برگزیده های پرشین تولز

سیستم اعلام نمرات دروس

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
واقعا خیلی برا من جالبه که این همه آدم دارن و ما اینجا گلوی خودمون رو پاره کردیم آخر هم کسی لینک برا دانلود نمی خواد بذاره

چون یه مقدار کم پیدا هست و پردرخواست اکثر کسایی که دارند برای فروش گذاشتن و میخوام پول در بیارن بلا نصبت بچه های اینجا من آدم میشناسم یکی از پورتال های مدیریت دروس رو از سایت
www.opensourcecms.com برداشته بعد از فارسی سازی و ویرایش فوتر و هدر با نام خودش و قیمت گزاف داره میفروشه حالا جالب اینجاس که همون سیستمی رو که کلی ازش پول درآورده حاضر نیست بزاره یه عده آدم دیگه استفاده کنن

بعد میگه خودم نوشتم . . .اگه یه مقدار دقت کنی بطور مثال یکی از صفحات رو بصورت HTML دانلود کنی و سورسش رو باز کنی میبینی توی اون سورس آدرس سازنده اصلی رو نوشته اینقدر آماتور ولی ادعای حرفه ای بودن دارند
این طور آدم ها هستند باور نمیکنی ؟!
-----------------------------------------------------
حالا اگه خواستی و کارت گیره میتونی از سایت www.opensourcecms.com میتونی نسخه های رایبگان و حرفه ای رو برداشت کنی هرچند یه مقدار زیاده روی در افزودن امکانات کردن اما با یه مقدار بلد بودن php میتونی کارت رو راه بندازی

ocarina2

Guest
لایک‌ها
0
سلام
من یه همچین برنامه ای رو واسه دانشگاه خودمون نوشتم(اسکریپت آماده نیست...!)
با امکانات کامل مدیریتی... تست شده و در حال کار
هرکی خواست زنگ بزنه... 09153124559

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چون یه مقدار کم پیدا هست و پردرخواست اکثر کسایی که دارند برای فروش گذاشتن و میخوام پول در بیارن بلا نصبت بچه های اینجا من آدم میشناسم یکی از پورتال های مدیریت دروس رو از سایت
www.opensourcecms.com برداشته بعد از فارسی سازی و ویرایش فوتر و هدر با نام خودش و قیمت گزاف داره میفروشه حالا جالب اینجاس که همون سیستمی رو که کلی ازش پول درآورده حاضر نیست بزاره یه عده آدم دیگه استفاده کنن

بعد میگه خودم نوشتم . . .اگه یه مقدار دقت کنی بطور مثال یکی از صفحات رو بصورت HTML دانلود کنی و سورسش رو باز کنی میبینی توی اون سورس آدرس سازنده اصلی رو نوشته اینقدر آماتور ولی ادعای حرفه ای بودن دارند
حالا اگه خواستی و کارت گیره میتونی از سایت www.opensourcecms.com میتونی نسخه های رایبگان و حرفه ای رو برداشت کنی هرچند یه مقدار زیاده روی در افزودن امکانات کردن اما با یه مقدار بلد بودن php میتونی کارت رو راه بندازی
مرسی سیاوش جان .........
83.gif

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
خنده داره شما یه چیز به این بزرگی می خواهید بعد رایگان دنبالش هستید
هیچ دانشگاهی چیز رایگان رو نصب نمیکنه
ما الان نوشته ایم 3 تا دانشگاه دارند استفاده می کنند قیمتش هم 800 تومنه
بعد دنبال رایگانید فکر هم می کنید برای ایران خوب جواب می ده

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
متاسفانه بعضی از مشتریان بلانصبت فکر میکنم این سیستم ها از هوا میاد دست ما . . .میخوام رایگان داشته باشن الان یه سیستم معمولی ثبت نمرات فقط ثبت نمرات یک میلیون تومان پولشه چه برسه به . . .

farzad_sx1

Registered User
لایک‌ها
0
من یه سیستم واسه اعلام نمره اونم مجانی پیدا کردم . خیلی هم ساده هست ولی نمیدونم چه جوری نصبش کنم . اگه میشه کمک کنید تا نصب کنیم تا همه فیض ببریم .
اینجا دموش هست

