برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر chaning

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a7up

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز شما داری 3070ti با gddr6x رو با 580 مقایسه میکنید واقعا ؟!
3070ti غیر ماینی هم همین مشکل رو داره ربطی به ماین نداره یکم تحقیق کنید

شما دنبال حل کردن مشکل نیستین عزیز شما نظرت عوض شده کارت رو نمیخوای وگرنه سعی میکردی بفهمی مشکل از کجاس
دما تو بازی که تست کردین چقدر بوده ؟ هر چیزی غیر از فورمارک
برادر شما که از سلامت کارت خودت مطمعنی پس بگیر دیگه. این بنده خدا که نمیتونه خرابش کنه. مشکلی هم اگر احیانا بوده از قبل بوده. روا نیست کارت خراب باشه و ایشان ضرر کنه. البته عذرخواهم ک دخالت میکنم. این اخرین نظر بنده بود 🙏

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
برادر شما که از سلامت کارت خودت مطمعنی پس بگیر دیگه. این بنده خدا که نمیتونه خرابش کنه. مشکلی هم اگر احیانا بوده از قبل بوده. روا نیست کارت خراب باشه و ایشان ضرر کنه. البته عذرخواهم ک دخالت میکنم. این اخرین نظر بنده بود 🙏
کارت اگر سالم باشه بله پس میگیرم همونطور که سالم فروختم
ایشون هم تایید کردن سلامت کارت رو قبل خرید (البته الان میگن من کارت رو جابجا کردم! ایشون به چیزی که خودشون با چشم خودشون دیدن اعتماد ندارن دیگه...)
مشکل این هست که از قبل نبوده من کوچیک ترین مشکلی رو قطعات فروشی که دارم باشه رو میگم مریض نیستم کارت خراب بفروشم.
بله درست میگین نباید ضرر کنن ولی منم نباید ضرر کنم به نظرم
ممنون از شما نظراتتون مفید بود🌹
حالا منتظرم ویدئو بزارن شاید دوستان یا خودم بتونیم کمک کنیم برای حل مشکلشون با کارت
پیشنهاد میکنم دمای کارت رو کنترل کنید زیر 74 72 احتمال اینکه اون رفتار از ترمال تراتل باشه هست
با اون دمایی که من دیدم با انی دسک 78 بود اگر اشتباه نکنم ممکنه

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کارت اگر سالم باشه بله پس میگیرم همونطور که سالم فروختم
ایشون هم تایید کردن سلامت کارت رو قبل خرید (البته الان میگن من کارت رو جابجا کردم! ایشون به چیزی که خودشون با چشم خودشون دیدن اعتماد ندارن دیگه...)
مشکل این هست که از قبل نبوده من کوچیک ترین مشکلی رو قطعات فروشی که دارم باشه رو میگم مریض نیستم کارت خراب بفروشم.
بله درست میگین نباید ضرر کنن ولی منم نباید ضرر کنم به نظرم
ممنون از شما نظراتتون مفید بود🌹
حالا منتظرم ویدئو بزارن شاید دوستان یا خودم بتونیم کمک کنیم برای حل مشکلشون با کارت
پیشنهاد میکنم دمای کارت رو کنترل کنید زیر 74 72 احتمال اینکه اون رفتار از ترمال تراتل باشه هست
با اون دمایی که من دیدم با انی دسک 78 بود اگر اشتباه نکنم ممکنه
من کارتی که دیدم رو دریافت نکردم و صرفا تو ویندوز به من یه فورمارک نشون دادی اصلا معلوم نیست کدوم کارت بوده چون همونطور که تو تاپیک مشخصه تعداد بالایی 580 داشتین
من علاقه ای ندارم کارت رو دست کاری کنم تا بهانه باشه برای شما به وقت شکایت قضایی و نه سخت افزاری و نه نرم افزاری کارت دستکاری نخواهد شد.
شما هم یا کارت رو پس بگیر یا ضرر رو با من تقسیم کن چون طبق قوانین این فروم حق با منه و شما بن خواهی شد و بعد از چند ماه شکایت نهایتا کل هزینه رو بهم پرداخت میکنی.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ویدیوی شما با نام کاربری من و تاریخ و همچنین نشون دادن کارت گرافیک روی مادربرد کو؟ اپلود کنید.

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
من کارتی که دیدم رو دریافت نکردم و صرفا تو ویندوز به من یه فورمارک نشون دادی اصلا معلوم نیست کدوم کارت بوده چون همونطور که تو تاپیک مشخصه تعداد بالایی 580 داشتین
من علاقه ای ندارم کارت رو دست کاری کنم تا بهانه باشه برای شما به وقت شکایت قضایی و نه سخت افزاری و نه نرم افزاری کارت دستکاری نخواهد شد.
شما هم یا کارت رو پس بگیر یا ضرر رو با من تقسیم کن چون طبق قوانین این فروم حق با منه و شما بن خواهی شد و بعد از چند ماه شکایت نهایتا کل هزینه رو بهم پرداخت میکنی.
بله معلومه شما هدفت چیز دیگه ایی هست
همونطور که گفتم شما به خودت اعتماد نداری دیگه چه برسه به بقیه
برای یادآوریتون درکنار فورمارک gpuz هم باز بود ...
ویدیوی شما با نام کاربری من و تاریخ و همچنین نشون دادن کارت گرافیک روی مادربرد کو؟ اپلود کنید.
وبسایت برای آپلو ویدئو با حجم بالا معرفی کنید آپلود کنم همونطور که تو پست اولم نوشتم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بله معلومه شما هدفت چیز دیگه ایی هست
من دنبال حقم ام
برای یادآوریتون درکنار فورمارک gpuz هم باز بود ...
احیانا کارت رو با رایزر وصل نکرده بودی روی سیستم ؟ چون الان تو تاپیکی فروش که من میبینم کارت روی 16 ایکس نیست !

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
من دنبال حقم ام

احیانا کارت رو با رایزر وصل نکرده بودی روی سیستم ؟ چون الان تو تاپیکی فروش که من میبینم کارت روی 16 ایکس نیست !
خیر
سی پی یو ryzen 3 3200g هست pcie لینش x8

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
خلاصه کامل از وضعیت طبق خواسته دوستان

سیستم و پاورهای تست من

- کولر مستر 550 mwe
- گرین gp700-b hp evo

مادربرد asus h510 m- a
پردازنده i3 10100

مشکل : دوحالت وجود داره یا فورمارک به محض باز شدن نوسیگنال میشه و سرعت فن میره روی 100 و باید ریستارت کنی سیستم از دسترس خارج میشه و یا فریم نصف مقداری که باید بده میده و لگ میزنه تو بازی هم همین شرایط وجود داره. (ویدیو آپلود شد)

نکنه مشکل کارت روی pci 16x هست فقط یعنی با رایزر 1 به 16 وصل میکنی این مشکلات دیده نمیشه ! روی دوتا مادربرد هم تست کردم این موضوع رو.

@AMD.POWER

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان راهنمایی کنید از طریق فتا اقدام کنم یا شکایت قضایی معمولی؟ تجربیاتتونو بگین

Mohamad846

Registered User
لایک‌ها
1,176
من نمیدونم ملت چرا سرشون واسه دردسر میخاره!
یه مورد مشابه تازگیا داشتم با لپتاپ دست دوم،طرف میگفت همه چی اوکیه و تو تست هایی که فرستاده بود لپتاپ ایرادی نداشت
وقتی به دستم رسید ۱۸۰ درجه مخالف حرفای فروشنده بود از ظاهر تا عملکرد
این آقای فروشنده هم میگفت نه خودت اینطوری کردی و من جنس سالم تحویل دادم

خلاصه کار به شکایت و دادگاه و دادگاه بازی کشید
بعد از چندماه دوندگی بنده به حقم رسیدم و تو این مدت هم حسابای طرف رو توقیف کردم تا اون سختی‌ای که من کشیدم رو اون هم بکشه

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
خلاصه کامل از وضعیت طبق خواسته دوستان

سیستم و پاورهای تست من

- کولر مستر 550 mwe
- گرین gp700-b hp evo

مادربرد asus h510 m- a
پردازنده i3 10100

مشکل : دوحالت وجود داره یا فورمارک به محض باز شدن نوسیگنال میشه و سرعت فن میره روی 100 و باید ریستارت کنی سیستم از دسترس خارج میشه و یا فریم نصف مقداری که باید بده میده و لگ میزنه تو بازی هم همین شرایط وجود داره. (ویدیو آپلود شد)

نکنه مشکل کارت روی pci 16x هست فقط یعنی با رایزر 1 به 16 وصل میکنی این مشکلات دیده نمیشه ! روی دوتا مادربرد هم تست کردم این موضوع رو.

@AMD.POWER

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
خوب ؟ تاریخ تست چرا تو فیلم مشخص نیست ؟ نام کاربری من کو ؟ تست میتونه برای سه ماه قبل باشه
به همین صورت شما هم میتونستید به کارت آسیب زده بوده باشید
؟
برای 14aug هست
فایل اصلی اطلاعات دقیق تاریخ روی فایل هست متاسفانه حجمش زیاده امکان آپلود نیست

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
به همین صورت شما هم میتونستید به کارت آسیب زده بوده باشید
؟
برای 14aug هست
فایل اصلی اطلاعات دقیق تاریخ روی فایل هست متاسفانه حجمش زیاده امکان آپلود نیست
تاریخ روی فایل اصلا قابل قبول نیست.

تو دوساعت چطور اسیب زدم ؟ اگه تو حمل و نقل اسیب دیده باشه چی من باید ضررشو پرداخت کنم؟ یا فرستنده ؟

chaning

Registered User
لایک‌ها
122
تاریخ روی فایل اصلا قابل قبول نیست.

تو دوساعت چطور اسیب زدم ؟ اگه تو حمل و نقل اسیب دیده باشه چی من باید ضررشو پرداخت کنم؟ یا فرستنده ؟
اتفاقا کاملا قابل استناد هست اون تاریخ
اها یعنی شما میتونی بگی من آسیب زدم ولی من میگم شما آسیب زدی اشتباهه ؟
نمیدونم شما ثابت کن که تو دوساعت آسیب نزدی

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا