برگزیده های پرشین تولز

شاهكار RESIDENT EVIL4

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اقا دمت گرم یعنی چی تا الان خالی می بستم

من این چیزا رو تا الان رو نکرده بودم و اینقدر کلید کردید تا مجبور شدم لو بدم

دیگه با وضع امروزی داشتن کلوپ بازی های تصویری زیاد افتخار نیست و الان همه با سرمایه ای که دارن گیم نت می زنن اما ما چه کنیم که کنسول بازیم و علاقه به گیم کامپیوتر نداریم

اسم مغازمون هم ایستگاه بازی "Playstation" هست و حالا که اینطوری فرمودید حتما چند تا عکس از محیط مغازه می گیرم:)
هروقت هم اومدین قدمتون روی چشم
17.gif

بله اون ایدا در لیون بازی نمی کنه و باسه خودش یه مینی گیم داره که بعدا بازی می کنید

سلام

بابا نوشتم كه شوخي بود:blink:

پس شما به هر كي كه كليد ميكنه حقيقتو رو ميكني:lol: (مزاح بودا)

ولي كلوپي كه كنسول كميابي مسه game cube داره ارزشمنده. خيلي از نينتندو بازا براي بعضي بازياي game cube له له ميزنن من خودم مشتاقم كه metroid prime 1,2 رو اين دستگاه بتونم بازي كنم كه يه FPS عاليه اين بازي

منتظر عكساي مغازت هستيم يه جوري بنداز game cube هاش هم تو عكس باشن:rolleyes:

ببين من يه مشكل اساسي تو بازي دارم وقتي اون ليست موجودي(inventory) چيزايي كه گرفتم پر ميشه يه ليست خالي ديگه كنارش هست كه براي مرتب كردن ليست اصلي بكار مياد من وقتي ميخوام ليست اصليو يه مقدار خالي كنم هر چيزي كه ميريزم تو ليست كناريش يه پيغام ميده كه ميخواي اينا discard شه و بعد كه قبول ميكنم همه ميپره! يه بار سر همين كلي از چيزاي مهمي كه گرفته بودم پريد يه جايي هم بودم كه كلي از سيو اخريم ميگذشت ضد حال شدي برام.اون نقاب دارا هم كه هر چي ازشون ميخري بعد كه بخواي بهشون بفروشي نصف قيمت ازت بر ميدارن . من كجا ميتونم لوازم اضافه اي كه دارم توش نگه دارم و بعدا بتونم دوباره ازشون استفاده كنم اصلا همچين چيزي هس؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

حالا زیاد کلید نکن دیدی یه اصراری دیگه هم رو کردم:D

باسه عکس ها هم باشه یه خورده وقت بده چون می خوام یه عکس کلی باسه سایت هم بگیرم یه چند روزی کار داره

ببین اون لیست کوچیکه که کنار کیفت می یاد در واقع هرچی اونجا بزاری می ندازه بیرون این حرکت رو از بازی Resident Evil-Outbreak در اوردند فقط در اویل Out Break هرچیزی رو که می نداختی زمین می شد دوباره برش داری اما در این دیگه کلا غیب می شه:blink:

اون نقاب داره هم اصلا کلاه برداره وقتی ازش جنس می خری به یه لحن باحالی می گه Thank You که هرکی ندونه می گه این سرمو کلاه گذاشت که اینطوری تشکر می کنه:D

در مورد قیمت که نصف می خره دیگه کاریش نمی تونی بکنی چون هرچی باشه اون می خواد ازت بخره

در مراحل بازی با خریدن کیف فضای محتوایاتت بیشتر می شه و می تونی بیشتر ایتم استفاده کنید تنها راه همینه و کاریش هم نمی شه کرد, ضمنا بازی دیگه جعبه ایتم نداره که هرچی داری اونجا بزاری بعدا درش بیاری,این بازی دیگه رو به جلو شده و یه خورده هم واقعی تر شده

ضمنا در وسط بازی در داخل قلعه یه تیکه هست که یه ویترینه داخلش همه چی هست یه Rocket Louncher هم داره اونو که گرفتی یدف نری بفروشیش چون ازت 15 هزارتا می خره نگهش داره باسه غولی که قدش کوتاهه و لباس ابی داره, در پایان قلعه می یادش,البته زیاد غول سختی نیست ام زیاد مهمات ازت می گیره باسه همین اگه یه بازوکا داشته باشی سریع کارشو تموم می کنی

باسه کشتنش هم وقتی اون چشم رو می زنی تازه غوله از اون یه چیزی که مثل پره بیرون می یاد اون موقع یه بازوکا نثارش کن

