• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش شروع مجدد کار تاپیک فروش کنسولها از هفته اینده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
سلام وحید جان;)
قیمت mortal kombat ریجن 1 پایین نمیاد؟؟؟؟
سلام 190 هست با گرو

عزیز پخ دادم خدمتتون...
جواب دادم دوست عزیز

until dawn و متال گیر رو کی میارین؟
اولی امده پست اول را چک کنید دومی هنوز نه

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
اقا وحید معلوم نیست کی Destiny region 1 بیارید؟ ..باور کنید زیره رو کردم شهر رو ریجن 1 پیدا نمیشه فقط ریجن 2پیدا میشه ..نه تو فروشگاه های اینترنتی هست نه مغازه ها

اگر میتونید من هزینشو پرداخت کنم تا برام بگیرید
شما تو کار اینجور چیزایید سریع میتونید بگیرید .

Last edited:

Cyanwolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اقا وحیدی مدل پلی استیشن سری 1200 فقط ژاپن دارین چون ریجن یکش با مدل cuh-1215 وارد امریکا شده.شما نمیاریدش؟؟؟؟اگه میارید من پیش خرید میکنم یا بیعانه هم میدم خواهش میکنم بیاریدش.

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
اقا وحید

ایا کنسول xbox one بدون باندل و بدون کینکت 500 گیگ ساخت 2015 ریجن 2 تو بازار کلا هست ؟؟ اگه هست ایا شما میارید ؟
منظورم این که در حال حاظر این کنسول با این مشخصات ساخته شده ؟2015 مهمه وگرنه 2014 این کنسول هست و خودتون دارید

Last edited:

arsalan_16

Registered User
لایک‌ها
33
اقا وحید unit dawn چقد دیگه ارزون میشه ؟؟ که منتظر بمونم

dvdlord

Registered User
لایک‌ها
12
یک عدد Arkham Knight Steelbook از ایشون خریداری شد و بسیار سریع به دستم رسید.
امتیاز مثبت هم داده شد عزیز.
با آرزوی موفقیت روزافزون

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
اق وجید میدونم سوال تکراریه برای چندمین بار میپرسم

ایا تو انلاین بازی کردن ریجن 2 از ریجن 1 بهتره ؟؟ فروشگاه پردیس گیم که نوشته ریجن 2 بهتره چون اروپاس و ایران به اروپا نزدیک تره و در نتیجه پینگ بهتری دارید این حرفه پردیس گیمه !!

فقط این مشکلو دارم

یعنی واقعا همین طوره چون ریجن 2 نزدیکه به ایران بهتره ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

king2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34

ایا تو انلاین بازی کردن ریجن 2 از ریجن 1 بهتره ؟؟ فروشگاه پردیس گیم که نوشته ریجن 2 بهتره چون اروپاس و ایران به اروپا نزدیک تره و در نتیجه پینگ بهتری دارید این حرفه پردیس گیمه !!

فقط این مشکلو دارم

یعنی واقعا همین طوره چون ریجن 2 نزدیکه به ایران بهتره ؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
با اجازه ی آقا وحید.
آنلاین بازی کردن به ریجن کنسول هیچ ربطی نداره.
چون فقط یه منطقه بندی برای اکرانه.
باید اکانتِ PSN ـــتون روی اروپا باشه تا بتونید با سرور های اروپا بازی کنید.

play4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام خدمت آقا وحيد گل آقا مي خواستم بدونم اين بازي until dawn نسخه pre order هست يا نه لطفا جواب بديد

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
با اجازه ی آقا وحید.
ممنون که جواب دادید

اما من ps4 رو نمیگم xbox one رو میگم ایا بازم حرف های شما در باره ی xbox one صدق میکنه ؟
پس چرا پردیس گیم گفته برای xbox one کنسول ریجن 2 برای انلاین بازی کردن مناسبه و کنسول ریجن 1 چون برای امریکاس سرورهاشم تو امریکاس در نتیجه ریجن 1 خوب نیست ؟ایا حرفشون بی معنیه ؟
من به کی اطمینان کنم
؟؟
این تنها سوالیه که من رو چندین ماهه به سرچ در اینترنت وادار کرده و هیچ کسی هیچ منبعی هم چیزی در موردش نگفته

نمیدونم از کی میشه دقیق پرسید

امید وارم کسی باشه بهم کامل فقط در این مورد بگه در مورد بحث های دیگر ریجن سوال ندارم فقط همین که گفتم بود

Last edited:

king2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
ممنون که جواب دادید

اما من ps4 رو نمیگم xbox one رو میگم ایا بازم حرف های شما در باره ی xbox one صدق میکنه ؟
پس چرا پردیس گیم گفته برای xbox one کنسول ریجن 2 برای انلاین بازی کردن مناسبه و کنسول ریجن 1 چون برای امریکاس سرورهاشم تو امریکاس در نتیجه ریجن 1 خوب نیست ؟ایا حرفشون بی معنیه ؟
من به کی اطمینان کنم
؟؟
این تنها سوالیه که من رو چندین ماهه به سرچ در اینترنت وادار کرده و هیچ کسی هیچ منبعی هم چیزی در موردش نگفته

امید وارم کسی باشه بهم کامل فقط در این مورد بگه در مورد بحث های دیگر ریجن سوال ندارم فقط همین که گفتم بود
با اجازه ی آقا وحید
من زیاد درباره X ONE نمیدونم ولی ریجن فقط یک منطقه بندیه و همون طور که برای PS4 هست برای X ONE هم هست.
در یک انجمن دیگه هم نوشتم ولی گفتند که به ریجن اکانت بستگی داره نه کنسول.

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
با اجازه ی آقا وحید
من زیاد درباره X ONE نمیدونم ولی ریجن فقط یک منطقه بندیه و همون طور که برای PS4 هست برای X ONE هم هست.
در یک انجمن دیگه هم نوشتم ولی گفتند که به ریجن اکانت بستگی داره نه کنسول.
امید وارم که همین طوری باشه

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
وحید جان انتیل داون نیومد؟ نسخه پیش خریدشه؟ که یک مرحله اضافه داره؟ و اینکه‌این که میگن الان بار اول هوایی رسیده صبر‌کنید تو بار دوم و‌سوم بازی خیلی ارژون تر میشه، درسته؟
امید وارم که همین طوری باشه

سلام.‌من‌امبسدر رسمی‌اکس باکس لایوم. گیمرتگم رو میتونید جهت اطمینان در‌ ambassadors program چک کنید: The FamousS One.
ریجن کنسول هیچ ربطی‌به‌‌نتایج بازی انلاین نداره و‌تفاوت تنها در تغذیه کنسول‌ (ولتاژ وروودی) هست و ۲ شاخش.

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
سلام اقا وحیدی مدل پلی استیشن سری 1200 فقط ژاپن دارین چون ریجن یکش با مدل cuh-1215 وارد امریکا شده.شما نمیاریدش؟؟؟؟اگه میارید من پیش خرید میکنم یا بیعانه هم میدم خواهش میکنم بیاریدش.
سلام فعلا فقط این پخش عمده شده و هنوز ریجن امریکا و اورپاش مانده دوست عزیز

مات شده و کم مصرف تر

اقا وحید

ایا کنسول xbox one بدون باندل و بدون کینکت 500 گیگ ساخت 2015 ریجن 2 تو بازار کلا هست ؟؟ اگه هست ایا شما میارید ؟
منظورم این که در حال حاظر این کنسول با این مشخصات ساخته شده ؟2015 مهمه وگرنه 2014 این کنسول هست و خودتون دارید
بله عزیز خودم دارم 1200 بدون کینکت
1630 با کینکت

عزیز یه مرحله یا همان dlc روش داره عزیز
چند تا دوست عزیز هستن که بازی میاد با اجازه شان پک بازی باز میکنم و از محتویاتش برایشان عکس میگیرم
دیروز یکی از خریدارهای گرز اجازه دادن پک بازی باز کنم و دیدم روش گلد 2 روزه و یه مرحله اضافی داخلش داره

اقا وحید unit dawn چقد دیگه ارزون میشه ؟؟ که منتظر بمونم
احتمالا تا شنبه به قیمت 200 تا 210 برسه

یک عدد Arkham Knight Steelbook از ایشون خریداری شد و بسیار سریع به دستم رسید.
امتیاز مثبت هم داده شد عزیز.
با آرزوی موفقیت روزافزون
بله تایید میشه مبارکتان باشه دوست عزیز

فقط این مشکلو دارم

عزیز البته نظر هر کسی مهمه ولی از نظر من فرق انچنانی نمیکنه و تمام ریجن ها یکی هستن و برای بهتر بازی کردن بصورت انلاین پینگ پایین و سرعت بالا ایترنت خیلی تاثییر داره

با اجازه ی آقا وحید.
ممنون دوست عزیز

سلام خدمت آقا وحيد گل آقا مي خواستم بدونم اين بازي until dawn نسخه pre order هست يا نه لطفا جواب بديد
سلام نه عزیز نسخه پیش خریدی نبود همین نسخه ای بود که اوردم هم ریجن 1 و هم ریجن 2

ممنون که جواب دادید

من به کی اطمینان کنم
؟؟

عزیز گفتم چه تو ps4 چه تو xbox one فرقی نمیکنه کنسول شما چی باشه برای انلاین بازی کردن پینگ پایین و سرعت بالا بسیار مهم هست

وحید جان انتیل داون نیومد؟ نسخه پیش خریدشه؟ که یک مرحله اضافه داره؟ و اینکه‌این که میگن الان بار اول هوایی رسیده صبر‌کنید تو بار دوم و‌سوم بازی خیلی ارژون تر میشه، درسته؟

سلام.‌من‌امبسدر رسمی‌اکس باکس لایوم. گیمرتگم رو میتونید جهت اطمینان در‌ ambassadors program چک کنید: The FamousS One.
ریجن کنسول هیچ ربطی‌به‌‌نتایج بازی انلاین نداره و‌تفاوت تنها در تغذیه کنسول‌ (ولتاژ وروودی) هست و ۲ شاخش.
چرا امده تو پست اول گذاشتم نسخه پیش خریدی هم نیست بازی همیشه روبه پایین هست و تو چند روز اینده 100 درصد میاد پایین

bluemorteza69

Registered User
لایک‌ها
226
سلام وحید جان
کابل برق ps4 جنس خوب داری؟؟؟؟
برا خودم رو که وصل میکنم بعضی اوقات جرقه میزنه

Last edited:

s-arash

Registered User
لایک‌ها
38
سلام وحید جان
کابل برق ps4 جنس خوب داری؟؟؟؟
برا خودم رو که وصل میکنم بعضی اوقات جرقه میزنه
جرقه زدن طبیعیه
چون به محض اتصال برق دستگاه شروع می کنه جریان کشیدن

s-arash

Registered User
لایک‌ها
38
اخه چرا برا ps3 و xbox این طوری نیست!!!!
برا 4 رو میزنم جرقه میزنه
جریان مصرفی ، نوع سلف هاو سیم پیچ های به کار رفته توی کنسول و ... همه با هم فرق دارن
کلا نگران نباش شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا