برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر malavan.ehsan

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
سلام

دوستانی که از @malavan.ehsan شکایت دارن و هنوز سفارش هاشون بهشون نرسیده لطفا اینجا اعلام کنن تا باهم پیگیر باشیم.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
من 2 ماه پیش به ایشون سفارش دادم و بهم گفتن 20 الی 35 روز کاری سفارشتون میرسه
بنده بهشون تاکید کردم که با توجه به حساسیت این جنس حتما لازم دارم تا قبل از 45 روز به دستم برسه
بعد از حدود 40 روز که پیگیر سفارشم میشدم یا کلا جواب نمیدادن یا جواب غیرمرتبط میدادن
درحال حاضر هم هرچی به موبایلشون زنگ میزنم کلا بوق نمیخوره . تلگرام هم حدود یک هفته اس که انلاین نشدن
اینم از شانس ما
نمیدونم مبلغ سفارش دوستان چقدر بوده اما سفارش من 330 دراومده بود و فکر میکنم هزینه های شکایت و دوندگیم بیشتر از این مبلغ بشه
مقصر هم خودم بودم چون گول قیمت پایین رو خوردم
جالبه وقتی از بقیه همکارانشون داخل انجمن قیمت میگرفتم قیمتی حدود 450 الی 480 میدادن
این قضیه رو گفتم تا بقیه دوستان تو خرید کردن مثل من گول قیمت پایین رو نخورن
درنهایت اگر کسی اطلاع دقیقی از این بنده خدا داره اعلام کنه

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
من 2 ماه پیش به ایشون سفارش دادم و بهم گفتن 20 الی 35 روز کاری سفارشتون میرسه
بنده بهشون تاکید کردم که با توجه به حساسیت این جنس حتما لازم دارم تا قبل از 45 روز به دستم برسه
بعد از حدود 40 روز که پیگیر سفارشم میشدم یا کلا جواب نمیدادن یا جواب غیرمرتبط میدادن
درحال حاضر هم هرچی به موبایلشون زنگ میزنم کلا بوق نمیخوره . تلگرام هم حدود یک هفته اس که انلاین نشدن
اینم از شانس ما
نمیدونم مبلغ سفارش دوستان چقدر بوده اما سفارش من 330 دراومده بود و فکر میکنم هزینه های شکایت و دوندگیم بیشتر از این مبلغ بشه
مقصر هم خودم بودم چون گول قیمت پایین رو خوردم
جالبه وقتی از بقیه همکارانشون داخل انجمن قیمت میگرفتم قیمتی حدود 450 الی 480 میدادن
این قضیه رو گفتم تا بقیه دوستان تو خرید کردن مثل من گول قیمت پایین رو نخورن
درنهایت اگر کسی اطلاع دقیقی از این بنده خدا داره اعلام کنه
منم دقیقا همین حالت رو داشتم ولی از 8 ماه پیش امروز و فردا کردن
بلاخره همین دید که هزینه ها بیشترمیشه باعث میشه خیلیا شکایت نکنن و این افراد راحت فعالیت کنن دیگه، ظاهرا عده ای شکایت کردن ازشون و اگر همه با هم انجام بدیم فکر می کنم بهتر نتیجه بگیریم

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
منم دقیقا همین حالت رو داشتم ولی از 8 ماه پیش امروز و فردا کردن
بلاخره همین دید که هزینه ها بیشترمیشه باعث میشه خیلیا شکایت نکنن و این افراد راحت فعالیت کنن دیگه، ظاهرا عده ای شکایت کردن ازشون و اگر همه با هم انجام بدیم فکر می کنم بهتر نتیجه بگیریم
بله فرمایشتون متینه
اگر کسی از روال شکایت کردن و هزینه های مربوطه مطلعه اینجا اطلاع رسانی کنه
ظاهرا میگن دستگیر شده ؛ صحت داره ؟

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
بله فرمایشتون متینه
اگر کسی از روال شکایت کردن و هزینه های مربوطه مطلعه اینجا اطلاع رسانی کنه
ظاهرا میگن دستگیر شده ؛ صحت داره ؟
منم اینطور شنیدم ولی بعد از خبر دستگیری آنلاین شده بود

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
سفارش بنده هم بعد از 5-6 ماه امروز فردا کردن تحویل ندادند. البته نا گفته نماند سال قبل چند تا سفارش برام اورده بود اما این بار ظاهرا مشکل دار شدند . ایشون قبلا فروشنده معتبر بودند ممنون میشم از مدیران با توجه به حجم شکایت ها اطلاعات و مدارک پایه رو در اختیار شاکیا قراربدند تا تا روند شکایت و پیگیری سریعتر انجام بشه

rasel2

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان منم ازشون جنس گرفتم و بعد ۶ ماه تحویل نگرفتم. یه سایت با نماد اعتماد داشتن که من از طریق نماد اعتماد دارم پیگیری میکنم.
اخرین بار ۸ روز پیش جواب منو داده. مبلغ سفارش من ۲.۵ میلیون تومن بوده. حتما تا اخرش پیگیری میکنم.