روی گیم کیوب بعد از کشتن این غول می ره دیسک دو
92.gif

موفق باشید

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Sony Ericsson!! :
ممنون از توضیحات شما

ولی اینو بگم که زبان بازی انگلیسی هستش بعد یه چیز دیگه این که اگه امتیازش برای PC هست چطور دکمه هاش رو برای PS تعریف شده؟

سلام

عزیزم این یه بازی تایید نشده است و برای PC به صورت رسمی نیست اگه اون فرووم هم نگاه کنید می بینید که نوشته این بازی نوعی امولیتور PS2 هستش که اجرا می شه منتها نوعی ترکیب داره که شما بازی رو فقط نصب می کنید و نیازی به اجرای امولیتور نیست چون خود گیم این کار رو برای بازی تعریف می کنه

موفق باشید

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Amir(Steve) :
سلام

عزیزم این یه بازی تایید نشده است و برای PC به صورت رسمی نیست اگه اون فرووم هم نگاه کنید می بینید که نوشته این بازی نوعی امولیتور PS2 هستش که اجرا می شه منتها نوعی ترکیب داره که شما بازی رو فقط نصب می کنید و نیازی به اجرای امولیتور نیست چون خود گیم این کار رو برای بازی تعریف می کنه

موفق باشید

خب با این تفاسیر میشه همچین چیزی رو برای Evil4 اجراکرد؟ یعنی میشه روی PC بازیش کرد یا نه؟؟

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
حالا زیاد کلید نکن دیدی یه اصراری دیگه هم رو کردم

باسه عکس ها هم باشه یه خورده وقت بده چون می خوام یه عکس کلی باسه سایت هم بگیرم یه چند روزی کار داره

ببین اون لیست کوچیکه که کنار کیفت می یاد در واقع هرچی اونجا بزاری می ندازه بیرون این حرکت رو از بازی Resident Evil-Outbreak در اوردند فقط در اویل Out Break هرچیزی رو که می نداختی زمین می شد دوباره برش داری اما در این دیگه کلا غیب می شه

اون نقاب داره هم اصلا کلاه برداره وقتی ازش جنس می خری به یه لحن باحالی می گه Thank You که هرکی ندونه می گه این سرمو کلاه گذاشت که اینطوری تشکر می کنه

در مورد قیمت که نصف می خره دیگه کاریش نمی تونی بکنی چون هرچی باشه اون می خواد ازت بخره

در مراحل بازی با خریدن کیف فضای محتوایاتت بیشتر می شه و می تونی بیشتر ایتم استفاده کنید تنها راه همینه و کاریش هم نمی شه کرد, ضمنا بازی دیگه جعبه ایتم نداره که هرچی داری اونجا بزاری بعدا درش بیاری,این بازی دیگه رو به جلو شده و یه خورده هم واقعی تر شده

ضمنا در وسط بازی در داخل قلعه یه تیکه هست که یه ویترینه داخلش همه چی هست یه Rocket Louncher هم داره اونو که گرفتی یدف نری بفروشیش چون ازت 15 هزارتا می خره نگهش داره باسه غولی که قدش کوتاهه و لباس ابی داره, در پایان قلعه می یادش,البته زیاد غول سختی نیست ام زیاد مهمات ازت می گیره باسه همین اگه یه بازوکا داشته باشی سریع کارشو تموم می کنی

باسه کشتنش هم وقتی اون چشم رو می زنی تازه غوله از اون یه چیزی که مثل پره بیرون می یاد اون موقع یه بازوکا نثارش کن

روی گیم کیوب بعد از کشتن این غول می ره دیسک دو

موفق باشید

اقا شاه كليد كنم چي رو ميكني:D

وقت در اختيار شما هر وقت دوست داشتي عكسارو رو كن فقط game cube...:rolleyes:

نقابيا كلا ايده جالبي تو بازين در واقع يكي از نواوريهاي evil4 هس اون بخش tune up خوراكه منه fire power اسلحه shotgun به اندش رسوندم يه تير كه ميزنم 5 تا زامبي ميرن رو هوا فقط عجيبه فشنگ ندارن تو ليست فروششون بعد اين كيفو همين نقابدارا ميدن اسم انگليسيش چيه؟

از كمكت ممنون ولي داستانو بگي بيمزه ميشه;) من همين الان كه دارم تايپ ميكنم از نبرد سنگين اون كلبه كه توش Luis Sera هم بود:cowboy: زنده اومدم بيرون لامصب از درو ديوار زامبي ميريزه تو
ph34r2.gif
نميدونم چي شد دوباره رفتن لابد زنگ كليسا دوباره ada زده خلاصه دمش گرم سر بزنگا به كمك مياد

يه چيزي كه هس هر چي از بازي پيش ميرم بيشتر از گرافيك بينظير منطبق با بازي لذت ميبرم.شنيدم خيليا الان به جاي اينكه برن 360 بخرن ps2 ميگيرن!!هم خيلي ارزونتر هم با بازياي بهتر(هنوز ps3 نيومده جنگو راه انداختم :D )

ديسك 2 روي گيم كيوب؟! مگه بازي dvd نيس؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

راستش اسم کیفه به انگلیسی یادم رفته اما در قیمت Buy هستش دیگه اخرین کیف هم XL هست

گیم کیوب دو تا دیسک داره چون دیسک هاش مینی هستش مجبور شدن در دو دیسک بزارن

حالا لازم نبود اون Shotgun رو فول اپدیت کنی جلوتر یه اسلحه هایی می ده که هرچی اسلحه داری می فروشی که اونا رو بخری;)

به نقل از Sony Ericsson!! :
خب با این تفاسیر میشه همچین چیزی رو برای Evil4 اجراکرد؟ یعنی میشه روی PC بازیش کرد یا نه؟؟

اینکارو باید همون ژاپنی ها انجام بدن

ولی اگه امکان داشت تا الان اینکارو کرده بودند

موفق باشید;)

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
افزايش فضاي اون ليست خيلي واجبه با اين همه لوازمي كه تو بازي بهت ميده

گيم كيوب سريهاي اولش شنيده بودم از درايور cd بهره ميبره ولي مسه اينكه نينتندو سريهاي بعدو رو با درايور DVD داد بيرون اينطور نيست؟

اخرين firepower حدود 20000 تا از پولم گرفت! ولي تو نبرد كلبه كه از درو ديوار ميريزن سرت خيلي به دردم خورد خصوصا زماني كه Luis Sera ميره طبقه دوم كلبه من رفتم بالاي پله ها وايسادم اونجا گله اي كه ميومدن با يه تير پله رو خالي ميكردم بنظر من Shotgun يكي از بهترين سلاحهاي بازيه كلا نبرد كلبه هم خيلي اذيتم كرد خيلي بيشتر از اون هيوالاي نهنگ مانند درياچه
اينم چيز خفي بود:
535840_20041008_screen009.jpg

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

والا این مینی سی دی ها بهشون می خوره که مینی DVD باشند اما داخل Dvd Rom گذاشتم اصلا DVD Rom تشخیص نداد که دیسکی هست یا نه؟!

البته DVD Rom هم اپدیت شده است و مشکلی از شناسایی نداره

این غوله هم اره خیلی سخته
راستی اگه در اول بازی اون سگه رو نجات بدی اینجا خیلی کمکت می کنه..من خودم همیشه سگه رو با یه تیر خلاص می کردم "از روی بیکاری " اما روی این PS2 هرکاری نکردم نتونستم سگه رو بکشم:blink:

حالا این غوله رو دیدی جلوتر تو معدن یه دو تا از نوع خوشگل هاش می یاد اونجا ببینم چکار می کنی
ضمنا همین غوله وقتی که اون جونوره از پشت کلش در می یاد اگه بری جلو دکمه می ده که لیون می پره بالای سرش و با چاقو می زنه
راستش دروغ نگم من اینو اول نمی دونستم و از برنامه Game One دیدم :wacko:

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اول سگه رو ازادش ميكردي بعد ميكشتيش:blink: :lol: ... اصلا همون سگه باعث شد دخلشو بيارم ولي موقعي كه تنه درختو ميچرخوند يه ضربش كه ميخورد بدجور جونو كم ميكرد كه فقط با گل تركيبي حالتش عادي ميشد ضمنا مگه تنها راه كشتنش همون از بين بردن جونوره پشتش نيس؟
دو تا از اينا با هم:( پس از الان پولا رو بزارم برا rocket launcher

Game One پس game guide هم برا بازيا نشون ميده؟ نديده بودم تا حالا

اقا دو تا سوال ازت دارم كه فقط امثال خوره اويلي مسه شما ميتونه جواب بده

1. تو همون جايي كه كلبه هس كه ميريزن سرت بعدش كه مياي بيرون دو تا دروازه چوبي در چپو راست تو اون محوطه قرار داره كه با اهرم ميتوني يكيشو باز كني و هر دو مسيرشون به محلي ختم ميشه كه يه قسمتش تله كابين هست من الان اونجام...از دروازه سمت چپي وارد اون محوطه شدم يعني همون مسيري كه تو راهش 2 تا زامبي با اره برقي داره حالا مسير سمت راستيو كه نيومدم چيز خاصي درش هست ارزش داره برگردم و اون مسيرو هم رد كنم؟

2. پشت كليسايي كه توش ashley زنداني بود يه چيزي داره كه يه سري علامت مسه ساعت دورش هس با يه عقربه كه فقط رو دو شماره 3و4 حركت ميچرخه...اينو من جايي گير نياوردم كه راهنمايي برا باز كردنش باشه حالا تو ادامه بازي ميگه چظور ميشه بازش كرد يا من نتونستم راهشو پيدا كنم؟

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
....

این بازی ها چیه دیگه ؟
چون ایجاد تنش و استرس هیچی نداره
184.gif

یاد ماریو بخیر ...:happy:

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Gt_Max :
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
....

این بازی ها چیه دیگه ؟
184.gif

هميني كه شما ميگي چيه در نهايت از طرف بزرگترين سايت بررسي كننده بازيا در وب از بين عنوانهاي خيلي بزرگ ديگه مسه Battlefield 2،Civilization IV،F.E.A.R.،God of War و چند تاي ديگه به عنوان بازيه سال 2005 برگزيده شد
البته من مطمئن بودم كه اين عنوانو بدست مياره شايد خيلي سخت ميشد كانديداي ديگه رو در حالت كلي بهتر از اين بازي دونست شايد تا اين بازيو انجامش نديد نتونيد درك كنيد

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Xradical :
اول سگه رو ازادش ميكردي بعد ميكشتيش:blink: :lol: ... اصلا همون سگه باعث شد دخلشو

39.gif
39.gif
39.gif

یک حالی می داد...
البته روی PS2 نمی تونم بکشمش اخه تا می زنمش فرار می کنه حتی با اون اسلحه رادار هم تست کردم اما نشد:(

اون غوله فقط از همون حیوونی که پستش در می یاد میمیره منتها هروقت که در می اومد من با یه Sniper رو د بزن

روی Game One هم فکر نمی کنم Game Guide نشون بده اون موقع که تازه اویل اومده بود داشت تبلیغاتشو می کرد که من اینو دیدم :lol:

حالا پولتو نمی خواد باسه Rocker Launcher نگه داری جلوتر یکی بهت مفتی می ده فقط اصلا نفروشش

حالا بریم سر تیکه بازی

ببین اون دو تا راهی که داری سمت راستی که بازمی کنی یکی از همون غول هایی که بزرگ هستن و کشتیش دوباره می یاد منتها این بار اگه اشتباه کنی دختره رو می گیره و اینقدر فشار می ده که می میره مگه اینکه بهش شلیک کنی تا ولش کنه
البته این در خیلی راحتره چون کلا یه راه 100 متری هست با سه تا کلبه کوچیک که هرچی بخوای داخلش هست از اهم تیر و طلا و یه کلید که 20 کتر جلوترت وقتی رسیدی به در با کلید بازش می کنی

اما اگه اون یکی درب رو بری باید دو تادرب دیگه رو رد کنی و اون همه زامبی بزنی منتها فرقی اینه که راحت تره و در درب دوم در یه تیکه زیر زمین یه الماس مخفی هست که 10 هزارتا پولش هست که در نقشه این الماس ها با ستاره مشخص شده اند

باسه پشت کلیسا هم یه الماس سبز رنگی هست که فقط پوله و چیزی نیستش

ضمنا اگه یادت باشه یه کلید می گرفتی باسه یه دره که جلوتر می رفتی و اون ادم بزرگه که چشماش یکی قرمز و اونیکی ابیه و یه پالتو سبز داره که بهت حمله می کنه...
اگه به قیافه کلید دقت کنی یه قیافه خاصی داره همون قیافه تیکه تیکه شده و در همین معما خلاصه شده که فقط می تونی با 3 تا چراق روشن کردی بازش کنی منتها همیشه تغیر می کنه اما کلا اگه مثل یه ساعت نگاش می کنی :
1.2.3
2.5.6
1.3.5
2.3.3
2.4.6

کلا بین ساعت های 1 تا 6 هست که باز می شه که باید سه تاش رو روشن کنی و بقیه ساعت ها خاموش باشند البته اگه مثل یه ساعت بهش نگاه کنی

ولی در لیون فقط یه الماسه اما در بازی Ada باید بازش کنی چون پشت سرت بسته می شه...

این غول که چشمای قرمز و ابی داری "البته چشم قرمزش کلید یه درب هست" یاد یه چیزی افتادم گفتم شاید این دمو رو ندیده باشی

وقتی که غوله در همون خونه که کلید رو به درب می زنی می گیردت و داره خفت می کنه که چشمات قرمز می شه و غوله ولت می کنه بعد یه حرفی می زنه و از همون در می ره...اگه برگردی به درب یی که ازش اومدی غوله همچین ضربه ای نثارت می کنه و ... که برای اولین بازی ایدا از پشت پنجره یه چند تا تیر به غوله شکلیک می کنه و غوله به سمت ایدا فرار می کنه که از پنجره پرت می شه و برای ادامه اینکه که چی می شه در بازی ایدا می فهمی
همین دمو نوعی دموی مخفی هست و اگه ندیدی در بازی بعدی ببین

حالا از من می شنوی این نقاب داره هست که خرید و فروش می کنه اینم بکش ببین چه حالی می ده بعد از در برو بیرون و برگرد می بینی که زنده شده:f34r:

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Gt_Max :
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
184.gif
....

این بازی ها چیه دیگه ؟
184.gif

اصولا اویل حس اویل می خواد و هرکسی نمی تونه بازی کنه

هرکسی هم بازی کنه بیشتر می خواد ببینه اخر بازی چی می شه اما من خودم تا همه چیو بازی رو ازاد نکنم ول کن نیستم

اویل دو رو با یکی از دوستان شب زنده داری می کردیم و تا صبح بازی می کردیم طوری که بعد از 50 دفه اخرش رو گرفتن بازی هانک و ایدا و بازی توفو ایدا رو بازی کردیم که ایندفه با هانک و توفو بازی می کردی و ایدا کامپیوتر بود و پشت سرت حرکت می کرد:blink:

این بازی رو فکر نمی کنم هیچکس ازاد کرده باشه...راستش خودمون هم نفهمیدیم چطور ازاد کردیم:rolleyes:

ماریو هم حس خودشو می خواد من خودم از بین ماریو های جدید فقط ماریو سان شاین رو قبول دارم اونم فقط بخاطر گرافیکش و ماریو پارتی 5 و 6 رو با اینکه جالب هستن اما اصلا دوست ندارم

پس نمی شه گفت که اویل بازی هستش که ایجاد تنش و استرس می کنه

اگه اینطوریه پس ماریو هم باسه بچه های زیر 6 سال خوبه

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Amir(Steve) :
روی Game One هم فکر نمی کنم Game Guide نشون بده اون موقع که تازه اویل اومده بود داشت تبلیغاتشو می کرد که من اینو دیدم :lol:

اقا راستی اون موقع که اومده بود روی برنامه Game Network دیدم واون موقع کانال Game One بیم نداشت

شرمنده اصلا یادم نبود

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از Xradical :
هميني كه شما ميگي چيه در نهايت از طرف بزرگترين سايت بررسي كننده بازيا در وب از بين عنوانهاي خيلي بزرگ ديگه مسه Battlefield 2،Civilization IV،F.E.A.R.،God of War و چند تاي ديگه به عنوان بازيه سال 2005 برگزيده شد
البته من مطمئن بودم كه اين عنوانو بدست مياره شايد خيلي سخت ميشد كانديداي ديگه رو در حالت كلي بهتر از اين بازي دونست شايد تا اين بازيو انجامش نديد نتونيد درك كنيد

اینی که من میگم اسمش ماریو ... M.A.R.I.O :rolleyes:
اون بازی های دیگه هم چه فرقی می کنند همشون بکش بکشه دیگه...
ولی اخرش چی ؟ :blink:
مثلا غول بازی رو می کشین خیالتون راحت میشه که انتقام خون باباتون رو گرفتید :happy: ؟ ( توهین نباشه ! :f34r: )

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Gt_Max :
اینی که من میگم اسمش ماریو ... M.A.R.I.O :rolleyes:
اون بازی های دیگه هم چه فرقی می کنند همشون بکش بکشه دیگه...
ولی اخرش چی ؟ :blink:
مثلا غول بازی رو می کشین خیالتون راحت میشه که انتقام خون باباتون رو گرفتید :happy: ؟ ( توهین نباشه ! :f34r: )

تا اونجایی که یادمه Mario هست و مخفف نیست

خوب اخر ماریو چی می شه؟؟؟"چیزی نگیم بهتره"

هر فرد با توجه به سلیقه یه سبکی از بازی ها رو انتخاب می کنه و این دلیل بر خود بازی نمی شه بالاخره این گیم رو باسه بازی کردن ساختن و کسانی که اویل باز هستند همچین قدرت اویلی رو درک می کنند;)

این دلیل بر بد بودن بازی نمی شه...

البته توهین به بازی ماریو نشه من خودو خیلی از ماریو خاطره دارم "مخصوصا زمان میکرو" و گیم جالبی هم هستش و سازندش هم گفته که در نسخه جدید که بروی کنسول Nintendo Revolution منتشر می شه یکی از بهترین گیم های ماریو تا به الان هستش

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Amir(Steve) :
39.gif
39.gif
39.gif

یک حالی می داد...
البته روی PS2 نمی تونم بکشمش اخه تا می زنمش فرار می کنه حتی با اون اسلحه رادار هم تست کردم اما نشد:(

اون غوله فقط از همون حیوونی که پستش در می یاد میمیره منتها هروقت که در می اومد من با یه Sniper رو د بزن

حالا پولتو نمی خواد باسه Rocker Launcher نگه داری جلوتر یکی بهت مفتی می ده فقط اصلا نفروشش

حالا بریم سر تیکه بازی

ببین اون دو تا راهی که داری سمت راستی که بازمی کنی یکی از همون غول هایی که بزرگ هستن و کشتیش دوباره می یاد منتها این بار اگه اشتباه کنی دختره رو می گیره و اینقدر فشار می ده که می میره مگه اینکه بهش شلیک کنی تا ولش کنه
البته این در خیلی راحتره چون کلا یه راه 100 متری هست با سه تا کلبه کوچیک که هرچی بخوای داخلش هست از اهم تیر و طلا و یه کلید که 20 کتر جلوترت وقتی رسیدی به در با کلید بازش می کنی

اما اگه اون یکی درب رو بری باید دو تادرب دیگه رو رد کنی و اون همه زامبی بزنی منتها فرقی اینه که راحت تره و در درب دوم در یه تیکه زیر زمین یه الماس مخفی هست که 10 هزارتا پولش هست که در نقشه این الماس ها با ستاره مشخص شده اند

باسه پشت کلیسا هم یه الماس سبز رنگی هست که فقط پوله و چیزی نیستش

ضمنا اگه یادت باشه یه کلید می گرفتی باسه یه دره که جلوتر می رفتی و اون ادم بزرگه که چشماش یکی قرمز و اونیکی ابیه و یه پالتو سبز داره که بهت حمله می کنه...
اگه به قیافه کلید دقت کنی یه قیافه خاصی داره همون قیافه تیکه تیکه شده و در همین معما خلاصه شده که فقط می تونی با 3 تا چراق روشن کردی بازش کنی منتها همیشه تغیر می کنه اما کلا اگه مثل یه ساعت نگاش می کنی :
1.2.3
2.5.6
1.3.5
2.3.3
2.4.6

کلا بین ساعت های 1 تا 6 هست که باز می شه که باید سه تاش رو روشن کنی و بقیه ساعت ها خاموش باشند البته اگه مثل یه ساعت بهش نگاه کنی

ولی در لیون فقط یه الماسه اما در بازی Ada باید بازش کنی چون پشت سرت بسته می شه...

این غول که چشمای قرمز و ابی داری "البته چشم قرمزش کلید یه درب هست" یاد یه چیزی افتادم گفتم شاید این دمو رو ندیده باشی

وقتی که غوله در همون خونه که کلید رو به درب می زنی می گیردت و داره خفت می کنه که چشمات قرمز می شه و غوله ولت می کنه بعد یه حرفی می زنه و از همون در می ره...اگه برگردی به درب یی که ازش اومدی غوله همچین ضربه ای نثارت می کنه و ... که برای اولین بازی ایدا از پشت پنجره یه چند تا تیر به غوله شکلیک می کنه و غوله به سمت ایدا فرار می کنه که از پنجره پرت می شه و برای ادامه اینکه که چی می شه در بازی ایدا می فهمی
همین دمو نوعی دموی مخفی هست و اگه ندیدی در بازی بعدی ببین

حالا از من می شنوی این نقاب داره هست که خرید و فروش می کنه اینم بکش ببین چه حالی می ده بعد از در برو بیرون و برگرد می بینی که زنده شده:f34r:

احتمالا تو PS2ش فهميدن بعضيا حسه اويلي بهشون دست ميده يه كاري كردن سگه رو نتوني بكشي تا حس انسان دوستانه به زامبي دوستانه تبديل نشه:lol:

اسلحه رادار:blink: بيخي لابد بازي كه تموم ميشه اين جور چيزا رو باز ميكنه تو بازي...گفتي Sniper الان تو CHAPTER جديد بازي كه تو يه كليساي بزرگ هست(دير) مدل semi auto خريدم كلي بدردم خورد خصوصا
همون اولاش كه زمينو زمانو به توپ ميبندن...اون بشكه هاي انفجارو هدف ميرفتم خودشون مسه توپ ميرفتن رو هوا;) كلا ديروز به يه جاهايي از بازي رسيدم مثلا اونجايي كه ashley ميره اون دو تااهرم چپو راستو حركت بده كه 2 تا راه تو اب باز شه بايد حتما Sniper داشته باشي! الان رسيدم به همون اتاق بزرگي كه توش دو تا مجسمه بزرگ اويزونن لامصب چقد جزئيات داره اين بازي معلوم نيس مثلا تو همون اتاق بزرگ چقد كار شده كه با اين دقت گرافيكي عالي و پر از جزئيات خوب از كار در بياد..ببينم PS2 چند تا خط لوله پردازش پيكسلي داره! directx9 ساپورت نيست!

Game One من ديدم يه موقع هايي دو تايي ميشينن بعضي بازيا رو تا يه جاهاييش ميرن مثلا God of War ديدم يه قسمتاييشو ميرفتن

نه Rocker Launcher نخريدم هنوز. الان حدود 78000 تامايه دارم ميخوام case جديدو بگيرم تا فضا براي سلاحهاي بيشتر باشه حدود 40000 مايشه:eek:
يه چيزي اون اسلحه كه اسمش butterfly هس قيمتشم نسبتا گرونه اگه اشتباه نكنم حدود 38000 تا منظورم همونيه كه دست Luis Sera هم بود چجور فشنگي بهش ميخوره مثلا punisher,red9 و چند تا كلت ديگه همشون 9mm هستن ولي اين butterfly فنشگ خاصي ميخواد فكر كنم برا TMP هم بهش نميخورد!؟

در مورد اون دو راهي دمارم در اومد تا مسير سمت چپيو رد كردم حقيقتش تو نقشه ديدم كه راه سمت چپي سر راست تره ولي گفتم ممكنه سختتر باشه برا همين از سمت چپي رفتم بعد فهميدم كه گند زدم راه سخته رو انتخاب كردم حالا خوبه يه صندوق گذاشته بودن اونجا كه از شر ashley حداقل خلاص شم

اون كليده رو اصلا بهش دقت نكردم فكر نميكردم قيافش راه حل پشت كليسا باشه بهرحال بيخيالش شدم
ولي برام جالبه كه كه انقد ريزه كاريهايه بازيو ميدوني(خوره اويلي ديگه)
اون دموي مخفي هم ديدم كه Ada از طناب آويزونه بعد از پنجره 2 تا تير به پشت اين يارو ريشيه ميزنه حتي بيرون از خونه هم رفتم گفتم شايد اونجا خبريه
ولي اين ريشيه عجب چيز كريهي بود تو اون كلبه كه باهاش ميجنگي وقتي چند تا نارنجنك با shotgun حرومش كردم گفتم كلكش كنده شد بعد ديدم پاهاش افتاد بدنش مسه عنكبوت مياد دنبالت خلاصه نبرد سختي بود

نقاب داره بكشم اونوقت مهماتشو ميشه بردوشت اگه ميشد حالي ميدادا

اصولا اویل حس اویل می خواد و هرکسی نمی تونه بازی کنه
ماریو هم حس خودشو می خواد من خودم از بین ماریو های جدید فقط ماریو سان شاین رو قبول دارم اونم فقط بخاطر گرافیکش و ماریو پارتی 5 و 6 رو با اینکه جالب هستن اما اصلا دوست ندارم

پس نمی شه گفت که اویل بازی هستش که ایجاد تنش و استرس می کنه

اگه اینطوریه پس ماریو هم باسه بچه های زیر 6 سال خوبه

:lol: دقيقا

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

حالا زیاد گیر نده اون اسلحه رادار و که می گم همون Mine Thrower هست منتها وقتی که اون دوربین رو براش می گیری حالت رادار کار می کنه
ببينم PS2 چند تا خط لوله پردازش پيكسلي داره! directx9 ساپورت نيست!
راستش من زیاد تو کار سخت افزار نیستم و از این چیزا اطلاعی ندارم:happy:

اون اسلحه butterfly هم تیر مگنوم می خوره و می گیری اما پیشنهاد می کنم بیخیالش شو و در قسمت بعدی که در یه منطقه دیگه هستی یه اسلحه میگیری به نام Killer7 "مگنوم اویل 2 خودمون"

این اسلحه هم قیافش خوشگل تره اما اپدیتش تا 45 کالیبر می ره البته اگه اشتباه نکنم همین اسلحه Butterfly تا 35 تا کالیبر اپدیت می شه

اون اسلحه ای که دست لویز سرا بود تا اونجایی که دقت داشتم Red9 بود که معلوم هم بود اپدیتش کرده

این Red9 هم اسلحه خوبیه منتها یه خورده Reload ش کنده و قدرتش هم نسبت به اسلحه های دیگه بالاتره "البته اگه اون امکان خرید ویژه رو نخری"
این اپدیت ویژه هم که می گم وقتی که یه اسلحه رو همه چیزشو اپدیت کنی یه اپدیت ویژه داره که یه قسمت از اسلحه رو قوی تر می کنه و زرد می شه مثلا یه کلت هست که بعد از Punisher میگیری که اخرین کلت باسه فروشه البته اسمش یادم رفته اما اون اخرین اپدیتش برای کالیبر 2.5 هست که با خرید اپدیت می شه قدرت کالیبرش می شه 4.5
ولي برام جالبه كه كه انقد ريزه كاريهايه بازيو ميدوني(خوره اويلي ديگه)
دست خودمون نیست از بچگی با اویل بزرگ شدیم:D

حالا بریم سر قولی که بهت داده بودم

راستش می خواستم باسه سایت یه خورده دست گیر بدم و عکس ها رو یدفه برای سایت هم بگیرم اما منتها سایت یه خورده مشکل دامین داره که یه خورده کار می بره گفتم با هندی کم یه چند تا عکس همین طوری بگیرم که فردا شرمنده نشیم

البته به خاطر اینکه عکس ها رو یه جای دیگه اپلود کردم مجبور شدم اسم سایت هم بزنم و فقط عکس های گیم کیوب و یه چند تا دیگه رو گذاشتم

ضمنا اون عکس هایی که از بازی ها گذاشتم بازی های ارجینال هستند;)

از مدیر انجمن گیم هم درخواست دارم که بعد از بحث در این تاپیک , این تاپیک رو حذف کنند

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
گير! مسه اينكه اصولا علاقه زيادي به كليد يا گير يا اينجور اصطلاحات داري نه:blink:

راستش من زیاد تو کار سخت افزار نیستم و از این چیزا اطلاعی ندارم:happy:

بابا همينطوري گفتم اونو:D ...directx9 كجا بود اون موقع كه PS2 طراحي شد directx8 هم زوركي اومده بود ميخواستم توانايي گرافيكي اين بازيو بگم جدي گرفتيا!

بيخيال butterfly كه شدم چون هم قيمتش بالا بود هم فشنگشو نداشتم ولي اسلحه خوش دستيه دست Luis Sera هم فكر كنم همين بود چون دقت كه كردم لولش دراز تر ازred9 هس

Red9 من الان دارمش كه با shotgun جديده و sniper semi auto سلاحهاي منو تا الان تشكيل دادن

دست خودمون نیست از بچگی با اویل بزرگ شدیم:D

پس بگو چرا اون سگه رو...زامبي دوستانه...:lol:

راستش می خواستم باسه سایت یه خورده دست گیر بدم و عکس ها رو یدفه برای سایت هم بگیرم اما منتها سایت یه خورده مشکل دامین داره که یه خورده کار می بره گفتم با هندی کم یه چند تا عکس همین طوری بگیرم که فردا شرمنده نشیم
بابا با هندي كم عكس بگير;)
شما اينارو نميزاشتي هم ما قبولت داشتيم
ولي جدي شما به قولت وفاي به عهد كردي و game cube هم اوردي تو عكس:lol:
ببينم شما فروشنده بازيهاي اورجينالش هم هستيد هر كدوم يكي چند اگه امكان گقتنش هس؟
اون عكسي كه يه چيزي مسه مموري كارت دستگاه هس جريانش چيه؟
در مورد عكسي كه گيم كيوب كنار تلويزيون هس...انصافا راست ميگن كه جمو جور ترين كنسول بازيه خصوصا براي حملو نقل واقعا راحته
از مدیر انجمن گیم هم درخواست دارم که بعد از بحث در این تاپیک , این تاپیک رو حذف کنند

:blink: براي چي اين تاپيكو حذف كنه اصولا ايجاد كننده اين تاپيك در صورت سالم بودن مطالب اين درخواستو ميكنه ضمنا ما حالا حالاها كار داريم اينجا:rolleyes:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
صمیمانه، عاجزانه، خالصانه و صادقانه استدعا دارم که: Evil :graduated

بالا