برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد کارت ملی هوشمند لطفا هرکی میدونه پاسخ بده

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
فقط 10 میلیون نفر گرفتن
حداقل 5 سال طول میکشه تا همه بگیرن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از کاهش زمان ثبت نام و صدور کارت ملی هوشمند در یک بازه زمانی یک هفته‌ای خبر داد.......:D

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از کاهش زمان ثبت نام و صدور کارت ملی هوشمند در یک بازه زمانی یک هفته‌ای خبر داد.......:D

اگه اینطوره این چیه پس ؟

فایل های ضمیمه

• upload_2018-6-5_15-36-48.jpeg
    upload_2018-6-5_15-36-48.jpeg
    93.9 KB · نمایش ها: 38

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
ابطال کارتهای قدیمی کاغذی از امروز
سند:

http://sendvid.com/escq9zl9

کارت ملی هوشمند عملیات بانکی انجام می‌دهد

سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت:نزدیک به 45 میلیون و 500 هزار کارت برای مردم ارسال شده است و همین تعداد کارت نیز با تفاوت اندک، تحویل مردم شده است.

وی با اعلام اینکه امکان بهره مندی از اسکن اثر انگشت، امضای الکترونیک و پین کدهای اختصاص یافته در زمان ثبت نام و نیز عنبیه چشم در کارت ملی هوشمند برقرار است، افزود: امکان خود دریافت و خودپرداخت توسط یکی از بانک‌ها در حال برقراری است و بانک‌های دیگر نیز تلاش می‌کنند مجوز این کار گرفته شود تا از کارت ملی به عنوان کارت اعتباری استفاده شود و در آینده می‌توان با همکاری ناجا بعنوان گواهینامه و کارت پایان خدمت نیز استفاده شود

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
سند:

سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت:نزدیک به 45 میلیون و 500 هزار کارت برای مردم ارسال شده است و همین تعداد کارت نیز با تفاوت اندک، تحویل مردم شده است.

وی با اعلام اینکه امکان بهره مندی از اسکن اثر انگشت، امضای الکترونیک و پین کدهای اختصاص یافته در زمان ثبت نام و نیز عنبیه چشم در کارت ملی هوشمند برقرار است، افزود: امکان خود دریافت و خودپرداخت توسط یکی از بانک‌ها در حال برقراری است و بانک‌های دیگر نیز تلاش می‌کنند مجوز این کار گرفته شود تا از کارت ملی به عنوان کارت اعتباری استفاده شود و در آینده می‌توان با همکاری ناجا بعنوان گواهینامه و کارت پایان خدمت نیز استفاده شود
0:
برای چی آخه؟اینکه دیگه کارت ملی نیست میشه کارت خاله زنکی مشخص میکنه سربازی رفتی یا نه،پول داری یا نه ، گواهینامه رانندگی داری یا نه

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
0:
برای چی آخه؟اینکه دیگه کارت ملی نیست میشه کارت خاله زنکی مشخص میکنه سربازی رفتی یا نه،پول داری یا نه ، گواهینامه رانندگی داری یا نه

اینا میخوان با یک کد به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.... فقط خدا رحم کنه با سوء استفاده های بعدیش.... چون بلد نیستن سطح دسترسی سیستمشون رو محدود کنن، تمام اطلاعات آدم میفته دست هر جوجه بسیجی نفهمی:general509:

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
اینا میخوان با یک کد به تمام اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.... فقط خدا رحم کنه با سوء استفاده های بعدیش.... چون بلد نیستن سطح دسترسی سیستمشون رو محدود کنن، تمام اطلاعات آدم میفته دست هر جوجه بسیجی نفهمی:general509:
خیر کارت ملی برای دانستن نام همسران و دختران مردم صادر شده است و مطلقا حرام است:D

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
خیر کارت ملی برای دانستن نام همسران و دختران مردم صادر شده است و مطلقا حرام است:D

من که هنوز نرفتم کارت جدید بگیرم. امیدوارم تا پایان امسال مصطفی ساقط بشه که یه سره برم کارت حکومت جدید رو بگیرم، دیگه دوباره کاری نشه:general304:

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
من هنوز با کارت ملی قدیمی پلاسیده رو مخ کارمندای بانک و ادارات هستم (همشون پیشنهاد تعویض میدن ولی نمیدونم چرا لج کردم)
در مورد اسم مادر هم من ترکیه اقامت داشتم میگرفتم فقط اسم مادر رو میپرسیدن و خبری از اسم پدر نبود فکر کنم اینم از کشورهای دیگه یاد گرفتن

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
منم کارت ملی قدیمی م دارم و اعتبارش زده تا اخر پاییز ۹۸

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
من که هنوز نرفتم کارت جدید بگیرم. امیدوارم تا پایان امسال مصطفی ساقط بشه که یه سره برم کارت حکومت جدید رو بگیرم، دیگه دوباره کاری نشه:general304:

من هنوز با کارت ملی قدیمی پلاسیده رو مخ کارمندای بانک و ادارات هستم (همشون پیشنهاد تعویض میدن ولی نمیدونم چرا لج کردم)
در مورد اسم مادر هم من ترکیه اقامت داشتم میگرفتم فقط اسم مادر رو میپرسیدن و خبری از اسم پدر نبود فکر کنم اینم از کشورهای دیگه یاد گرفتن

منم کارت ملی قدیمی م دارم و اعتبارش زده تا اخر پاییز ۹۸
من 1ماه پیش گرفتم چون دانشگاه کارت قبلی رو قبول نمیکرد از نوبت گرفتن تا رسیدن کارت 4ماه طول کشید بعد تو اخبار میگفتن نهایتا سه هفته:D

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
من 1ماه پیش گرفتم چون دانشگاه کارت قبلی رو قبول نمیکرد از نوبت گرفتن تا رسیدن کارت 4ماه طول کشید بعد تو اخبار میگفتن نهایتا سه هفته:D

من هر جا گیر میفتم، پاسپورتمو میدم، میگم من 10 ساله ایران نیستم، نمیدونستم باید عوض کنم:D. گواهینامه ام رو همینجوری تمدید کردم:D. اعتبار کارت ملیم تا سال 89 بوده:general509:

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
من هر جا گیر میفتم، پاسپورتمو میدم، میگم من 10 ساله ایران نیستم، نمیدونستم باید عوض کنم:D. گواهینامه ام رو همینجوری تمدید کردم:D. اعتبار کارت ملیم تا سال 89 بوده:general509:
تو فرودگاهها مگه مهر ورود و خروج نمی زنن روی پاسپورتت؟ :oops:

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
من برای کارت ملی ثبت نام کردم و صفحه ثبت نام اینترنتی نوشته فیلد های داری ستاره اجباری هست نام مادر ستاره داشت اجباری بود منم نوشت اما نام پدر ستاره نداشت منم ننوشتم یعنی اختیاری بود دوباره آمدم ویرایش کنم چون پول پرداخت کرده بود نوشت امکان تغییر نیست الان نام پدرم نوشته نشده مشکلی داره؟ چون تو هه جا معمولا نام پدر مینویسن نه نام مادر مثلا تو کارت ملی قدیمی هم نام پدر نوشته شده کسی میدونه قضیه چیه؟

این بنده خدا از اون ادمای استرسیه :general410:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
تو فرودگاهها مگه مهر ورود و خروج نمی زنن روی پاسپورتت؟ :oops:

نه. من با پاسپورت اسپانیاییم رفت و آمد میکنم. پاسپورت ایرانیم از کله مصطفی هم خالی تره:D

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
سند:

ابطال کارت‌های ملی نمونه قدیم/ اولویت صدور کارت هوشمند با کارت اولی‌ها و مفقودی‌ها

سخنگوی سازمان ثبت احوال:

کلیه کسانی که تا پایان سال ۹۶ کارت‌های ملی هوشمندشان صادر شده اما هنوز برای دریافت آن مراجعه نکرده‌اند، کارت‌های ملی نمونه قدیم آن‌ها باطل شد.

کلیه کسانی که فاقد هرگونه کارت ملی هستند مانند کارت اولی‌ها و یا کسانی که کارت‌های ملی هوشمندشان را مفقود کرده‌اند در اولویت ثبت احوال برای صدور کارت هستند و کارت‌های ذخیره شده در ثبت احوال به این افراد اختصاص می‌یابد.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
یارانە افراد فاقد "کارت هوشمند ملی" قطع می‌شود

گفتە می‌شود دولت بە دنبال فراهم کردن زیرساختهای دولت الکترنیک افرادی کە مدارک آنها ناقص است را از دریافت هرگونە خدمات دولتی شامل یارانە و غیرە منع می کند.

افراد بالای ۱٥ سال کە تاکنون اقدام بە تکمیل مدارک برای دریافت کارت هوشمند ملی نکردەاند تنها تا پایان امسال مهلت دارند در غیر اینصورت احتمال قطع یارانە آنها وجود دارد

45 تومن پرید.....:D

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
افرادی که کارت ملی برای آنها صادر نشده بخوانند: «رسید ثبت نام کارت ملی جدید» و کارت ملی قدیمی شرط ارائه خدمات بانکی

http://bankemardom.ir/1398/02/25/126787/

بالا