برگزیده های پرشین تولز

سیستم اعلام نمرات دروس

زهرا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی یه برنامه ی ساده ام نداشتین :(:(:(:eek::wacko:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
با این برنامه نمیشه گفت مشکل امنیتی داره یا نداره , حتی رو حرف هکر هم نمیشه حساب کرد .
باید بدی یه برنامه نویس درست حسابی تست کنه بعد اون بگه امنیتش بالاست یا نه !!
اکثر برنامه نویس های ایرانی امنیت برنامه هاشون پایین هست ( البته دلیلش بی دقتی هست ) !!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
یعنی یه برنامه ی ساده ام نداشتین :(:(:(:eek::wacko:
شما هم فکر نمیکنم به این راحتیا بتونی پیدا کنی همچین برنامه ای رو !
اینجا اگه راهنمایی بخوای , حتما کمکت میکنیم , ولی اینکه برات یکی بنویسه بده , تا حالا اتفاق نیافتاده :D
تنها راه که زودتر کارت راه بیفته اینه که پول بدی یکی برات بنویسه ( فکر کنم یه 20-30 تومن بگیرن ) !!

amir-haghighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام الله::
با این برنامه نمیشه گفت مشکل امنیتی داره یا نداره , حتی رو حرف هکر هم نمیشه حساب کرد .
باید بدی یه برنامه نویس درست حسابی تست کنه بعد اون بگه امنیتش بالاست یا نه !!
اکثر برنامه نویس های ایرانی امنیت برنامه هاشون پایین هست ( البته دلیلش بی دقتی هست ) !!

با سلام دوست عزیز...

من که گفتم برنامه رو با cgi scaner و چند تا اسکنر امنیتی فوق قوی تست کردم...

این برنامه توسط چند تا از دوستان من که خودشون اکسپلویت(کد سو استفاده از نقطه ضعف امنیتی) نوشتند تست شده و مشکلی نداره.

در مورد این که اکثر رنامه نویسان ایرانی براشون امنیت اهمیتی نداره باید بگم که من حسابی رو این برنامه کار کردم.

نمیدونم شاید شما در برنامه هایی که مینیویسید اصلا نمیدونید که چطور نقطه ضعف به وجود میاد؟

در ضمن تمام برنامه هایی که در دنیا نوشته شدن دارای نقاط ضعف خاص خودشون هستند.

بابا ما که از مایکروسافت بهتر و حرفه ای تر کد نمی نیویسیم؟

تو برنامه های مایکروسافت مشکل امنیتی پیدا میشه چه برسه تو برنامه هایی که من و شما مینی ویسیم.

من نمیگم که امنیت مطلق وجود داره ولی تا جایی که تونستم رو امنیتش کار کردم.

aslani606

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا از اینجا دانلود کن ...

البته باید اون فایل SQL ه قبلا گذاشتم رو استفاده کنیا چون این همون اصلیه است ...

کد:
http://rapidshare.de/files/6668541/iSchoolAd.rar.html
محسن

لينك دانلود مشكل داره:eek:

براي من بعد ازورود اين ارور را ميده Table 'ischoolad.staff' doesn't exist

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
فكر كنم فعلا بزرگ ترين سيستم مدارس ايران مال ما باشه حدود 120 نوع امكان رو داريم برنامه مدرسه كارسنج
اين برنامه ما براي مدارس ساخته شده و اعلام نمرات و بقيه كار ها و انتخاب واحد دانشگاه نيست

http://karsanj.ir

امكانات و دموي بخش هاي مديريت و دانش آموزان و معلم و والد رو مي تونيد ببينيد و تست كنيد در سايت

تخفيف ويژه براي اعضاي پرشين تولز نيز داريم در صورت پيام خصوصي به من

مرسي

Last edited:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
فكر كنم فعلا بزرگ ترين سيستم مدارس ايران مال ما باشه حدود 120 نوع امكان رو داريم برنامه مدرسه كارسنج
اين برنامه ما براي مدارس ساخته شده و اعلام نمرات و بقيه كار ها و انتخاب واحد دانشگاه نيست

امكانات و دموي بخش هاي مديريت و دانش آموزان و معلم و والد رو مي تونيد ببينيد و تست كنيد در سايت

مرسي
همین ماله شماست

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1

مرسي

متوجه نشدم علي جان :D ؟
راستي دوستان اين قالب ها و بنر ها براي شماي خريدار جدا طراحي خواهد شد
برنامه براي اين سيستم زياد داريم كه در دست اجراست

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
متوجه نشدم علي جان :D ؟
راستي دوستان اين قالب ها و بنر ها براي شماي خريدار جدا طراحي خواهد شد
برنامه براي اين سيستم زياد داريم كه در دست اجراست
میگم درسته ماله شما از همه کاملتره!

fr@nki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم به یه چیزی تو این مایه ها نیاز دارم !
14.gif

حالا نه با این امکانات !
من يكي نوشتم و در ضمن براي تربيت معلم شهيد بهشتي مشهد پياده سازي كردم
سيستمي ساده است
اگر خواستيد به كمترين قيمت ممكن تقديم مي كنم
البته اگر خواستيد مي تونم تغييرات مورد نظر شما رو توش اعمال كنم
http://valipour.ir
اين هم آدرس تربيت معلم مشهد
http://sdw.ir
در ضمن قراره براي چند تا تربيت معلم ديگه هم پياده سازي كنم
اگر خواستيد در خدمتم

Last edited:

ahamidp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از این فایل استفاده کن ...

مشکل اون فایل اینه که تو تیبل Position دوبار PositionId به عنوان کلید اصلی مطرح میشه ...

محسن

داداش من نصبش کردم ، فقط یوزر نیم و پسورد ندارم که لاگین کنم.
systemadmin & password هم تست کردم جواب نمیده

sabair

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا::

سیستم من دارای همه امکانات زیر هست و علاوه بر اون قسمتهای دیگه ای رو هم داره که قدرت برنامه رو دو چندان میکنه.
زبان برنامه نویسی این سیستم PHP و ajax و پایگاه داده آن MYSQL می باشد این زبان و پایگاه داده یکی از قویترین و امن ترین زبان های برنامه نویسی وب می باشد.

اون بنامه ای که گفتم قیمتش 800000 هزار تومان هست امکانات زیر رو داره.اما برنامه من علاوه بر امکانات زیر امکانات دیگه ای رو هم داره که خیلی میتونه در راحتی انتخاب واحد به دانشجو کمک کنه .

دانشجویان پس از ثبت شدن نام کاربری و رمز عبور توسط مدیریت می توانند به برنامه وارد شده و از قسمت های زیر استفاده کنند.

1- قسمت کارنامه و نمرات: در این قسمت دانشجویان می توانند دروسی را که در ترم های گذشته انتخاب کرده اند و همچنین کارنامه ،معدل و ریز نمرات خود را به صورت کامل و منظم مشاهده نمایند.

2- چارت درسی:هر دانشجو با توجه به رشته ای که می گذراند قادر به مشاهده و بررسی کلیه دروس ترم ها به صورت کامل و جدول بندی شده می باشد.

3- برنامه کلاسی:دانشجویان در هر ترم می توانند مشخصات کامل کلاسها اعم از مواردی چون :ظرفیت کلاس،نام استاد،روز ، تاریخ و شروع کلاس و همچنین زمان امتحان را به صورت دقیق مشاهده و بررسی کنند. در ضمن دانشجو می تواند درسهایی را که با توجه نمراتش در ترم قبل مجاز به انتخاب است ملاحظه نماید.

4- پیام خصوصی:امکان زدن پیام از مدیریت سیستم به دانشجو و باالعکس را دارا می باشند تا مشکلات احتمالی را سریعتر در میان بر طرف گردد.

5- شکایات درسی:پس از دیدن نمرات خود در صورت داشتن اعتراض نسبت به نمره کسب شده می توانند آن را توسط ارسال پیام اعتراض اعلام کنند.

6- در تمام بخش های مربوط به دانشجویان متن متحرک دانشجویان برتر رشته دانشجوی وارد شده به سیستم را اعلام می کند.

7- تغییرات: در این بخش دانشجو ایمیل و رمز ورود خود را به سادگی تغییر می دهد.

8- انتخاب واحد: مهمترین بخش دانشجویی می باشد این قسمت بسیار دقیق طراحی شده به طوری که احتمال خطای ثبت از سوی دانشجو را به صفر میل می دهد. دانشجو در این قسمت فقط دروسی را که قادر به انتخاب آنها می باشد را با توجه به واحدهای پاس کرده و معدل و مقدار واحدی که می تواند اخذ کند مشاهده کرده و برنامه کلاسی درس مورد نظر را نیز به صورت ریز در اختیار دارد. برنامه همه موارد اشتباه دانشجو را در نظر گرفته و هیچ نگرانی برای دانشجو در مورد پیشنیاز ها و حتی ظرفیت کلاس وجود ندارد.

9- قسمت مالی: در صورت استفاده دانشگاه از امور مالی برنامه مدیریت مناسبی را برای شهریه های ثابت و متغیر و فیش های واریزی و شماره حساب های بانکی دانشگاه در نظر می گیرد.

بخش بازدید آزاد:

بخش آزاد در معرض دید عموم قرار می گیرد

1- بیوگرافی و تاریخچه دانشگاه که به صورت متغیر و پویا وجود دارد و توسط مدیریت سیستم قابل تغییر می باشد.

2- آمار کلی دانشگاه که اطلاعاتی در مورد تعداد دانشجویان ثبت نام کرده و مشغول تحصیل در دوره های مختلف و ...را به تفکیک رشته در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

3- بخش تماس با مسولین که کاربران نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به مدیریت ارسال می کنند.

4- اخبار: امکان مطالعه و برسی تمام اخبار وارده توسط مدیریت و آرشیو کلی اخبار برای کاربران موجود می باشد.

