برگزیده های پرشین تولز

سوالات نرم افزاری و برنامه های مرتبط با لپتاپ

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
من تازه يه لب تاپ del 1501 خريدم که متاسفانه يا خوشبختانه ويندوز ويستا روش نصبه کلاً 2 تا درايو تو my computer وجود داره که يکيشون خوده ويندوزه و اون يکی نوشته recovery و اما مشکل من اینه که تقريباً هيچ نرم افزاری نميتونم روش نصب کنم ، حتی دوربين ديجيتالم هم نصب نميشه ، چه بايد کرد؟
تنها چيزی که بذهنم رسيد اینه که شايد vistaنرم افزارهای مخصوص خودش رو ميخواد!؟! و نميشه مثلاً از نرم افزارهای xp استفاده کرد!؟! لطفاً کمک کنيد.
ميشه يه ويندوز xp کنار این نصب کنم ؟ و اصلاً xp با سيستم سازگار هست و درايور هاش موجود هستن؟

deragou

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
يك لپ تاپ توشيبا مدل تكرا دارم قسمت رمز فينگرتاچ ( اثرانگشت ) آنرا فعال كردم و در يك مرحله يك رمز نيز خواست و يك رمز هم براي آن قرار دادم ولي الان كه آنرا روشن مي كنم قبل از هرچيز پيغام password مي دهد و پسورد را كه وارد مي كنم قبول نمي كند و مطمئنم كه پسوردي كه وارد مي كنم درست است لطفا از دوستان چنانچه كسي تجربه اي داره منو راهنمايي كنه ! متشكرم

jesus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
man ye labtop HP gereftam ke vista roosh nasbe yani az aval roosh boode alan mikham XP roosh nasb konam vali nemishe yani vaghty mmikham XP ro nasb konam peygham mide ke windows cannot find your harddrive va kholase inke natoonestam XP ro roosh nasb konam age kasi midoone behem bege ke che joori mitoonam XP ro nasb konam lotfan baram e_mail konid. [email protected]

Masoomiyat

Registered User
لایک‌ها
57
من سریال Windows XP Home SP2 Corporation که روی لپ تاپ های دل هست رو میخام
مدل لپ تپ هم فک کنم DN6400 یا یه چیزی تو این مایه ها هست

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام دوستان

یک سوال:

روی لپ تاپ من الان windows vista home basic اورجینال نصبه!!!!...حالا سوال من اینه که میتونم اینو نگه دارم و روی یک درایو دیگه یک windows vista ultimate غیر اورجینال نصب کنم؟!!!...واسه این یکی سیتم عامل مشکلی پیش نمیاد؟!!...و عین زمانی که دوتا xp روی سیستم هست اول کار همون منوی os select میاد؟!!!!

ferryultrastar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

یک سوال:
aya barnameye on-screen key boarde farsi hast age hast yeki ke linkesho dareh bezare ke baraye laptop kheyli lazem daram

gba

Registered User
لایک‌ها
25
عزیز خود on screen key ویندوز فارسی داره. اول on screen key رو اجرا کن. کافیه زبان رو به فارسی تغیرر بدید (هنگامی که دارید متنی رو می نویسید) و بعد on screen key رو با کلیک کردن روش فعال کنید.

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
دوستان میشه رو پنتیوم سه کارت تی وی یا دی وی بی نصب کرد؟
میشه بازی نصب کرد
میشه ارتقا داد؟

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
من یه لپ تاپ فردا میخرم رو کی بورش حروف انگلیسی و چینی هست
نمیشه فارسی کنم!!!!!!!!!!!

ferryultrastar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا دمت گرم الان دارم با همون مینویسم فقط نمیدونم چرا فقط تو این سایت کار میکنه وقتی میرم یه سایت دیگه اتومات انگلیسی میشه تازه اون فروم هم مثل اینجا فارسیه اونجا نمی تونم باهاش فارسی تایپ کنم

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یا سلام

من روی لپ تاپم ویندوز ویستا اورجینال نصب بود حالا که xp نصب کردم دیگه مستقیم میره توی xp اومدم ویستا رو ریکاور کردم حالا دیگه xp که نصب کرده بودم نمیاد و مستقیم میره توی ویستا ...حالا شما دوسنان راهکاری ندارین که بشه xp رو برگردوند؟!!!....به این صورت که وقتی کامپیوتر رو روشن میکنی اول منوی os select بیاد بالا ؟!!!

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام

من یه VAIO SONY مدل SZ دارم .
کسی می دونه چطور میشه موقع بوت شدن سیتم وارد تنظیمات BIOS بشم؟؟ دکمه delet رو امتحان کردم ولی جواب نداد.

gba

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

من یه VAIO SONY مدل SZ دارم .
کسی می دونه چطور میشه موقع بوت شدن سیتم وارد تنظیمات BIOS بشم؟؟ دکمه delet رو امتحان کردم ولی جواب نداد.

f2 وقتی لوگوی vaio اومد.

iran1978

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان.
من تازگی یکLaptop Sony خریده ام و Yahoo Massenger را نصب کرده ام .وقتی می خواهم چت صوتی کنم میگه این Audioformat را این کامپیوتر حمایت نمیکنه؛روی این لپ تاپ Windows Vista نصبه.ممنونم اگه راهنمایم کنید که بتونم چت صوتی کنم.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام
2تا سوال :
برنامه Clone Cd که درایو مجازی هم میسازه تو این NB ما جواب نمیده یعنی درایو مجازی رو نمیسازه در حالیکه همینو رو PC نصب میکردم..وقتی میرم تو Device Manager ، روی این درایو یه علامت تعجب قرمز میزنه..ویتدوزم ویستاست..اگه این برتامه رو ویستا کار نمیکنه ، برنامه دیگه ای با همین کارایی وجود داره ؟

2- میشه ویندوز ویستا رو به XP تغییر داد بدون اینکه عوارض داشته باشه ؟

بالا