• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال و کمک از وبمسترها:چطور میتونم در روز درامدی معادل 50 یا 100 هزارتومن داشته باشم؟

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام به همه ی وبمسترها و دوستان گرامی یه سوال داشتم دوستان میخوام از اینترنت کسب درامد کنم نه که درامد در حد 10 تومن یا
20 تومن میخوام روزی حداقل 50 یا 100 هزارتومن داشته باشم..حالا راهنمایی میخوام از شما سروران گرامی چیکار کنم؟سایت های پاپ اپ برم
کلیکی برم؟شما یه جایی رو عرفی کنید که بتونم ازش کسب درامد کنم روزی حداقل 50 یا 100 تومن یه جا یا چندتا با هم میتونم در روز و شب کلا
وقت بذارم پاش..خواهشا منو راهنمایی و کمک کنید یه سایت یا سایت هایی معرفی کنید که بتونم ازشون کسب درامد کنم مثلا تبلیغات کلیکی
پاپ اپ یا هرچیز دیگه ای که بشه حداقل درامد 50 یا 100 هزارتومن رو ازش کسب کرد اگه چندتا سایتم بود عیب نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡
برای دامد اینچنینی از سایت های پاپ آپ و کلیکی سایتتون باید بازدیدش خیلی بالا باشه .

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
برای دامد اینچنینی از سایت های پاپ آپ و کلیکی سایتتون باید بازدیدش خیلی بالا باشه .
ممنون از جوابت اما حالا پاپ اپ یا کلیکی هم نبود عیب نداره یه روز بگین که بشه حداقل در روز 50 تا 100 تومن دراورد هر روشی باشه

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
دوست من شما مثل اینکه حتی سایت هم ندارید . برای رسیدن به درامد تو نت راه زیاد هست ولی اینطوری نیست که من بیام به شما بگم از این روش برید حتما روزی 50 تومان درمیارید . کسب درامد از نت بسیار مشکل و طاقت فرساست و چند ماه باید زحمت بکشید تا به درامد برسید .

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
دوست من شما مثل اینکه حتی سایت هم ندارید . برای رسیدن به درامد تو نت راه زیاد هست ولی اینطوری نیست که من بیام به شما بگم از این روش برید حتما روزی 50 تومان درمیارید . کسب درامد از نت بسیار مشکل و طاقت فرساست و چند ماه باید زحمت بکشید تا به درامد برسید .
واقعا خیلی راهنمایی کردین!!!!من میگم یه راه یا راه هایی یه سایت یا سایت هایی معرفی کنید بشه هم زمان ازشون کسب درامد کرد

servering

Registered User
لایک‌ها
3
تلاش به همراه صبر و داشتن مهارت از الزامات کسب درامد اینترنتی است

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
تلاش به همراه صبر و داشتن مهارت از الزامات کسب درامد اینترنتی است

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
من هم غیر این رو نگفتم . ولی این دوستمون یک جوری گفتن یک روش بهم بگید که روزی 50 تومان در بیارم که انگار کار آسانی هست . این باید ملکه ذهن بشه که برای کسب درامد از نت باید ریسک ، صبر ، تلاش و هزینه کرد .

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
ههههه فلافلی نه همین نت..
دوستان حداقل یه سایتی یه کاری بگین روزی ده یا بیست تومن درامد کسب کنم باور کنید نیاز دارم ده با بیست تومن هم در روز بشه بسه
حالا از هر روشی چه پاپ اپ چه کلیک هرچی هرچی فقط خواهشا راهنمایی کنید نیاز دارم ممنونتون میشم دوستان

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
حالا از هر روشی چه پاپ اپ چه کلیک هرچی هرچی فقط خواهشا راهنمایی کنید نیاز دارم ممنونتون میشم دوستان
قربان شما فک میکنید کسب دارمد خیلی ساده است و اینجا همه دارن روزانه بالایی پنجاه تومان در میارن o_O
این طور نیست !
هر چیزی یک راهی داره ...
میخوای سایت بزنی باید اول خرج کنی اگه اینجوری که تو میگی یا به همین راهنمایی های اینجا بتونی 50 الی 100 تومان کاسب بشی ملت کلن ول کنن کار بشین پای کامپیوترشون ماهاینه سه تومن بگیرن .
» هستن دوستانی به روش های مختلف پول خوبی کاسب میشن البته باید اصولی کار کرد .

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
خب منم اینارو میدونم دوستان عزیز واسه همین میگم شما یه راهی چیزی بگین بشه حداقل 10 هزارتومن در روز دراورد

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
خب منم اینارو میدونم دوستان عزیز واسه همین میگم شما یه راهی چیزی بگین بشه حداقل 10 هزارتومن در روز دراورد
سایت دارید ؟ تعداد بازدید ؟ موضوع سایت ؟
در چه زمینه ای تخصص دارید ؟

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سایت دارید ؟ تعداد بازدید ؟ موضوع سایت ؟
در چه زمینه ای تخصص دارید ؟
نه متاسفانه سایت ندارم...گفتم از طریق کلیک و پاپ اپ یا هرچیزی که با نت و کامپیوتر بشه ففط در روز ده تومن دراورد
یکی نیست مارو در راه رضا خدا راهنمایی کنه؟

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
نه متاسفانه سایت ندارم...گفتم از طریق کلیک و پاپ اپ یا هرچیزی که با نت و کامپیوتر بشه ففط در روز ده تومن دراورد
عجیب حرف هاتون ... o_O
این کلیک و پاپ نیاز به سایت دارن قربان ! اونم سایتی که باید شبانه روز مدتها روش روش کار کرد که حداقل درامدش روزانه پنج الی ده هزار تومان برسه ...

milad144

Registered User
لایک‌ها
262
اگر مهارت خاصی در اینترنت ندارید
به نظر من بهترین کار برای شما نویسندگی هست اگه پست ها اختصاصی بزارید میشه یه پولی در اورد

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
دوستان منظور من اینه که سایت هایی هستن که مثلا میری اونجا و کلیک میکنی سیت رو مشاهده میکنی و درامد کسب میکنی مثلا میشه ماهیانه 10 ومن
اما من میگم شما یه سایت این چنینی معرفی کنید که بشه روازانه ده تومن اینجوری درامد کسب کرد یا تبلیغات گوگل

goo99p

Registered User
لایک‌ها
83
دادا یه راه هست...!
ببین یه سایته هست به نام hitleap.com ...!
میرو اونجا بازدید یا میخری یا روی vps بدست میاری...!
بعدم این ترفندهای popup و cpm و pps و غیره رو پیده سازی کنی.
اگه میتونی بری دنبالش با یکم تحقیق به جایی میتونی برسی.

goo99p

Registered User
لایک‌ها
83
دادا یه راه هست...!
ببین یه سایته هست به نام hitleap.com ...!
میرو اونجا بازدید یا میخری یا روی vps بدست میاری...!
بعدم این ترفندهای popup و cpm و pps و غیره رو پیده سازی کنی.
اگه میتونی بری دنبالش با یکم تحقیق به جایی میتونی برسی.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,540
آقا اینجوری هم نیست . راهنمای اولیه ات گووووگله

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
دوستان منظور من اینه که سایت هایی هستن که مثلا میری اونجا و کلیک میکنی سیت رو مشاهده میکنی و درامد کسب میکنی مثلا میشه ماهیانه 10 ومن
اما من میگم شما یه سایت این چنینی معرفی کنید که بشه روازانه ده تومن اینجوری درامد کسب کرد یا تبلیغات گوگل
این سایت هایی که میگی ارزش وقت گذاشتن ندارن و نمی تونی این قدر درآمد ازشون کسب کنی.

بالا