• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال و کمک از وبمسترها:چطور میتونم در روز درامدی معادل 50 یا 100 هزارتومن داشته باشم؟

niaztarin

Registered User
لایک‌ها
159
برای بار اول پیشنهاد میکنم در بعضی از سایت های پاپ ، سایت های کلیکی چه ایرانی چه خارجی با جذب زیرمجموعه شروع کنید
با زیرمجموعه گیری میتوانید برای بار اول تجربه خوبی بدست بیارید اما انتظار نداشته باشید در مرحله اول پول بیشتری بدست بیارید به قول دوستان باید صبور وشکیبا باشید
بعد پولی که از این زیرمجموعه در میارید صرف سایت کنید حداقل یک سال باید وقت و هزینه بزارید تا به نتیجه مطلوب برسید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
شما برید بشینید خونه
من هر روز ساعت 2 ظهر 100 هزار تومن میارم تقدیم میکنم

انتظار شما اینه ؟

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم hitleap.com بعضی موقع ها پول اینترنتم در نمیاد سایت های زیر مجموعه گیری هم که منقرض شدن تقریبا اینایی هم که تبلیغ میکنن با زیر مجموعه میشه پول درآورد خودشون میخوان زیرمجموعه بگیرن یا آموزشهاشون در این باره رو بفروشند شما دو راه بیشتر نداری یا صبر ایوب داشته باشی با پشتکار زیاد یواش یواش یه سایت رو بالا بیاری و بعد از تلاش زیاد به درآمدزایی برسونیش یا یه مدتی دنبال پول آسان از وب درآوردن بشی که زود نا امید میشی از این یکی راه
میتونی بشینی با گوگل تحقیق کنی یه سایت عالی به نظرت برسه بعد مثلا برنامه نویسش تو سایتی مثل پونیشا پیدا کنی البته هستن کسایی که با وردپرس هم ایده هاشون رو به سرانجام میرسونن اما بدون تحقیقات کامل حتی ایده به نظرت درجه یک هم باشه قدم تو هیچ کاری نگذار
موفق باشید

aak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه سوال چقدر پول و وقت داری
سلام به همه ی وبمسترها و دوستان گرامی یه سوال داشتم دوستان میخوام از اینترنت کسب درامد کنم نه که درامد در حد 10 تومن یا
20 تومن میخوام روزی حداقل 50 یا 100 هزارتومن داشته باشم..حالا راهنمایی میخوام از شما سروران گرامی چیکار کنم؟سایت های پاپ اپ برم
کلیکی برم؟شما یه جایی رو عرفی کنید که بتونم ازش کسب درامد کنم روزی حداقل 50 یا 100 تومن یه جا یا چندتا با هم میتونم در روز و شب کلا
وقت بذارم پاش..خواهشا منو راهنمایی و کمک کنید یه سایت یا سایت هایی معرفی کنید که بتونم ازشون کسب درامد کنم مثلا تبلیغات کلیکی
پاپ اپ یا هرچیز دیگه ای که بشه حداقل درامد 50 یا 100 هزارتومن رو ازش کسب کرد اگه چندتا سایتم بود عیب نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام به همه ی وبمسترها و دوستان گرامی یه سوال داشتم دوستان میخوام از اینترنت کسب درامد کنم نه که درامد در حد 10 تومن یا
20 تومن میخوام روزی حداقل 50 یا 100 هزارتومن داشته باشم..حالا راهنمایی میخوام از شما سروران گرامی چیکار کنم؟سایت های پاپ اپ برم
کلیکی برم؟شما یه جایی رو عرفی کنید که بتونم ازش کسب درامد کنم روزی حداقل 50 یا 100 تومن یه جا یا چندتا با هم میتونم در روز و شب کلا
وقت بذارم پاش..خواهشا منو راهنمایی و کمک کنید یه سایت یا سایت هایی معرفی کنید که بتونم ازشون کسب درامد کنم مثلا تبلیغات کلیکی
پاپ اپ یا هرچیز دیگه ای که بشه حداقل درامد 50 یا 100 هزارتومن رو ازش کسب کرد اگه چندتا سایتم بود عیب نداره ممنون میشم راهنمایی کنید
من خودم سایت پاپ آپ ایران امیر و سیستم همکاری در فروش ایران امیر رو دارم. پاپ آپ برای سایتهای پربازدید مناسب است و همکاری در فروش برای همه نوع سایتی....
اگر درامد بالای 10 هزار تومان میخواهید کسب کنید یا باید علم تخصصی داشته باشید که بتوانید با یک ایده ای خاص درامد کسب کنید و یا اینکه فروشگاه اینترنتی داشته باشید.فروشگاه اینترنتی شما درامدی مناسب و خوبی دارید و نیاز به تخصصی خواصی نیست.... با روش های نوین صفحه اول گوگل بیایید کافیست....

sajadkh12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
پول هیچی اما وقت دارم..
دوستان جو الکی ندین نوشتم راهنمایی کنید نمیخواد بیاین جو بدین راهنمایی کنید که چیکار کنم نه که بگین اره بشین خونه پول برات بیاریم
خودم میدونم چی به چیه گفتم راهنمایی کنید تو کدوم سایت یا چه کاری بکنم که روزی ده هزار تومن درامد داشته باشم سایت زدنم یه دفه زدم دلسرد شدم کلی ضرر کردم

mohammad619619

Registered User
لایک‌ها
470
اگه استعدادی داشته باشید راحت تر میتونید کسب درآمد کنید ;)
اگه هم سایت با بازدید بالا داشته باشین , پاپ آپ و تبلیغات کلیکی .
همکاری در فروش و بازاریابی هم اگه بلد باشید میتونه خوب جاب بده .

ولی در کل , همچین درآمدی نیاز به سایت با هدف مشخص و برنامه معلوم داره . اینهم برمیگرده به طرز فکر شما و ایده ای که به ذهنتون برسه ;)

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
@sajadkh12 عزیز. میخوام یه پاسخ کامل بهت بدم، امیدوارم که حداقل با دقت بخونیش!
------------------------
اول میخوام که یه پاسخ غیر واقعی به پرسش شما بدم تا دلت خوش بشه و یه وقت فکر نکنی که ما بخیل هستیم:
شما اول یه دامنه IR میگیری به قیمت 6000 تومان. بعدش یه هاست ارزون در حد سالانه 40هزار تومان. بعدش وردپرس+چهارتا افزونه نصب می کنه و مطالب تفریحی کپی پیست می کنی. بعد شش ماه پاپ آپ + محصولات همکاری در فروش قرار میدی که میتونی میلیونی کسب درآمد کنی. مثل این تاپیک که خودش گفته میلیونی درمیاری!! http://forum.persiantools.com/threads/710690/
@hanaeimohammad : بیا تحویل بگیر... تاپیک میزنی کسب درآمد میلیونی، کاربران فکر می کنن که واقعاً خبری هست، غافل از اینکه این تاپیک ها بیشتر (شما بخوانید تماماً) جنبه تبلیغاتی دارن و طرف حتی یک صدم اون درآمد هم نمیتونه داشته باشه.

حالا میریم سراغ پاسخ واقعی به پرسش شما:
بدست آوردن این درآمدی که مد نظر شماست، در نت حال حاضر ایران بسیار بسیار مشکل است و اگر شما همون وقت و هزینه رو در بازار واقعی بذارید، حداقل 7 تا 10 برابر نت میتونید درآمد داشته باشید. یه وقت فکر نکنید که سطح توقع شما خیلی بالاست. خیر شما در واقع یه درآمد منطقی مد نظرتون هست که اکثر شغل های غیر مجازی با کمی تلاش میتونن کسبش کنند ولی در نت حال حاضر کسب چنین درآمدهایی بسیار مشکله. لطفاً نگید که شما دی جی کالا رو ببینید فلان قدر درآمد داره و... اینها جزء اولین ها بودن و سرمایه و وقت بسیار زیادی گذاشتند که به نظر من در خارج از نت هم تشکیلات زیادی (از قبیل انبار، کارمند و...) دارن.

در نهایت پاسخ کاربر زیر عین واقع است، هر چند به نظر خنده دار میاد. (منظور از فلافلی میتونه شغلی در خارج از نت باشه!)
استارتر بنده فلافلی را برای شما پیشنهاد میکنم سودش عالیه کور و کچل هم نمیشی !

Last edited:

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
پول هیچی اما وقت دارم..
دوستان جو الکی ندین نوشتم راهنمایی کنید نمیخواد بیاین جو بدین راهنمایی کنید که چیکار کنم نه که بگین اره بشین خونه پول برات بیاریم
خودم میدونم چی به چیه گفتم راهنمایی کنید تو کدوم سایت یا چه کاری بکنم که روزی ده هزار تومن درامد داشته باشم سایت زدنم یه دفه زدم دلسرد شدم کلی ضرر کردم
یک راه بهت بگم پول دربیاری همین مقدار ؟ شایدم بیشتر یک عمر دعام کنی؟؟؟

mohammad619619

Registered User
لایک‌ها
470
------------------------

بدست آوردن این درآمدی که مد نظر شماست، در نت حال حاضر ایران بسیار بسیار مشکل است و اگر شما همون وقت و هزینه رو در بازار واقعی بذارید، حداقل 7 تا 10 برابر نت میتونید درآمد داشته باشید. یه وقت فکر نکنید که سطح توقع شما خیلی بالاست. خیر شما در واقع یه درآمد منطقی مد نظرتون هست که اکثر شغل های غیر مجازی با کمی تلاش میتونن کسبش کنند ولی در نت حال حاضر کسب چنین درآمدهایی بسیار مشکله. لطفاً نگید که شما دی جی کالا رو ببینید فلان قدر درآمد داره و... اینها جزء اولین ها بودن و سرمایه و وقت بسیار زیادی گذاشتند که به نظر من در خارج از نت هم تشکیلات زیادی (از قبیل انبار، کارمند و...) دارن.

در نهایت پاسخ کاربر زیر عین واقع است، هر چند به نظر خنده دار میاد. (منظور از فلافلی میتونه شغلی در خارج از نت باشه!)

با دوستمون هم موافقم هم مخالف .
موافقم , چون شما اگه بخوای راه هایی رو که دیگران رفتن بدون هیچ ابتکاری بخواید برید , مطمئن باشید که موفق نمیشین -_- چرا ؟ چون از کسایی تقلید میکنید که کارشون رو خیلی زوود تر از شما شروع کردن .

مخالفم , چون تو نت ایران بعضی وقتا بعضی چیزا یه ایده ی خیلی مسخره میبینی چقدر خوب جواب داده . نمونش برنامه آفتابه و برنامه های دیگه ی فروشی که تو کافه بازار هست و میبینید که چقدر فروش داشتن .

خلاصه , اگه ایده + سرمایه + اشتیاق نداشته باشی , باختی ;)

hanaeimohammad

Registered User
لایک‌ها
26
پول هیچی اما وقت دارم..
سلام.
دوستان اگه بازاریاب خوبی باشی اون مبلغی رو که گفتی به راحتی از سیستم همکاری در فروش ما میتونی دربیارید .به قسمت بازاریابی فروشگاه ما مراجعه کنید www.sidshop.ir
فقط کافیه سایت یا وبلاگ پربازدیدی داشته باشی مثل همون سایت های موزیک- اگر هم این رو ندارید میتونی با دریافت لینک محصول ما و ساخت گرافیکی از اون محصول در فیس بوک یا گروه های نرم افزار های اجتماعی به اون درآمد برسید.حتی در انجمن ها میتونی ازش استفاده بکنید.

hanaeimohammad

Registered User
لایک‌ها
26
------------------------
اول میخوام که یه پاسخ غیر واقعی به پرسش شما بدم تا دلت خوش بشه و یه وقت فکر نکنی که ما بخیل هستیم:
شما اول یه دامنه IR میگیری به قیمت 6000 تومان. بعدش یه هاست ارزون در حد سالانه 40هزار تومان. بعدش وردپرس+چهارتا افزونه نصب می کنه و مطالب تفریحی کپی پیست می کنی. بعد شش ماه پاپ آپ + محصولات همکاری در فروش قرار میدی که میتونی میلیونی کسب درآمد کنی. مثل این تاپیک که خودش گفته میلیونی درمیاری!! http://forum.persiantools.com/threads/710690/
@hanaeimohammad : بیا تحویل بگیر... تاپیک میزنی کسب درآمد میلیونی، کاربران فکر می کنن که واقعاً خبری هست، غافل از اینکه این تاپیک ها بیشتر (شما بخوانید تماماً) جنبه تبلیغاتی دارن و طرف حتی یک صدم اون درآمد هم نمیتونه داشته باشه.

به هیچ وجه این شکلی نیست که تبلیغاتی باشه به فرض وقتی شما بازدید زیادی سایتتون داشته باشه مثلا روزانه 50000 بازدید بر اساس هر منطقی حساب کنید خلاصه با تبلیغ یکی از محصولات 1000 نفر بازدید ارسال میکنید خلاصه از این 1000 نفر یک الی 5 نفرشون به خرید فکر خواهند کرد و میخرن . بله خیلی ها این مبحث میبینن تا حالا سایت و وبلاگ نداشتن میرن یه وبلاگ میسازن بعد قرار میدن و جواب نمیگیرن مشخص نمیشه . از این روش بهتر فقط کسانی استفاده بکنن که سایت یا وبلاگی رو دارن اونم بصورت سه سال به بالا و دارای بازدید چشم گیری هستند بیشتر سایت های موزیک و فیلم و نرم افزار که برای دانلود هستند .
اما کسی که تا الان سایت و وبلاگی نداشته توصیه میشه که در شبکه های اجتماعی و انجمن ها و فیس بوک و گروها و دادن آگهی درون سایت های نیازمندی آگهی رایگان این کار کتنند بیشتر جواب میگیرتد

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
نویسندگی

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
به هیچ وجه این شکلی نیست که تبلیغاتی باشه به فرض وقتی شما بازدید زیادی سایتتون داشته باشه مثلا روزانه 50000 بازدید بر اساس هر منطقی حساب کنید خلاصه با تبلیغ یکی از محصولات 1000 نفر بازدید ارسال میکنید خلاصه از این 1000 نفر یک الی 5 نفرشون به خرید فکر خواهند کرد و میخرن . بله خیلی ها این مبحث میبینن تا حالا سایت و وبلاگ نداشتن میرن یه وبلاگ میسازن بعد قرار میدن و جواب نمیگیرن مشخص نمیشه . از این روش بهتر فقط کسانی استفاده بکنن که سایت یا وبلاگی رو دارن اونم بصورت سه سال به بالا و دارای بازدید چشم گیری هستند بیشتر سایت های موزیک و فیلم و نرم افزار که برای دانلود هستند .
اما کسی که تا الان سایت و وبلاگی نداشته توصیه میشه که در شبکه های اجتماعی و انجمن ها و فیس بوک و گروها و دادن آگهی درون سایت های نیازمندی آگهی رایگان این کار کتنند بیشتر جواب میگیرتد
درود بر شما. دقیقاً می خواستم همین رو بگید!
آخه بحث اینجاست که اگه سایتی روزانه 50000 ای پی داشته باشه دیگه نمیاد همکاری در فروش کار کنه. خودش یه کالا رو عمده میخره و می فروشه. حتی لازم هم نیست جنسی مثل موبایل که خدمات پس از فروشش مشکله و ممکنه دردسر ایجاد کنه بفروشه. میاد یه ظرف غذای بچه 6000 تومان میخره 17000 تومان می فروشه!

webs

Registered User
لایک‌ها
1,475
یک راه بهت بگم پول دربیاری همین مقدار؟ شایدم بیشتر یک عمر دعام کنی؟؟؟
دوست گرامی؛ اگه روشی هست بگید تا همه استفاده کنند! چون من در چند تاپیک دیدم که شما پیشنهادهایی شبیه این مورد را به دوستان کرده اید.
فقط توجه کنید که پیشنهاد شما عضویت در سیستم همکاری در فروش نباشد! چون این روش رو همه می دونن و متاسفانه در چند سال اخیر محصولات همکاری در فروش مانند سابق فروش ندارد. (البته میزانِ فروشِ پایین همکاری در فروش، برای شما که سیستم همکاری در فروش دارید، شاید زیاد محسوس نباشه چون شما مرتب تعداد بازاریاب هاتون در حال افزایشه ولی برای وبمسترها کاهش میزان فروش محصولات همکاری در فروش کاملاً مشخصه؛ به گونه ای که در حال حاضر درآمد پاپ آپ بسیار بیشتر از همکاری در فروش شده)

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
دوست گرامی؛ اگه روشی هست بگید تا همه استفاده کنند! چون من در چند تاپیک دیدم که شما پیشنهادهایی شبیه این مورد را به دوستان کرده اید.
فقط توجه کنید که پیشنهاد شما عضویت در سیستم همکاری در فروش نباشد! چون این روش رو همه می دونن و متاسفانه در چند سال اخیر محصولات همکاری در فروش مانند سابق فروش ندارد. (البته میزانِ فروشِ پایین همکاری در فروش، برای شما که سیستم همکاری در فروش دارید، شاید زیاد محسوس نباشه چون شما مرتب تعداد بازاریاب هاتون در حال افزایشه ولی برای وبمسترها کاهش میزان فروش محصولات همکاری در فروش کاملاً مشخصه؛ به گونه ای که در حال حاضر درآمد پاپ آپ بسیار بیشتر از همکاری در فروش شده)
من در زمینه ای که تخصص دارم همین همکاری در فروش و فروش محصولات راه حل میدهم استفاده کنند...
حتی اگر هزار فروشگاه ایجاد شود باز درامد هست و خواهد بود.

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام.
دوستان اگه بازاریاب خوبی باشی اون مبلغی رو که گفتی به راحتی از سیستم همکاری در فروش ما میتونی دربیارید .به قسمت بازاریابی فروشگاه ما مراجعه کنید www.sidshop.ir
فقط کافیه سایت یا وبلاگ پربازدیدی داشته باشی مثل همون سایت های موزیک- اگر هم این رو ندارید میتونی با دریافت لینک محصول ما و ساخت گرافیکی از اون محصول در فیس بوک یا گروه های نرم افزار های اجتماعی به اون درآمد برسید.حتی در انجمن ها میتونی ازش استفاده بکنید.
حتی اگر پر بازدید نباشه راههای اسانتری هم هست . فقط باید بخواد

بالا