برگزیده های پرشین تولز

سیستم صوتی کنوود 5J

وضعیت
موضوع بسته شده است.

F4T4L!TY

Registered User
لایک‌ها
13
اگر پایین تر راه داشت بنده خریدارم!
قیمت نهایی هم برای من پ خ کنید!

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
داداش من از این مدل زیاد داشتم و دیدم اما کنترول تا حالا به این خفنی ندیده بودم
این فابریکشه؟
مطمینی؟

فابریک بودنش رو نمیدونم ولی یا دستگاه که مچ میشه و باهاش کار میکنه

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
تاپیکت رو دیدم و به خودم گفتم ببینم قیمتت چیه و اگه مناسب بود معامله کنیم .
اما 2 برابر قیمت واقعی گذاشتی برادر من

درسته که جنس شماست و اختیار قیمت گذاری داری . ولی از یه چیزی دلخورم که چرا باید قیمت پرت و پلا بذاریم تا اگه فروشنده دیگه ای بخواد جنسش رو بفروشه بیاد تاپیکهای مشابه رو ببینه و با قیمتی که گذاشتید پیش خودش دچار تصورات اشتباه بشه و اون هم قیمت دستگاهشو بالا بذاره .اینجوری دیگه هیچگونه معامله ای نمیشه کرد .والا همین جنسو اگه از دلال های پشت شهرداری بخوای بخری نهایت بهت 600 قیمت میدن که با چک و چونه 500 میشه خرید ازشون . شما که دلال نیستی خودت مصرف کننده ای .پس باید میانگین قیمت رو بذاری تا مصرف کننده ی دیگه بتونه ازتون بخره .
دیشب سونی FL7 رو دوستان معامله کردن به قیمت 295 تومن خداییش حال کردم اصلا میخواستم به فروشنده از خودم همینجوری امتیاز بدم که وجدانی و منصفانه معامله کرد .
من خودم از همین ست های استوک 5 تیکه ژاپنی JVC تو خونه دارم و USB خورش هم کردم و تمام فرمتهای صوتی و تصویری و فایلهای کتاب الکترونیک و رادیو و ... رو ساپورت میکنه ! دیگه سیستم از هر لحاظ تکمیله .فقط 70 تومن پول برد یو اس بی رو دادم به زودی تاپیکش میکنم تا ببینی چجوری باید قیمت بذاری دوست عزیز .

خواهش میکنم قیمت های غیر واقعی نذارید . بچه های همین فروم سیستم هوم تئاتر پایونیر با بلوری پلیر رو گذاشتن 1 تومن داداش گلم .

بازم ازت عذر میخوام داداشی

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
نمیدونم خدا وکیلی چجوری جی وی سی رو با کنوود یکی میکنی؟این از این.

دوما عین همین سیستم دیشب از پشت شهرداری به قیمت 900 تومن واسه دوست داییم خریداری شده.

سوما این دستگاه همه جورش سرویس شده فقط باید بزنی به برق و از صداش لذت ببری.شما هم هر وقت جی وی سی عزیز تر از جونت که واست گویا فقط سبزی پاک نمیکنه آگهی کردی قیمت خودتو بزار.امیدوارم فقط یکی از دوستان که شعور موسیقیایی داره بیاد اینجا و به بعضی ها بفهمونه لذت شنیدن موسیقی از رو سی دی ارجینال اصلا قابله قیاس با یو اس بی و فلش نیست.

و اینگونه بود که جی وی سی از ساختن وی سی دی پلیر به تولید دستگاه های حرفه ای پخش کننده ی موسیقی مبدل شد.با طرفدارایی مثله شما.خوشحال شدم.دیگه اسمتون رو تو تاپیکم نبینم

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
داداش یک سوال دارم
این ضبط های قدیمی چند طبقه تا جایی که یادم هست سونی تولید کرده که خودم صداش را شنیدم و حجم صدا زیادی داره
حالا می خوام بدونم چه مارک هایی ضبط های چند طبقه ژاپنی تولید کردند؟
و این که بین مارک هایی که از این مدل ضبط ها تولید کردند کدام یک صدای بهتری داره؟
تا جایی که اطلاع دارم پایونیر و سونی جز پرطرفدار ترین هستند نظر شما چیه؟
در ضمن یکم قیمت را منصفانه تر بکن البته شما صاحب اختیارید

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
کنوود.تکنیکس.سونی.آکای .مرتنزو.......(البته مدل های بالای سونی مثه 950 چند طبقه جدا هستند که ارزشمند ترند).پایونر.صدای هرکدوم هم سلیقه ای هستند.البته باید ببینی آمپ و بلندگو کدومشون تنظیمات بهتر و کامل تری دارن.همین دستگاه رو تازه چند روز پیش ساراند بهش وصل کردم صدای دالبیش کشف شد.خیلی باحال بود.
قیمت هم هرکس پیشنهادش رو تو پی ام بگه لطفا.

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
نمیدونم خدا وکیلی چجوری جی وی سی رو با کنوود یکی میکنی؟این از این.

دوما عین همین سیستم دیشب از پشت شهرداری به قیمت 900 تومن واسه دوست داییم خریداری شده.

سوما این دستگاه همه جورش سرویس شده فقط باید بزنی به برق و از صداش لذت ببری.شما هم هر وقت جی وی سی عزیز تر از جونت که واست گویا فقط سبزی پاک نمیکنه آگهی کردی قیمت خودتو بزار.امیدوارم فقط یکی از دوستان که شعور موسیقیایی داره بیاد اینجا و به بعضی ها بفهمونه لذت شنیدن موسیقی از رو سی دی ارجینال اصلا قابله قیاس با یو اس بی و فلش نیست.

و اینگونه بود که جی وی سی از ساختن وی سی دی پلیر به تولید دستگاه های حرفه ای پخش کننده ی موسیقی مبدل شد.با طرفدارایی مثله شما.خوشحال شدم.دیگه اسمتون رو تو تاپیکم نبینم

داداش گلم ما که نیومدیم دعوا کنیم :) تو همین فروم رو بچرخی میبینی ست های 5 تیکه زیادی معامله شده و قیمت ها تو رنج 400 بوده .ضمناً اگه میخوای شماره یکی از بچه های فروم رو بدم ازش ست پایونیر عروسک رو بخری 500 تومن ! :) دستگاه شما در مقابلش اسباب بازی دخترونه ای بیش نیست . ضمنا من خودم 12 سال پیش lbt 950 داشتم! اون موقع ها هم 20 سالم بیشتر نبود و شعور موسیقیایی هم نداشتیم :lol: همینجوری دیدم قشنگه موتورم رو فروختم خریدمش :D به خدا شعور موسیقیایی نداشتما ... همینجوری خریدم . بعدش دیدم صداش ارضام نمیکنه فروختمش و اینچیزهایی رو خردیم که در ادامه میخونی
اون ست جی وی سی هم برای برادرمه و گفته براش بفروشم تا مثل سیستم من جمع کنه . من خودم یه جفت باند پایونیر حرفه ای دارم که 2.5 میلیون ارزش داره و یه آمپ خازنی وینتیج پایونیر هم دارم که اونم 1 تومن ارزش داره و اگه تو فروم دیده باشی یه تاپیک زدم که دنبال اکولایزر 2 کانال وینتیج میگردم برای سیستمم ;).تاپیک رو هم واسه خنده دیگران نزدم و واقعاً همچین چیزی رو نیاز دارم .
اگه مایلی ست کنوودت رو بیار بذار کنار سیستم من صدا رو مقایسه کنیم !تمام هزینه ایاب و ذهابت هم خودم متقبل میشم ! اگه حق با شما بود کل سیستم رو بهتون هدیه میکنم ! من خودم تمام این راه ها رو رفتم و رسیدم به اینایی که الان دارم و فهمیدم این ست های پنج تیکه هم حرفی برای گفتن ندارن . فقط قشنگی دارن ! پس به بنده حقیر درس موسیقی و سبزی خورد کردن نده ! من خودم 4 سال موسیقی کار کردم برادر گلم . با همین یوزر مدیر تالار موسیقی بزرگترین سایت علمی ایران بودم . سایت علمی دانشجو :) تشریف ببرید ببینید .میتونم از همونجا باهاتون تو پیام خوصوصی صحبت کنم تا متوجه بشید که خودم هستم .اونجا هم کسی رو الکی مدیر نمیکنن باید بار علمی بالایی برای پاسخگویی به خیل عظیم کاربرها رو داشته باشی :lol:

خیلی ازتون عذر میخوام که دخالت کردم . قصد و غرضی نبود , فقط کمی انتقاد کردم که چرا باید اینگونه قیمت بذاریم که فروشندگان دیگه هم ترغیب به بی انصافی بشن .

ازتون عذر میخوام و حق باشماست ! موفق و پیروز باشی بزرگوار

داداش یک سوال دارم
این ضبط های قدیمی چند طبقه تا جایی که یادم هست سونی تولید کرده که خودم صداش را شنیدم و حجم صدا زیادی داره
حالا می خوام بدونم چه مارک هایی ضبط های چند طبقه ژاپنی تولید کردند؟
و این که بین مارک هایی که از این مدل ضبط ها تولید کردند کدام یک صدای بهتری داره؟
تا جایی که اطلاع دارم پایونیر و سونی جز پرطرفدار ترین هستند نظر شما چیه؟
در ضمن یکم قیمت را منصفانه تر بکن البته شما صاحب اختیارید
pioneer
sony
kenwood
victor
panasonic
technics
sansui
onkyo
akai
marantz
البته یکی دو تا از این برندها نظیر مرنتر به صورت کاملا حرفه ای کار میکنن و دستگاهای کلاس پایین تولید نمیکنن .

این برندها چیزهایی هست که من به شخصه دیدم دوست من
پایونیر و سونی هم با الطبع برند برتر هستن . البته همشون شبیه هم هستن و از یک تکنولوژی استفاده میکنن مخصوصاً اسپیکرهاشون که همشون انگار تو یه کارخونه تولید میشدن !
اکثرشون اسپیکرهاشون تولید مالزی هست و فقط خودت یونیت رو ژاپن تولید میکرده

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
الکی دعوا نکنید و تو سر و کله همدیگه نزنید. این ست های چند تکه کنوود و سنسویی و سونی و پایونیر و آکای و ... همشون اجناس دامستیک ژاپنی بودن که اون ژاپنی خوش ذوق که برای گوش های خودش ارزش قائل بوده یا فروخته یا گذاشته جلو در شهرداری بیاد جمع آوری کنه بعد سر و کله همون سیستم ها تو جهان سوم پیدا میشه و تبدیل میشه به "سیستم حرفه ای" :lol: همه اینا فقط و فقط بدرد پارتی راه انداختن میخورن پس اینقدر شعور موسیقیایی و audiophileـی همدیگه رو به رخ نکشید همه این سیستم ها بدرد 4 شنبه سوری میخورن ;) اگه اینا به قول شما "حرفه ای" هستند پس اسپیکرهای Wilson, Kharma, Focal, Avantgarde, Acapella و آمپلیفایرهایی مثل Vitus, Audio Note, ASR, Yipsilon چی هستن؟

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
الکی دعوا نکنید و تو سر و کله همدیگه نزنید. این ست های چند تکه کنوود و سنسویی و سونی و پایونیر و آکای و ... همشون اجناس دامستیک ژاپنی بودن که اون ژاپنی خوش ذوق که برای گوش های خودش ارزش قائل بوده یا فروخته یا گذاشته جلو در شهرداری بیاد جمع آوری کنه بعد سر و کله همون سیستم ها تو جهان سوم پیدا میشه و تبدیل میشه به "سیستم حرفه ای" :lol: همه اینا فقط و فقط بدرد پارتی راه انداختن میخورن پس اینقدر شعور موسیقیایی و audiophileـی همدیگه رو به رخ نکشید همه این سیستم ها بدرد 4 شنبه سوری میخورن ;) اگه اینا به قول شما "حرفه ای" هستند پس اسپیکرهای Wilson, Kharma, Focal, Avantgarde, Acapella و آمپلیفایرهایی مثل Vitus, Audio Note, ASR, Yipsilon چی هستن؟

داداش به قول شما جهان سوم هستیم دیگه ! اجناسی که ژاپنی میذاره دم در تو ایران حرفه ای میشه . وقتی کسی صدای آمپ های اند لامپی مکینتاش رو گوش نکره این جور چیزها براش حکم حرفه ای داره !

تا برداشتمون از حرفه ای بودن چی باشه ! برای یه کاربر موسیقی تازه کار میتونه اسپیکر ایستاده مارشال حکم حرفه ای بودن رو داشته باشه :D

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
بحث حرفه ای شد.حال کردم خیلی.دوستان پیشنهاد قیمت بدن ببینیم چند چندیم........ با تشکر از داداشای گلم

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
داداش گلم ما که نیومدیم دعوا کنیم :) تو همین فروم رو بچرخی میبینی ست های 5 تیکه زیادی معامله شده و قیمت ها تو رنج 400 بوده .ضمناً اگه میخوای شماره یکی از بچه های فروم رو بدم ازش ست پایونیر عروسک رو بخری 500 تومن ! :) دستگاه شما در مقابلش اسباب بازی دخترونه ای بیش نیست . ضمنا من خودم 12 سال پیش lbt 950 داشتم! اون موقع ها هم 20 سالم بیشتر نبود و شعور موسیقیایی هم نداشتیم :lol: همینجوری دیدم قشنگه موتورم رو فروختم خریدمش :D به خدا شعور موسیقیایی نداشتما ... همینجوری خریدم . بعدش دیدم صداش ارضام نمیکنه فروختمش و اینچیزهایی رو خردیم که در ادامه میخونی
اون ست جی وی سی هم برای برادرمه و گفته براش بفروشم تا مثل سیستم من جمع کنه . من خودم یه جفت باند پایونیر حرفه ای دارم که 2.5 میلیون ارزش داره و یه آمپ خازنی وینتیج پایونیر هم دارم که اونم 1 تومن ارزش داره و اگه تو فروم دیده باشی یه تاپیک زدم که دنبال اکولایزر 2 کانال وینتیج میگردم برای سیستمم ;).تاپیک رو هم واسه خنده دیگران نزدم و واقعاً همچین چیزی رو نیاز دارم .
اگه مایلی ست کنوودت رو بیار بذار کنار سیستم من صدا رو مقایسه کنیم !تمام هزینه ایاب و ذهابت هم خودم متقبل میشم ! اگه حق با شما بود کل سیستم رو بهتون هدیه میکنم ! من خودم تمام این راه ها رو رفتم و رسیدم به اینایی که الان دارم و فهمیدم این ست های پنج تیکه هم حرفی برای گفتن ندارن . فقط قشنگی دارن ! پس به بنده حقیر درس موسیقی و سبزی خورد کردن نده ! من خودم 4 سال موسیقی کار کردم برادر گلم . با همین یوزر مدیر تالار موسیقی بزرگترین سایت علمی ایران بودم . سایت علمی دانشجو :) تشریف ببرید ببینید .میتونم از همونجا باهاتون تو پیام خوصوصی صحبت کنم تا متوجه بشید که خودم هستم .اونجا هم کسی رو الکی مدیر نمیکنن باید بار علمی بالایی برای پاسخگویی به خیل عظیم کاربرها رو داشته باشی :lol:

خیلی ازتون عذر میخوام که دخالت کردم . قصد و غرضی نبود , فقط کمی انتقاد کردم که چرا باید اینگونه قیمت بذاریم که فروشندگان دیگه هم ترغیب به بی انصافی بشن .

ازتون عذر میخوام و حق باشماست ! موفق و پیروز باشی بزرگوار

pioneer
sony
kenwood
victor
panasonic
technics
sansui
onkyo
akai
marantz
البته یکی دو تا از این برندها نظیر مرنتر به صورت کاملا حرفه ای کار میکنن و دستگاهای کلاس پایین تولید نمیکنن .

این برندها چیزهایی هست که من به شخصه دیدم دوست من
پایونیر و سونی هم با الطبع برند برتر هستن . البته همشون شبیه هم هستن و از یک تکنولوژی استفاده میکنن مخصوصاً اسپیکرهاشون که همشون انگار تو یه کارخونه تولید میشدن !
اکثرشون اسپیکرهاشون تولید مالزی هست و فقط خودت یونیت رو ژاپن تولید میکرده
داداش ممنون بابت توضیحات کامل من خودم پایونیر و سونی را بیشتر قبول دارم و حق با شماست اینا سیستم های صوتی حرفه ای نیستند
بازم تشکر داداش

ehsan_dr

Registered User
لایک‌ها
207
من یکی مثل همینو داشتم با اکولایزر 7j رفتم جای شهرداری فروختم 200 - 6 ماه پیش
http://forum.persiantools.com/t262514.html
بقول دوستان فقط بدرد پارتی میخوره
اگه بحث سر حجم صداست که تایید میشه ولی تو بعد کیفیت متوسطه

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
من یکی مثل همینو داشتم با اکولایزر 7j رفتم جای شهرداری فروختم 200 - 6 ماه پیش
http://forum.persiantools.com/t262514.html
بقول دوستان فقط بدرد پارتی میخوره
اگه بحث سر حجم صداست که تایید میشه ولی تو بعد کیفیت متوسطه

الان من اینو 200 بفروشم با هاش چه سیستم دیگه ای میتونم بخرم؟دوستان لطف کنن اینقدر ایدالیسم فکر نکنند.با قیمت هایی که از پشت شهرداری و امام حسین گرفتم قیمتی که گذاشتم اصلا غیر عادی نیست.منم قصدم ارتقا هستش و با این وضع قیمت ها نمیتونم به قیمت هایی که تو ذهن شماست بفروشم.کسی هم میخواد مثلا راهنمایی کنه لطف کنه پیام خصوصصی بده تاپیک رو اینقدر الکی شلوغ نکنه

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154
سلام دوست عزیز
قیمت بالا نیست ؟
با این قیمت میشه یک سینما خانگی نو خرید
سیستم خیلی قدیمیه
قیمت مناسب تری بدین بهتر نیست ؟

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
دوست عزیز کنترل رو جدا میفروشی :)
قیمت آخر که براتون مقدوره رو لطف کن بفرست واسم

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
سلام دوست عزیز
قیمت بالا نیست ؟
با این قیمت میشه یک سینما خانگی نو خرید
سیستم خیلی قدیمیه
قیمت مناسب تری بدین بهتر نیست ؟
سر قیمت با هر کسی خریدار واقعی بود تو پی ام صحبت میکنم.با تشکر

amir f

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
تلفن فروشی نیست؟

Last edited:

ehsan_dr

Registered User
لایک‌ها
207
قصد جسارت نداشته فقط خواستم بگم کناره بفروشی بهتره - من که گذاشتم تو سایت همه زدن تو سر مال - وقتی فروختم همه گفتن عجب چیزی بود حیف شد که ما نخریدیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا