برگزیده های پرشین تولز

صندلی داغ بخش پاکت پی سی (با حضور ستارگان بخش پی پی سی)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بچه ها حواستون باشه تایپیک داره از موضوع خودش پرت میشه این بحث ها رو تو گفتگوی آزاد دنبال کنید:)

ممنون:rolleyes:

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
سلام
والا سئوال تون رو طوری پرسیدید ، من یاد این آهنگ معروف زیر زمینی هیپ هاپ ایرانی ، انداختید ( توی آهنگ مرتب از کراوات زدن به عشق معشوق گفته می شه )
بله کراوات استفاده می کنم ، حقیقت به شدت به accessory ها علاقه دارم ، مثلا ً هیچ اعتقادی به حجاب ندارم ، ولی ظاهر روسری های مورد استفاده زنان ایران به شدت اغوا کننده هست ، قشنگ ترین طرح ها رو داره. کراوات نیز به همین شکل. اما مشکلم با کراوات این ست که ، اولا ً در کشور ما ، به دلیل فقر ایدئولوژیک انقلابیون ایران ، کراوات نزدن به شکل مضحکی تبدیل به یک رفتار ایدئولوژیک شد ( ملغمه ای از چپ گرایی مارکسیست های محبوب آن زمان و آمریکا ( به منزله نماینده تمامیت فرهنگ مدرن ) ستیزی طبقه مذهبی ) . امروز هم ، بر خلاف همه دنیا که پزشکان مجبور به پیروی از dress code و زدن کراوات برای مردان هستند ، اینجا ، در ورود به دانشگاه و بیمارستان تعهد گرفته شد که ترویج "فرهنگ منحط غربی" نکنیم. مشکل دیگرم هم ، این ست که برای مطب خوب ست نه بالای سر بیمار بدحال!!

والا خواستن که می خواهم ، و اولویت ام ایالات متحده ست ، به شکل دائمی
دلیل هم living the amercian dream ، جدای از شوخی ، فکر می کنم جایی ست که محیط مناسب برای بر آوردن اهداف م فراهم می کنه
لنین می گفت: "کراوات افسار غربه"!
شما هم که ظاهرا سیاست مدارهای کمونیست رو دوست دارید!
اینا چه جوری با هم جور می شن!؟

حالا یه سوال:
اسلام یا دین دیگه رو قبول داری؟!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دكتر اگه ميخواي كمتر هزينه كني لامبورگيني مورسيه لوگو و فراري 360 مودنا (دست دوم !) فراري انزو و آستون مارتين رو هم ميتوني بگيري!:cool: هنوز صداي لامبورگيني توي گوشم داره زوزه ميكشه...

قربان ، اینها همش برای وقت پر کردن و تفریح هست ، وگرنه به شخصه سیاست به شدت خسیسانه ای رو در پیش گرفتم برای ماشین . به نظر شخصی خودم ، در ایران ، هزینه کردن مبغلی بالاتر از 20-25 میلیون تومان برای ماشین ، دیوانگی ست ، ولو اینکه میلیارد میلیارد پول مفت گیرتان بیاید
موفق باشید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
لنین می گفت: "کراوات افسار غربه"!
شما هم که ظاهرا سیاست مدارهای کمونیست رو دوست دارید!
اینا چه جوری با هم جور می شن!؟

حالا یه سوال:
اسلام یا دین دیگه رو قبول داری؟!

قربان بنده قبل تر هم نوشتم ، با ایدئولوژی ها مشکل دارم ، جذابیت رهبران مارکسیست ( نه لزوما ً کمونیست ) صرفا ً به دلیل سکسی بودن و احساسی بودنشون هست . اصولا ً فکر نمی کنم که خوش آمدن از یک فرد ، معیار انتخاب ارزش های سیاسی آدم باید باشه. مثلا هنوز El commandante رو می بینم ، احساس جالبی بهش دارم ، ولی خوب تصدیق می فرمایید که ایشون حسابی از مرحله پرت افتاده اند ، هنوزم با حرارت از موفقیت انقلاب کوبا حرف می زنند، ولی تقریبا ً می شه گفت کوبا رقیبی بزرگ برای فاحشه خانه های تایلند و چین شده.
به زبان ساده ، بنده ممکنه خیلی با تیپ چه حال کنم ، ولی اگر روزی در انتخابات آزادی شرکت کنم ، حتما ً به یکی از کاندیداهای احزاب میانه راست اروپایی رای خواهم داد ( مثل همین نخست وزیر دانمارک که دوباره رای آورد جدیداً)

در مورد سئوال بعدی تون ، به نظر من اسلام بهترین دین هاست ، و اگر کسی بخواهد به دینی ایمان بیاورد ، هیچ جایگزین دیگری را پیشنهاد نمی کنم. به این دلیل ساده که ، جدید ترین نشان هست
اما من معتقد به دین خاصی نیستم. از دید صرفا ً اجتماعی ، کارکرد دین ، برقرار کردن نظم اجتماعی بوده است در دنیای قدیم ، در دنیا جدید نیز ، عده ایشان منقرض شدند ، عده ای شان تغییر شکل دادند تا بخشی از هویت اجتماعی افراد رو در دهکده جهانی شده تشکیل بدهند ، عده ای معدود شان هم شعب ایدئولوژیک زدند. همان طور که می بینید ، هیچ کدام از اینها به کار من نمی اید.

موفق باشید

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
قربان بنده قبل تر هم نوشتم ، با ایدئولوژی ها مشکل دارم ، جذابیت رهبران مارکسیست ( نه لزوما ً کمونیست ) صرفا ً به دلیل سکسی بودن و احساسی بودنشون هست . اصولا ً فکر نمی کنم که خوش آمدن از یک فرد ، معیار انتخاب ارزش های سیاسی آدم باید باشه. مثلا هنوز El commandante رو می بینم ، احساس جالبی بهش دارم ، ولی خوب تصدیق می فرمایید که ایشون حسابی از مرحله پرت افتاده اند ، هنوزم با حرارت از موفقیت انقلاب کوبا حرف می زنند، ولی تقریبا ً می شه گفت کوبا رقیبی بزرگ برای فاحشه خانه های تایلند و چین شده.
به زبان ساده ، بنده ممکنه خیلی با تیپ چه حال کنم ، ولی اگر روزی در انتخابات آزادی شرکت کنم ، حتما ً به یکی از کاندیداهای احزاب میانه راست اروپایی رای خواهم داد ( مثل همین نخست وزیر دانمارک که دوباره رای آورد جدیداً)

در مورد سئوال بعدی تون ، به نظر من اسلام بهترین دین هاست ، و اگر کسی بخواهد به دینی ایمان بیاورد ، هیچ جایگزین دیگری را پیشنهاد نمی کنم. به این دلیل ساده که ، جدید ترین نشان هست
اما من معتقد به دین خاصی نیستم. از دید صرفا ً اجتماعی ، کارکرد دین ، برقرار کردن نظم اجتماعی بوده است در دنیای قدیم ، در دنیا جدید نیز ، عده ایشان منقرض شدند ، عده ای شان تغییر شکل دادند تا بخشی از هویت اجتماعی افراد رو در دهکده جهانی شده تشکیل بدهند ، عده ای معدود شان هم شعب ایدئولوژیک زدند. همان طور که می بینید ، هیچ کدام از اینها به کار من نمی اید.

موفق باشید
نمي دونم كسي كه با يه ديد خيلي آزاد دين رو نقد مي كنه چه طور از اسلام به عنوان "آخرين نشان" اسم مي بره، كه اگر به قول خودتون دين ابزاري براي كنترل جامعه باشه، تا همين چند دهه ي اخير هم دين هاي زيادي اومدن و آخرين نشان معني پيدا نمي كنه!
فكر آزادي داريد!
281.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
نمي دونم كسي كه با يه ديد خيلي آزاد دين رو نقد مي كنه چه طور از اسلام به عنوان "آخرين نشان" اسم مي بره، كه اگر به قول خودتون دين ابزاري براي كنترل جامعه باشه، تا همين چند دهه ي اخير هم دين هاي زيادي اومدن و آخرين نشان معني پيدا نمي كنه!
فكر آزادي داريد!
281.gif

دوست گرامی ،
من فکر می کنم یا شما با عجله نوشته من راخوانده اید ، یا با عینک بد بینی .
امیدوارم مورد اول بوده باشد.
متن را دوباره ، بخوانید ، شما به تقریب معانی جملات قبلی می توانید بفهمید ،
کد:
به این دلیل ساده که ، جدید ترین نشان هست
منظور ، جدید ترین ایشان هست. نه نشان به معنای علامت و نشانه.

وگرنه همان طور که فرمودید ، کسی که آزاد مبانی دینی رو نقد می کنه ، نباید از "نشان" بودن دین حرف بزند. انتظار داشتم شما همین مطلب ساده را بهش توجه می کردید. با این حال ، در سال های جوانی ، همیشه آتش کینه پرقدرت تر از ثبات استدلال است.

پیشنهاد می کنم ، کمی واقع بینانه تر نگاه کنید ، بخشی بزرگ از دنیای اطراف شما ، انسان هایی هستند که با معیار های من یا شما ، دین مدار ، یا بهتر بگویم ، دین خو به حساب می آیند ، احترام ایشان را نگاه دارید.
من در هیچ یک از جملات قبل تر این ترد ، مدعای داشتن فکر آزاد نداشته ام ، کمی به قول غربی ها cheesy ست چنین حرفی

درمورد گزاره بعدی شما هم ، اینکه تا چنددهه اخیر نیز ادیانی آمده اند ، کمی مشکل را پیچیده تر می کند ، می بایست بنشینیم و دین را تعریف کنیم. که البته من مشکلی با آن ندارم ،ولی فکر می کنم به بحث صندلی داغ ما کمکی نمی کند

موفق و پیروز باشید

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
از دوستان تقاضا می کنم زیاد وارد مسائل سیاسی و مذهبی و مسائل حاشیه ای که ربطی به این ترد نداره نشن؛در رابطه با مسائل سیاسی و مذهبی به صورت کلی سوال بشه و وارد جزئیات نشین؛مراعات کسی که قرار هست رو صندلی بشینه رو بکنین؛بقیه مسائل که ربطی به سوال از فرد مورد نظر نداره رو در ترد گفتگوی آزاد مطرح کنید.
موفق باشید.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ممنون از دانیال عزیز، مهمون هفته ای گذشته که روی صندلی داغ بودش و به تک تک سئوالات بچه ها تمام و کمال جواب داد
خوب طبق قانونی که برای صندلی داغ تعریف کردیم نوبت دکتر تموم میشه و بجاش مجتبی عزیز مهمون این هفته اس
از مجتبی عزیز درخواست میشه یه اعلام آمادگی اینجا بزنن که ما هم شروع کنیم

فقط قبل از اینکه دکتر صندلی داغ رو ترک کنه ازشون میخاییم حرف آخر رو برامون بگن
(این میتونه پند باشه یا نقل از بزرگان باشه یا خاطره و یا ... )

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
ممنون از دانیال عزیز، مهمون هفته ای گذشته که روی صندلی داغ بودش و به تک تک سئوالات بچه ها تمام و کمال جواب داد
خوب طبق قانونی که برای صندلی داغ تعریف کردیم نوبت دکتر تموم میشه و بجاش مجتبی عزیز مهمون این هفته اس
از مجتبی عزیز درخواست میشه یه اعلام آمادگی اینجا بزنن که ما هم شروع کنیم

فقط قبل از اینکه دکتر صندلی داغ رو ترک کنه ازشون میخاییم حرف آخر رو برامون بگن
(این میتونه پند باشه یا نقل از بزرگان باشه یا خاطره و یا ... )

سلام
جواد جان تو پی ام گفتم؛من نمی شینم:hmm:
ادیت:
شوخی کردم؛اسمایلی خنده و شیطنت به قول جواد با رنگ بنفش
چشم آقا جواد؛هر وقت که شما بگی،فقط دانیال بیاد و حرفای آخرش رو بزنه؛بعد من در خدمتتونم.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اینجا نمیشنم و جواب نمیدم و جواد اگه زیاد حرف بزنی و منو بنشونی رو صندلی بنت میکنم نداریم!:lol:

خوب مدیرین زورتون زیاده
وام که نمیدین، مرخصی که نمیدین، یه ماموریت خشک و خالی که نمیفرستین، وقت ناهار رو که زیاد نمیکنین
یه درخواست هم که میدیم ایکی ثانیه آدمو تهدید میکنین!
حالا که اینطور شد منم دیگه نمیام پی تی! (اسمایل در حال ناز کردن :lol:)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اینجا نمیشنم و جواب نمیدم و جواد اگه زیاد حرف بزنی و منو بنشونی رو صندلی بنت میکنم نداریم!:lol:

خوب مدیرین زورتون زیاده
وام که نمیدین، مرخصی که نمیدین، یه ماموریت خشک و خالی که نمیفرستین، وقت ناهار رو که زیاد نمیکنین
یه درخواست هم که میدیم ایکی ثانیه آدمو تهدید میکنین!
حالا که اینطور شد منم دیگه نمیام پی تی! (اسمایل در حال ناز کردن :lol:)

:lol::lol:
دانیال که اومد من در خدمتتونم،خوبی نفرات اول اینه که صندلی زیاد داغ نیست:lol:ضمنا" یه نکته مهم هم اینه که دکتر اول هفته به خاطر دان بودن پی تی و اواسط هفته هم به خاطر کشیک خلاصه خوب صندلیش داغ نشد:lol:
من هم باید به فکر شیوه هایی باشم،
آقا منم به عنوان آخرین نفر سوالامو می پرسم،
1-دانیال جان فکر می کنی تا کی به پی تی سر می زنی؟اصلا" به این فکر کردی که ممکنه یه روزی دیگه اصلا" به پی تی سر نزنی؟
2-چقدر از وقتت روزانه به طور متوسط صرف پی تی می شه؟
3- نظرت در مورد پاک کردن پستهای نا مربوط به خصوص تو ترد نرم افزار چیه؟
4-چقدر به روانشناسی علاقه داری؟
5-روزانه چقدر تو نت هستی؟بیشتر کجاها؟
6-چه غذایی رو بیشتر می پسندی؟
7- آشپزی هم می کنی؟دست پختت چطوره؟
8-فوتبال نگاه می کنی؟اگر جوابت مثبته طرفدار کدوم تیم هستی؟(ملی؛باشگاهی؛داخلی؛خارجی)
9- کدوم فصل رو بیشتر دوست داری؟
10- چه رنگی رو دوست داری؟
11- از دست سوالای من که خسته نشدی؟امیدوارم موفق باشی،

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
:lol::lol:
دانیال که اومد من در خدمتتونم،خوبی نفرات اول اینه که صندلی زیاد داغ نیست:lol:ضمنا" یه نکته مهم هم اینه که دکتر اول هفته به خاطر دان بودن پی تی و اواسط هفته هم به خاطر کشیک خلاصه خوب صندلیش داغ نشد:lol:
من هم باید به فکر شیوه هایی باشم،
آقا منم به عنوان آخرین نفر سوالامو می پرسم،
1-دانیال جان فکر می کنی تا کی به پی تی سر می زنی؟اصلا" به این فکر کردی که ممکنه یه روزی دیگه اصلا" به پی تی سر نزنی؟
2-چقدر از وقتت روزانه به طور متوسط صرف پی تی می شه؟
3- نظرت در مورد پاک کردن پستهای نا مربوط به خصوص تو ترد نرم افزار چیه؟
4-چقدر به روانشناسی علاقه داری؟
5-روزانه چقدر تو نت هستی؟بیشتر کجاها؟
6-چه غذایی رو بیشتر می پسندی؟
7- آشپزی هم می کنی؟دست پختت چطوره؟
8-فوتبال نگاه می کنی؟اگر جوابت مثبته طرفدار کدوم تیم هستی؟(ملی؛باشگاهی؛داخلی؛خارجی)
9- کدوم فصل رو بیشتر دوست داری؟
10- چه رنگی رو دوست داری؟
11- از دست سوالای من که خسته نشدی؟امیدوارم موفق باشی،

می بینم که علیه من توطئه کردید ، من این صندلی رو واگذار نمی کنم ، البته می کنم ، ولی مثل پرویز مشرف ، بعد از ده دوره دیگه:lol:

1. امیدوارم که تا زمانی طولانی باشه . بله زیاد ، در این دو سال و اندی ، حس ام نسبت به پی تی بسیار تغییر یافته. مواقعی بوده که از زور کار ، اصلا ً وسوسه می شدم بی خیال شوم و بروم ولی اکنون که تو و حسین هستید ، خیلی اوضاع بهتره
2. کمتر از یک ساعت ، حالا که شما دو تا هستید ، خیلی کارا سبک تر شده ، تازه من هم دارم مثل کاربر عادی از فروم لذت می برم.
3. وای ، خودت که می دونی ، این قدر حرص آور ست که نگو. من در تمام این مدت ، تنها و تنها ، یک مورد ، ان هم در مورد یک ترد درخواست کردم ، که خلاف قوانینی که بر طبق قانون ، لازم الاجراست ، عمل نکنند. اما یک عده کاربر تازه وارد عزیز هستند ، که با اینکه الان با ساخت جدید فروم ، ترد نرم افزار رفته اون پشت مشت ها ، ولی بازم با حرارت ، در مورد نظر بچه ها در مورد اینکه اچ تی سی بخرم یا آی میت سئوال می کنند:wacko: به هر حال ، خودت می دونی که کار زیاد دوست داشتنی نیست ، ولی هنوزم فکر می کنم برای برقرار کردن نظم فروم ضروریه
4. والا روانشناسی ، زیر مجموعه علوم انسانی ست ، من بیشتر به روانپزشکی ، که شاخه ای عمومی تر و قدرتمند از طب می باشد علاقه دارم ، باید بگویم که اگر آدرنالین ش کمی بیشتر بود ، حتما ً می رفتم تخصص ش را می گرفتم ، حیف که معتاد ماجراجویی هستم در طبابت
5.بیش از 3 ساعت فکر می کنم .همه جا ، بیشتر فروم های پزشکی و های تک
6. والا انواع قضاها رو دوست دارم ، ولی غذای چینی رو دوست دارم خیلی
7. خیلی وقت هست که نکردم ، ولی از پلو مرغ تا پیتزا بلد بودم درست کنم ، متاسفانه ، نمی دانم هنوزم مهارت قدیم رو دارم یا نه
8. والا دیگه خیلی کم شده ، یک وقتی هیچ بازی که شبکه 3 پخش می کرد از زیر دست ما در نمی رفت.الان ؛ حتی بازی تیم ملی رو هم از دستم در می ره. اما من طرفدار بازی باکیفیت ام ، برای همین ، معمولا ً اصلا بازی باشگاهی ایران رو نگاه نمی کنم ، عوضش وقت رو صرف بازی می کنم که بعد از یک نیم ساعت ، آدم کیف کنه ، باشگاه های اسپانیا و ایتالیا ، ندرتا ً انگلستان.
طرفدار تیم یوونتوس تورین هستم ، و تیم ملی آزوری:happy: عاشق آلکساندرو دل پیرو. 5 تا پیراهن یونتوس دارم :blush:
9. تابستان
10. صورتی ؛ خیلی رنگ ها رو دوست دارم ، نارنجی ، سبز کم رنگ
11.اصلا ً تازه داشتم گرم می شدم ( اسمایلی اماده به دویدن شدن)

خوب والا به عنوان ختم کلام که حرفی ندارم ، جز اینکه همگی موفق و پاینده باشید

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
دکتر جان ممنون
فقط یه سئوال من یادم رفت ازت بپرسم
با سیستمت گیم هم میزنی؟ اگه آره که بیشتر چی رو دوست داری و چه ژانری رو ؟ و اینکه مشخصات سیستمت رو هم برامون بنویس؟
عرضی دیگه ای نیست موفق باشی
مجتبی جان منتظریم

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دکتر جان ممنون
فقط یه سئوال من یادم رفت ازت بپرسم
با سیستمت گیم هم میزنی؟ اگه آره که بیشتر چی رو دوست داری و چه ژانری رو ؟ و اینکه مشخصات سیستمت رو هم برامون بنویس؟
عرضی دیگه ای نیست موفق باشی
مجتبی جان منتظریم

آقا من در خدمتتونم؛فقط سوالای سخت نپرسید؛

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
خوب مجتبی جان
1-متولد چه سالی هستی؟

2-کجا دنیا اومدی؟

3-کجاها ساکن بودی؟

4-چند بار گوشیت از دستت افتاده زمین؟

5-رنگ مورد علاقت؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خوب مجتبی جان
1-متولد چه سالی هستی؟

2-کجا دنیا اومدی؟

3-کجاها ساکن بودی؟

4-چند بار گوشیت از دستت افتاده زمین؟

5-رنگ مورد علاقت؟
1-متولد 17/12/1360
2- قزوین
3-قزوین محله ملک آباد،6 سال اول زندگیم رو اونجا بودم،تهران اقدسیه،چهار سال هم اونجا بودیم،تا اینکه وضع پدرم خراب شد،یک سال هم محله سیزده آبان بودیم،(سخت ترین سالهای زندگیم و البته خیلی برای من مناسب بود)،بعد از اون یازده سال هم شهرک ********** تو لویزان بودیم؛الان 3 سال هست تقریبا" که تو شهرک شهید بهشتی ساکنیم؛البته خودم هم تو تهرانپارس خونه خریدم و بعد از مستقل شدن؛احتمالا" اونجا ساکن می شم؛
4- والا گفتم سوالای سخت نپرسید:lol:نمی دونم اما خیلی زیاد نبوده،شاید کمتر از 10 بار؛
5- رنگ مورد علاقه من مشکی؛ قرمز؛آبی؛سبز؛

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
1-این که میگن فلانی دو قرت و نیمش هم باقیه و فلانی زیر سرش بلند شده یعنی چی ؟

2-نام 67954 نفری رو که از عنفوان کودکی تا الان تو زندگیت دیدی رو نام ببر!

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
دوست گرامی ،
من فکر می کنم یا شما با عجله نوشته من راخوانده اید ، یا با عینک بد بینی .
امیدوارم مورد اول بوده باشد.
متن را دوباره ، بخوانید ، شما به تقریب معانی جملات قبلی می توانید بفهمید ،
کد:
به این دلیل ساده که ، جدید ترین نشان هست
منظور ، جدید ترین ایشان هست. نه نشان به معنای علامت و نشانه.

وگرنه همان طور که فرمودید ، کسی که آزاد مبانی دینی رو نقد می کنه ، نباید از "نشان" بودن دین حرف بزند. انتظار داشتم شما همین مطلب ساده را بهش توجه می کردید. با این حال ، در سال های جوانی ، همیشه آتش کینه پرقدرت تر از ثبات استدلال است.

پیشنهاد می کنم ، کمی واقع بینانه تر نگاه کنید ، بخشی بزرگ از دنیای اطراف شما ، انسان هایی هستند که با معیار های من یا شما ، دین مدار ، یا بهتر بگویم ، دین خو به حساب می آیند ، احترام ایشان را نگاه دارید.
من در هیچ یک از جملات قبل تر این ترد ، مدعای داشتن فکر آزاد نداشته ام ، کمی به قول غربی ها cheesy ست چنین حرفی

درمورد گزاره بعدی شما هم ، اینکه تا چنددهه اخیر نیز ادیانی آمده اند ، کمی مشکل را پیچیده تر می کند ، می بایست بنشینیم و دین را تعریف کنیم. که البته من مشکلی با آن ندارم ،ولی فکر می کنم به بحث صندلی داغ ما کمکی نمی کند

موفق و پیروز باشید
ممنون دكتر به خاطر پاسخ هاتون
موفق باشيد

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
1-این که میگن فلانی دو قرت و نیمش هم باقیه و فلانی زیر سرش بلند شده یعنی چی ؟

2-نام 67954 نفری رو که از عنفوان کودکی تا الان تو زندگیت دیدی رو نام ببر!

1-والا چه عرض کنم؛اولی رو چیزی به ذهنم نمی رسه؛دومی هم فکر کنم اینکه پشت موهاش بلند شده:lol:
2-غضنفر:D

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
نه قربان
منظور از سئوال دو این نبود که نام شصت و هفت هزار و نهصد و پنجاه و چهارمین نفر رو نام ببر
منظورم اینکه نام تک تک 67954 که تو عمرت دیدی رو اینجا بنویس (نه یکی کمتر ، نه یکی بیشتر!) :lol:

بالا