برگزیده های پرشین تولز

شیرینی مجلسی یزدی( سوغات یزد )

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
آقا یه زحمت میکشی لطفا؟
اون رسیدی که اداره ی پست بهت داده، رو و پشتش رو نگاه میکنی ببینی درباره ی ضرر و زیان دیر رسیدن و خراب شدن کالا و این چیزا چیزی گفته شده یا نه؟
هنوز به دستم نرسیده تلفناشونم یا اصلا جواب نمیده یا میگن به قسمت ما مربوط نیست. میخوام برم ازشون شکایت کنم, پول پست پیشتاز رو پس بگیرم. پیشتاز حداکثر 48 ساعته باید برسه.
شما بهشون گفتی توو کارتن شیرینیه یا نپرسیدن چیزی؟ میخوام اگه گفتی شیرینیه پول خراب شدن کیک یزدیا هم ازشون بگیرم :|
لعنت به اداره های این مملکت :|

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
آقا ممنون.
بالاخره بعد از 40 بار زنگ زدن به اداره ی پست این شهر در پیت (کرج) رسید.
دستتون درد نکنه بسته بندی خیلی خوب بود. ولی امان از این اداره ی پست! بسته رو چپه گذاشته بود توو کامیون! جالبه گفتم چرا چپه گذاشتی ، گفت تا الان 40 بار این ور اون ور شده!!! واسه همین بیسکویت ها خورد شده بود (ولی چون خودم استفاده میخوام کنم مشکلی نیست) . برنجی ها هم یکم خورد شده بود کنارا و روش. ولی نارگیلی, قطاب, باقلوا, کیک یزدی، لوز و اون جعبه مخلوط و .... سالم بودن.
کلا جعبه ی مخلوط خیلی خیلی خوب بسته بندی شده و به این راحتی ها خورد و خراب نمیشه.

ولی اگه بتونی دفعه ی بعد با اتوبوس بفرستی واسه من خیلی بهتره . هم هزینه کمتر میشه هم کمتر باید منتظر بمونم با این اداره ی پست کرج!!!

اون بیسکویت رو یکم خوردم محشر بود. بقیشم حتما همینجوره.
بازم ممنونم ازت... :wub::)

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
درود از ما یوسف خان
در عجبم!از اون موقع که بنده یادمه سوهان اردی بوده.فشرده هستش ولی نرم هستش، خود من این نوع شیرینی همیشه میخورم،جای شما خالی اتفاقا دو سه ساعت پیش خوردم.

پس حتما باید مزاحم شم برای خریدش
فقط در همین بسته بندی ای که عکس گذاشتی داره؟
بسته بندی بزرگ تر و یا بهتر هم داره؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
Last edited:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
آقا یه زحمت میکشی لطفا؟
اون رسیدی که اداره ی پست بهت داده، رو و پشتش رو نگاه میکنی ببینی درباره ی ضرر و زیان دیر رسیدن و خراب شدن کالا و این چیزا چیزی گفته شده یا نه؟
هنوز به دستم نرسیده تلفناشونم یا اصلا جواب نمیده یا میگن به قسمت ما مربوط نیست. میخوام برم ازشون شکایت کنم, پول پست پیشتاز رو پس بگیرم. پیشتاز حداکثر 48 ساعته باید برسه.
شما بهشون گفتی توو کارتن شیرینیه یا نپرسیدن چیزی؟ میخوام اگه گفتی شیرینیه پول خراب شدن کیک یزدیا هم ازشون بگیرم :|
لعنت به اداره های این مملکت :|

آقا ممنون.
بالاخره بعد از 40 بار زنگ زدن به اداره ی پست این شهر در پیت (کرج) رسید.
دستتون درد نکنه بسته بندی خیلی خوب بود. ولی امان از این اداره ی پست! بسته رو چپه گذاشته بود توو کامیون! جالبه گفتم چرا چپه گذاشتی ، گفت تا الان 40 بار این ور اون ور شده!!! واسه همین بیسکویت ها خورد شده بود (ولی چون خودم استفاده میخوام کنم مشکلی نیست) . برنجی ها هم یکم خورد شده بود کنارا و روش. ولی نارگیلی, قطاب, باقلوا, کیک یزدی، لوز و اون جعبه مخلوط و .... سالم بودن.
کلا جعبه ی مخلوط خیلی خیلی خوب بسته بندی شده و به این راحتی ها خورد و خراب نمیشه.

ولی اگه بتونی دفعه ی بعد با اتوبوس بفرستی واسه من خیلی بهتره . هم هزینه کمتر میشه هم کمتر باید منتظر بمونم با این اداره ی پست کرج!!!

اون بیسکویت رو یکم خوردم محشر بود. بقیشم حتما همینجوره.
بازم ممنونم ازت... :wub::)

به سایت post.ir بروید اونجا اطلاعات لازم رو نوشته
حالا واقعا بخاطر اینکه پست دیر کرد یکروزه داشته کیک ها خراب شدن؟!
اگر مشکلی داره لطفا پیگیری کن،چون یکروز تاخیر بخاطر پنچری ماشینشون بوده.
بله گفته بودم،اتفاقا همون جا بسته بندی کردم و فرستادم
باشه، ایندفعه با اتوبوس میفرستم
بله شیرینی ها ارزشش رو داره، نوش جانتان،همگی خوشمزه و لذیذ هستن، شیرین کام باشید
خواهش میکنم، وظیفه بود.سلامت باشی همیشه

Last edited:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

مخلوط که همون مخلوطه ولی خب گهگداری حاج خلیفه جعبه هاش رو تغییر میکنه و تنوع ایجاد میکنه و سری قبلش رو دیگه نمیزنه ولی کیفیت همون کیفیته
در لیست بالا مخلوط گرد یک ردیفه 950 گرم نوشته شده است ولی همونطور که گفتم این شکلی نیست که تو این سایت گذاشته است، من عینا همون چیزی رو که در حال حاضر موجوده در سایت فروم قرار دادم و ممکنه فردا همین بسته باشه یا ممکنه شکلش عوض بشه ولی کیفیت تغییر نمیکنه حتی بهتر هم میشه

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
به سایت post.ir بروید اونجا اطلاعات لازم رو نوشته
حالا واقعا بخاطر اینکه پست دیر کرد یکروزه داشته کیک ها خراب شدن؟!
اگر مشکلی داره لطفا پیگیری کن،چون یکروز تاخیر بخاطر پنچری ماشینشون بوده.
بله گفته بودم،اتفاقا همون جا بسته بندی کردم و فرستادم
باشه، ایندفعه با اتوبوس میفرستم
بله شیرینی ها ارزشش رو داره، نوش جانتان،همگی خوشمزه و لذیذ هستن، شیرین کام باشید
خواهش میکنم، وظیفه بود.سلامت باشی همیشه

نه اتفاقا کیک ها کوچیک ترین مشکلی براشون پبش نیومده, حتی یک گوشش هم خورد نشده. حتی بعد از 4 روز (شنبه تا امروز) کیفیتش هم خوبه.
ولی کلا اون مامور پست باید عقلش برسه که بسته ی پیشتاز رو درست حمل کنه.

حالا من یک پیشنهادی دارم اونم اینه که با ماژیکی چیزی پر رنگ رو جعبه بنویسین شکستنی!! سر و ته نشه!! :D:D

اون برنجی ها و اون بیسکویت ها اصلا یک چیز خارق العاده ای هستن. من به شخصه میرم رو هوا... :upsided::D

saeidajor

Registered User
لایک‌ها
55
مخلوط که همون مخلوطه ولی خب گهگداری حاج خلیفه جعبه هاش رو تغییر میکنه و تنوع ایجاد میکنه و سری قبلش رو دیگه نمیزنه ولی کیفیت همون کیفیته
در لیست بالا مخلوط گرد یک ردیفه 950 گرم نوشته شده است ولی همونطور که گفتم این شکلی نیست که تو این سایت گذاشته است، من عینا همون چیزی رو که در حال حاضر موجوده در سایت فروم قرار دادم و ممکنه فردا همین بسته باشه یا ممکنه شکلش عوض بشه ولی کیفیت تغییر نمیکنه حتی بهتر هم میشه

آقا منظوررم رو بهتر بگم من دوسال پیش اومدم یزد رفتم فروشگاه "شیرینی سنتی یزد" اسم خیابونش رو یادم نیست

نزدیک ساختمون سرپرستی بانک ملت یزدبود

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
نه اتفاقا کیک ها کوچیک ترین مشکلی براشون پبش نیومده, حتی یک گوشش هم خورد نشده. حتی بعد از 4 روز (شنبه تا امروز) کیفیتش هم خوبه.
ولی کلا اون مامور پست باید عقلش برسه که بسته ی پیشتاز رو درست حمل کنه.

حالا من یک پیشنهادی دارم اونم اینه که با ماژیکی چیزی پر رنگ رو جعبه بنویسین شکستنی!! سر و ته نشه!! :D:D

اون برنجی ها و اون بیسکویت ها اصلا یک چیز خارق العاده ای هستن. من به شخصه میرم رو هوا... :upsided::D

خب خدا رو شکر،خوشحال شدم
نوش جانتان
خیلی خوشحالم که تونستم رضایتتون رو به جلب کنم.واقعا ارزشش رو داشته و خواهد داشت.
حتما به پیشنهادتون عمل خواهم کرد
به قول معروف گوش بشه به تنتون .نوش جانتان، هزینه کردید بایستی ازش نهایت استفاده و لذت رو ببرید

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
آقا منظوررم رو بهتر بگم من دوسال پیش اومدم یزد رفتم فروشگاه "شیرینی سنتی یزد" اسم خیابونش رو یادم نیست

نزدیک ساختمون سرپرستی بانک ملت یزدبود

آهان، که اینطور ، بله، متوجه شدم
بله اگر خواستید میتونم هر چی دوست دارید و از اون شیرینی ها در خاطرتون هست تهیه و براتون ارسال کنم.

Last edited:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
یه شیرینی جدید هم به جمع این شیرینی های خوشمزه پیوست

Last edited:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
تا بنت نکردم جواب من رو بده :D

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
سلام

من سه جعبه از اینا میخوام
سلام
به روی چشم
بنده میرم ببینم اگه از همون نوع داشتن سه تا واستون میگیرم بعد واستون هزینش رو میفرستم.اگر از همون نوع نداشتن ولی تو مایه های همین نوع داشتن با شکل متفاوت چطور؟براتون تهیه کنم؟خویه؟
چیز دیگه ای لازم نداشتید؟

بالا