برگزیده های پرشین تولز

صندلی داغ بخش پاکت پی سی (با حضور ستارگان بخش پی پی سی)

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
نظرت در رابطه به Jenna Jameson چیه ؟ :lol:

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
خیلی داغ شد!
261.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

یکی از موفق ترین های رشته تخصصی ش. این خانم ، هرچی نداشته باشه ، اون جادویی که باید بازیگران روی صحنه داشته باشند رو داره . فکر کنم به همین دلیله که هزاران سایت طرفداران داره ، حتی یک بازی +18 هم به محوریت ایشون ساخته شده.

در صنعتی که سالیانه میلیارد ها دلار پول ، اغلب با شیوه های غیر قانونی دست به دست می شه ، زنده موندن مثل شکار کردن جنگله ، اول باید مواظب باشی خودت خورده نشی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
پس بالاخره لب به اعتراف گشودید
پس شما بمبهای اتمی رو پیچوندین بردین تو بیمارستان ها قائمش کردین !؟
بیان پسش بدین کلی کار و زندگی ملت و ریختین بهم!

خوب عارضم که دانیال جان خارج شوخی

1- تاریخ تولدت کی بوده؟

2-کجا دنیال اومدی؟

3-تا حالا کدوم منطقه های تهران زندگی کردی؟

4-اصالتت به کجا برمیگرده ؟

والا ما نپیچوندیم ، مادر و پدر ها که اطفال شون رو می آورند اورژانس بیمارستان علی اصغر ؛ اونها هستن که در صورت این کودکان معصوم ، مسری ترین و خطرناک ترین ویروس ها رو حمل می کنند.

1.هنوزم هست ، 5 آذر 1360

2.دنیا امدم یا دانیال امدم؟ والا در تهران، فکر می کنم آن موقع نارمک زندگی می کرده ایم ، و در بیمارستان مداین توسط خانم دکتر متخصص زنانی به نام پوراندخت به دنیا امده ام.( می توانیم با هم بابت این جنایت ش اقدام کنیم و به سزای عملش برسونیم ش)

3.همان طور که نوشتم ، نارمک ، گرچه قبل از یک سالگی ام نقل مکان کرده ام ، اما تحقیقات نشان داده ، داده های ضروری ، حتی در ذهن بچه یک ساله هم ثبت می شه :blink: ، پاسداران - گلستان پنجم ، جردن -ک مهیار ، شیخ بهایی ، اسکان ، نهایتا آصف

4. پدر بزرگ پدری ام ، اهل شهرستان ملایر ، از توابع همدان ، پدر بزرگ مادری ، از اراک

سئوال دیگه ای نبود ، بلند شم؟:lol:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دكتر:
1. تخصصون چيه؟! (تو پزشكي)
2. آواتورتون كيه؟! چرا اينجوريه؟! (اين سوال يه دونه حساب ميشه!)
3. اگه به شما بگن يك و نيم يه پاكت پي‌سي بخر چي رو انتخاب مي كنيد؟!

علیک سلام
1. من هنوز پزشکی عمومی را به پایان نبرده ام ، دوستان بابت لطف شون ، دکتر صدام می کنند، بر طبق عرف ایران ( برخلاف همه دنیا) من هنوز دکتر به حساب نمی ایم.
2.سئوالتون دو تا حساب می شه ولی خوب یکی شon the house :happy: خودم هستم ، تقریبا 4 سال قبل هست در یک دره ای که جاده کلاردشت بهش مشرفه. یک دختر خانمی همسفرما بود ، که عکاس بود و چند جفت دوربین به گردن انداخته بود ، خواست که مدل ش شوم ، من هم برای اینکه حسابی بهشون خوش بگذره ، رفتم زیر یک آبشار ، خیس خیس ، و به هرچی خزه و کثافت بود تکیه دادم ، ایشون هم پروژه شون کامل شد ، دست آخری ، برادر کوچک ، بی هوا این عکس رو گرفت ، همچین هم بی هوا نبود ، اما خوب فاصله ش زیاد بود ، فکر نمی کردم این قدر تیپ عرفانی پیدا کنه.
جالبه که تمام نگاتیو های اون خانم عکاس ، سوخته بود ، یا لااقل بعد از مدتی که دیدم ش این طور گفت بهم
3.منظورتون یک میلیون و نیم تومان هست؟ یا یک پاکت پی سی و یک نصفه پاکت پی سی دیگه؟;) عرض شود که ، اگر من یک میلیون و نیم داشتم ، احتمالا ً فلیم رو الان و اگر اجازه داشتم صبر کنم ، 6150 رو می خریدم ، مابقی پول رو هم بالا می کشیدم

موفق باشید

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
علیک سلام
1. من هنوز پزشکی عمومی را به پایان نبرده ام ، دوستان بابت لطف شون ، دکتر صدام می کنند، بر طبق عرف ایران ( برخلاف همه دنیا) من هنوز دکتر به حساب نمی ایم.
2.سئوالتون دو تا حساب می شه ولی خوب یکی شon the house :happy: خودم هستم ، تقریبا 4 سال قبل هست در یک دره ای که جاده کلاردشت بهش مشرفه. یک دختر خانمی همسفرما بود ، که عکاس بود و چند جفت دوربین به گردن انداخته بود ، خواست که مدل ش شوم ، من هم برای اینکه حسابی بهشون خوش بگذره ، رفتم زیر یک آبشار ، خیس خیس ، و به هرچی خزه و کثافت بود تکیه دادم ، ایشون هم پروژه شون کامل شد ، دست آخری ، برادر کوچک ، بی هوا این عکس رو گرفت ، همچین هم بی هوا نبود ، اما خوب فاصله ش زیاد بود ، فکر نمی کردم این قدر تیپ عرفانی پیدا کنه.
جالبه که تمام نگاتیو های اون خانم عکاس ، سوخته بود ، یا لااقل بعد از مدتی که دیدم ش این طور گفت بهم
3.منظورتون یک میلیون و نیم تومان هست؟ یا یک پاکت پی سی و یک نصفه پاکت پی سی دیگه؟;) عرض شود که ، اگر من یک میلیون و نیم داشتم ، احتمالا ً فلیم رو الان و اگر اجازه داشتم صبر کنم ، 6150 رو می خریدم ، مابقی پول رو هم بالا می کشیدم

موفق باشید
پس هميشه از كمك به خلق كوتاهي نمي كنيد!
247.gif

1. سربازي رفتيد؟! كجا؟!
1.5 سربازي نرفتيد؟! چرا؟!
2. اولين پاكت پي سي اي كه خريديد؟
3. رتبتون تو كنكور؟!
راستي مطمئنيد اين خانوم جينا جيمسون فقط يه فيلم +18 بازي كردن؟!
169.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
پس هميشه از كمك به خلق كوتاهي نمي كنيد!
247.gif

1. سربازي رفتيد؟! كجا؟!
1.5 سربازي نرفتيد؟! چرا؟!
2. اولين پاكت پي سي اي كه خريديد؟
3. رتبتون تو كنكور؟!
169.gif

ما متعلق به مردم هستیم قربان

1. نرفتم
1.5. کفیل مادرم هستم
2. اورکس ای 900 ( آخرین ایکس 800 هست که هنوز به دستم نرسیده) ، اگر پی دی ای هایی که برای دیگران خریدم رو حساب کنید ، رقمش زیاد می شه ولی برای خودم همین هاست
3. فکر کنم 446 سراسری و 437 منطقه ای ، یک همچین چیزی بود

من کی گفتم که ایشون فقط یک فیلم بازی کردند؟ من گفتم یک بازی با محوریت ایشون طراحی شده. ایشالا پاینده باشن و ما حضورشون در هزارمین فیلم شونو جشن بگیریم

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8

منظور یک بازی کامپیوتری هست که برای +18 ها ساحته شده

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دکتر جان :

1- می خوای وقتی ایشالله 50 سالت شد ، به چه چیزیت افتخار کنی
2- بهترین فیلمی که دیدی چی بوده ؟!
3- بهترین قطعه ی موسیقی که شنیدی چیه ؟
4- دوست داری اگه یه روز خدا بهت بچه داد ( و البته خودتم خواستی ) ، اسم پسر ودخترت رو چی بذاری
5-اگه بهت بگن چه چیزی نباید توی پاکت پی سی ها باشه ، چیو انتخاب میکنی ؟!
6-بهترین کتابی که خوندی چی بوده ؟!
7- اگه پدر یا مادرت با مهمترین هدف زندگیت مخالفت کنن چه حرکتی از خودت ارائه میدی ؟!
8- fantasyت توی زندگی چه صحنه ایه ؟!
9- همین الان میخوای چه بیزینسی داشته باشی ؟!
10- ماشین شاسی بلند دوست داری یا کوپه ؟
11- بهترین خاطره ی زندگی و بدترین خاطره ی زندگیت که میشه بگی رو بگو ؟
12- دوست داری اگه بهت بگن میتونی از زمان حضور انسان روی زمین نا الان توی کدوم دوره ی زمانیش زندگی میکردی کدوم رو انتخاب میکردی ؟
13- معیارهات از دوست خوب چیه ؟!
14- وقتی خسته ای یا دپرس ، چی میتونه حالتو جا بیاره ؟ ( یا شایدم کی :D )
15- الگوت توی زندگی کدوم شخصیته ؟!
16- کدوم خوابت رو خیلی خوب یادته دوست داری بازم ببینی ؟ ( مورد دار نباشه :D ) ... فکر کن باشه ! :blink:
17- از کدوم قطعه ی شعر بیشتر خوشت میاد ؟! ( کلش ، بیت ، یا مصراع )
18- دوست داری کادوی بعدیت چی باشه ؟
19- اگه میگفتن فقط تو روی زمین از انسان ها موندی چی کار میکردی ؟!
20- حاضری جونت رو واقعا برای کسی بدی ؟!

قربانت ، پارسا

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اوله اوله اول از همه بگم
این تاپیک ممکنه یه بدی داشته باشه
اونم بخاطر اینکه کمی این بخش ازحالت خشک و بی روح خارج بشه ممکنه از لحن دوستانه تر (و گاهی گستاخانه تر) استفاده بشه
بنده از این قضییه اگه کسی ناراحت بشه پیشاپیش بشدت ازشون عذر میخام
ولی خوب نمک این ترد همینه (به امید اینکه زیاد شورش نکنید!):lol:

=-=-=-=-=-=-=-=-=

چه خبره پارسا
بابا یکی یکی بپرس دکتر حالا حالا مهمونه خودمونه :lol:

1-چرا سال 42 دنیا نیومدی که کمتر خرج رو دست بابات بزاری؟

5
سئوال دیگه ای نبود ، بلند شم؟:lol:

نه قربان زود اومدی زودم میخایی بری ؟
فعلا هستیم در خدمتتون:happy:

2-آدم شجاعی هستی یا محتاط!؟
اگه محتاطی به چی احتیاط داری؟ :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دکتر جان :

1- می خوای وقتی ایشالله 50 سالت شد ، به چه چیزیت افتخار کنی
2- بهترین فیلمی که دیدی چی بوده ؟!
3- بهترین قطعه ی موسیقی که شنیدی چیه ؟
4- دوست داری اگه یه روز خدا بهت بچه داد ( و البته خودتم خواستی ) ، اسم پسر ودخترت رو چی بذاری
5-اگه بهت بگن چه چیزی نباید توی پاکت پی سی ها باشه ، چیو انتخاب میکنی ؟!
6-بهترین کتابی که خوندی چی بوده ؟!
7- اگه پدر یا مادرت با مهمترین هدف زندگیت مخالفت کنن چه حرکتی از خودت ارائه میدی ؟!
8- fantasyت توی زندگی چه صحنه ایه ؟!
9- همین الان میخوای چه بیزینسی داشته باشی ؟!
10- ماشین شاسی بلند دوست داری یا کوپه ؟
11- بهترین خاطره ی زندگی و بدترین خاطره ی زندگیت که میشه بگی رو بگو ؟
12- دوست داری اگه بهت بگن میتونی از زمان حضور انسان روی زمین نا الان توی کدوم دوره ی زمانیش زندگی میکردی کدوم رو انتخاب میکردی ؟
13- معیارهات از دوست خوب چیه ؟!
14- وقتی خسته ای یا دپرس ، چی میتونه حالتو جا بیاره ؟ ( یا شایدم کی :D )
15- الگوت توی زندگی کدوم شخصیته ؟!
16- کدوم خوابت رو خیلی خوب یادته دوست داری بازم ببینی ؟ ( مورد دار نباشه :D ) ... فکر کن باشه ! :blink:
17- از کدوم قطعه ی شعر بیشتر خوشت میاد ؟! ( کلش ، بیت ، یا مصراع )
18- دوست داری کادوی بعدیت چی باشه ؟
19- اگه میگفتن فقط تو روی زمین از انسان ها موندی چی کار میکردی ؟!
20- حاضری جونت رو واقعا برای کسی بدی ؟!

قربانت ، پارسا

1. به اینکه توی زندگی راه مورد علاقه خودم را رفتم
2. سئوال واقعا ً سختی ست ، من حافظه فیلمی ام قوی نیست ، یعنی فیلم خوب یادم نمی ماند ، اما از به یاد ماندنی ترین شان memento بود
3. یک قطعه ای ست از سمفونی های ویوالدی فکر کنم ، که خیلی قبل تر از اینکه اصلش رو بشنوم ، روی یک موزیک رپ انگلیسی صداشو شنیده بودم ، اگر لینک شو یافتم براتون می ذارم. میون آهنگ های مرسوم هم ، Sway از Dean Martin
4. بازم سئوال سخت ، نمی دونم ، حقیقت فکر نکرده ام ، اما احتمال می دم کار بسیار بسیار سختی باشه انتخاب اسم . از بعضی اسم های کهن ایرانی خوشم می یاد ، مثل هیراد ، مهبد ...
5. منظورت امکان سخت افزاری ست یا نرم افزاری؟ چیزی که توی پی پی سی ها نباید باشه ، قیمت تمام شده بالاشونه
6.بازم سئوال سخت ، کتاب زیاد خوندم ، اما به جرات می گم آخرین کتابی که غیر تخصصی خواندم ، فکر کنم هری پاتر بود.والبته لذت بردم.واقعا ً برام سخته انتخاب میون کتاب هایی که اولیشون رو حدود 18سال پیش خونده ام ، اما رمان ها همیشه جذبه برام داشتن ، جنایت و مکافات داستایوسکی از برجسته ترین هاشونه
7. حرکت استثنایی ، منظورت اینه که واکنشم چه خواهد بود؟ خوب فکر کنم که باید توضیح بدم که مادرم خیلی کم در تصمیمات امروزین زندگی ام تاثیر داره و پدرم هم ، تنها به دلیل اینکه قیم مالی ام هست ، خودم رو موظف به در جریان گذاشتن ش می دونم. وگرنه ، هرکس راه زندگی خودش رو می ره ، این رو پدر می گه
8.سئوال هایی می پرسی ها ، والا فنتسی ها ، معمولا ً خیلی خیلی خصوصی هستن ، و فکر نمی کنم اینجا ذکرشون درست باشه، اما اگر منظورت فنتسی های غیر جنسی ست ، گرفتن کرسی استادی در یکی از 4 دانشگاه بزرگ ایالات متحده
9. من از بیزینس بدم نمی اد ، ولی در رشته تخصصی ام ، بیزینس کردن رو درست نمی دونم ، باسه همین هیچ وقت فکر نکردم می تونم در یک شرکت دارویی کار کنم.با این حال ، از تجارت کالا خوشم می یاد.تولید استرس زیادی داره ، کار من نیست
10.جفت شو ، بدجنسیه ، سئوال شکنجه روحیه ، :lol: خوب باید بگم که شاسی بلند کاربری ش بیشتره پس ترجیح داره
11. بهترین خاطره زندگی ، روز اول ثبت نام دانشکده بود ، با نامزد کنونی ام حسابی دل دادیم و قلوه گرفتیم. بدترین ، باید فکر کنم ، خاطره بد زیاد هست، الان که حالم بهتر شده ، همین مسمویت گوارشی م یکی از بدترین هاشون بوده
12.ترجیحا ً یک قرن بعد تر ، سرعت رشد اطلاعات ، در 50 سال آخر منتهی به هزاره ، برابر تمام تاریخ بشر بوده، منم که حساس ، بنابراین ، فکر می کنم ، بهتره حداقل اگر نمی شه جلو تر رفت، همینجا وای سیم
13. هرچیز برای خودش دوست داره برای من هم دوست داشته باشه ، هرچیز رو برای خودش نمی خواد برای من هم نخواهد
14. سرگرمی غالب ام ، نت است . کسی هم که می تونه حالم رو بهتر کنه ، نامزد کنونی م
15.یک نفر نیست ، ولی معروف ترین شون ژان پل سارتر هست
16.مشکل اینجاست که اون شرط آخرت رو گذاشتی:lol:حقیقت اینه که من تقریبا هیچ خوابیم رو یادم نمی مونه
17.سئوال رو نفهمیدم ، معلومه که کل شعر ، به دلیل بستگی مفاهیم ، جذاب تره ، ولی معمولاً هر شعری مثل هر فیلم یا رمانی climax داره که اون رو تبعا از بقیه بیشتر دوست دارم
18.کادوی بعدیم ( که احتمالا ً کادوی تولدم هست) از الان معلوم شده ، بگم همونو قبوله؟
19.می نشستم با PPCام بازی می کردم.:(
20. فکر می کنم بله

(اسمایلی عرق ریختن)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اوله اوله اول از همه بگم
این تاپیک ممکنه یه بدی داشته باشه
اونم بخاطر اینکه کمی این بخش ازحالت خشک و بی روح خارج بشه ممکنه از لحن دوستانه تر (و گاهی گستاخانه تر) استفاده بشه
بنده از این قضییه اگه کسی ناراحت بشه پیشاپیش بشدت ازشون عذر میخام
ولی خوب نمک این ترد همینه (به امید اینکه زیاد شورش نکنید!):lol:

=-=-=-=-=-=-=-=-=

چه خبره پارسا
بابا یکی یکی بپرس دکتر حالا حالا مهمونه خودمونه :lol:

1-چرا سال 42 دنیا نیومدی که کمتر خرج رو دست بابات بزاری؟

نه قربان زود اومدی زودم میخایی بری ؟
فعلا هستیم در خدمتتون:happy:

2-آدم شجاعی هستی یا محتاط!؟
اگه محتاطی به چی احتیاط داری؟ :D

1. دست من نبود قربان ، قبلا هم پیشنهاد کردم ، هنوز فکر می کنم ادرس اون متخصص زنان رو دارم ، موافق باشید ، باهم می ریم حساب شو می رسیم
2. فکر کنم محتاط ، یعنی فکر می کنم اگر در یک سیستم سیاسی ، مجاز به انتخاب یک حزب باشم ، احتمالا راست میانه رو انتخاب خواهم کرد.نمی دانم چه طور دیگری می شود ترسیم کرد که آدم شجاعی نیستم
:lol:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ممنون دانیال ...
موفق باشی و به همه ی چیزایی که میخوای برسی

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
به نقل از king_dani :
من کي گفتم که ايشون فقط يک فيلم بازي کردند؟ من گفتم يک بازي با محوريت ايشون طراحي شده. ايشالا پاينده باشن و ما حضورشون در هزارمين فيلم شونو جشن بگيريم
ببخشيد! من يه خورده گيجم و از هر جمله چند كلمشو مي خونم!
به نقل از king_dani :
فکر کنم 446 سراسري و 437 منطقه اي ، يک همچين چيزي بود
آفرين!
226.gif

به نقل از king_dani :
پس معلومه نابغه هاي زيادي آذر ماه به دنيا ميان. (از جمله خوردم!)
1. صبح ها ورزش مي كنيد؟!
88.gif

2. به نظرتون بهتر نبود به جاي اينكه X_Farhad دوباره كاربر فعال پاكت‌پي‌سي بشه، مدير بازنشسته مي شد؟!
3. سخت ترين سوالي كه تا به حال باهاش رو به رو شديد چي بود؟!
4. جواب ِ جواب ِ سوال 3 ؟!
232.gif

5. شخصيت سياسي مورد علاقه؟!
_________ تمام

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دانیال جان! این هم سوالات من!

1. زیباترین چیز روی توی دنیا چی میدونی!؟
2.دوست داری در کجای این کره خاکی زندگی میکردی و یا بکنی و اگر همینجا چرا!؟
3.به چه ورزشی علاقمندی!؟
4.توی زندگیت تاحالا به چه چیزی بیشتر از همه فکر کردی!؟
5.یک مجموعه ایده آل(منظور وسایل الکتریکی مانند ppc,notebook ,mp3player و و و ...) از دیدگاه شما چیه!؟
6.توی زندگی تا چه حد به چیزهایی که میخواستی رسیدی!؟
7.فکر میکنی چجور آدمی باشیدرصد هر کدام!(منطقی احساساتی ,realism, optimism و .....)
8.دیگه چی بپرسم هیمممممممم!!!! LOL آهان!
تا حالا چند نفر زیر دستت جون سالم به در نبردن!(در بیمارستان!)!؟

همیشه شاد باشی و بهترین!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
ببخشيد! من يه خورده گيجم و از هر جمله چند كلمشو مي خونم!

