برگزیده های پرشین تولز

صندلی داغ بخش پاکت پی سی (با حضور ستارگان بخش پی پی سی)

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
یعنی میخای بگی ترکی و کردی یک زبان نیست و یک گویشه (اسمایل که چشماش از حدقه زده بیرون)
اونوقت میتونم بپرسم
- گویش چه زبانیه!؟
(سئوال دوم پست قبلیم بدون جواب موند دکتر جان)

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
1. چی شد که به Pocket PC روی اوردید و در چه تاریخی؟
2. چی شد که به PT اومدید و چی شد که به بخش Pocket PC روی آوردید و چی شد که مدیر شدید؟

هرچند تا سوال میخواید حسابش کنید.;)

ممنون.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
واقعا در حق فرهاد ظلم شد ...:blush:

بابا امام علی :D

مطمئن نیستم نقل قول معتبری باشه ، فکر می کنم بهشون نسبت داده اند ، به هر حال ، اول بار من هم شنیدم که از ایشون نقل شده ، ولی هیچ وقت منبع معتبری ندیدم که تایید کنه اول بار ایشون گفته اند

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
زبان که نداریم ، منظورتان گویش یا لهجه هست؟ از گویش اصفهانی خوش ام می یاد
از شهر اصفهان هم خوشم می آد.

تشریف بیارید در خدمتتون باشیم.:rolleyes:

یعنی میخای بگی ترکی و کردی یک زبان نیست و یک گویشه (اسمایل که چشماش از حدقه زده بیرون)
اونوقت میتونم بپرسم
- گویش چه زبانیه!؟

زبان فارسی
گویش ترکی ، لری ، کردی و ...
لهجه اصفهانی ، شیرازی ، یزدی و ...
گونه هم داریم که یادم نیست چیه.

مطمئن نیستم نقل قول معتبری باشه ، فکر می کنم بهشون نسبت داده اند ، به هر حال ، اول بار من هم شنیدم که از ایشون نقل شده ، ولی هیچ وقت منبع معتبری ندیدم که تایید کنه اول بار ایشون گفته اند

تا اونجایی که تو کتابها دیدم و خوندم از امام علی بود و به این صورت:
آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم مپسند.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
تشریف بیارید در خدمتتون باشیم.:rolleyes:

زبان فارسی
گویش ترکی ، لری ، کردی و ...
لهجه اصفهانی ، شیرازی ، یزدی و ...
گونه هم داریم که یادم نیست چیه.

تا اونجایی که تو کتابها دیدم و خوندم از امام علی بود و به این صورت:
آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم مپسند.

والا من خدمت رسیده ام دوباری ، که شما نمی دونم تشریف داشته اید یا نه

منم همینو گفتم ، یک زبان بیشتر نداریم ، فارسی
اما گویش هایش زیادند

من هم عرض کردم کتاب معتبری ندیدم که اثبات کنه اولین گوینده ش ایشون بودن

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
1.خیر ، بیدار شدن ساعت 6.30 صبح برای رسیدن به راند صبح بیمارستان ، رمقی باقی نمی ذاره ولی تا هوا اجازه بده ، دو بار در هفته تنیس بازی می کنم. از دیگر افتخارات ورزشی ام هم ، کاهش وزن ام از 72 به 65 هست ظرف دو ماه با برنامه MyPersonalDiet PPC
2.متاسفانه اشتباهات توی تغییر عنوان ایشون یکی دوتا نبود ، پیشنهاد خوبیه ، ولی مشکل اینجاست که من نمی تونم مدیر رو بازنشسته کنم ، باید ادمین ها بکنن ، پیشنهادش رو می دم ، دلم براش تنگ شده
3. اول مرغ بود یا تخم مرغ
4. من باید از کجا بدونم؟
5. والا اگر کسی که حتی دو ماه هم پست سیاسی نداشت رو حساب کنید ، Che و اگر سخت می گیرید ، Fidel Castro
یعنی سئوالاتون تمام شد؟
سوالات كه خيلي زياده دكتر عزيز. گفتم زياد پرحرفي نكنم كه دوستان ديگه هم سوال بپرسند. شما هم كه مشغله كم نداريد!
ممنون جواب داديد
پيروز باشيد
281.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
1. چی شد که به Pocket PC روی اوردید و در چه تاریخی؟
2. چی شد که به PT اومدید و چی شد که به بخش Pocket PC روی آوردید و چی شد که مدیر شدید؟

هرچند تا سوال میخواید حسابش کنید.;)

ممنون.

