برگزیده های پرشین تولز

فروش شروع مجدد کار تاپیک فروش کنسولها از هفته اینده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
وحید خان بازی dead or alive extreme 3 رو نمیاری؟ اگر کلی نمیاری سفارشی میتونی برام بیاری ؟
ممنون

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
عزیز هنوز پخش عمده نشده غیر از شما چندین نفر هم میخوان که حتما میارم

سلام
این مدل
PS4 NEW SLIM مدل 1206B ریجن 3 اسیا با ظرفیت هارد 1 ترا بایت تولید 3 ماه چهارم 2015 با یک هفته مهلت تست رایگان قیمت 1320
میخواستم، موجود دارید؟
روش ثبت و پرداخت به چه صورت هست؟ پرداخت انلاین دارید یا واریز؟
عزیز تونستی یه تماس با من بگیر
09193390449

سلام آقا وحید
سال نوتون مبارک باش

dirt rally رو بعضی سایتا با قیمن حدود 200 -205 آوردن ولی من میخوام مثل همیشه از شما بازی بگیرم کی میرسه ؟
سلام سال نو هم بر شما مبارک
عزیز اوردم چند روز هم میشه ولی نتونستم پست اول بزارم که امشب تا اخر وقت اضافه میکنم

سلام
سری 2016 ps4 کی میارید؟

• Like
Reactions: cr9

adelhardan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
داداش خطم همراهم نیست اگه میتونی پیام خصوصی بفرست یا به این ایدی تلگرامم @adelhardan بفرست روش خریدو که ازت بگیرم
منتظر پیامت هستم

mortaza 2519

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام وحید خوبی
PLAYSTATION VR
امده به بازار و همین طور قیمتش و اگر اوردین اعلام کنید

abi2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام آقا وحید
ممنون از پاسخگوییت حتی در ایام عید.
خواستم از خدمت بپرسم این گارانتی یک هفته که مهلت تست میدی اگر مثلا دستگاه تو 2 هفته ایرادی پیدا کنه دیگه شما مسئولیتی قبول نمی کنید ؟؟ درسته
و یه سوال دیگه، پسرخاله م رفته از خ جمهوری یه PS4 R2 1206B خریده و متاسفانه بهش دسته قلابی انداختن، خواستم بپرسم واقعا اجناس شما تضمین اورجینال بودن دارند و یا خیر ؟؟
بلانسبت شما متاسفانه اکثرا مواردی که از پک اورجینال بر می دارند و با اجناس قلابی و یا بی کیفیت تعویض می کنند (دسته بازی، هدفون، دی وی دی اورجینال بازی)
منظورم دی وی دی بازی که جداگانه می فروشند، که اورجینال نیست ولی به اسم اورجینال می فروشند.
یک نکته آخرم اینکه، مگه هارد 500GB سری A و هارد 1TB سری B نمیشه ؟؟
فکر کنم تو قسمت PS4 یک مدل اشتباه وارد کردین !!
PS4 NEW SLIM مدل CUH-1216B ریجن 2 اورپا باندل UNCHARTED THE NATHAN DRAKE COLLECTION همراه با 3 ماه پلاس رایگان و یک عدد بازی اورجینال فیزیکی تولید 3 ماه سوم 2015 با یک هفته مهلت تست رایگان قیمت 1430
این پک باندل هاردش 500GB و باید سری 1216A باشه ولی زدین 1216B
تشکر از زحمات تون

Last edited:

NoctisSasuke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام آقا وحید
خواستم از خدمت بپرسم این گارانتی یک هفته که مهلت تست میدی اگر مثلا دستگاه تو 2 هفته ایرادی پیدا کنه دیگه شما مسئولیتی قبول نمی کنید ؟؟ درسته
و یه سوال دیگه، پسرخاله م رفته از خ جمهوری یه PS4 R2 1206B خریده و متاسفانه بهش دسته قلابی انداختن، خواستم بپرسم واقعا اجناس شما تضمین اورجینال بودن دارند و یا خیر ؟؟
بلانسبت شما متاسفانه اکثرا مواردی که از پک اورجینال بر می دارند و با اجناس قلابی و یا بی کیفیت تعویض می کنند (دسته بازی، هدفون، دی وی دی اورجینال بازی)
منظورم دی وی دی بازی که جداگانه می فروشند، که اورجینال نیست ولی به اسم اورجینال می فروشند.
PS4 NEW SLIM مدل CUH-1216B ریجن 2 اورپا باندل UNCHARTED THE NATHAN DRAKE COLLECTION همراه با 3 ماه پلاس رایگان و یک عدد بازی اورجینال فیزیکی تولید 3 ماه سوم 2015 با یک هفته مهلت تست رایگان قیمت 1430
تشکر از زحمات تون
با اجازه آقا وحید :D

شما کافیه یه نگاه به امتیاز آقا وحید بندازی :D هیچ کس تاحالا ناراضی نبوده و حتی نظر معمولی هم نداشته همه مثبت بودن. من خودم چندساله هرچیزی در رابطه با گیم بخوام رو از وحید میگیرم

بعد فکر کنم دوست شما حساس شده چون دسته قلابی برا PS4 نیست و همشون اصل هستن و دی وی دی (که بهتره بگین بلوری :D ) اصلا قلابی وجود نداره چون هنوز کرک نشده و همه اورجینال هستن و قلابی اصلا اجرا نمیشه که خیالتون راحت :D

این مدلارو هم حساس نشین من خودم پارسال از وحید کنسول خواستم بگیرم فقط بهش گفتم یه PS4 سفید میخوام :D همین :D تا الانم عین چی داره کار میکنه و هیچیش نشده :D

yonestm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اقا وحید .
XBOX ONE ریجن 2 اورپا 500 گیگ بدون کینکت مدل جدید مات با کنترلر جدید ورودی 3.5 میلیمتری هدفون تولید 3 ماه چهارم 2015 با یک هفته مهلت تست رایگان قیمت 1170
+
FIFA 16 { ریجن 1 قیمت 190 }

این تو تا باهم همراه با هزینه پست چقدر میشه ؟؟؟ ( + تخفیف هم بدین:))

تو پ.خ جواب بدین . ممنون

abi2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما کافیه یه نگاه به امتیاز آقا وحید بندازی :D هیچ کس تاحالا ناراضی نبوده و حتی نظر معمولی هم نداشته همه مثبت بودن. من خودم چندساله هرچیزی در رابطه با گیم بخوام رو از وحید میگیرم

بعد فکر کنم دوست شما حساس شده چون دسته قلابی برا PS4 نیست و همشون اصل هستن و دی وی دی (که بهتره بگین بلوری :D ) اصلا قلابی وجود نداره چون هنوز کرک نشده و همه اورجینال هستن و قلابی اصلا اجرا نمیشه که خیالتون راحت :D
دادا مگه من گفتم کسی از ایشون ناراضیه ؟؟ سوال در مورد مهلت یک هفته تست و اصل بودن جنس داشتم.
در ضمن شما اگر تشریف ببرین خ جمهوری و یا میدان امام ***** (میدان توپخانه) خیلی راحت می تونید دسته قلابی یا به اصطلاح بچه زرنگ بازاری دسته طرح اصلی پیدا کنی (همون دسته قلابی به اسم طرح اصلی می فروشند)
خود کنسول قلابی نداره ولی لوازم جانبی تا دلت بخواد اصل و قلابی تو بازار هست، یه بازار سر بزن متوجه میشی منظورم چیه !!
Blu-ray بی کیفیت هم تو بازار هست. اینم برو آمار دقیق بگیر می بینی، حالا شاید خود بازی اورجینال باشه و خود blu-ray بی کیفیت هم هست.

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
وحید جان dirt rally تو تلگرام گذاشتی اینجا تو لیست نزدی قیمت چند؟

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
با سلام و احترام خدمت آقا وحید عزیز؛

قیمت Xbox One Wireless Adapter for Windows را با تخفیف می فرمایید.

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
داداش خطم همراهم نیست اگه میتونی پیام خصوصی بفرست یا به این ایدی تلگرامم @adelhardan بفرست روش خریدو که ازت بگیرم
منتظر پیامت هستم
برایتان پیغام خصوصی فرستادم
سلام وحید خوبی
PLAYSTATION VR
امده به بازار و همین طور قیمتش و اگر اوردین اعلام کنید
سلام بروی چشم

سلام آقا وحید
تشکر از زحمات تون
سلام
عزیز من حدود 10 سال هست کارم کنسولهای بازی هستن هر چی به عنوان اورجینال فروختم کنسول بازی و لوازم جانبی 100 درصد اصل بوده و هیچ وقت جنس فیک را به جای اورجینال نفروخته ام نخواهم فروخت پس با خیال راحت میتونید از من تهیه کنید حالا قیمت پایین بالا داره ولی 100 درصد اصل میخرید
اون هم بله من اشتباه زدم که درست میکنم درباره 1 ترا و 500 گیگ ps4

سلام اقا وحید .
XBOX ONE ریجن 2 اورپا 500 گیگ بدون کینکت مدل جدید مات با کنترلر جدید ورودی 3.5 میلیمتری هدفون تولید 3 ماه چهارم 2015 با یک هفته مهلت تست رایگان قیمت 1170
+
FIFA 16 { ریجن 1 قیمت 190 }

این تو تا باهم همراه با هزینه پست چقدر میشه ؟؟؟ ( + تخفیف هم بدین:))

تو پ.خ جواب بدین . ممنون
سلام برایتان پیغام خصوصی فرستادم

دادا مگه من گفتم کسی از ایشون ناراضیه ؟؟ سوال در مورد مهلت یک هفته تست و اصل بودن جنس داشتم.
در ضمن شما اگر تشریف ببرین خ جمهوری و یا میدان امام ***** (میدان توپخانه) خیلی راحت می تونید دسته قلابی یا به اصطلاح بچه زرنگ بازاری دسته طرح اصلی پیدا کنی (همون دسته قلابی به اسم طرح اصلی می فروشند)
خود کنسول قلابی نداره ولی لوازم جانبی تا دلت بخواد اصل و قلابی تو بازار هست، یه بازار سر بزن متوجه میشی منظورم چیه !!
Blu-ray بی کیفیت هم تو بازار هست. اینم برو آمار دقیق بگیر می بینی، حالا شاید خود بازی اورجینال باشه و خود blu-ray بی کیفیت هم هست.
حرف شما درسته جنس اصل و فیک زیاده ولی با خیالت راحت از من خرید کنید

وحید جان dirt rally تو تلگرام گذاشتی اینجا تو لیست نزدی قیمت چند؟
عزیز تمام شد فردا یا شنبه دوباره میرسه

با سلام و احترام خدمت آقا وحید عزیز؛

قیمت Xbox One Wireless Adapter for Windows را با تخفیف می فرمایید.
سلام بروی چشم برایتان پیغام خصوصی فرستادم

NorthBoy

Registered User
لایک‌ها
35
با سلام...
آقا وحید Dark Souls III کی میرسه ؟! امکانش هست زودتر از زمان ریلیز برسه ؟

Artrunks

Registered User
لایک‌ها
31
سلام وحید جان. xbox one دست دوم موجود دارید؟

symphony

Registered User
لایک‌ها
22
کنسول من که از آقا وحید خریدم رسید ممنون وحید جان

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
اقا وحید بازی assassins creed unity آک یا کارکرده دارید ؟ قیمت ؟
ممنون

Red_Devils

Registered User
لایک‌ها
436
سلام آقا وحید، از این هندزفری‌ها شما نمیارید؟

فایل های ضمیمه

• 22553828900_0bf2af0313.jpg
    22553828900_0bf2af0313.jpg
    66.8 KB · نمایش ها: 24

taker-sos

Registered User
لایک‌ها
2,197
داداش ps4 کی میاری ؟
باندل هم هست؟>
همه چی موجود هست تو پست اول
با سلام...
آقا وحید Dark Souls III کی میرسه ؟! امکانش هست زودتر از زمان ریلیز برسه ؟
سلام 3 روز دیگه

اقا وحید این نایکو دیتا بانک نمیتونی بیاری ؟ قیمت معقولی داره و تا 2 ترا هارد کنسول رو ارتقا میده .

http://nyko.com/products/playstation-4-data-bank

احتمالا ماه اینده بیارم

سلام وحید جان. xbox one دست دوم موجود دارید؟
سلام نه عزیز فقط اکبند

کنسول من که از آقا وحید خریدم رسید ممنون وحید جان
مبارکتان باشه دوست عزیز

اقا وحید بازی assassins creed unity آک یا کارکرده دارید ؟ قیمت ؟
ممنون

فقط اکبند دارم 100 تومن
سلام آقا وحید، از این هندزفری‌ها شما نمیارید؟
اگر استقبال بشه حتما میارم

Red_Devils

Registered User
لایک‌ها
436
همه چی موجود هست تو پست اول
سلام 3 روز دیگه

احتمالا ماه اینده بیارم

سلام نه عزیز فقط اکبند

مبارکتان باشه دوست عزیز

فقط اکبند دارم 100 تومن
اگر استقبال بشه حتما میارم
این هندزفری پاییز عرضه شده، اگر بیارید قیمت مناسب باشه عالیه. کیفیت گلد رو نداره ولی خیلی راحت تر از گلده.من که مشتریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا