برگزیده های پرشین تولز

شاهكار RESIDENT EVIL4

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
صفحه های قبل هم گفتم که Butterfly را نگیر و پولتو نگه داره Killer بگیر
این Killer هم خوش دسته هم یه 10 کالیبر بیشتر از Butterfly اپگریت می شه

Butterfly نگيرم:blink: ميشه بگي غير از اين تا موقع اضافه شدن Killer ديگه چه اسلحه مگنوم خوري بهت ميده بازي تا باهاش بتوني جكو جونوراي ختو خوف بازيو نابود كني! لابد شما خودت هر سري 30000 تا برا
يه rocket luncher برا نبرداي اخر هر chapter ميگرفتي! نميدونم ولي من بدونButterfly تو خيلي از قسمتاي بازي لنگ ميموندم

تا اونجایی که در سایت های اطلاع رسانی خوندم 4 سال روی این گیم کار کرده بود "البته نسخه گیم کیوب"

احتمالشو ميدادم حالا صرفنظر از بقيه موارد حداقل بايد يه مدت خيلي زيادي از اين زمانو صرف ساخت موتور گرافيكي فوقالعاده بازي كرده باشن راستي تمايل خريد موتور گرافيكيش از طرف سازنده هاي ديگه اعلام نشده ممكنه
بهرحال بعيد نيس از عمر باقيمانده gamecube يا ps2 عنوان ديگه اي رو با اين موتور ببينيم

می گم نه امیر بگو نه استیو بگو زامبی

:f34r:

ولی جدا از شوخی این سبک اویل که اصلا ترسناک نبود و گروه سنی Everyone هم می تونستد بازی کنند

اره مخصوصا اون قسمت كه هيچ صدايي از اون اشپزخونه نمياد يهو يه زامبي اتش گرفته از يخچال جلوت سبز ميشه! من كه يه ناقص زدم:crying:

من جفتشونو تا اخرش رفتم ولی به نظر من اصلا resident 4 با god of war قابل مقایسه نیست به نظر من resident 2 یچیز دیگه بود, اقا شما خودتون بازی کنید این god of war رو اونوقت میفمید این سونی چی زده لعنتی ادم اصلا جذب داستان بازی میشه .البته بهترین بازی ps2 بازی god of war شد ولی کلا resident 4 اول شد البته در gamespot

اين نظر شماست من هم يه نظري دارم هر كي يه نظري داره...
بارها گفتم باز هم ميگم فقط بخش گرافيكي اويل4 كمه كم در نظر بگيريم حتي جديدترين عنوانهاي pc هم نميتونن از نظر نمايش تصويري باهاش رقابت كنن جدا با سخت افزار محدود چنين چيزي ساختن سخته حالا اينكه انقدر هم نمايش عالي ارائه شده
در كنار عنوان بازيه سال عنوان گرافيك برتر سال هم از طرف gamespot كمترين نمونه از تقديري بود كه ميشد از نمايش گرافيكي اين بازي كرد

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Xradical :
Butterfly نگيرم:blink: ميشه بگي غير از اين تا موقع اضافه شدن Killer ديگه چه اسلحه مگنوم خوري بهت ميده بازي تا باهاش بتوني جكو جونوراي ختو خوف بازيو نابود كني! لابد شما خودت هر سري 30000 تا برا
يه rocket luncher برا نبرداي اخر هر chapter ميگرفتي! نميدونم ولي من بدونButterfly تو خيلي از قسمتاي بازي لنگ ميموندم
پس اویل باز نیستی-من تا قبل از Killer یه بار هم Butterfly رو نگرفتم و غول ها رو با همین Shotgun می زدم :cool:

جلوتر قبل از غول اخر که سدلر هست کوماندو که اسمش کرایزر هست می یاد من اونو تو پروفشنال با یه کلت ناقابل زدم:D

حالا اگه باور نداری در تیکه های اولش که می یاد مبارزه باهات انجام بده فقط با کلت بزن تو مغزت می ره عقب..با چند با تکرار این عمل یه بمب نوری می زنه و می ره و در منطقه های دیگه هم همینطور..باسه تیکه اخرش هم که زامبی می شه یه 5-6 تا تیر Killer بزن خلاص

:f34r:

اره مخصوصا اون قسمت كه هيچ صدايي از اون اشپزخونه نمياد يهو يه زامبي اتش گرفته از يخچال جلوت سبز ميشه! من كه يه ناقص زدم:crying:

اره منم یه لحظه کپ زدم:D

من جفتشونو تا اخرش رفتم ولی به نظر من اصلا resident 4 با god of war قابل مقایسه نیست به نظر من resident 2 یچیز دیگه بود, اقا شما خودتون بازی کنید این god of war رو اونوقت میفمید این سونی چی زده لعنتی ادم اصلا جذب داستان بازی میشه .البته بهترین بازی ps2 بازی god of war شد ولی کلا resident 4 اول شد البته در gamespot

گیم God Of War خیلی گیم کامل و جالبی بود اما در کل می تونم بگم از اویل از لحاظ Game Play یه خورده ضعیف تر بود اما دموهای God Of War خیلی خوب بود که امتیاز 10 هم گرفت

از لحاظ Sound هم خیلی خوب بود و باید به دیزاینر Sound این گیم جایزه داد

اما در کل اویل از لحاظ چهره Game Play خیلی قوی تر God Of War بود "مخصوصا نسخه گیم کیوب"

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
پس اویل باز نیستی-من تا قبل از Killer یه بار هم Butterfly رو نگرفتم و غول ها رو با همین Shotgun می زدم

نه من ديگه خيلي وقته كه شوتر بازم half life2 رو 3 بار تموم كردم
medal of honor:allied assult براي چهارمين بار هم با اندش رسوندم الان دارم كلي دستو پا ميزنم كه بتونم اون يه مرحله اضافه شده Half-Life2: Lost Coast رو بگيرم شما چي:rolleyes:
ميدوني از اخرين باري كه يه بازي كنسول كردم چند دهه ميگذره:lol:
resident evil3 اخرين اويلي بود كه من تازه تو pc تمومش كردم شما كنسول بازا چي! غير از كد ورونيكا و zero چند تا نسخه evil ديگه كه يكيش هم انلاين بود يادمه برا ps2,game cube اومده:hmm:
يه چيز ديگه شما اون جونوري كه بايد با بشكه هاي حاوي نيتروژن بكشيش من 9 تا فشنگ مگنوم از دست دادم تا كشتمش حالا شما با چي زديش غير از مگنوم
9 تا فشنگ مگنوم مصادف با چند تا فشنگ Shotgun ميشه?! البته نابود كردن اون دلبخواهي بود ولي جالبه برام بدونم غير از butterfly,rocket luncher با چي دخلشو اوردي؟

جلوتر قبل از غول اخر که سدلر هست کوماندو که اسمش کرایزر هست می یاد من اونو تو پروفشنال با یه کلت ناقابل زدم

يه ايراد بزرگ تو پستايي كه ميزني داري:داستان بازيو ميگي ده نگو ديگه بابا مزش بيمزه ميشه:cigar:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Amir(Steve) :
گیم God Of War خیلی گیم کامل و جالبی بود اما در کل می تونم بگم از اویل از لحاظ Game Play یه خورده ضعیف تر بود اما دموهای God Of War خیلی خوب بود که امتیاز 10 هم گرفت

از لحاظ Sound هم خیلی خوب بود و باید به دیزاینر Sound این گیم جایزه داد

اما در کل اویل از لحاظ چهره Game Play خیلی قوی تر God Of War بود "مخصوصا نسخه گیم کیوب"

اخه game play بازی god of war کجا ضعیف بود در ضمن game play تو resident در نسخه ps2 با نسخه cube که فرقی نداره چون بازی که همونه فرقی نداره در ضمن اگر در سایت game spot نگاه کنی امتیاز game play دو بازی 9 است امتیاز کل هم برای نسخه ps2 برای resident با god of war هردو 9.3 است البته در game spot ولی مثلا در IGN امتیاز god of war از 10 , 9.8 است که خیلی امتیاز عالیه در ضمن کسی چمیدونه شاید اگر god of war هم نسخه cube یا xbox داشت تو اون نسخها امتیاز بیشتری میگرفت ولی چون بازی سونیه فقط برای ps2 ساخته شده من واقعا گستردگی محیط بازی و گرافیکی که تو god of war دیدم تو هیچ بازی ندیدم. با این حال در game spot در ps2 بازی god of war بهترین بازی سال شد ولی در کل resident 4 شد که اونم بدون شک برای نسخه cube هست نه ps2.

jtuoo2.jpg

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از Xradical :
نه من ديگه خيلي وقته كه شوتر بازم half life2 رو 3 بار تموم كردم
medal of honor:allied assult براي چهارمين بار هم با اندش رسوندم الان دارم كلي دستو پا ميزنم كه بتونم اون يه مرحله اضافه شده Half-Life2: Lost Coast رو بگيرم شما چي:rolleyes:
ميدوني از اخرين باري كه يه بازي كنسول كردم چند دهه ميگذره:lol:
resident evil3 اخرين اويلي بود كه من تازه تو pc تمومش كردم شما كنسول بازا چي! غير از كد ورونيكا و zero چند تا نسخه evil ديگه كه يكيش هم انلاين بود يادمه برا ps2,game cube اومده:hmm:
يه چيز ديگه شما اون جونوري كه بايد با بشكه هاي حاوي نيتروژن بكشيش من 9 تا فشنگ مگنوم از دست دادم تا كشتمش حالا شما با چي زديش غير از مگنوم
9 تا فشنگ مگنوم مصادف با چند تا فشنگ Shotgun ميشه?! البته نابود كردن اون دلبخواهي بود ولي جالبه برام بدونم غير از butterfly,rocket luncher با چي دخلشو اوردي؟

يه ايراد بزرگ تو پستايي كه ميزني داري:داستان بازيو ميگي ده نگو ديگه بابا مزش بيمزه ميشه:cigar:

سلام

من خیلی وقته بازی های شوتر را بوسیدم گذاشتم کنار

الان 4 سالی هست که دیگه گیم بازی نمی کنم و گیم های قدیمی که ادامه دار هستند رو بازی می کنم و دست به هر گیمی نمی زنم:f34r:

گیم مدال هم یادمه اون موقع که باسه PS1 اومده بود تموم کردم "الان گیمش فکر کنم دیگه زیر خاکی شده"

من خیلی وقته اویل دیگه بازی نمی کنم یه خورده فراموشی پیدا کردم

این همون غوله هست که بادی گارد اون ادم کوتوله هستش و یه لباس مشکی تنشه که وقتی لیون از پرت می شه در قسمت فاضلاب می یاد دیگه؟

اگه اونه وقتی که بشکه نیتروژن رو می زنی یخ می کنه برو جلوش یه لگد درست حسابی نثارش کن بعد تند تند با Shotgun بزنش

البته باسه نیتروژن اخری کم می یاری و یه 3-4 بار باید جا خالی بدی

حالا ببینم می تونی بزنیش یا نه:cool:

چشم داستان بازی رو نمی گم اخرش رو که گرفتی یه مرور کامل می کنیم تا داستان بازی کامل دستت بیاد;)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از saeid_2001 :
اخه game play بازی god of war کجا ضعیف بود در ضمن game play تو resident در نسخه ps2 با نسخه cube که فرقی نداره چون بازی که همونه فرقی نداره در ضمن اگر در سایت game spot نگاه کنی امتیاز game play دو بازی 9 است امتیاز کل هم برای نسخه ps2 برای resident با god of war هردو 9.3 است البته در game spot ولی مثلا در IGN امتیاز god of war از 10 , 9.8 است که خیلی امتیاز عالیه در ضمن کسی چمیدونه شاید اگر god of war هم نسخه cube یا xbox داشت تو اون نسخها امتیاز بیشتری میگرفت ولی چون بازی سونیه فقط برای ps2 ساخته شده من واقعا گستردگی محیط بازی و گرافیکی که تو god of war دیدم تو هیچ بازی ندیدم. با این حال در game spot در ps2 بازی god of war بهترین بازی سال شد ولی در کل resident 4 شد که اونم بدون شک برای نسخه cube هست نه ps2.

jtuoo2.jpg

سلام

رزیدنت اویل PS2 هم یه خورده قوی تر از God Of War بود
چون دمو نداشت و خود دموهاش هم Game Play بازی بود اما God Of War اینطوری نبود

البته یادمه باسه ساختن شخصیت لیون از 1500 تا 6 ضلعی "اسم انگلیسیش رو یادم رفته " استفاده کرده بودند که بالاترین مقدار تا الان بوده و الان باسه گیم PJR که روی x360 هست در هر ماشین از 4000 تا استفاده کردند که بی نظیر هست

شما یه نگاه به شخصیت کریپتوس بندازید یه نگاه به لیون ببنید از لحاظ چهره و سر شونه یکی هستند

گرافیک زامبی های اویل توی Game Cube خیلی خوب هست طوری که می شه دونه دونه ریش هاشو بشماری:D

ضمنا نسخه گیم کیوب اویل با PS2 خیلی فرق داره در همون سایت IGN یه نگاه به تصاویر بندازید بعد ببنید فرقی می کنه یا نمی کنه

اما در کل بازم می گم نسخه اویل 4 در گیم کیوب امتیاز خوبی داشت و در PS2 من خودم هم به God Of War امتیاز می دم

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از Electronics Art :
آقا خیلی نامردین
54.gif
54.gif
54.gif
من PS2 ندارم پولش رو هم ندارم :(
نسخه PC این رزیدنت ایول 4 کی میاد ؟
نسخه های قبلیش رو توی PC بازی کردم عاشقش هستم :happy: یادش بخیر :(
راستی فیلم سینمایی نسخه 4 اونم اومده یا نه ؟
تو ایران اونو از کجا میشه تهیه کرد ؟

ممنون :)

آقا شرمنده پست تکراری زدم :blush:
حالا که تموم پستا رو خوندم جوابمو گرفتم :(
فقط در مورد فیلم سینمایی نسخه چهار بگین ؟
:)

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Amir(Steve) :
سلام

رزیدنت اویل PS2 هم یه خورده قوی تر از God Of War بود
چون دمو نداشت و خود دموهاش هم Game Play بازی بود اما God Of War اینطوری نبود

البته یادمه باسه ساختن شخصیت لیون از 1500 تا 6 ضلعی "اسم انگلیسیش رو یادم رفته " استفاده کرده بودند که بالاترین مقدار تا الان بوده و الان باسه گیم PJR که روی x360 هست در هر ماشین از 4000 تا استفاده کردند که بی نظیر هست

شما یه نگاه به شخصیت کریپتوس بندازید یه نگاه به لیون ببنید از لحاظ چهره و سر شونه یکی هستند

گرافیک زامبی های اویل توی Game Cube خیلی خوب هست طوری که می شه دونه دونه ریش هاشو بشماری:D

ضمنا نسخه گیم کیوب اویل با PS2 خیلی فرق داره در همون سایت IGN یه نگاه به تصاویر بندازید بعد ببنید فرقی می کنه یا نمی کنه

اما در کل بازم می گم نسخه اویل 4 در گیم کیوب امتیاز خوبی داشت و در PS2 من خودم هم به God Of War امتیاز می دم
تو game play نسخه game cube با نسخه ps2 فرقی نداره فقط تو game cube گرافیک بیشتر بود. یه دلیل دیگه ای که god of war خیلی گرافیک خفنی نداشت بدون شک بخاطر ضعف قدرتی ps2 هست من فکر کنم دیگه ته گرافیک تو ps2 از این god of war و resident بیشتر نشه .در هر صورت من که دارم پولما جمع میکنم ps3 اومد برم یه ps3 بخرم تا تازه end of line رو در گرافیک تجربه کنم ادم این دموی metal gear solid 4 رو میبینه روحش شاد میشه اصلا .از قرار معلوم resident 5 هم فقط روی ps3 و xbox 360 عرضه میشه .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آقا خیلی نامردین
54.gif
54.gif
54.gif
من PS2 ندارم پولش رو هم ندارم :(
نسخه PC این رزیدنت ایول 4 کی میاد ؟
نسخه های قبلیش رو توی PC بازی کردم عاشقش هستم :happy: یادش بخیر :(
راستی فیلم سینمایی نسخه 4 اونم اومده یا نه ؟
تو ایران اونو از کجا میشه تهیه کرد ؟

ممنون :)
فکر کنم فیلمشو تا قسمت دوم بیشتر نساخته بودنا .در ضمن تا چند وقت دیگه ps2 هم از رده خارج میشه حالا تا ps3 بیاد خیلی مونده پولاتو مثل من جمع کن ps3 که اومد برو یه دونه بخر حالشو ببر

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
دوستان اویل باز یه لطفی بکنین به من
نام انگلیسی و یا فارسی نسخه های قبلی ایول رو به من بگین
ترجیحاً نسخه PC
میخوام بخرمشون
ممنون

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از saeid_2001 :
فکر کنم فیلمشو تا قسمت دوم بیشتر نساخته بودنا .در ضمن تا چند وقت دیگه ps2 هم از رده خارج میشه حالا تا ps3 بیاد خیلی مونده پولاتو مثل من جمع کن ps3 که اومد برو یه دونه بخر حالشو ببر

ممنون ! چند بید PS3 ? ;)

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
من خیلی وقته بازی های شوتر را بوسیدم گذاشتم کنار

همون كاري كه من با كنسول كردم چون نظرم به اينه كه بازي تو pc چيز ديگس حداقل در اينكه دستت براي هر انگولكي تو بازي بازه

گیم مدال هم یادمه اون موقع که باسه PS1 اومده بود تموم کردم "الان گیمش فکر کنم دیگه زیر خاکی شده"

MOH برا PS1! چه شود بعد لابد احساس يه شوتر در سطح pc هم داشتين موقع بازي كردنش!
اولا MOH چند ده نسخه داره ثانيا allied assult كه من ميگم مشابهش برا ps2,xbox زده شد به اسم frontline
كلا سبك FPS مطمئنا به pc تعلق داره وقبل از اومدن 360 وبازي perfect dark zero فقط xbox بود كه تونست اين سبكو با بازي HALO و riddick تو كنسولها احيا كنه البته بي انصافيه نگيم گيم كيوب هم با metroid prime سرو صدايي كرد بهر حال اون نسخه PS1 از MOH كه ميگي ديگه جاي فكر كردن نيس مطمئنا الان تو موزه بازيها ميشه پيداش كرد:lol:

من خیلی وقته اویل دیگه بازی نمی کنم یه خورده فراموشی پیدا کردم

اون عكسايي كه از كلوپ گذاشتي كاملا حرفتو تاييد ميكنه:p

گه اونه وقتی که بشکه نیتروژن رو می زنی یخ می کنه برو جلوش یه لگد درست حسابی نثارش کن بعد تند تند با Shotgun بزنش

حالا ببینم می تونی بزنیش یا نه
گه اونه وقتی که بشکه نیتروژن رو می زنی یخ می کنه برو جلوش یه لگد درست حسابی نثارش کن بعد تند تند با Shotgun بزنش

حالا ببینم می تونی بزنیش یا نه

اينو نميدونم كه همون سياه پوشه كنار كوتوله هس يا نه تا جايي هم كه يادمه بادي گارد اين كوتوله با خودش جفتي ميرن تو دهن اون جونوره ميشن نبرد اخر chapter مرحله كليسا

در مورد اين روشي كه گفتي خوب اصولا منم اگه براي بار سوم يا چهارم بازيو برم شايد بتونم با اين روش البته با چند تا جا خالي به موقع دخلشو بيارم البته برا اين كه بنظر من از خفن جونوراي بازي بود هميشه جا خاليا با L1-R1 يا ×-دايره قابل انجام نبود بهرحال مطمئنا كشتنش با مگنوم خيلي موجب صرفه جويي در وقت و اعصاب ميشه:)

چشم داستان بازی رو نمی گم اخرش رو که گرفتی یه مرور کامل می کنیم تا داستان بازی کامل دستت بیاد

داستان بازي كه خيلي سر راسته...به غير از اون شخصيتاي ناشناس مسه ada يا اون كلاه قرمزيه كه عجيبتر اينه كه هروقتم تو بازي همديگرو برا بار اول ميبينن ميشناسن! فكر نكنم بازي جاي مبهمي داشته باشه البته اونجاش كه رو اون صندلي مبله ميشينه ويه فيگوري هم ميگيره برا من واقعا جاي بسي تامل داشت:blink:
حالا اگه دوست داري كه داستانو مرور كني حرفي نيس

كاملا رد مي كنم اين حرفو برا بار چندم تكرار ميكنم capcom به بهترين نحو ممكن نسخه game cube بازيو به ps2 پورت كرده من از اون دموي 170 مگابايتي كه از gameplay نسخه game cubeش با كيفيت نسبتا خوب دارم و مقايسه اي كه با ps2ش انجام دادم متوجه حداقل اختلاف نمايشي شدم
گيم اسپات به بخش گرافيك به هر دو نسخه بازي امتياز مشابه 10 رو داده . در بيشتر فرومها كه در مورد بحث شده بود اختلاف گرافيكي بازيو در حد كاملا ناچيز و بيشتر در همون موردي كه گفتم يعني امتياز لبه هاي هموارتر جزئيات يا تصوير با antialiasing بهتر تو صفحات نمايش با وضوحهاي بالاتر در نسخهgame cube هس

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان اویل باز یه لطفی بکنین به من
نام انگلیسی و یا فارسی نسخه های قبلی ایول رو به من بگین
ترجیحاً نسخه PC
میخوام بخرمشون
ممنون

Resident Evil 1-2-2-3 برای PC هستند و الان نسخه 3 به طور کامل با دمو هست و نسخه 1.2 هم الان نسخه کامل نیست و دمو نداره

ممنون ! چند بید PS3 ? ;)

از من می شنویی بیخیال PS3 بشید مگه تا 3 سال اینده

اون موقع که PS2 اومده بود باقیمت ناچیزی هم بودش توی ایران قیمتش 400 هزار تومن بود "اولین سری PS2 اونم Compact" حالا این PS3 قیمتش 495 دلار هست که قرار ارزون تر هم بشه

هر سی دیش از قدرت Blueray هست که در اکثر فرووم های خارجی می گن که قیمت هر بازیش 100 دلار هست که اصلا جای تعجب نداره چون همینطوری قیمت یه DVD گیم 50 دلار هست

الحمدلله تکنولوژی Blue Ray برای کامپیوتر هم اومده و در اینده شاهد DVD-writer های Blue Ray هستیم اما باید دست به دعای مالزی ها باشم که بتونن کپی خور Blue Ray را بزنند

تازه معلوم هم نیست که کی PS3 کپی خور می شه

پس بهتره پولتون را جمع کنید فعلا یه X360 بگیرید تا انشالله....

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از saeid_2001 :
تو game play نسخه game cube با نسخه ps2 فرقی نداره فقط تو game cube گرافیک بیشتر بود. یه دلیل دیگه ای که god of war خیلی گرافیک خفنی نداشت بدون شک بخاطر ضعف قدرتی ps2 هست من فکر کنم دیگه ته گرافیک تو ps2 از این god of war و resident بیشتر نشه .در هر صورت من که دارم پولما جمع میکنم ps3 اومد برم یه ps3 بخرم تا تازه end of line رو در گرافیک تجربه کنم ادم این دموی metal gear solid 4 رو میبینه روحش شاد میشه اصلا .از قرار معلوم resident 5 هم فقط روی ps3 و xbox 360 عرضه میشه .

خوب دیگه نمی شه از PS2 انتظار زیادی داشت اما بازم شما یه نگاه به Metal Gear Solid 2-Son Of Liberty بندازید و قدرت گرافیک رو ببنید

یا یه نگاه به موتور گرافیکی Tekken 5 بندازید

از نظر من PS2 هنوز هم اندازه خودش حرف نداره و من خودم از کنسول های امروز فقط PS2 را می پسندم

دموی Metal Gear 4 هم که دیگه اخرشه مخصوصا اون دموی Hight که 230 مگ هست دیگه قدرت PS3 را کامل و واضع در این گیم خلاصه کرده

البته دعوا ببین فرووم ها شده که ممکنه MGS برای X360 بیاد اما از نظر من محاله چون نسخه های قبلی ONLY بود و فقط برای PS2 منتشر می شد

البته منظورم نسخه های Subestance نیست چون اونا نسخه دوم هستند و ارجینال حساب نمی شون و نسخه 1 هم که نسخه اصلیش هنوز که هنوزه برای PS1 منشتر شده و نسخه دومش برای PC هم زده شد و این نسخه دوقلوهای اسنیک هم که برای گیم کیوب اومده هیچ فرقی با نسخه PS1 نداره و فقط یه خورده گرافیکش و حرکت هاش بیشتر شده..پس احتمال اینکه متال گیر 4 برای X360 بیاد خیلی کمه...هرچند که این Hideo Kojma هم نمی شه دست کم گرفت...

به نقل از saeid_2001 :

فعلا تا بهار سال جدید گیم باسه PS2 منشتر می شه و جای نگرانی نیست:D

تازه پروژه God Of War 2 هم قراره برای PS2 منشتر بشه

البته این خبر تایید نشده اما گفته شده که God Of War 2 باسه PS2 می یاد و God Of War 3 باسه PS3 می یاد

پس فعلا PS2 جا داره باسه تولید گیم

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
MOH برا PS1! چه شود بعد لابد احساس يه شوتر در سطح pc هم داشتين موقع بازي كردنش!
اولا MOH چند ده نسخه داره ثانيا allied assult كه من ميگم مشابهش برا ps2,xbox زده شد به اسم frontline
كلا سبك FPS مطمئنا به pc تعلق داره وقبل از اومدن 360 وبازي perfect dark zero فقط xbox بود كه تونست اين سبكو با بازي HALO و riddick تو كنسولها احيا كنه البته بي انصافيه نگيم گيم كيوب هم با metroid prime سرو صدايي كرد بهر حال اون نسخه PS1 از MOH كه ميگي ديگه جاي فكر كردن نيس مطمئنا الان تو موزه بازيها ميشه پيداش كرد:lol:
شما گفتید مدال من گفتم که اون موقع من مدال بازی می کردم و از شماره 3 دیگه بازی نکردم:D

اون عكسايي كه از كلوپ گذاشتي كاملا حرفتو تاييد ميكنه:p
اویل 4 را من پارسال بازی می کردم و باسه PS2 هم به یه هفته نکشید که تمومش کردم...پس حق بدید که جاهای گیم را اشتباه کنم
اينو نميدونم كه همون سياه پوشه كنار كوتوله هس يا نه تا جايي هم كه يادمه بادي گارد اين كوتوله با خودش جفتي ميرن تو دهن اون جونوره ميشن نبرد اخر chapter مرحله كليسا
این کوتوله دو تا بادی گارد داره که یکیش رو باسه لیون می فرسته و دومیش را باسه تبدیل کردن ابااجدادیش...
در مورد اين روشي كه گفتي خوب اصولا منم اگه براي بار سوم يا چهارم بازيو برم شايد بتونم با اين روش البته با چند تا جا خالي به موقع دخلشو بيارم البته برا اين كه بنظر من از خفن جونوراي بازي بود هميشه جا خاليا با L1-R1 يا ×-دايره قابل انجام نبود بهرحال مطمئنا كشتنش با مگنوم خيلي موجب صرفه جويي در وقت و اعصاب ميشه:)
من خودم دفه اول بیخیال این غوله شدم ولی گفتم شاید یه چیزی بده با یه Rocket Louncher دخلش را اوردم البته اینم بگم که در نسخه گیم کیوب کشتن این غول خیلی سخته و جاخالی خیلی کم می ده و هر ضربه که می زنه نصف خونت کم می شه
داستان بازي كه خيلي سر راسته...به غير از اون شخصيتاي ناشناس مسه ada يا اون كلاه قرمزيه كه عجيبتر اينه كه هروقتم تو بازي همديگرو برا بار اول ميبينن ميشناسن! فكر نكنم بازي جاي مبهمي داشته باشه البته اونجاش كه رو اون صندلي مبله ميشينه ويه فيگوري هم ميگيره برا من واقعا جاي بسي تامل داشت:blink:
حالا اگه دوست داري كه داستانو مرور كني حرفي نيس
منم می خوام همین نکات مبهم گیم را مرور کنیم تا دیگه در اویل نکته مبهمی نباشه...
كاملا رد مي كنم اين حرفو برا بار چندم تكرار ميكنم capcom به بهترين نحو ممكن نسخه game cube بازيو به ps2 پورت كرده من از اون دموي 170 مگابايتي كه از gameplay نسخه game cubeش با كيفيت نسبتا خوب دارم و مقايسه اي كه با ps2ش انجام دادم متوجه حداقل اختلاف نمايشي شدم
گيم اسپات به بخش گرافيك به هر دو نسخه بازي امتياز مشابه 10 رو داده . در بيشتر فرومها كه در مورد بحث شده بود اختلاف گرافيكي بازيو در حد كاملا ناچيز و بيشتر در همون موردي كه گفتم يعني امتياز لبه هاي هموارتر جزئيات يا تصوير با antialiasing بهتر تو صفحات نمايش با وضوحهاي بالاتر در نسخهgame cube هس

نسخه اویل 4 در ساختار سخت افزاری PS2 امتیاز 10 گرفته و این دلیل نمی شه که با نسخه گیم کیوب هیچ فرقی نداشته باشه

من خودم یه Trailer 70 مگی ازش گرفتم با نسخه واقعی گیم کیوب خیلی فرق می کرد و یا 60 مگ نسخه اویل 0 را گرفتم از لحاظ گرافیک با نسخه گیم کیوب یکی نبود

شما Trailer گیم ماریو سان شاین رو دانلود کنید ببینید چقدر با اسکرین شاتش فرق داره و گرافیک گیم چقدر پایین تر هست....

در فرووم ها گفته شده که فقط 20 درصد با نسخه گیم کیوب اختلاف داره اما از نظر من نسخه Seprate Way با نسخه گیم کیوب 20 درصد فاصله داره...

شما مینی گیم Seprate Way را ببنید و در مورد گرافیک گیم اصلی خودتون نظر بدید...

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اويل4 به پايان رسيد ولي كماكان حكايتش باقي ميمونه البته بازي خيلي زودتر از اينا ميتونس تموم بشه اما من با همون محدوديت زماني هم كه برا بازي كردن داشتم خوب تمومش كردم چون وقتي پاي اين بازي ميشيني خيلي سخت بتوني ازش دست بكشي
وقتي تموم كردم تا يه مدت كسل بودم از اينكه چقدر ديگه بايد صبر كنيم تا يه چنين لذتي رو از يه بازي داشته باشيم چقد طول ميكشه تا بازم هنر مندي تيم capcom و شينجي ميكامي رو تجربه كنيم resident evil 5 چند ساله ديگه مياد؟! خبر بد در مورد اين بازي اينه كه از نسخه pc بازي باز هم خبري نيس خبر خوب اينه كه خوشبختانه ميكامي همچنان همه كاره قسمت 5 هم هس البته معلوم نيس شايد جرات كنار كشيدنو نداشت چون در اينصورت همانند كوجيما تهديد به مرگ ميشد!!
نبرد پايان بازي با سدلر راحتتر از اون چيزي فكرشو بكني هس تنها 3 فشنگ مگنوم با اخرين firepowerش كه از يه killer شليك ميشه،يه rocket launcher واخرم
rocket launcher به رنگ خوني كه از طرف ايدا برات فرستاده ميشه(خاطره اويل1 زنده شد) تا سدلر از پا در بياد و رنگ حاوي ويروس هم به دست ايدا بيفته تا تمام زحماتت همه باد بشه بره هوا! نكته جالب در مورد بازي اينه كه تا اون ثانيه اخر، بازي ميخكوبت ميكنه بخش سواري با موتور جت رو اب هم حالي داشت برا خودش

تو اين تاپيك به امير((amir(steve) يه تشكر بدهكارم چون اطلاعات ونكات زيادي در مورد بازي و سريهاي اويل نوشته والبته راهنماي من هم تو بازي در برخي مواقع بود فقط داستان بازيو كه ميگفت به ما ضد حال ميزد;)

اویل 4 را من پارسال بازی می کردم و باسه PS2 هم به یه هفته نکشید که تمومش کردم...پس حق بدید که جاهای گیم را اشتباه کنم

اره...برا اوني كه نسخه سخت تر اين بازيو با game cube تموم كرده اونم شايد نه 1 دفعه PS2ش نبايد بيشتر از 1 هفته وقت بگيره
فكر كنم حدود 1 ماه ميشه وقتمو گرفت تا تمومش كردم البته وقت من كلا برا بازي كردن كمه اما اون زماني هم كه تو اين مدت داشتم به هيچي غير از اويل4 فكر نميكردم در واقع اون منو سمت خودش ميكشوند

این کوتوله دو تا بادی گارد داره که یکیش رو باسه لیون می فرسته و دومیش را باسه تبدیل کردن ابااجدادیش...

من خودم دفه اول بیخیال این غوله شدم ولی گفتم شاید یه چیزی بده با یه Rocket Louncher دخلش را اوردم البته اینم بگم که در نسخه گیم کیوب کشتن این غول خیلی سخته و جاخالی خیلی کم می ده و هر ضربه که می زنه نصف خونت کم می شه
درست ميگي شما من دقت نكردم اما نكته اينه كه جايي يا تو هيچ دموي بين بازي نشون نميده يكي از اين محافظاش بياد و تبديل به اين جونوره بشه شايدم من يادم نيس
بهرحال اين هر چيزي كه بود چندين بار مجبورم كرد جمله you're dead رو صفحه ببينم و از نظر من با اون جونور كه بدنش شبيه اسب بود(يه چيزي تو مايه هاي شخصيت motaro تو mortal kombat) سخت ترين نبردهاي بازي بودن

منم می خوام همین نکات مبهم گیم را مرور کنیم تا دیگه در اویل نکته مبهمی نباشه...

...بازيو كه تموم كردم چندين قسمت به بازي اضافه ميشه كه يكي دو تاش مشخص بود و تنها قسمت assignment aida نفهميدم چيه كه ميتوني يكي از 4 -chapter بازيو انتخاب كني و با aida بري كه لباس جديدي هم تنش هس!
قسمت separate way دموي اولشو ديدم كه مشخص ميكنه برا چي اخر بازي برا چي سرنگ حاوي ويروس رو از دست leon ميگيره كه ردپاي albert wesker هم در بازي مشخص ميشه و ظاهرا aida دست نشوندشه تا با زيركي از leon بهره بگيره تا بتونه با اون ويروس برسه اما عجيب اينه كه چطور و برا چي aida با سدلر و اون كماندو در دموهاي نمايشي بين بازي در ارتباطه؟ شايد دو دوزه بازي ميكنه!
من separate way هم به زودي شروع ميكنم كه خيلي از اين مسائلو مشخص كنه ولي نه الان ميزارم يه مدت بگذره بعد اينطوري انگيزه برا بازي كردنش بيشتر ميشه

سخه اویل 4 در ساختار سخت افزاری PS2 امتیاز 10 گرفته و این دلیل نمی شه که با نسخه گیم کیوب هیچ فرقی نداشته باشه

من خودم یه Trailer 70 مگی ازش گرفتم با نسخه واقعی گیم کیوب خیلی فرق می کرد و یا 60 مگ نسخه اویل 0 را گرفتم از لحاظ گرافیک با نسخه گیم کیوب یکی نبود

شما Trailer گیم ماریو سان شاین رو دانلود کنید ببینید چقدر با اسکرین شاتش فرق داره و گرافیک گیم چقدر پایین تر هست....

در فرووم ها گفته شده که فقط 20 درصد با نسخه گیم کیوب اختلاف داره اما از نظر من نسخه Seprate Way با نسخه گیم کیوب 20 درصد فاصله داره...

شما مینی گیم Seprate Way را ببنید و در مورد گرافیک گیم اصلی خودتون نظر بدید...

اگه يه مقدار به پست قبلي من يا پستهاي قبلي توجه كني من جايي نگفتم اين دو
هيچ فرقي از نظر نمايشي با هم ندارن اويل4 روي سخت افزار gamecube مطمئنا بايد نمايش بهتر يا حتي سرعت بارگذاري هاي بالاتري در بازي داشته باشه ولي اين اختلاف با PS2 در حد واقعا ناچيزه كه خيلي سخت بشه اين تشخيصو داد واينكه شما كلمه "خيلي" براي اختلاف بكار ميبري من اصلا قبول ندارم و باز ميگم كه دو نسخه بازي
حداقل اختلاف نمايشيو با هم دارن اون نسخه بازي كه من از gamecube گرفتم و با
PS2ش مقايسه كردم Trailer نيس بلكه بخشي از gameplay خود بازي با كيفيت بالاست
و تا اون جاييه كه زنگ كليسا به صدا در مياد و در حدود 170 مگابايت هم حجمشه
من چند فروم رو خوندم كه ببينم اختلاف نمايشي اين دو رو چطور مقايسه كردن
درصد خيلي زيادشون كه اختلافو در حد هيچ دونستن و درواقع capcom رو بخاطر اين پورت كردن بازي به ps2 تحسين كردن نتيجه اينكه با مقايسه اي كه من كردم و نظراتي كه خوندم اختلاف نمايشي بين دو نسخه زير 5 درصده

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
در تیکه اخرش که Ada ویروس را از Leon می گیره که بع دست Albert Wesker برسونه در گیم Ada assignment نشون می ده که ویروس را عوض می کنه و یه قلابیشو به Wesker می ده:D

یادمه در یه CutScence می گه که Wesker می فهمه که سرش کلاه گذاشتم اما دقیق یادم نیست کدوم Cutscence بود

درست ميگي شما من دقت نكردم اما نكته اينه كه جايي يا تو هيچ دموي بين بازي نشون نميده يكي از اين محافظاش بياد و تبديل به اين جونوره بشه شايدم من يادم نيس
بهرحال اين هر چيزي كه بود چندين بار مجبورم كرد جمله you're dead رو صفحه ببينم و از نظر من با اون جونور كه بدنش شبيه اسب بود(يه چيزي تو مايه هاي شخصيت motaro تو mortal kombat) سخت ترين نبردهاي بازي بودن

یه تیکه هست Leon وارد قلعه می شه می بینه که Ashley افتاده زمین و اون دو بادی گارد گرفتنش و اون کوتوله هم نشسته و وقتی که Leon می یاد جلوتر اون کوتوله یه دکمه قرمز رو می زنه و Leon به طرف پایین پرت می شه در حالی که می خواد بیافته زمین اون قلابش رو پرت می کنه و به دیوار می خوره و نمی افته و کوتوله هم منتظر صدای افتادنش هست که Leon یه تیر شلیک می کنه و کوتوله به بادی گارد قرمزش می گه برو دخل Leon رو بیار.Leon هم می ره پایین و داخل فاضلاب می شه و Cutscence یه جونوری رو نشون می ده که به سرعت طرفش می یاد البته نشون نمی ده که بادی گارده لباسشو در می یاره....

...بازيو كه تموم كردم چندين قسمت به بازي اضافه ميشه كه يكي دو تاش مشخص بود و تنها قسمت assignment aida نفهميدم چيه كه ميتوني يكي از 4 -chapter بازيو انتخاب كني و با aida بري كه لباس جديدي هم تنش هس!

این تنها مینی گیمی هست که روی Game Cube هست و می خواد نشون بده که Ada ویروس رو عوض می کنه و ویروس اصلی رو به Wesker نمی ده اما در PS2 یه مینی گیم کامل باسه Ada اضافه شده که همه چیو مشخص می کنه

ببین کلا داستان اویل از این قراره:

اون قلعه که کوتوله تبدیل می شه در واقع خیلی وقت پیش در زیر قلعه یه ازمایشگاهی مانند بوده و اجداد اون کوتوله روی یه ویروس کار می کردند اما پروژه نیمه تموم می مونه بعد از مدتی اون کوتوله افراد اون منطقه رو به کار می گیره که برن از اون قسمت بهره برداری کنند که توسط هوا الوده می شود و به نوعی طلسم می شوند

Luis Sera
این یه دکتر بوده که توسط سدلر به منطقه می یاد که ازمایشاتی انجام بده اما از نقشه سدلر اگاه می شه و یواشکی یه دستگاه می سازه که می تونه باهاش ویروسی که سدلر به داخل شکم فرد بفرسته رو بکشه...

Jack Kraser

این یه کوماندو بوده که به احتمال بسیار زیاد در اویل 1 هستش که طی یه مبارزه با ظاهر می میره اما توسط Albert Wesker زنده می شه و به نوعی ویروسی می شه که قبلا هم با Leon همکار بود

Ada
این هم که توسط Wesker ماموریت داشت که ویروسی را که Leon پیدا می کنه ازش بگیره و به Wesker بده اما در اخرش هم ویروس اصلی را به Wesker نمی ده

اویل 5 هم هنوز تاریخش مشخص نیست اما گفته شده بین 2007 تا 2011...
البته باسه گیم Evil 4 حدودا 4 سالی وقت گذاشتن و مسلمه باسه اویل 5 هم چند سالی طول می کشه

البته Saeed 2001 جان در سایت ها خونده اند که سری Biohazard برای کنسول X360 در اواسط 2006 عرضه می شه که از نظر من همچین چیزی محاله...
تو اين تاپيك به امير((amir(steve) يه تشكر بدهكارم چون اطلاعات ونكات زيادي در مورد بازي و سريهاي اويل نوشته والبته راهنماي من هم تو بازي در برخي مواقع بود فقط داستان بازيو كه ميگفت به ما ضد حال ميزد

خواهش می کنم وظیفه بود خیلی خوشحالم که در این انجمن یه نفر که Evil باز بود پیدا شد و یه گفتگویی داشتیم :happy:

باسه بحث سخت افزار هم من تسلیمم:D

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من از RE2 تو خطش هستم

من فکر می کنم سر آخر بعد از 10 سری دیگه Leon با Weskerدرگیر میشه

یه چیز دیگه به نظر من صحنه های هیجان انگیز T-VERONICA خیلی بیشتر از 4 هستش مثل DEmoاول بازی و اونجایی که کریس وارد بازی میشه

نه؟

بالا