فکر کنم دو سال نیم یا بیشتر بود ، اول تابستان احتمالاً که وقتی یک مدتی هوس عوض کردن se p800 رو کرده بودم ، به فکر یک دستگاه خوب ، متوجه شدم که می شه از بعضی ازین پی پی سیها ، علاوه بر تلفن بودن ، انتظار برنامه های پزشکی هم داشت.خلاصه گوگل کردن هام مستجاب شد ، ما هم رفتیم دنبالش ، یک فروشنده بی انصاف داشت دستگاه آی میت جم رو که در اون زمان کمی قدیمی به حساب می اومد رو نزدیک 750 بهم می داد که من از قضا توسط شوهر عمه ام متوقف شدم و رفتیم و نمایندگی اورکس و این اورکس خانم رو زدیم به نام

وقتی از پدر جان پول پی پی سی و طلب می کردیم ، بیشتر روی این وجه تکیه می کردم که توانایی هاش برای کمک به درسم خارق العاده ست.
پی تی رو فکر کنم از قبل ترش می شناختم ، برای یک ماجراجویی نرم افزاری. بعد متوجه داشتن بخش پی پی سی ش که کلا همش دو تا ترد در دل فروم موبایل بود شدم.
چند نفری کاردرست اینجا بودن ، من هیچ وقت جناب گیاهی که اوارتورش جسجار بود رو مستقیم ندیدم ، ولی یکی دو نفری بودن. مثل یک آقایی بود فکر کنم اسم ش مجتبی بود ، که روی سایت خودش کرک نرم افزار فارسی ساز جناب شهاب رو آپ کرده بود. یک دوست دیگری بود فکر کنم اسم ش کاهو بود ایشون هم فکر کنم پزشکی می خوند
در نهایت یکی دو تا کار درست اساسی داشت ، به اسم pda که امروز در بیمس مشغول هستند ( امیدوارم موفق باشند) ، اکسیم ، که متاسفانه نموند ، تموچین که خیلی بچه با اطلاعاتی بود ، اور لود عزیز که سهم به سزایی در نشون دادن قابلیت های این فروم به من داشت ، و نهایتا ً اورلود ، مدیر موبایل که اولش بی خبر کاربر فعالم کردو بعد هم مدیر.
یاد همشون بخیر ، امیدوارم کسانی که اسم شون جا افتاد بر من ببخشایند ، و هرجا هستندهمه موفق باشند

ما هیچی سئوال حساب ش نکردیم قربان
:lol:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اونوقت میتونم بپرسم
- گویش چه زبانیه!؟
(سئوال دوم پست قبلیم بدون جواب موند دکتر جان)

شرمنده قربان قصدم جسارت نبود ، من متخصص زبان نیستم ( نه پزشکی ش نه اجتماعیش ) ، تنها به یاد داشتم که در کلاس ادبیات مرتب به ما گوشزد می کردند که از لحاظ معنایی ، زبان به یک کل گفته می شود که زیر مجموعه هایی مثل گویش یا لهجه دارد. تنها تکرار مکررات بود
و الا من اصلا ً قصد جسارت ندارم ، هرکسی می تواند هر گویشی را زبان بنامد ، اما به شکلی که به یاد دارم ، زبان کردی ، چیزی ست که در کردستان عراق و ترکیه صبحت می شود، زبان ترکی نیز ، چیزی ست که در ترکیه و آسیای مرکزی صحبت می شود ، و هم زمان به تصورم ، کردی و آذری ( نه ترکی) ، گویش هایی هستند از زبان فارسی ، شایدم این طور نباشد ، من اشتباه می کنم.
اما در مورد ترکی مرتب شنیده ام که تمام سخنان ترک زبانان ترکیه رو نمی فهمند آذری زبان هایمان.

کلا ً از دید شخصی بنده ، صبحت در مورد ناسیونالیسم مردود ست ، چون امروز مرز ها را زبان یا زمین تعیین نمی کنند ، کشور هایی که مرز هایشان را زبان شان تعریف می کند ، مرتب آن را در معرض تاخت تاز می بینند ( کشور ترکیه با همه قدرت نظامی قابل توجه ، توسط شورشیان کرد ش، مورد حمله قرار می گیرد) ، و کشورهایی مثل ایالات متحده که زبان یک سوم مردم ش ، اسپانیولی ست ، هرگز دچار مشکلاتی از این دست نمی شوند.
عذر می خواهم اگر زبانم تند شد ، اما قرار شد که خودم باشم:blush:
پیروز و کامیاب باشید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دکتر جان تو ایران از چه زبان و کدوم شهر خوشت میاد
و از خارج ایران چه زبانی و کدوم شهر و کدوم کشور رو خیلی دوست داری (علت؟)

شرمنده ، اشتباه لپی بود
از ایالات متحده آمریکا ندیده خوشم می یاد ، از نیویورک و سن فرنسیسکوش بگیرید ، تا دلاور و مین
از اروپا هم ، عاشق پاریس هستم ، شاید یک روزی برای گذران مابقی عمر به شهر شلوغ و کثیف برگردم
از آسیا عاشق سنگاپور شدم ، منظم ترین جای دنیا که به عمرم دیدم

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شرمنده قربان قصدم جسارت نبود ، من متخصص زبان نیستم ( نه پزشکی ش نه اجتماعیش ) ، تنها به یاد داشتم که در کلاس ادبیات مرتب به ما گوشزد می کردند که از لحاظ معنایی ، زبان به یک کل گفته می شود که زیر مجموعه هایی مثل گویش یا لهجه دارد. تنها تکرار مکررات بود
و الا من اصلا ً قصد جسارت ندارم ، هرکسی می تواند هر گویشی را زبان بنامد ، اما به شکلی که به یاد دارم ، زبان کردی ، چیزی ست که در کردستان عراق و ترکیه صبحت می شود، زبان ترکی نیز ، چیزی ست که در ترکیه و آسیای مرکزی صحبت می شود ، و هم زمان به تصورم ، کردی و آذری ( نه ترکی) ، گویش هایی هستند از زبان فارسی ، شایدم این طور نباشد ، من اشتباه می کنم.
اما در مورد ترکی مرتب شنیده ام که تمام سخنان ترک زبانان ترکیه رو نمی فهمند آذری زبان هایمان.

کلا ً از دید شخصی بنده ، صبحت در مورد ناسیونالیسم مردود ست ، چون امروز مرز ها را زبان یا زمین تعیین نمی کنند ، کشور هایی که مرز هایشان را زبان شان تعریف می کند ، مرتب آن را در معرض تاخت تاز می بینند ( کشور ترکیه با همه قدرت نظامی قابل توجه ، توسط شورشیان کرد ش، مورد حمله قرار می گیرد) ، و کشورهایی مثل ایالات متحده که زبان یک سوم مردم ش ، اسپانیولی ست ، هرگز دچار مشکلاتی از این دست نمی شوند.
عذر می خواهم اگر زبانم تند شد ، اما قرار شد که خودم باشم:blush:
پیروز و کامیاب باشید

نفرمایید قربان
اگه من هر چیز منفی تو پستاتون دیده باشم (که ندیدم) از زبان تند که اصلا چیزیی ندیدم
از طرفی، یه گناه کار یه پستی داده که من کوتش کردم شما دوباره بخونید:
این تاپیک ممکنه یه بدی داشته باشه
اونم بخاطر اینکه کمی این بخش ازحالت خشک و بی روح خارج بشه ممکنه از لحن دوستانه تر (و گاهی گستاخانه تر) استفاده بشه
بنده از این قضییه اگه کسی ناراحت بشه پیشاپیش بشدت ازشون عذر میخام
ولی خوب نمک این ترد همینه (به امید اینکه زیاد شورش نکنید!):lol:

من به خاطر همین با لحنی گستاخانه براتون پست دادم دکتر عزیز
باور کنید اصلا تعصبی در کار نیست (چیزی که من از پستاتون برداشت کردم)
من اینطوری بیشتر خوشم میاد
یعنی همین که خودتون گفتید که ُ"قراره خودم باشم"
من میخاستم کمی رشید پور مابانه ازتون سئوال بپرسم
اگه ذره ای فکر میکنید لحن پرسیدنم اذیتتون میکنه عوضش کنم:happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سوالات كه خيلي زياده دكتر عزيز. گفتم زياد پرحرفي نكنم كه دوستان ديگه هم سوال بپرسند. شما هم كه مشغله كم نداريد!
ممنون جواب داديد
پيروز باشيد
281.gif

ما اینجا نشسته ایم ، اصولا ما ایرانی ها یک علقه خاصی با صندلی ها داریم ، وقتی یکی مان روی یکی ش بنشینیم ، این قدر بهش می چسبیم تا بقیه شاکی شوند و با پس گردنی بیاندازمان کنار

در ضمن ، دوستان، بنده فردا کشیک هستم ، پاسخ به سئوالات تون می مونه باسه پس فردا عصر ، که امدم ، با عرض شرمندگی
پاینده باشید

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
فقط ایرانیها عشق صندلی نیستند ، نصف خاننده های زن هم با صندلی رابطه ی نزدیکی دارند !
britney spears - stronger
pussy cat dolls - push the buttons
رقاس های افشین توی آهنگ شیطونک :D
زیاده ، یادم نمیاد :D

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
فقط ایرانیها عشق صندلی نیستند ، نصف خاننده های زن هم با صندلی رابطه ی نزدیکی دارند !
britney spears - stronger
pussy cat dolls - push the buttons
رقاس های افشین توی آهنگ شیطونک :D
زیاده ، یادم نمیاد :D
رقاص ها هم صندلي دوست دارن؟!
پس چه طوري مي رقصن؟!
به حق چيزهاي نديده (نشنيده)
24.gif

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
منظور پارسا جان اینکه اینا هم ریشه دووندن و جا برای رقصیدن دخترهای دیگه نزاشتن
( ای بابا - هی باید قرهای تکراری ببینیم
biggrinsmiley.gif
)

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
راستی رقصه ! من رقس نوشتم !
دیگه اشتباه لپی بودااا ! این کلمه ی بخصوص رو بچه ی اول دبستانی هم میدونه
من اسکل بازی در آوردم ، آخر شبه دیگه :D
این همه واسه جمع کردن سوتیم نوشتم

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
با سلام و عرض ادب خدمت آقا دانیال عزیز ...
اینهم از سئوال های من :
1- هیچ وقت شده از سر ناچاری به خفتی تن در بدی (روی آوردن به کسی یا کاری یا چیزی می تونه باشه)؟
2- روابط عمومیت در دنیای واقعی چجوریه؟
3- چند تا دوست در معنای واقعی کلمه دوست، داری؟
4- اگر محدودیت مالی نداشتی دوست داشتی چه ماشینی رو بخری؟ (می تونی اسم 3 تا از اولویت هات رو بگی؟) (تو کل دنیا)
5- به نظرت چقدر استقلال مالی می تونه استقلال فکری بیاره؟
6- شرکت HTC رو چقدر قبول داری؟
7- یکی از واقعیت های مهم زندگی رو که خودت هم بهش رسیدی رو بگو لطفا...
8- چقدر به حقوق متقابل دیگران احترام می زاری و چقدر دیگران این حقوق رو برای تو رعایت می کنند ؟
9- همین ... شاد، موفق، پیروز، سربلند باشی و امیدوارم به اونچه که دلت می خواد برسی ....

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
خسته نباشی دانیال جان,
می خواستم ببینم خوشبختی رو چه جوری تعریف میکنی؟!

امیدوارم که داغی صندلی اذیتت نکرده باشه:D
(راستی نظرت راجع به سیم و سیمکاریو سیمکشیو اینچیزا چیه؟!:D)

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
راستی رقصه ! من رقس نوشتم !
دیگه اشتباه لپی بودااا ! این کلمه ی بخصوص رو بچه ی اول دبستانی هم میدونه
من اسکل بازی در آوردم ، آخر شبه دیگه :D
این همه واسه جمع کردن سوتیم نوشتم
تازه خواننده رو هم اشتباه نوشتيد !
273.gif

ممنون آقا جواد به خاطر اطلاعات فني.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
منظور امیر خان خود کلمه خواننده بود که شما نوشتی خاننده ( گریشز دیلماج پی تی ! و نخود هر آش! :lol: )

بالا