• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش شروع مجدد کار تاپیک فروش کنسولها از هفته اینده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

play4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
آقا وحيد يكي دو هفته ديگه گاد اف وار رو بخوام با آنتيل عوض كنم چقدر بايد سر بدم؟؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سلام این ایکس وان ساخت2015 که موجود دارید دسته جدید که معرفی کردن داخل کارتون کنسول داره (همون دسته دیگه لازم به مبدل هدفون.3.5 نداره)؟ یا هنوز نیومده

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
متال گیر چی شد دادا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

nagini

Registered User
لایک‌ها
70
با سلام.
اگر psn card 20 دلاری آمریکا موجود دارید لطفا مبلغ رو پ خ کنید تا واریز کنم به حسابتون.

1011121314

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
با سلام
بازي DEVIL MAY CRY SPECIAL EDITION رو براي وان يا پلي 4 داريد ؟

Last edited:

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
وحید جان یکم قیمتت بالا نیست داداش؟ درسته از بقیه سایتا پایین تری، ولی فروشگاه تماشا تو توپخونه (امیر آقا) داره میده ۲۳۰ ریجن ۱ آنتیل رو... دیس آنرد رو هم میده ۱۸۰!

exitmood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با اجازه اقا وحید گل یه پرسشی دارم، ریجن بازی های ایکس باکس وان اهمیتشون در چیه؟ بالاخره من این رو نفهمیدم
می شه هر ریجن رو روی مثلا ایکس باس وان پال ربجن 2، بازی کرد؟ اگر اره پس این تفاوت ریجن ها کاربردشون در کجاست. کلا یکی راهنمایی کنه ممنون می شم تا با خیال راحت بازی رو انتخاب کنم برای خرید.

alishahbazi76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با اجازه اقا وحید گل یه پرسشی دارم، ریجن بازی های ایکس باکس وان اهمیتشون در چیه؟ بالاخره من این رو نفهمیدم
می شه هر ریجن رو روی مثلا ایکس باس وان پال ربجن 2، بازی کرد؟ اگر اره پس این تفاوت ریجن ها کاربردشون در کجاست. کلا یکی راهنمایی کنه ممنون می شم تا با خیال راحت بازی رو انتخاب کنم برای خرید.
سلام
ببین دوست عزیز یه چیز بهت میگم و اگه میتونی قبولش کن ! " ریجن کنسول ها هیچ فرقی با هم ندارن " ! جز برای ایکس باکس وان که ریجن 1 , ورودی برقش , فرق داره ! ( که خب بنظرم همون ریجن دو بگیر که دیگه نیازی به مبدل و این حرف ها نباشه) دیگه هیچ تفاوتی بینشون نیست !
شما وقتی کنسول رو آوردی خونه و داری کشور مورد نظرت خودت رو تو تنظیمات انتخاب میکنی در واقع داری ریجن کنسول رو مشخص میکنی !

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
سلام وحید جان
کابل برق ps4 جنس خوب داری؟؟؟؟
برا خودم رو که وصل میکنم بعضی اوقات جرقه میزنه
سلام کابل خوب هم سراغ دارم تونستی یه پیغام خصوصی بهم بده

آقا وحيد يكي دو هفته ديگه گاد اف وار رو بخوام با آنتيل عوض كنم چقدر بايد سر بدم؟؟
اون موقعه تماس بگیر از الان نمیتونم بگم

سلام این ایکس وان ساخت2015 که موجود دارید دسته جدید که معرفی کردن داخل کارتون کنسول داره (همون دسته دیگه لازم به مبدل هدفون.3.5 نداره)؟ یا هنوز نیومده
سلام بله دارم تو پست اول هم گذاشتم اون دسته جدید فعلا فقط پک جداگانه امده و داخل هیچ xbox one نیست
متال گیر چی شد دادا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
عزیز هنوز مانده پنج شنبه یا جمعه میاد

