• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال و کمک از وبمسترها:چطور میتونم در روز درامدی معادل 50 یا 100 هزارتومن داشته باشم؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
یعنی همکاری در فروشی هست اون محصولات همیشگی - مضخرف و بی کیفیت رو نفروشه ؟
البته من یکسالی هست کار نمیکنم دیگه و سایت ندارم ولی فکر نمیکنم این سیستم ها پیشرفتی کرده باشن از این نظر
همه محصولات بنجل چینی :general507:

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
البته من یکسالی هست کار نمیکنم دیگه و سایت ندارم ولی فکر نمیکنم این سیستم ها پیشرفتی کرده باشن از این نظر
نه تنها فروشش کم نشده بلکه من فکر میکنم اون محصولات فروشش چند برابر هم شده است. البته محصولات ما خاص هستند و همیشه مشتریش بوده محصولات لوکس قبلا کار میکردیم بد نبود بازارش

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
همکاری در فروش دیگه مثل سابق نیست
یه زمانی با 500 هزار بازدید روزانه 500-600 تا ساعت میفروختیم
6 ماه پیش که یادمه همین مقدار بازدید 50 تا ساعت
الان رو دیگه نمیدونم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
نه تنها فروشش کم نشده بلکه من فکر میکنم اون محصولات فروشش چند برابر هم شده است. البته محصولات ما خاص هستند و همیشه مشتریش بوده محصولات لوکس قبلا کار میکردیم بد نبود بازارش
مساله فقط فروش نیست
مثلا همین کیف الو نمیدونم چی چی والت بود یا شاید هست :D هرکی میخرید میگفت اشغاله اونموقع فروشش هم خوب بود
یعنی همه همکاری در فروش ها سر یه سری محصول بیخود و بی ارزش دارن رقابت میکنن
نه جنس با کیفیتی نه تنوع درست حسابی
کلا اکثرشون کپی از هم هست جنساشون
مشتری هم مث یه ادم زخم خورده میشه مطمئنا با این وضع :D

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,540
یعنی میفرمایید بازار خارج از نت جنس از مریخ میارن ؟؟؟ همونام چینی هستن

3 محصول از تک شاپ خریدم تا حالا : ساعت( بد نبود) ، عینک پرادا ( خوب) ، پایه مونوپاد شاتر دار ( خوب)

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
برادر امیر به ما هم بگو واقعآ بدجور اوضاع مالی خرابه !

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام به همه ی وبمسترها و دوستان گرامی یه سوال داشتم دوستان میخوام از اینترنت کسب درامد کنم نه که درامد در حد 10 تومن یا
20 تومن میخوام روزی حداقل 50 یا 100 هزارتومن داشته باشم..حالا راهنمایی میخوام از شما سروران گرامی چیکار کنم؟سایت های پاپ اپ برم
کلیکی برم؟شما یه جایی رو عرفی کنید که بتونم ازش کسب درامد کنم روزی حداقل 50 یا 100 تومن یه جا یا چندتا با هم میتونم در روز و شب کلا
وقت بذارم پاش..خواهشا منو راهنمایی و کمک کنید یه سایت یا سایت هایی معرفی کنید که بتونم ازشون کسب درامد کنم مثلا تبلیغات کلیکی
پاپ اپ یا هرچیز دیگه ای که بشه حداقل درامد 50 یا 100 هزارتومن رو ازش کسب کرد اگه چندتا سایتم بود عیب نداره ممنون میشم راهنمایی کنید
چه تخصصی داری؟
برنامه نویسی بلدی؟
سایت میتونی راه بندازی بازدید زیادی بگیره؟
توی اینترنت میتونی کاری انجام بدی که در عوض اون بهت پول بدن؟؟؟ (بجز سایتای کلیکی که منقرض شدن)

