وضوح این طرز فکر رو نشون داد
شاید توی کشور های دیگه هم به زبون نیاد ولی وقتی بیشتر تحقیق میکنید و لایه هایی رویین اجتماعشون رو کنار میزنید دقیقا پی به این تفکر میبرید...
طرز فکر شما رو هم دقیقا در افرادی که نمیخوان کار و تلاش کنن توی این مملکت و عدم موفقیتشون رو با این بهانه ها توجیح میکنن بارها دیدم... بحث با طرز فکر شما بی فایده هست چون بدنبال فرار از مشکلات و بهانه تراشیدن هستید بجای مشاوره و اصلاح
امثال شما با این فرهنگ همون مهاجرینی هستید که توی فرهنگ غرب حل نشده و نخواهند شد و درنهایت میخواین انتقام مشکلات ناشی از این عدم تطابق رو از اون بندگان خدا با اعمال تروریستی بگیرید... بدنامیش هم میوفته گردن ما ایرانیا و مسلمونا متاسفانه

موفق باشید

Last edited:
بالا