برگزیده های پرشین تولز

سوال و جواب تبلیغات در گوگل - google adwords

forklift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
برای گوگل ادورز در ابتدا چقدر هزینه کنیم که ضرر نکنم؟

yassale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
سلام
من یه مشکلی در رابطه با گوگل ادوردز دارم می خواستم ببینم شما راهی برای حل این مشکل میدونید؟
من تا الان ۲ ۳ بار اکانت باز کردم و تبلیغ دادم ولی همه این تبلیغ ها در همه جای دنیا دیده میشن الا ایران! یعنی فقط با وی پی ان میشه دید این تبلیغ ها رو! من محل پخش آگهی رو گذاشتم همه جای دنیا ولی این مشکل حل نمیشه
۲ ۳ بار هم از کارت های مختلف استفاده کردم و اکانت های مختلف باز کردم فرقی نکرد
ضمنا کارت ها به نام خودم، معتبر و از آکبانک و زراعت بانک و ایش بانک ترکیست، یعنی مشکل کارت و موبایل و آدرس و این چیزا نیست، همه اینا واقعی، به نام خودم و از ترکیه هستند

charsooq

Registered User
لایک‌ها
63
خیابان ولیعصر- بالاتر از توانیر- پلاک 2361
سلام
من یه مشکلی در رابطه با گوگل ادوردز دارم می خواستم ببینم شما راهی برای حل این مشکل میدونید؟
من تا الان ۲ ۳ بار اکانت باز کردم و تبلیغ دادم ولی همه این تبلیغ ها در همه جای دنیا دیده میشن الا ایران! یعنی فقط با وی پی ان میشه دید این تبلیغ ها رو! من محل پخش آگهی رو گذاشتم همه جای دنیا ولی این مشکل حل نمیشه
ضمنا کارت ها به نام خودم، معتبر و از آکبانک و زراعت بانک و ایش بانک ترکیست، یعنی مشکل کارت و موبایل و آدرس و این چیزا نیست، همه اینا واقعی، به نام خودم و از ترکیه هستند
ناحیه خودتون رو به صورت دستی ایران انتخاب کنید. یه تنظیمی داره که میتونید یه جا رو رونقشه پیدا کنید به شعاع 500 کیلومتر.

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247

py_bb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون از استارتر تاپیک فوق العاده ایی بود حداقل برای من

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
یه سری تبلیغات دادیم از طریق یک شرکتی به گوگل ادوردز! جالب بود! بازدهی هم داشت واقعا
سری دوم بیشتر هزینه کردیم برای یه سایت دیگه ایی تبلیغات دادیم! ولی اصلا بازدهی نداشت و ضرر شد!
البته موضوع 2 سایت کاملا متفاوت بود و سایت دوم واقعا به نظر خودمون هم پلن بندی استارت درستی نداشت

ولی در هر صورت تبلیغات دادن مستقیم به خود گوگل توصیه میشه چون کاربر ها بر اساس کلمات کلیدی به خصوصی میان تو سایتتون

charsooq

Registered User
لایک‌ها
63
خیابان ولیعصر- بالاتر از توانیر- پلاک 2361
یه سری تبلیغات دادیم از طریق یک شرکتی به گوگل ادوردز! جالب بود! بازدهی هم داشت واقعا
سری دوم بیشتر هزینه کردیم برای یه سایت دیگه ایی تبلیغات دادیم! ولی اصلا بازدهی نداشت و ضرر شد!
البته موضوع 2 سایت کاملا متفاوت بود و سایت دوم واقعا به نظر خودمون هم پلن بندی استارت درستی نداشت

ولی در هر صورت تبلیغات دادن مستقیم به خود گوگل توصیه میشه چون کاربر ها بر اساس کلمات کلیدی به خصوصی میان تو سایتتون
بله درسته.
ولی این قضیه خیلی به کلمات کلیدی‌ای که انتخاب میکنید و ارتباط اون کلمات با محتوای سایت شما ربط داره. کلا یه کم پیچیده است تبلیغات توی گوگل.

py_bb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با عرض سلام و تشکر از مطالب بسیار مفیدتون

آقا اگر یک شخص حقیقی مثلا در امارات پرداخت ها را انجام بده و بنده با یک آی پی تمیز امارات وصل بشم اشکال دیگه ایی نکته یی چیزی نیست منو راهنمایی کنید ؟
مثلا اینکه نزدیک 100 درصد ویزیتورهای من ایران هستند گوگل مشکوک نمیشه ؟

mosafer1

Registered User
لایک‌ها
28
با تشکر از دوستان
لطقا راهنمایی بفرمایید اگه وضعیت ad در حالت eligible باشه ولی نمایش نداشته باشه چه باید کرد؟
مشکل از کجاست؟

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
google adwords فقط دامنه com را قبول می کند یعنی دامنه ir را قبول نمی کند؟؟؟

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
سلام.
google adwords فقط دامنه com را قبول می کند یعنی دامنه ir را قبول نمی کند؟؟؟
باسلام
در حال حاضر به دلیل تحریم تمامی پسوندها مورد پذیرش می باشد بجز پسوندهای ir . ولی به راحتی می توان با پارک دامنه ی غیر ir بر روی سایت .ir تبلیغ را فعال نمود
همچنین سایت های ایرانی و فارسی هیچ منعی برای تبلیغ در گوگل ندارند

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
با تشکر از دوستان
لطقا راهنمایی بفرمایید اگه وضعیت ad در حالت eligible باشه ولی نمایش نداشته باشه چه باید کرد؟
مشکل از کجاست؟
معمولا این حالت زمانی رخ می دهد که کلمه ای مشکل دار در متن تبلیغ وجود داشته باشد
بهتر کلمات مشکوک را تغییر دهید و چند ساعت منظر بمانید تا تبلیغ approved شود

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
با عرض سلام و تشکر از مطالب بسیار مفیدتون

آقا اگر یک شخص حقیقی مثلا در امارات پرداخت ها را انجام بده و بنده با یک آی پی تمیز امارات وصل بشم اشکال دیگه ایی نکته یی چیزی نیست منو راهنمایی کنید ؟
مثلا اینکه نزدیک 100 درصد ویزیتورهای من ایران هستند گوگل مشکوک نمیشه ؟
باسلام
بنابر سیاست های شرکت گوگل سرویس ادروز کلا کشور ویزیتورهای سایت و تبلیغات را بررسی نمی نماید

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
وضعیت متن تبلیغ خود را بررسی نمایید که حتما approved باشد. در صورتی که در حالت eligible و یا approved limited باشد ممکن است این حالت رخ دهد

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
ناحیه خودتون رو به صورت دستی ایران انتخاب کنید. یه تنظیمی داره که میتونید یه جا رو رونقشه پیدا کنید به شعاع 500 کیلومتر.
باسلام
به طور کل نباید از این روش استفاده نمود زیرا با این روش تبلیغات به طور کل غیر فعال می شود و در هیچ کشوری نمایش داده نمی شود

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
سوال مهمی که بعضی دوستان در رابطه با راه حل مشکل عدم امکان تبلیغ با دامنه ir زیاد پرسیده میشه رو دوباره پاسخ می دم
در حال حاضر تنها راه موجود پارک کردن یک دامنه غیر ir بر روی سایت هستش
بعضی دوستان نگران این موضوع هستن که پارک دامنه بر اساس توضیحات گوگل می تونه یه سئو سایت در جستجوی عادی لطمه بزنه
این مضوع راه حل های فنی داره که پارک دامنه به هیچ عنوان به سئوی سایت در سرچ عادی لطمه وارد نکنه
برای نمونه سایت شرکت برتینا www.bertina.ir و تبلیغ برتینا با دامنه های دیگری که بر روی سایت اصلی پارک شدن در حال اجرا می باشد و همینطور که شما هم می تونید سرچ کنید سایت برتینا دارای سئو به نسبت خیلی خوبی هستش. علت این موضوع پیاده سازی یک راه حل فنی هستش که جلوی هر نوع تاثیر منفی احتمالی رو گرفته.

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
یک سوال مهم:
چگونه می توان به یک شرکت و یا سایت مجری تبلیغ در گوگل اعتماد کرد؟
حداقل ویژگی یک شرکت مجری تبلیغ در گوگل برای قابلیت اعتماد دارا بودن گواهی Google Partner می باشد
برای این منظور باید از آنها بخواهید لینک مستقیم گواهی Google Partner به نام خود و نه به نام دیگری در سایت گوگل را به شما ارائه دهند
این حداقل ویژگی می باشد و بسیار معتبرتر و بهتر می باشد که شرکت مربوطه دارای گواهی Google Premier Partner باشد ان هم با لینک مستقیم گواهی درسایت گوگل و به نام خودش
شرکت های Google Premier Partner دارای قابلیت اعتماد و کیفیت بسیار بالاتر نسبت به Google Partner ها می باشند و تعداد آنها در جهان بسیار محدودتر می باشد
همچنین از عوامل مهم دیگر علاوه بر حداقل های بالا برند و اعتبار و سابقه و ثبت قانون شرکت و حضور در آدرس فیزیکی می باشد.

talakaran

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان تبلیغات منطقه ای گوگل فعال ؟ مثلا استانی ؟

abpak

Registered User
لایک‌ها
11
بالا