این سوالای بالا رو جواب بده
اگر هیچکدوم رو نتونستی جواب بله بدی
از اینترنت بکش بیرون تا پول از دست ندادی :)
اینجور که من دیدم
میخوای راه صد ساله رو یه شبه بری!!! (تازه بدون هزینه کردن)

خوب دوست عزیز اگه راهی بود که راحت بشه روزی 50 درآورد (برای کسی که چیزی زیاد بلد نیست) من تا الان میلیاردر بودم :D

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
ذوستان برنامه نویسی بلدم سایتم میتونم بزنم اما به نظرم اول یه دامنه بگیریم بهتره بعد هاست مثلا یه بلاگ میزنم با یه دامنه که هاستش بلاگفا باشه(کدوم سرویس بلاگ دهنده بهتره؟)
بعد شما پیشنهادتون چیه که موضو و محتوا سایت چی باشه که بازدیدش زیاد باشه؟تفریحی؟خبری؟موزیک؟دانلود؟نرم افزار؟
من تو گیمینگ خیلی تخصص دارم و تخصص اصلیم هم گیمینگه رشتمم کامپیوتره
همکاری در فروش مثل قبل نیست من سایت زدم قبلا ضرر کردم به باد رفتم حالا پیشنهادتون چیه؟
دوست عزیزی که پیشنهاد میخوایی بدی خب لطفا بگو همه مشتاق شنیدنش هستن فقط خواهشا تبایغ نکنی راه کار بدین بچه ها هممون بتونیم یه کاری بکنیم خلاصه

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
ذوستان برنامه نویسی بلدم سایتم میتونم بزنم اما به نظرم اول یه دامنه بگیریم بهتره بعد هاست مثلا یه بلاگ میزنم با یه دامنه که هاستش بلاگفا باشه(کدوم سرویس بلاگ دهنده بهتره؟)
بعد شما پیشنهادتون چیه که موضو و محتوا سایت چی باشه که بازدیدش زیاد باشه؟تفریحی؟خبری؟موزیک؟دانلود؟نرم افزار؟
من تو گیمینگ خیلی تخصص دارم و تخصص اصلیم هم گیمینگه رشتمم کامپیوتره
همکاری در فروش مثل قبل نیست من سایت زدم قبلا ضرر کردم به باد رفتم حالا پیشنهادتون چیه؟
دوست عزیزی که پیشنهاد میخوایی بدی خب لطفا بگو همه مشتاق شنیدنش هستن فقط خواهشا تبایغ نکنی راه کار بدین بچه ها هممون بتونیم یه کاری بکنیم خلاصه
خوب چه زیانی بلدی؟؟؟ برنامه نویسی رو میگم (میتونی پروژه تحویل بگیری بسازی؟)

سایت اگه تخصص نداری تفریحی بزن بنظرم و روزانه باید براش مطلب اختصاصی بزاری تا بعد دوماه بازدید خوب بگیره
در مورد سایت گیمینگ هم نظری ندارم (تازگیا فقط شنیدم فتا گیر داده بهش)

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
همکاری در فروشی که جنس خوب بفروشه وجود داره. من چندتاش رو تست کردم ولی متاسفانه بازدیدکننده ها خرید نمی کنن! مثل اینکه خود بازدیدکننده ها دوست دارن جنس ارزون + بی کیفیت بخرن! دلیلش به نظر من، همانطور که بارها در فوروم گفتم اینه:

1- اکثر بازدیدکننده های نت ایران، نوجوانان و دانشجویان هستند که هیچ کدوم پولی برای خرج کردن در نت ندارن! (نهایت خرجشون در حد پول تو جیبی هست!)

2- بازدیدکننده ها بیشتر هدفشون سرگرمی است و انگیزه برای خرج کردن پول در نت کم رنگه.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
با دوستمون هم موافقم هم مخالف .
موافقم , چون شما اگه بخوای راه هایی رو که دیگران رفتن بدون هیچ ابتکاری بخواید برید , مطمئن باشید که موفق نمیشین -_- چرا ؟ چون از کسایی تقلید میکنید که کارشون رو خیلی زوود تر از شما شروع کردن .