اینجام فایل دانلود

من هرجوری میکنم همش این ارور رو میده که
It appears that phpGradeBook's Database has not been installed yet.
Please Install

لطفا کمک کنید که کجا رو اشتباه میرم
ممنون:(

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
شما تنظیمات GBsql.inc رو تو پوشه admin انجام دادید؟؟؟ بعد آدرس نصب www.site.com/admin/install.php رو فراخوانی کردید؟؟؟ بانک اطلاعاتی باید با تنظیمات GBsql.inc هماهنگ باشه

farzad_sx1

Registered User
لایک‌ها
0
شما تنظیمات GBsql.inc رو تو پوشه admin انجام دادید؟؟؟ بعد آدرس نصب www.site.com/admin/install.php رو فراخوانی کردید؟؟؟ بانک اطلاعاتی باید با تنظیمات GBsql.inc هماهنگ باشه
بهنام عزیز ممنون از کمکت ولی :

من تنظیمات GBsql.inc.php رو انجام دادم و database name رو مثلا گذاشتم elmocom_book و بعد username رو هم elmocom_GradeBook دادم .
بعد همین مشخصات رو روی هاست خودم ایجاد کردم و بعد خواستم با استفاده از نرم افزار PHPmyadmin (که مربوط به mysql هست ) داده ی موجود در پوشه admin رو که PHP_GradeBook.sql رو Import کنم ولی همش error میده !!!
بعد رفتم از شاخه admin فایل install.php رو اجرا کردم و از مرحله یک شروع کردم به نصب و مشخصات رو مشابه اونچه بالا گفتم وارد کردم . بعد از اینکه به مرحله سه رسیدم اون باکس رو علامت گذاشتم و بعد Finish کردم . حالا وقتی به مرحله آخر رسیدم روی این جمله که elmocom_GradeBook is finished installing. Click here to continue. هست کلیک کردم . ولی دوباره به این جمله که رسیدم It appears that phpGradeBook's Database has not been installed yet.
Please Install
کجای کار من اشکال داشت آخه ؟ :(

farzad_sx1

Registered User
لایک‌ها
0
من نمیدونم چرا این PHP_GradeBook.sql رو نمیتونم Import کنم . میدونم هر چی هست از اینه .
راهنمایی میکنید ؟

dynamics

Registered User
لایک‌ها
1
با توجه به رقمهای نجومی بعضی از دوستان.
و اینکه فقط سیستم اعلام نمرات درخواست شده.
من پیشنهادم سیستم آقا مجتبی rightclick که سیستم شسته رفته تر تمیزی داره و قیمتش و کارش هم درسته.
من که ازش استفاده میکنم و خیلی هم راضیم

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آقا چرا همه رو با یه چوب میرونی من یکی نوشتم کدهاش هم مال خودمه اصلا من از استفاده از این سورس آماده ها بدم میاد همه میدونن متاسفانه 90 درصد سایت های ایرانی کد آمادست.بعدش کدوم رقم نجومی شما الان برو بگو یه پروژه پایان ترم کارشناسی میخوام یه چیز درپیت بهت میدن 500-600 تا پیادت میکنن.

زهرا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی فارسی شده این برنامه را ندارد

سلام بچه ها
من فقط فقط یه برنامه می خوام که از دیتابیس نمرات رو بخونه
یعنی مهلا شماره ی شناسنامه رو بخونه
تمام مشخصات و نمراتشو بده
بچه ها ÷ایان نامم وقت ندارم خواهش می کنم کمک کنید :(:(

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
فکر نکنم پیدا کنی , مگه اینکه قبلا از اونا که پروژه مشابه داشتن بگیری (میشینید بازی میکنید اخر ترم که میشه همه یاد پروژه میفتن )
من یه مورد داشتم برا یکی نوشته بودم , متاسفانه هاردم فرمت شد :( .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام بچه ها
من فقط فقط یه برنامه می خوام که از دیتابیس نمرات رو بخونه
یعنی مهلا شماره ی شناسنامه رو بخونه
تمام مشخصات و نمراتشو بده
بچه ها ÷ایان نامم وقت ندارم خواهش می کنم کمک کنید :(:(
خوب میتونی بدی یکی بنویسه برات !!
خواستی پی ام بزن :دی

زهرا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب میتونی بدی یکی بنویسه برات !!
خواستی پی ام بزن :دی

من اگه پول داشتم که تا حالا تموم کرده بودمش :(
یه بارم در راه رضای خدا قدم بردارید انقدر دنبال پول نباشید :wacko::(

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا::

آقا من یکی نوشتم با قدرت Ajax که دارای انعطاف و زیبایی و راحتی خاصی برخوردار هستش.

یادمه که چند سال پیش همین برنامه رو با نصف امکانات نوشته بودن و قیمتش بود 800000 هزار تومان.

حالا بماند که از نظر انیتی در چه سطحی بود.

ولی من این برنامه رو با چند تا نرم افزار بزرگ و معروف امنیتی مثل cgi scaner و ... اسکن کردم و هیچ گونه مشکل امنیتی هم مشاهده نشد.

امکاناتش رو در پیت بعدی به همراه تعدادی عکس از خود برنامه میذارم.

این برنامه فقط با قیمت 600000 هزار تومان عرضه خواهد شد که نسبت به امکاناتی که داره واقعا ارزش داره..

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا::

سیستم من دارای همه امکانات زیر هست و علاوه بر اون قسمتهای دیگه ای رو هم داره که قدرت برنامه رو دو چندان میکنه.
زبان برنامه نویسی این سیستم PHP و ajax و پایگاه داده آن MYSQL می باشد این زبان و پایگاه داده یکی از قویترین و امن ترین زبان های برنامه نویسی وب می باشد.

اون بنامه ای که گفتم قیمتش 800000 هزار تومان هست امکانات زیر رو داره.اما برنامه من علاوه بر امکانات زیر امکانات دیگه ای رو هم داره که خیلی میتونه در راحتی انتخاب واحد به دانشجو کمک کنه .

دانشجویان پس از ثبت شدن نام کاربری و رمز عبور توسط مدیریت می توانند به برنامه وارد شده و از قسمت های زیر استفاده کنند.

1- قسمت کارنامه و نمرات: در این قسمت دانشجویان می توانند دروسی را که در ترم های گذشته انتخاب کرده اند و همچنین کارنامه ،معدل و ریز نمرات خود را به صورت کامل و منظم مشاهده نمایند.

2- چارت درسی:هر دانشجو با توجه به رشته ای که می گذراند قادر به مشاهده و بررسی کلیه دروس ترم ها به صورت کامل و جدول بندی شده می باشد.

3- برنامه کلاسی:دانشجویان در هر ترم می توانند مشخصات کامل کلاسها اعم از مواردی چون :ظرفیت کلاس،نام استاد،روز ، تاریخ و شروع کلاس و همچنین زمان امتحان را به صورت دقیق مشاهده و بررسی کنند. در ضمن دانشجو می تواند درسهایی را که با توجه نمراتش در ترم قبل مجاز به انتخاب است ملاحظه نماید.

4- پیام خصوصی:امکان زدن پیام از مدیریت سیستم به دانشجو و باالعکس را دارا می باشند تا مشکلات احتمالی را سریعتر در میان بر طرف گردد.

5- شکایات درسی:پس از دیدن نمرات خود در صورت داشتن اعتراض نسبت به نمره کسب شده می توانند آن را توسط ارسال پیام اعتراض اعلام کنند.

6- در تمام بخش های مربوط به دانشجویان متن متحرک دانشجویان برتر رشته دانشجوی وارد شده به سیستم را اعلام می کند.

7- تغییرات: در این بخش دانشجو ایمیل و رمز ورود خود را به سادگی تغییر می دهد.

8- انتخاب واحد: مهمترین بخش دانشجویی می باشد این قسمت بسیار دقیق طراحی شده به طوری که احتمال خطای ثبت از سوی دانشجو را به صفر میل می دهد. دانشجو در این قسمت فقط دروسی را که قادر به انتخاب آنها می باشد را با توجه به واحدهای پاس کرده و معدل و مقدار واحدی که می تواند اخذ کند مشاهده کرده و برنامه کلاسی درس مورد نظر را نیز به صورت ریز در اختیار دارد. برنامه همه موارد اشتباه دانشجو را در نظر گرفته و هیچ نگرانی برای دانشجو در مورد پیشنیاز ها و حتی ظرفیت کلاس وجود ندارد.

9- قسمت مالی: در صورت استفاده دانشگاه از امور مالی برنامه مدیریت مناسبی را برای شهریه های ثابت و متغیر و فیش های واریزی و شماره حساب های بانکی دانشگاه در نظر می گیرد.

بخش بازدید آزاد:

بخش آزاد در معرض دید عموم قرار می گیرد

1- بیوگرافی و تاریخچه دانشگاه که به صورت متغیر و پویا وجود دارد و توسط مدیریت سیستم قابل تغییر می باشد.

2- آمار کلی دانشگاه که اطلاعاتی در مورد تعداد دانشجویان ثبت نام کرده و مشغول تحصیل در دوره های مختلف و ...را به تفکیک رشته در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

3- بخش تماس با مسولین که کاربران نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به مدیریت ارسال می کنند.

4- اخبار: امکان مطالعه و برسی تمام اخبار وارده توسط مدیریت و آرشیو کلی اخبار برای کاربران موجود می باشد.

مدیریت کل سیستم:

دسترسی به این بخش مختص مدیران بوده و تنظیمات کل سیستم تمامأ از این بخش کنترل می شود (یکی از برتری های برنامه نسبت به بقیه برنامه های موجود همین بخش می باشد.)

1- مدیریت دانشجو: در این بخش مشخصات و اطلاعات دانشجو وارد می شود و توانایی جستجو و وارد کردن اطلاعات با سرعت و دقت بالا را دارا می باشد.

2- رشته ها: رشته ها با تفکیک گرایش و مقطع همراه با کد آن وارد می شود و در طول برنامه استفاده مورد استفاده قرار می گیرند.فعال شدن انتخاب واحد برای تمام رشته ها حتی بدون محدودیت سال و نیمسال صورت می گیرد به طوری که امکان فعال شدن ثبت نام برای ورودی های سال های مختلف یک رشته موجود می باشد.

3- دروس: کد دروس و نام و مشخصات دروس برای هر رشته به طور جداگانه ثبت می شود.

4- برنامه درسی: یکی از مهمترین بخش های مدیریت می باشد برنامه هفتگی تمام دروس ترم به برنامه داده می شود و در انتخاب واحد دانشجو مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل حجم بالای نمایش طراحی این بخش یکی از بهترین طراحی های موجود می باشد . این بخش هر ترم توسط مدیریت ثبت می شود.

5- انتخاب واحد: مدیریت سیستم توانایی انجام انتخاب واحد برای دانشجویان را دارا می باشد این قسمت عمدتأ در ترم 1 نیاز می باشد و حتی انجام انتخاب واحد برای دانشجویی خارج از محدودیت هایی مثل محدودیت تعداد واحد یا ظرفیت کلاس امکان پذیر می باشد.

6- اخبار و شکایات و پیام ها: مدیریت می تواند تمام این بخش ها را به صورت کامل کنترل کند.

7- پایگاه داده: برای حفظ امنیت بیشتر مدیریت سیستم قادر است در هر زمان که بخواهد توسط این بخش نسخه پشتیبان از کل یا هر جز پایگاه داده را تهیه کند.

8- امور مالی: در صورت استفاده دانشگاه از سیستم امور مالی برنامه قادر است تمام عملیات مربوط به شهریه های ثابت و متغیر و امور بانکی دانشگاه به صورت کاملأ دقیق ثبت و ضبط کند.

9- برسی واحد های انتخابی دانشجو: این بخش بسیار قوی و کارا تنظیم شده است کوچکترین نکته در این بخش در نظر گرفته شده است مدیریت سیستم هر آن گونه که مورد نظرش باشد لیست واحد های انتخابی را دریافت کرده و حتی امکان هر گونه تغییر و حذف با درصد خطای صفر ممکن می باشد.

10- لیست کلاس و نمرات: لیست کلاسی و نمرات کلاس و درس همه به صورت بسیار ساده وارد شده و معدل ها و .... به صورت اتوماتیک درج می شوند

بالا