آفرين!
226.gif

پس معلومه نابغه هاي زيادي آذر ماه به دنيا ميان. (از جمله خوردم!)
1. صبح ها ورزش مي كنيد؟!
88.gif

2. به نظرتون بهتر نبود به جاي اينكه X_Farhad دوباره كاربر فعال پاكت‌پي‌سي بشه، مدير بازنشسته مي شد؟!
3. سخت ترين سوالي كه تا به حال باهاش رو به رو شديد چي بود؟!
4. جواب ِ جواب ِ سوال 3 ؟!
232.gif

5. شخصيت سياسي مورد علاقه؟!
_________ تمام

1.خیر ، بیدار شدن ساعت 6.30 صبح برای رسیدن به راند صبح بیمارستان ، رمقی باقی نمی ذاره ولی تا هوا اجازه بده ، دو بار در هفته تنیس بازی می کنم. از دیگر افتخارات ورزشی ام هم ، کاهش وزن ام از 72 به 65 هست ظرف دو ماه با برنامه MyPersonalDiet PPC
2.متاسفانه اشتباهات توی تغییر عنوان ایشون یکی دوتا نبود ، پیشنهاد خوبیه ، ولی مشکل اینجاست که من نمی تونم مدیر رو بازنشسته کنم ، باید ادمین ها بکنن ، پیشنهادش رو می دم ، دلم براش تنگ شده
3. اول مرغ بود یا تخم مرغ
4. من باید از کجا بدونم؟
5. والا اگر کسی که حتی دو ماه هم پست سیاسی نداشت رو حساب کنید ، Che و اگر سخت می گیرید ، Fidel Castro
یعنی سئوالاتون تمام شد؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دانیال جان! این هم سوالات من!

1. زیباترین چیز روی توی دنیا چی میدونی!؟
2.دوست داری در کجای این کره خاکی زندگی میکردی و یا بکنی و اگر همینجا چرا!؟
3.به چه ورزشی علاقمندی!؟
4.توی زندگیت تاحالا به چه چیزی بیشتر از همه فکر کردی!؟
5.یک مجموعه ایده آل(منظور وسایل الکتریکی مانند ppc,notebook ,mp3player و و و ...) از دیدگاه شما چیه!؟
6.توی زندگی تا چه حد به چیزهایی که میخواستی رسیدی!؟
7.فکر میکنی چجور آدمی باشیدرصد هر کدام!(منطقی احساساتی ,realism, optimism و .....)
8.دیگه چی بپرسم هیمممممممم!!!! LOL آهان!
تا حالا چند نفر زیر دستت جون سالم به در نبردن!(در بیمارستان!)!؟

همیشه شاد باشی و بهترین!

1. عشق - دوستی
2. دوست داشتم جایی زندگی کنم که حق انسانی ام محترم شمرده بشه. فرقی نمی کنه کجا
3. تنیس ، فوتبال ، شنا
4. شغل ام ، یک سری سئوالات بنیادی که همه از خودشون پرسیدن : کیستم؟ چیستم؟ ....
5. دستگاهی که بعد از زمین گذاشتن ش با خودت بگی ، عجب قابلیت هایی داشت و ما نمی دونستیم
6. تا حدودی ، برای مثال عرض کنم که دلم می خواستم هم زمین شناس بشوم و هم منجم و هم پزشک ، خوب یه کم غیر معقول بود دیگه
7. فکر کنم 80% منطقی ، 20% احساسی
40% خوش بین
60% واقع بین
8. خیلی خیلی زیاد :hmm: اگر پزشک بخواد تعداد مریض هایی ش که بقای پیدا نمی کنند رو بشمره ، فکر کنم فشار روحی زیادی بهش بیاد ، ولی کسانی رو مداخلات پزشک باعث کمک بهشون می شه رو ادم دوست داره مرتب توی ذهن مرور کنه
شما هم موفق باشید

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
دکتر جان تو ایران از چه زبان و کدوم شهر خوشت میاد
و از خارج ایران چه زبانی و کدوم شهر و کدوم کشور رو خیلی دوست داری (علت؟)

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4

واقعا در حق فرهاد ظلم شد ...:blush:

113. هرچیز برای خودش دوست داره برای من هم دوست داشته باشه ، هرچیز رو برای خودش نمی خواد برای من هم نخواهد

بابا امام علی :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دکتر جان تو ایران از چه زبان و کدوم شهر خوشت میاد
و از خارج ایران چه زبانی و کدوم شهر و کدوم کشور رو خیلی دوست داری (علت؟)

زبان که نداریم ، منظورتان گویش یا لهجه هست؟ از گویش اصفهانی خوش ام می یاد
از شهر اصفهان هم خوشم می آد.

از دهی که زادگاه اجدادی م بوده هم خوشم می یاد بابت خاطرات خوش کودکی

بالا