برگزیده های پرشین تولز

سوالات نرم افزاری و برنامه های مرتبط با لپتاپ

deanjimbooom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
labtopam sony sz 740 ast nemitonam rosh nero ultra edition nasb konam nasb ham mishe pack nemishe na uninstall bad autocad2007 ham natonestam nasb konam ghable partiton ok bod vali badesh dige nasb nashod hamash windows installer miyad error mide va close running program mikone .
mamnon age komak konid thanx

deanjimbooom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ba salam
man nero ultra edition ra roye labtopam nasb kardam kar nemikone vista bussinese bad ham uninstal nemishe chi kar konam sony sz740 hast.
bad in ke headsetam ham kar nemikone nemidonam be dalile recover kardan bod ya na age javab bedin mamnon misham thanx

Avril_amir

Registered User
لایک‌ها
16
من لپ تاپ dell inspiron 1545 دارم . روي ويندوز ايكس پي كيفيت صدا خيلي پائينه در حد 64 مگابيت . اما در ويستا كولاكه دليلش چيه ؟؟؟؟ خواهشا راه حل بديد

AshkiX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان میشه رو پنتیوم سه کارت تی وی یا دی وی بی نصب کرد؟
میشه بازی نصب کرد
میشه ارتقا داد؟

سلام دوست عزيز

براي استفاده از يک کارت تي.وي يا دي.وي.بي اکسترنال نياز به سيستم خيلي به‌روزي نيست و احتمال خيلي بالا سيستم شما به مشکلي بر نميخوره.
تقريبا بايد دور بازي هاي 2 سال پيش به اينطرف رو خط بکشيد. معمولا حداکثر امکان ارتقائي که وجود داره احتمالا تعويض رم و هارد ديسک هست که تاثير زيادي در اجرا شدن بازيها نخواهد داشت. براي اجراي بازيها مهمترين نکته داشتن يک کارت گرافيک به‌روز است.

در صورتيکه نياز به اطلاعات بيشتري براي انتخاب لپ تاپ مورد نظرتون داريد ميتونيد از راهنماي خريد لپ تاپ خوشفکر هم استفاده کنيد.

با تشکر

shiva*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلا خدمت تمام اعضا
مدل لپ تاپ من اچ پی است 2 تا مشکل داره که فکر میکنم نرمافزاری باشه
1-وقتی بهش موس وصل میکنم کارکرد دکمه های چپ و راستش عوض میشه :blush:
2- کیبردش مثلا به جای حرف o عدد 6 را تایپ میکنه یعنی جای دکمه هاش قاطی شده
لطفا من رو راهنمایی کنید.:wacko::wacko::blink:

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
با سلا خدمت تمام اعضا
مدل لپ تاپ من اچ پی است 2 تا مشکل داره که فکر میکنم نرمافزاری باشه
1-وقتی بهش موس وصل میکنم کارکرد دکمه های چپ و راستش عوض میشه :blush:
2- کیبردش مثلا به جای حرف o عدد 6 را تایپ میکنه یعنی جای دکمه هاش قاطی شده
لطفا من رو راهنمایی کنید.:wacko::wacko::blink:

1- در control panel گزینه mouse را انتخاب کرده و در قسمت buttons دقت کنید گزینه switch primary and secondary buttons تیک نخورده باشد.
2- احتمالا یکی از کلیدهای scroll lock و یا num lock روشن مانده است.

jetson

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
دوستان! من چند فایل فشرده یک بازی رو که داخل هارد اکسترنال بود روی دسکتاپ لپ تاپ اکسترکت کردم و حاصل اون یک فایل ایزو با حجم 4.7 گیگ بود اما حالا که می خوام اونو دوباره به هارد اکسترنال منتقل کنم نمیشه ارور میده و میگه: فایل شما از سایز پوشه مقصد بزرگتر است! در حالیکه هارد اکسترنال هنوز حدود 130 گیگ جا داره! میشه کمکم کنین؟

dvdfire

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان! من چند فایل فشرده یک بازی رو که داخل هارد اکسترنال بود روی دسکتاپ لپ تاپ اکسترکت کردم و حاصل اون یک فایل ایزو با حجم 4.7 گیگ بود اما حالا که می خوام اونو دوباره به هارد اکسترنال منتقل کنم نمیشه ارور میده و میگه: فایل شما از سایز پوشه مقصد بزرگتر است! در حالیکه هارد اکسترنال هنوز حدود 130 گیگ جا داره! میشه کمکم کنین؟

مساله این هست
که شما می خوای با یو اس بی منتقل کنی

یو اس بی نمیتونه بیش از 4 گیگ رو منتقل کنه

بهترین کار این هست

فایل را با وین رر اسپلیت کنی

همین

خوش باشید

یا هم می تونی با pc ت شبکه کنی نوت بوکت رو از طریق هاردی پی سی منتقل کنی به نوت بوکت

sobijoon

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
یک مشکل جدی برام پیش اومده که خیلی فوری احتیاج به کمک دارم من یک لپ تاپ سونی دارم یک برنامه به اسم vaio care هست که مربوط به بک آپ گیری و ریکاوری و تیون آپ و این چیزاست من همینطوری زدم تیون آپ کنه بعد از اون دیگه سیستم ریخته بهم هیچ برنامه ای باز نمیشه حتی مرورگرهام هیچی کار نمیکنه
بزرگترین مشکلمم اینه که ریستور نمیشه سیستمم از حالت safty mode هم رفتم بازم نشد
لطفا کمکم کنید چون خیلی واجبه امشب انتخاب واحد دارم و این برام خیلی حیاتیه
ممنون

khalvat5800

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من یک لپتاپ asus مدل n71jq دارم.
ویندوز هفتی که روش بود رو پاک کردم و چون یک قسمت تقریبا" 20 گیگی مربوط به ریکاوری داشت کل هارد رو فرمت کردم و از نو پارتیشن بندی کردم و الآن یک ویندوز هفت ورژن جدید servis pack 1 رو نصب کردم.
لازم به ذکر است که این لپتاپ قابلیت express gate رو هم داره ولی امروز که بر حسب اتفاق خواستم آن رو چک کنم متوجه شدم که کار نمیکند. یعنی گزینه های انتخاب رو میاره ولی هیچ کدوم رو باز نمیکنه...
داخل عکسی که ازش گرفتم میتونین مشاهده کنین...

خواهشا" به من کمک کنید تا این مشکل رو رفع کنم. در ضمن این رو هم اضافه کنم که یرنامه express gate رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی کار نکرد.

همون تور که تو عکس میبینین تو همین قسمت میمونه و هیچ کاری انجام نمیده...

Last edited:

niki11

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
لپ تاپم توشیباست. می خواستم درایو سی رو compressed کنم . تا نصفه هاش رفت بعد کنسل کردم سیستمو که restart کردم دیگه ویندوز بالا نیومد . پیغام GKXSI is compressed میده!!! چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

niki11

Registered User
لایک‌ها
2
چرا هیچ کس جواب مارو نمیده؟؟؟

بالا