با سلام.
اگر psn card 20 دلاری آمریکا موجود دارید لطفا مبلغ رو پ خ کنید تا واریز کنم به حسابتون.
سلام برایتان پیغام خصوصی فرستادم

با سلام
بازي DEVIL MAY CRY SPECIAL EDITION رو براي وان يا پلي 4 داريد ؟
سلام بله موجود دارم 210 تومن

وحید جان یکم قیمتت بالا نیست داداش؟ درسته از بقیه سایتا پایین تری، ولی فروشگاه تماشا تو توپخونه (امیر آقا) داره میده ۲۳۰ ریجن ۱ آنتیل رو... دیس آنرد رو هم میده ۱۸۰!
نمیدونم عزیز هر جا به نفعتان هست از انجا تهیه کنید

عزیز فرقی نمیکنن فقط برای خرید dlc باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه
سلام اقا وحيد حدودا متالگير را كي ميارين؟؟
پنج شنبه یا جمعه

سبحان محمودی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام ببخشید این هدستی که توی جعبه ps4 وجود داره قابلیت صحبت در بازی آنلاین رو داره؟
هدست xbox one چطور؟

سبحان محمودی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام ببخشید این هدستی که توی جعبه ps4 وجود داره قابلیت صحبت در بازی آنلاین رو داره؟
هدست xbox one چطور؟

amrrzykhh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام داش وحید: پارسال madden 15 رو اوردی تا از کرج اومدم بگیرم فروخته بودی با بدبختی از دبی جور کردم. تورو به خدا madden 16 رو حتما بیار یا هر جوری شده برام تهیه کن(3 شهریور ) و حتما حتما منو خبر کن و من فقط امیدم توهستی....

آره داداش وحید منم منتظر این madden16 هستم اگه سفارش دادی حداقل دو تا بیار یکیشو من برمیدارم. هرچه زودتر بهتر. ممنون.

altair.2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام
ps4 با ی سری لوازم جانبی و 3تا بازی دیروز رسید دستم.
با تشکر از اقا وحید گل.

NoctisSasuke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39

وحید شرمنده اینجا جواب میدم ولی میخوام بقیه هم ببینن :D

شمارو نمیدونم اما من حاضرم یکم گرونتر از وحید بخرم تا خیلی از اون فروشنده های توپ خونه که برا من تاحالا پیش نیومده چیزی رو گرونتر از وحید بخرم همه چیز یا هم قیمت بوده یا ارزونتر

جالبه شما اسم فروشگاهی رو آوردی که به نظر من تو تهران جز 2 فروشگاه واقعا . . . هستن اگه تو فرومای درست و حسابی بازی نظر سنجی بزارید فکر کنم جز بدترین جا برا خرید هرچیزی شناخته بشه

exitmood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
ببین دوست عزیز یه چیز بهت میگم و اگه میتونی قبولش کن ! " ریجن کنسول ها هیچ فرقی با هم ندارن " ! جز برای ایکس باکس وان که ریجن 1 , ورودی برقش , فرق داره ! ( که خب بنظرم همون ریجن دو بگیر که دیگه نیازی به مبدل و این حرف ها نباشه) دیگه هیچ تفاوتی بینشون نیست !
شما وقتی کنسول رو آوردی خونه و داری کشور مورد نظرت خودت رو تو تنظیمات انتخاب میکنی در واقع داری ریجن کنسول رو مشخص میکنی !
دوست من ریجن بازی رو گفتم نه دستگاه. خودم الان ریجن 2 دارم به خاطر همون اداپتورش.

عزیز فرقی نمیکنن فقط برای خرید dlc باید ریجن اکانت و بازی یکی باشه
پنج شنبه یا جمعه

ممنونم.

sandmanx

Registered User
لایک‌ها
69
با تشكر از وحيد جان 4 بازي خريداري شد
gears of war
dishonored
untildown
heeldivers ultimate