hamedraha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سفارش منم 6 7 ماه میشه امروز فردا پولم بر گشت نمی ده الان چند روزی جواب نمیده

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
عجب. چقدر زود اعتماد میکنیدااا

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
عجب. چقدر زود اعتماد میکنیدااا
ایشون بیشتر از صد امتیاز بازارچه داشتن و چندین سال فعالیت میکردن. خود من و دیگر دوستان قبلا تجربه خرید موفق از ایشون داشتیم. دیگه چی کار میتونستیم بکنیم برای اعتماد سازی بیشتر؟

بنده هم 5 ماه پیش سفارشی داده بودم که متاسفانه به دستم نرسید

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
من تا جایی که یادمه کابر معتبر بودن قبل از اینکه از فعالیت تجاری محروم بشن

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
من و یه سری از دوستان بنده هم از ایشون خرید داشتیم و بعد از چند ماه اینور و اونور کردن خبری ازشون نیست ، اگه کسی اقدامی کرده لطفا اینجا بیان کنه ، کاربر rezidentevil خبر دستگیریش رو توی بازارچه مربوط به ایشون ثبت کردن ، چطوری میشه باهاشون در تماس بود ، کسی شماره ای از rezident evil داره پی وی کنه برای ما ؟

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
من و یه سری از دوستان بنده هم از ایشون خرید داشتیم و بعد از چند ماه اینور و اونور کردن خبری ازشون نیست ، اگه کسی اقدامی کرده لطفا اینجا بیان کنه ، کاربر rezidentevil خبر دستگیریش رو توی بازارچه مربوط به ایشون ثبت کردن ، چطوری میشه باهاشون در تماس بود ، کسی شماره ای از rezident evil داره پی وی کنه برای ما ؟
ظاهرا بن شدن ایشون، یکی دیگه از دوستانم گفته بودن که دیگه جواب منو ندادن

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
منم سفارشم بعد از ۵ ماه هنوز نرسیده
البته من ۴ تا پک ماینوکسیدیل سفارش دادم که حدود یکماه پیش با هزار بدبختی یدونه پک خودشون از داخل برام تهیه کردن و فرستادن تا بار خودم برسه ولی فک نمیکردم اینقد شاکی داشته باشه
حالا باید چیکار کنیم دوستان؟

memo96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
منم 10 ماه پیش پول واریز کردم که یک ماه پیش بالاخره گفتند رسیده و دوباره ادرس گرفتند از من و گفتند وقتی رسید دستتون نصف هزینه رو برمیگردونند. اما باز هم خبری نشد و گفتند داریم پیگیری میکنیم! بماند که قبل سفارش هم وعده ی پس دادن کل پول رو در صورت عدم تحویل جنس داده بودند.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
rezident evil بن دائم هست و دیگه نمیاد

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
کلا توی اینجور معاملات که کالا وجود خارجی نداره و یک فرد واسطه هست این مشکلات پیش میاد. به نظر من شاید مشکلی براشون پیش اومده. از مدیران‌ اطلاعات فروشندگی معتبر ایشون را بگیرید بهتر میتونید پیگیری کنید

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
کلا توی اینجور معاملات که کالا وجود خارجی نداره و یک فرد واسطه هست این مشکلات پیش میاد. به نظر من شاید مشکلی براشون پیش اومده. از مدیران‌ اطلاعات فروشندگی معتبر ایشون را بگیرید بهتر میتونید پیگیری کنید
بعید میدونم بدون حکم قانونی بدن.
یکسری دوستان دیگه شکایت کردن ازشون و در حال پیگیری هستن، اگر فردی میخواد از طریق قانونی پیگیری کنه با اونا هماهنگ کنه فکر کنم بهتر باشه یا اینکه خودش بره دادسرا (فکر کنم 31 بود).

HWS

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان چرا انقد حرف الکی میزنید در مورد شکایت و هزینش!
شکایت کردن هیچ هزینه بیخودی نداره تهش 30ت!!!
فقط یه چیزی شنیدید..من خودم تو کارم مرتبطم
بهرام امامی پورو فکر کنم اکثرا بشناسن...به ... خوردن انداختمش پای مادر پدرشم گیره
برید شکایت نترسید هزینه ای نداره هرچقدم مدرکو نشونه و متنو هرچی دارید ضمیمه پرونده کنید مطمئن باشید پیگیری میکنن
مخصوصا موضوعات مجازیو چون ممکنه از یه فرد به یک گروه برسن!

بالا