برگزیده های پرشین تولز

شـــــطرنج

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
چرا تو بخش ورزش نزدید تاپیک رو . ؟:rolleyes:

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
اره ای دیتو پ خ کن

گمان نمی کنم بتونم اونجا بازی کنم چون جاوا ندارم.اگه میتونی بیا به سایت uchess.com و ثبت نام کن تا بازی کنیم.

چرا تو بخش ورزش نزدید تاپیک رو . ؟:rolleyes:

فکر خوبیه.گمان می کنم اینطوری استقبال بهتری بشه.

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
اگه هستی بازی کنیم.توی این تاپیک که کسی پیدا نشد سرچ کردم این تاپیک رو پیدا کردم.
حوصله ثبت نام کردن توی این سایت رو ندارم.از سپتامبر2005 توی flyordie بازی می کنم.یه مدتی هم توی playchess بازی می کردم.
بهترین سایت آنلاین برای بازی نیست اما خب زود ثبت نام می کنی و بازی می کنی.توی بخش بلیتز بازی می کنم.اینروزها بعد از سالها دوباره شروع به بازی کردم.دنبال یه پایه هستم مثل اینکه یوسف گزینه خوبیه.
نام کاربریم هم fischer70 هست.

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
توی e4 بازی کردم.محیط flyordie رو ترجیح میدم چون ساده تره.برای بازی دو نفره انتخاب بهتریه.البته playchess که از همه بهتره.
کلا بیخودی شلوغش کردند.همون افزایش ریتینگ کافیه.
دیگه cashier مسخره بازیه.بخصوص توی funmode.
از محیط شلوغش خوشم نیومد.هر کی دوست داره بیاد با من https://www.flyordie.com/chess بلیتز بازی کنه پایه ام.

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
داداش من خیلی علاقه دارم و وقتی هم قهوه خونه میرم با دوستم حداقل 10 گیم متوالی بازی می کنیم . ولی قبلا من میبردم همش و خیلی ضعیف بود . الان بدجوور شاخ شده واسم . یه جا بگووو برم حسابی اموزش ببینم ... دمت گرم

یوزر من اونجا هست : patteerr

یک سوالی داشتم : الان من به شکل Fun بازی میکنم و بهم 100دلار داده . اگر من همه این صد دلار رو ببازم چی میشه ؟ دیگه نمیذاره من بازی کنم ؟

Last edited:

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
داداش من خیلی علاقه دارم و وقتی هم قهوه خونه میرم با دوستم حداقل 10 گیم متوالی بازی می کنیم . ولی قبلا من میبردم همش و خیلی ضعیف بود . الان بدجوور شاخ شده واسم . یه جا بگووو برم حسابی اموزش ببینم ... دمت گرم

یک سوالی داشتم : الان من به شکل Fun بازی میکنم و بهم 100دلار داده . اگر من همه این صد دلار رو ببازم چی میشه ؟ دیگه نمیذاره من بازی کنم ؟

خب هستی الان بریم همونجا بازی کنیم؟

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
خب هستی الان بریم همونجا بازی کنیم؟

خب داداش سوال منم جواب میدادی دیگه ....

الان نه . یه قرار بذار مثلا شب فلان ساعت بیام 10-20 گیم بکووبو تا صبح بازی کنیم . همه جوره پایه تم .

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

من خودم مدتهاست آموزش ندیدم و سطح بازیم افت کرده اما با کتاب آموزش دیدن رو می پسندم.البته همه چیز بستگی به سطحت هم داره برای همین شاید بهتر باشه یک نرم افزار قوی مثل فریتز بخری و باهاش بازی کنی و اشتباهاتت رو بررسی کنی.خود نرم افزار اشتباهاتت رو میگه و کمکت میکنه که حرکت درست رو ببینی.امشب پنجشنبه هست و زمان مناسبیه.11 به بعد هستم البته ممکنه یه اتفاقی بیفته که برنامه بهم بخوره اما اگر موافقی اعلام کن اگر نشد توی همین فروم بهت اطلاع میدم.اگه دوست داشتی آی دی یاهو رو بده که بتونم در جریان بذارمت.آی دی من: mahdi13701991

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
من خودم مدتهاست آموزش ندیدم و سطح بازیم افت کرده اما با کتاب آموزش دیدن رو می پسندم.البته همه چیز بستگی به سطحت هم داره برای همین شاید بهتر باشه یک نرم افزار قوی مثل فریتز بخری و باهاش بازی کنی و اشتباهاتت رو بررسی کنی.خود نرم افزار اشتباهاتت رو میگه و کمکت میکنه که حرکت درست رو ببینی.امشب پنجشنبه هست و زمان مناسبیه.11 به بعد هستم البته ممکنه یه اتفاقی بیفته که برنامه بهم بخوره اما اگر موافقی اعلام کن اگر نشد توی همین فروم بهت اطلاع میدم.اگه دوست داشتی آی دی یاهو رو بده که بتونم در جریان بذارمت.آی دی من: mahdi13701991

شرمنده داداش . دیشب یادم رفت .... این فریتز که گفتی چی هست ؟ یه لینکی چیزی داری بده برم بخرم .

خریدن نمی خواست لینک دانلودشو پیدا کردم http://www.p30day.com/دانلود-نسخه-جدید-معروفترین-بازی-شطرنج-دنیا-fritz-13-11107.html

sh.nqz

Registered User
لایک‌ها
59
دربازی شطرنج ابتدا باید موقعیت مهره های دوطرف بازی ارزیابی شود که من روش زیر را پیشنهاد می کنم:بوسیله شمردن تعداد خانه های قابل دسترس توسط مهر های خودی و حریف میزان تسلط بر صفحه شطرنج مورد ارزیابی قرار گیرد:یعنی شمردن تعداد خانه هایی که توسط مهره های خودی وغیر خودی قابل دسترس است یعنی شمردن خانه های قابل دسترس -1سوارها مهر های فیل، اسب،وزیر،رخ 2-شمردن خانه های قابل دسترس جناح های وزیر وشاه چه در صفحه خودی وچه حریف وهمینطور مرکز صفحه 3- ارزیابی توانایی ساختار پیاده ای دو طرف.البته ایده بکار بردن شمردن در بازی را من از اشتینیتز که قواعد بازی وضعیتی شطرنج را بنیان گذاشت ودر آن برای دانستن میزان گسترش بازی دو حریف تعداد مهرهای گسترش یافته را می شمرد به ذهن من رسید ، البته این طرح ناقص است ودقیقا نمی گوید که بعد از ارزیابی بازی چگونه طرح بازی را در ادامه بریزیم که البته شاید دانستن تاثیر ساختار پیاده ای بتواند این ضعف را در این نوشته حل کند.ودلیل این گونه ارزیابی این است که در بازی مقابل یک شطرنج باز هوشیار به راحتی حریف مات نمی شود وبخوبی از خود دفاع می کند وبه همین دلیل هم باید بازی را بتدریج با کنترل صفحه شطرنج به نفع خود، باعث شد در عمل تسلط بیشتری بر بازی داشته باشیم تا به این ترتیب با فعالتر کردن مهره های خودی در برابر حریف بتوانیم ضربات کاری به حریف بزنیم.حالا چه به شکل ترکیب وچه به شکل نبرد دقیق برای فعالتر کردن مهره های خودی که منجر به حمله ای دقیق شود که برتری وضعیتی تعیین کننده ای برای ما چه برای مات یا برتری مهره ای ایجاد کند.

DavidRx7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
به دنبال شطرنج باز حرفه ایی برای بازی کردن آنلاین هستم

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال