برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر malavan.ehsan

SamaN DL

Registered User
لایک‌ها
69
سلام وقت بخیر

منم هستم شکایت هر چیزی باشه انجام میدم !

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان چرا انقد حرف الکی میزنید در مورد شکایت و هزینش!
شکایت کردن هیچ هزینه بیخودی نداره تهش 30ت!!!
فقط یه چیزی شنیدید..من خودم تو کارم مرتبطم
بهرام امامی پورو فکر کنم اکثرا بشناسن...به ... خوردن انداختمش پای مادر پدرشم گیره
برید شکایت نترسید هزینه ای نداره هرچقدم مدرکو نشونه و متنو هرچی دارید ضمیمه پرونده کنید مطمئن باشید پیگیری میکنن
مخصوصا موضوعات مجازیو چون ممکنه از یه فرد به یک گروه برسن!
حرف شما درسته کاملا ولی مثلا منکه 200 تومن خرید کردم بخوام بزنم از کارم برم بیشتر ضرر میکنم

SamaN DL

Registered User
لایک‌ها
69
اساتید عزیز نتیجه کار چیه ؟
بلاخره شکایت کنیم یا نه ؟

از دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنن نمیتونم ادرس این طرفو پیدا کنید؟
طرف همشهری ماست

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
اساتید عزیز نتیجه کار چیه ؟
بلاخره شکایت کنیم یا نه ؟

از دوستانی که در این انجمن فعالیت میکنن نمیتونم ادرس این طرفو پیدا کنید؟
طرف همشهری ماست
تعدادی از دوستان شکایت کردن، شما میتونید به همراه اونا یا اینکه تکی تشریف ببرید دادسرا و ازشون شکایت کنید.

SamaN DL

Registered User
لایک‌ها
69
تعدادی از دوستان شکایت کردن، شما میتونید به همراه اونا یا اینکه تکی تشریف ببرید دادسرا و ازشون شکایت کنید.
دوستانی که شکایت کردن از نوشته های اریزه نویسه یه شات برام بفرستن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
@learndl همه دنبال @malavan.ehsan میگردن و فقط شما گفتید که گرفتنش! این مورد را چطوری فهمیدید الان چند تا کاربر این تاپیک هم بدونن چی کار کنن
پرشین تولز همینه
به چند نفر پول میده که توی پاتوق همش پست بدن و یه سری دیگه هم ببینن و برن پست بدن تا یوزراشو نگه داره
ولی کثیفترین سایت همین پرشین تولز هست

احسان فروزان که فک کنم همه میشناسنش malavan.ehsan یه مدت اول کارش درست بود واس خودم چند بار جنس آورد از اونور ولی این اواخر اردیبهشت چند تا آیفون و مک سفارش دادم نیورد که الآن مشخص شد داره کلاه برداری میکنه
ولی این یه ساله آخر زده بود تو کار کلاه برداری الآن که گرفتنش 2 میلیاردو 600 میلیون فقط تو یه حسابش پول بود که کشیده بود بیرون مقصر اصلی این همه کلاه برداری هم خود پرشین تولزه که هرچی کاربرا تاپیک زدن که این آقا فلانه پول گرفته جنس نمیده پرشین تولز تاپیکو پاک کرد و حرفی نزد
حالا ما چند نفر که شکایت کردیم تو شکایتمون هم نوشتیم که پرشین تولز داشته همکاری میکرده با این آقا هرچند میدونیم نتیجه ای نداره چون پی تی از جای دیگه پشتش گرمه :)

حالا نمیگم پرشین تولز یا .... الآن دیگه ایرانی جماعت طوری شده که فقط به فکر خودشه پرشین تولز که کلاه برداره باز جای شکرش باقیه که کارای بدتر نمیکنه :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
@learndl همه دنبال @malavan.ehsan میگردن و فقط شما گفتید که گرفتنش! این مورد را چطوری فهمیدید الان چند تا کاربر این تاپیک هم بدونن چی کار کنن

همه افراد این تاپیک توی تلگرام و تو گروه هستن و پیگیر
احسان هم در حال حاظر بازداشت هست در تهران

Devileytion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
بنده هم سفارش مرجوعی داشتم که مدت زیادی کشید ولی هنوز تصفیه نشده. کاری هست که بتونم انجام بدم؟ گروه تلگرامی چیزی دارید؟

samidj

Registered User
لایک‌ها
143
سلام.
من مدتها بهش سفارش میدادم همرو هم از علی اکسپرس.
همه چی خوب بود.)
تا اینکه ماه قبل!!
از طریق تلگرام.
خودش بمن پیام داد سفارش از علی اکسپرس نداری..........تخفیف و بن تخفیف داریم. و این حرفا.
منم به اعتماد گذشته. سریع لینکارو گشتم. و سفارشامو اماده کردم. و حتی به دوستان هم گفتم شاید کسی چیزی خواست من براشون بگیرم.
(فقط واسطه نه سود و کارمزد)
تا اینکه لینکارو بهش دادم اونم قیمت داد منم به کارتش ریختم.(البته کارت ابراهیم فروزانبلسی رو داده بود بمن)ذلیل بشه این دست من که یه لحظه شک کردم چرا اسم خودش نیست!منم به اعتماد گذشته .براش واریز کردم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سفارشات منو انجام داده. (یعنی فقط پول گرفته)
هیچ تصویری از سفارشات برا من نفرستاده.
23تیر واریزی من بوده.
امروز 30 مرداده
هیچ خبری در تلگرام نداده. و چند روزی هست انلاین نمیشه.تقریبا چند هفته شده افلاینه)
یچیزی . حدود928.000تومن.

samidj

Registered User
لایک‌ها
143
09369064476
این تنها شماره ایی که ازش دارم هست.
یادم میاد یکبار. بسته 4تا کلاه با کارگو رسیده بود برام. پست کرد درب منزل. ادرسش انزلی.... غازیان. و بقیشو یادم نیست............ادرسشو برنداشتم.
اخه فکر نمیکردم از اون ادمی یه چنین هیولایی بیرون بیاد.

samidj

Registered User
لایک‌ها
143
بعدش جالب میدونید .چیه........سوال من چرا اسکرین شات سفارشات رو نمیفرستی
جواب:
گفته دو روزه برا پدرم مشکل پیش اومده درگیر بیمارستانش شدیم.
به سرور دسترسی ندارم
واقعا بعضی اوقات دسترسی ندارم.
میدم بهت دیگه. اقا ثبت شده.
و.................................

iranmehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با درود،

من اکنون به تلگرام دسترسی ندارام. از دوستان اگر کسی توانست يک خبری چه در اينجا چه پيام خصوصی بدهد، سپاسگزار می‌شوم.

---
من آذر ماه سال پيش خريد انجام دادم و ايشان گفتند کالا را اين بار به ابوظبی فرستاده‌ا‌ند و آنجا گير کرده است. چون ديگر دلار گران شده بود با خود فکر کردم بخواهم از فروشنده‌ی ديگر خريد کنم، خيلی بايد بالاتر پرداخت کنم - بويژه که يک کالای بزرگ و سنگين وزن هم می‌خواستم و خريد نخست را برای سنجيدن فروشنده انجام دادم. تا اکنون که به گمان همان کلای نخست را بخواهم، بايد سه برابر هزينه کنم. جدا از سر کار بودن.

من مانده ام ايشان نوع گفته‌ها و برخوردشان گونه‌ای نبود که بشود ذره‌ای گفت هدف کلاهبری دارند- بزرگوارانی که گفتگو کرده باشند، می‌دانند چه می‌گويم. تنها من دوبار نوشته‌هايی از برخی دوستان ديدم که به ديرکرد و پشت هم اندازی ايشان اعتراض کرده بودند و سپس نوشته‌ها پاک کشد. با خوش خيالی انديشيدم، مدير انجمن شکايت را رسيدگی کرده و ديده مبنايی ندارد، پس نوشته‌ی شاکی را پاک کرده است.

بگمانم اعتبار فروشنده (زمان خريد من بالای ۱۰۰) و لاپوشانی مدير انجمن در گمراهی من و ديگران نقش زيادی داشته است.

اکنون با توجه اينکه به آنچه خريدم نياز دارم و اميد (واهی) دارم همچنان به دستم برسد، ديگر بايد شکايت کنم. حالا نتيجه داشته باشد يا نه!
--

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
آقای لفظ قلم عزیز و بقیه دوستان.یه قرار داد میبستید با ایشون شفاف و قابل پیگیری
آخه عزیزان من همینطوری که آدم پول برای کسی نمیریزه

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
حتما سریعتر شکایتتونو بکنید و 100% توی شکایت هم قید کنید که پرشین تولز همکاری داشته با ایشون و ما هم به اعتبار انجمن پرشین تولز و تایید این انجمن پول به حساب ایشون واریز کردیم

حس بدی دارم به آدمایی که فقط نوک دماغشونو می بینن. پستها را هم که می تونی با یه بسته حذف کنی. آخه یعنی اگه تو که فروشنده معتبری کلابرداری کردی پرشین تولز باهات همکاری داشته؟

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
از دوستانی که شکایت کردند و اطلاع دقیقی دارند ممنون مشم اخرین اطلاعات رو همینجا هم ارسال کنند

تاریخ سفارش بنده هم 10/28 بوده به مبلغ نیم میلیون تومان

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
حس بدی دارم به آدمایی که فقط نوک دماغشونو می بینن. پستها را هم که می تونی با یه بسته حذف کنی. آخه یعنی اگه تو که فروشنده معتبری کلابرداری کردی پرشین تولز باهات همکاری داشته؟
آقای حس بد بنده خودم این بسته ای که میگیو دارم ولی بحث چیز دیگه ای هست

ده ها بار گفتن این آقا داره کلاه برداری میکنه از 1 سال پیش 10 ها تاپیک زده شد ولی هیچ رسیدگی ای نکرد پرشین تولز
خود من و بقیه به اعتبار همین پرشین تولز به حساب ایشون پول واریز میکردیم که وختی به مشکل خورد پرشین تولز میگفت به ما ربطی نداره !!!!

شما بهتره وختی خبر نداری دخالت نکنی

بالا