مدیریت کل سیستم:

دسترسی به این بخش مختص مدیران بوده و تنظیمات کل سیستم تمامأ از این بخش کنترل می شود (یکی از برتری های برنامه نسبت به بقیه برنامه های موجود همین بخش می باشد.)

1- مدیریت دانشجو: در این بخش مشخصات و اطلاعات دانشجو وارد می شود و توانایی جستجو و وارد کردن اطلاعات با سرعت و دقت بالا را دارا می باشد.

2- رشته ها: رشته ها با تفکیک گرایش و مقطع همراه با کد آن وارد می شود و در طول برنامه استفاده مورد استفاده قرار می گیرند.فعال شدن انتخاب واحد برای تمام رشته ها حتی بدون محدودیت سال و نیمسال صورت می گیرد به طوری که امکان فعال شدن ثبت نام برای ورودی های سال های مختلف یک رشته موجود می باشد.

3- دروس: کد دروس و نام و مشخصات دروس برای هر رشته به طور جداگانه ثبت می شود.

4- برنامه درسی: یکی از مهمترین بخش های مدیریت می باشد برنامه هفتگی تمام دروس ترم به برنامه داده می شود و در انتخاب واحد دانشجو مورد استفاده قرار می گیرد.به دلیل حجم بالای نمایش طراحی این بخش یکی از بهترین طراحی های موجود می باشد . این بخش هر ترم توسط مدیریت ثبت می شود.

5- انتخاب واحد: مدیریت سیستم توانایی انجام انتخاب واحد برای دانشجویان را دارا می باشد این قسمت عمدتأ در ترم 1 نیاز می باشد و حتی انجام انتخاب واحد برای دانشجویی خارج از محدودیت هایی مثل محدودیت تعداد واحد یا ظرفیت کلاس امکان پذیر می باشد.

6- اخبار و شکایات و پیام ها: مدیریت می تواند تمام این بخش ها را به صورت کامل کنترل کند.

7- پایگاه داده: برای حفظ امنیت بیشتر مدیریت سیستم قادر است در هر زمان که بخواهد توسط این بخش نسخه پشتیبان از کل یا هر جز پایگاه داده را تهیه کند.

8- امور مالی: در صورت استفاده دانشگاه از سیستم امور مالی برنامه قادر است تمام عملیات مربوط به شهریه های ثابت و متغیر و امور بانکی دانشگاه به صورت کاملأ دقیق ثبت و ضبط کند.

9- برسی واحد های انتخابی دانشجو: این بخش بسیار قوی و کارا تنظیم شده است کوچکترین نکته در این بخش در نظر گرفته شده است مدیریت سیستم هر آن گونه که مورد نظرش باشد لیست واحد های انتخابی را دریافت کرده و حتی امکان هر گونه تغییر و حذف با درصد خطای صفر ممکن می باشد.

10- لیست کلاس و نمرات: لیست کلاسی و نمرات کلاس و درس همه به صورت بسیار ساده وارد شده و معدل ها و .... به صورت اتوماتیک درج می شوند

من اسکریپت شما را می خواهم تلفن خود را به ایمیل من ارسال
نماید
[email protected]

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
من برای راه اندازی حدود 10 مدرسه به برنامه و سایت آماده نیاز دارم با قیمت مناسب
اگر دوستان آماده دارند بهم پیغام خصوصی بزنند تا سفارش راه اندازی بدهم

man4toman

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
از کاملترین سیستم های مدیریت مدارس و اعلام نمره برای مدارس داخل ایران ، "سیستم دفتر نمره" هست.

سایت شرکت سازنده :
کد:
http://pgacompany.com/

توضیح سیستم :
کد:
http://pgacompany.com/our-products/gradebook-school-management/

دموی سیستم :
کد:
http://demo.daftarnomreh.com/

برای دریافت یوزر و پسورد دمو از بخش "تماس با ما" ی سایت سازنده با شرکتشون تماس بگیرید یا بهشون تلفن بزنید.

fr@nki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من يك سيستم اعلام نمرات نوشتم كه قابليتهاي زير رو تا به حال درش قرار داده ام
- در اين سيستم كمي بر زيبايي كار افزوده شده

- استفاده بيشتر از فناوري آجاكس و جي كوئري (انشاءالله بيشتر هم خواهد شد )

- تعريف استاد

-تعريف دانش آموز

-تعريف كلاس

-تعريف معاون

-تعريف والدين

مشخص كردن دروس براي هر كلاس

- امكان درج و ويرايش نمرات نهايي

- دانش آموز فقط نمرات خود را مي بيند

-استاد فقط نمرات كلاس هاي خود را مي بيند
-افزودن از فايل اكسل

-مدير و معاون مي توانند نمرات و دانش آموزان را بر حسب كلاس و يا بر اساس رديف مشاهده كنند.

- امكان گرفتن پشتيبان و بازگرداني پشتيبان(روي هاست خانگي درج كنيد و پشتيبان بگيريد و روي هاست اصلي برگدان پشتيبان را بزنيد)
براي دانلود و مشاهده دمو به آدرس weerobots.com
يا weerobots.ir
مراجعه نماييد
در پناه خدا​

بالا