مخالفم , چون تو نت ایران بعضی وقتا بعضی چیزا یه ایده ی خیلی مسخره میبینی چقدر خوب جواب داده . نمونش برنامه آفتابه و برنامه های دیگه ی فروشی که تو کافه بازار هست و میبینید که چقدر فروش داشتن .

خلاصه , اگه ایده + سرمایه + اشتیاق نداشته باشی , باختی ;)
امروز تو فوروم این تاپیک رو دیدم و به یاد پست شما افتادم، به همین دلیل اونو نقل قول کردم.

http://forum.persiantools.com/threads/708972/
البته نمیدونم نوشته اش واقعاً صحت داره یا خیر.

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
خوب چه زیانی بلدی؟؟؟ برنامه نویسی رو میگم (میتونی پروژه تحویل بگیری بسازی؟)

سایت اگه تخصص نداری تفریحی بزن بنظرم و روزانه باید براش مطلب اختصاصی بزاری تا بعد دوماه بازدید خوب بگیره
در مورد سایت گیمینگ هم نظری ندارم (تازگیا فقط شنیدم فتا گیر داده بهش)
VB
در اون حد نه
خب تفریحی بزنم اول یه دامنه بگیرم بعد هاستش بشه بلاگفا..نظرتون چیه؟

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مارکتینک روزی ده میلیون عدد تبلیغ(اس ام اس . ایمیل و...)

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
VB
در اون حد نه
خب تفریحی بزنم اول یه دامنه بگیرم بعد هاستش بشه بلاگفا..نظرتون چیه؟
وی بی خیلی قدیمی شده بهتره زیان هایی مثل سی شارپ یا پی اچ پی رو کار کنی بنظر من!!!

در مورد سایت هم یه هاست بخر یه ساله و دامنه و وردپرس نصب کن
وبلاگ آینده ای نداره(تا یه حدی پیشرفت میکنه)

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
دوستان جو الکی ندین نوشتم راهنمایی کنید نمیخواد بیاین جو بدین راهنمایی کنید که چیکار کنم نه که بگین اره بشین خونه پول برات بیاریم

اونی که به جای تلاش کردن دنبال اینه یکی بهش بگه بیا بوس بده من روزی 100 تومن بهت میدم ، آخر یه دور .... [BEEP] ... هیچی هم بهش نمیدن .
تو همین انجمن کسایی هستن که برای ماهی 500 600 هزار تومان هر کاری میکنن باز به نتیجه نمیرسن . فکر میکنی مثلا یه سایتی هست روزی 100 تومن پول میده به ما ، قایمش کردیم شما نبینیش ؟

خودم میدونم چی به چیه گفتم راهنمایی کنید تو کدوم سایت یا چه کاری بکنم که روزی ده هزار تومن درامد داشته باشم سایت زدنم یه دفه زدم دلسرد شدم کلی ضرر کردم
کسی که با یه شکست تو هر کاری دلسرد میشه ، همون بهتر کلا تو هیچ کاری نره ..
شما کوه طلا هم پیدا کنی بار اول که طلا رو بیاری در مغازه بفروشی ، مغازه دار بهت میخنده میگه اینا مفت هم نمیارزه .

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
دوست عزیز بدون هزینه مالی ، خلاقیت و ایده پردازی و علم و تجربه در حوزه تجارت الکترونیک در دنیای مجازی من بعید می دونم نتیجه بگیری
اما پیشنهاد می کنم حالا که تصمیمتو گرفتی اول مختصری از مبانی تجارت الکترونیک و بازاریابی مجازی / اینترنتی رو با سرچ کردن از گوگل یاد بگیری بعد وارد سیستم های همکاری در فروش بشی و با ثبت نام در انجمن ها و سایت هایی که رتبه های بالایی دارن شروع به بازاریابی محصول داغ و به روز کنی ممکنه ماه اول درست نتیجه نگیری اما به مرور که راه و روش کار رو یاد بگیری مطمئن باش (با توجه به در اختیار داشتن محصولات متنوع و به روز )جواب مثبت میگیری.
کمی از دنیای مجازی فاصله بگیریم ، دوستانی که از مترو برای سفرهای درون شهری تهران استفاده می کنن روزانه فروشنده های زیادی رو میبینن که داخل مترو دست فروشی می کنن محصولات مثل باتری قلمی ، لواشک ، شیرینی ، محصولات همه کاره و بهداشتی مثل تیغ و وسایل اصلاح و .... فکر میکنید درآمدشون چقدر هست روزانه ؟این افراد بدون اجاره مغازه بدون هزینه آب و برق و گاز و تلفن و مالیات و درگیری با دارایی و ....بهترین مکان روزانه به هزاران مشتری دسترسی دارن و بدون تخصص خاصی میبینیم که هر روز زیر کولر مترو به فروش محصولات خودشون اقدام می کنن. یه نمونه دیگه که تخصص نیاز نداره معرفی کنم براتون : میدون توحید خیابان ستارخان یا همون خیابان کندی سابق ، سال های سال هست که یه خانومی گل فروشی می کنه (البته الان اکیپشون به 10-15 نفر رسیده) یه سری از یکیشون پرسیدم چقدر درآمدتون هست روزانه می گفت بستگی داره ولی اون خانومه که تا نیمه شب هست و با واکر راه میره (البته در سلامت کامل به سر می بره ماشینشم همونجا پارک میکنه) ممکنه شبی تا 400 هزار کار کنه.(این البته صحبت سال گذشته هست)
آقا مگه ممکنه ؟ مگه داریم ؟ مگه میشه ؟ ما با تخصص و هزینه دانشگاه و روزی 50 هزار به ما نمیدن ....
بنده تو کار گل و گیاه نیستم ولی سر انگشتی حساب کنیم 50% هر دسته گل هم براش سود باشه جمعه ها هم بیخیال باشه که نمیشه (اونایی که ساکن ستارخان هستن می دونن به این خیابان می گن ایستگاه شکم و شبای پنج شنبه جمعه جزو شلوغترین شب هاست) از طرفی میدان توحید در منطقه ای تجاری واقع شده و چراغ قرمز های 180 ثانیه ایی و 190 ثانیه ای باعث شده که فروشنده های دوره گرد اون منطقه به راحتی و در کمال آرامش به بازاریابی به پردازند.
تا اینجا 2 نمونه از کارهایی که درآمدمیلیونی رو خارج از فضای تحت وب بدون نیاز ه علم و دانش رو برای شما به همراه دارن رو معرفی کردم و برای اینکه این تصور و ذهنیت ایجاد نشه که این دو مورد رو ما می دونستیم و اجرایی نمیشه و ازتون دعوت می کنم چند خط پایین رو هم بخونید:
یه نمونه واضح دیگه براتون معرفی میکنم : دوستان حتما میدونید بازار میوه تره بار مرکزی تهران در اتوبان نواب قبل از پل شهید صنیع خانی هست و کار این بازار از شب ساعت 12 شروع میشه و تا صبح ادامه داره و از همه جای کشور میوه و تره بار خودشون رو میارن و به فروش می رسونن . برای بار بری داخل مجموعه چرخ دستی هایی هست برخی افراد ایرانی و افغانی با اونها مشغول به کار هستند و 6-7 ساعت در 24 ساعت رو که ملت خواب هستن اینها کار یدی انجام میدن و شبی 150تا 300 هزار فقط با گرفتن انعام و جابجایی بار درآمد کسب می کنن.اگر نگیم 9 میلیون می تونیم بگیم ماهی 5-6 میلیون رو راحت در میارن .
آقا بسم الله افغانی تو کشورت داره 6 ساعت کار می کنه روزی موقعی شما تو خواب ناز هستی ماهی 5-6 میلیون پول کشورت رو می فرسته میره ! نیاز به علم و دانش و تخصص پیچیده ای هم نیست کل کار یه چرخ دستیه وسلام . موارد دیگه هم هست مثل همین که از حوصله جمع خارجه ولی به یه نگاه معمولی میشه اینا رو تو شهرخودمون پیدا کنیم.
این موضوعی هم که مطرح کردم اگر هر کسی شک داره می تونه فقط یکبار بره و از نزدیک ببینه .
حالا از این مسائل بگذریم شما در بازار بکر تجارت الکترونیک خاورمیانه کشوری با 30-40 میلیون نفر که هر روز یک بار سری به دنیای مجازی - اینترنتی می زنن رو در اختیار دارید اگر اینجا نتونی 2 تا محصول بفروشی کجا می خوای بفروشی؟ مبانی کار رو یادبگیر استارت رو بزن ان شا الله موفق میشی.

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
متاسفانه یه نقص بزرگ عدم ارایه امار درست و حسابی از طرف یه مرجع مشخص و معتبر در مورد تجارت الکترونیک هست واقعا فعلا هیچ کسی نمی تونه بگه فروش اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی یا مشارک در فروش ضرر میده چرا ؟ چون هیچ امار رسمی از فروش اینترنتی نداریم تا نتیجه گیری کنیم طبیعی هست در این حالت هر شخصی تجربه خودش رو از فروش می گه و نقص بزرگتر این هست خیل عظیمی که بسیار تو اینکار موفق هستنند بیشتر ترجیح میدند در سکوت کار خودشون رو انجام بدن دلایل زیادی ممکنه داشته باشه این سکوت و شاید برخی از این دلایل هم درست باشه بهر صورت نمی شه گفت قطعی شما بیای تو وب وقتت تلف میشه و هیچ درامدی پیدا نمی کنی ممکنه یه بلاگ ساده بزنی چند تا حرکت قشنگ روش انجام بدی سه چهار تا محصول هم قرار بدی انفجاری کارت بگیره حتی خودت هم باور نکنی
این بستگی به خلاقیت خود شما داره من یه مقایسه اماری انجام دادم خیلی از موضوعات ساده که اینجا میلیونی بازدید داره مشابهش تو وب انگلیسی یه دهم هم بازدید نداره این بازدید های میلیونی یعنی پتانسیل بلقوه که این هنر شما هست که این بلقوه رو به فعل تبدیل کنی تو همین تهران غروبا بیرون بری ولوله جمعیت بیداد می کنه اکثرا هم چشمشون اینور اونور می چرخه تا اگه یه جنس رو قیمت و مناسب پیدا کردند خرید کنند حتما بقیه شهر ها همینطوره ده برابر همین جمعیت تو وب می چرخه که اکثرا هم جوان هستنند این یعنی موقعیت بسیار مناسب برای ایجاد کسب و کار بسیار سود اور ابزارش هم سایت و بلاگ و... اینها هست بنظر من با همین اوضاع فعلی عده کسانی که موفق هستن حداقل در فروش و مشارکت و این دست فعالیت ها بسیار زیاد هست اما شاید فکر می کنند در سکوت موفقتر جلو می رند

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
اینترنت کلن درآمد ثابتی نداره یه ماه ممکنه زیاد در بیاری یه ماه ممکنه ضرر بدی خیلی اوقات هم که هیچ هرچقدر هم زور بزنی فایده نداره. برو تو دنیای واقعی کار کن. اینترنت هم راهی باشه برای معرفی بیزینست. و رسیدگی به مشتریانت.
اگر بتونی یه سایت دهن پرکن بزنی و پول خوبی بدست بیاری آره خوبه .چون باز این سایتها هم یه دوره ای دارن.

تو ددنیای واقعی پول بیشتر هست .

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
بالا