برگزیده های پرشین تولز

صندلی داغ بخش پاکت پی سی (با حضور ستارگان بخش پی پی سی)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خسته نباشی دانیال جان,
می خواستم ببینم خوشبختی رو چه جوری تعریف میکنی؟!

امیدوارم که داغی صندلی اذیتت نکرده باشه:D
(راستی نظرت راجع به سیم و سیمکاریو سیمکشیو اینچیزا چیه؟!:D)

خوشبختی یعنی گذروندن زندگی کنار کسانی که احساس آرامش باهاشون می کنی

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با سلام و عرض ادب خدمت آقا دانیال عزیز ...
اینهم از سئوال های من :
1- هیچ وقت شده از سر ناچاری به خفتی تن در بدی (روی آوردن به کسی یا کاری یا چیزی می تونه باشه)؟
2- روابط عمومیت در دنیای واقعی چجوریه؟
3- چند تا دوست در معنای واقعی کلمه دوست، داری؟
4- اگر محدودیت مالی نداشتی دوست داشتی چه ماشینی رو بخری؟ (می تونی اسم 3 تا از اولویت هات رو بگی؟) (تو کل دنیا)
5- به نظرت چقدر استقلال مالی می تونه استقلال فکری بیاره؟
6- شرکت HTC رو چقدر قبول داری؟
7- یکی از واقعیت های مهم زندگی رو که خودت هم بهش رسیدی رو بگو لطفا...
8- چقدر به حقوق متقابل دیگران احترام می زاری و چقدر دیگران این حقوق رو برای تو رعایت می کنند ؟
9- همین ... شاد، موفق، پیروز، سربلند باشی و امیدوارم به اونچه که دلت می خواد برسی ....

سلام
1. بله قربان ؛ فراوان ، منتهی من برای اینکه تلخی ش رو بگیرم ، اسم ش رو می گذارم ، سیاست مداری . مثلا وقت هایی که یک استاد پیر و از دور خارج شما ، بی دلیل باید برایش مجیز بخوانید تا مثلا اجازه حضور بر سر یک پروسیجر را بدهد
2.نمی دونم والا ، فکر کنم در نگاه اول ، کمی خوددار به نظر بیام . اما خوب با دوست های صمیمی م گرم هستم. سعی می کنم از تعارف دوری کنم و رک باشم
3. خیلی زیاد نیستن ، شاید از 10 تا کمترند
4. هیچ محدودیتی؟ ( مثلا چند میلیون دلار پول دزدی گیرم اومده بود که نمی شد کاری دیگه باهاش کرد؟) در این صورت خیلی خیلی دوست داشتم این ماشین رو داشتم

:lol:
5. بسیار زیاد ، اما استقلال مالی اگر در سنی مناسب ( حوالی بلوغ ) اتفاق نیافته ، تاثیر چندانی نمی گذاره ، به این دلیل ساده ، که عرف اجتماعی و باور های جمعی ، بعد از بلوغ ؛ با فاصله زمانی اندکی ، برای فرد حقیقت مسلم تصور می شه ، به این معنی ، اگر که نوجوانان ایرانی امروز که همگی زاده بعد از انقلاب 1979 هستند ، مثل نوجوان غربی برای شلوار جینی که می خواهد عصرها توی خیابون باهاش پز بدهد ، توی رستوران میز تمیز کند ، خیلی از مشکلات مبتلا به جوانان حل می شد. اما روزگاری عجیبی ست دیگر ، مادران و پدرانی سرخورده و حیرت زده از نتیجه زندگی پرفراز ونشیب خود ، بزرگترین کاری که از دست شان بر می آید ، در اختیار گذاشتن پولی ست که به خیال خودشان ، اگر خودشان در نوجوانی داشتند ، دنبال چریک بازی و انقلابی گری نرفته بودند. اما همین پدران و مادران ، برسر بسیاری مسایل که مطلقاً مربوط بهشان نیست ، در کار جوانان شان دخالت می کنند ، لابد فکر می کنند توانایی تشخیص خوب از بد را دارند.
6. از چه نظر؟ کیفیت تولید محصولات ؟ بسیار زیاد ، هرچی نباشه ،محبوب ترین تولید این صنعت ، یعنی دل اکسیم ، محصول همین شرکت هست. ولی خوب می بینید که با کنار رفتن سفارش دهندگان سخاوت مندی مثل دل ، و ورود خودخوانده شرکت اچ تی سی ، سیل کلون های بی رمق ، بازار رو گرفته.
7. لفظ پزشک ، هنوز بین بخش بزرگی از مردم این مملکت ، بسیار مقدسه ( اگر خواستید یک اتفاق عجیب رو براتون در پی ام توضیح خواهم داد) . یک واقعیت دیگه هم اینکه : expansysاحمق ترین شرکت دنیاست:lol:
8. فکر کنم بخش اولش رو باید دیگران توضیح بدهند. اما بخش دومش ، فکر می کنم که این ضرب المثل تا حدودی درست ست که " احترام هر کس دست خودش هست" . شما در روابط ، معمولا ً این توان را دارید که سطح رابطه را با برخورد خودتان تنظیم کنید ، مادامی که در اخلاق با ثبات و در رفتار پایدار باشید
9.شما هم موفق باشید

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دكتر عزيز سلام... براي اينكه من هم سوالي پرسيده باشم! : از كراوات استفاده ميكني؟؟؟ يا كلا لباس رسمي رو دوست داري؟؟؟
اگر بخواي خارج از ايران زندگي كني (موقت و دائم به هر دليلي ) كجا رو ترجيح ميدي و چرا؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دكتر عزيز سلام... براي اينكه من هم سوالي پرسيده باشم! : از كراوات استفاده ميكني؟؟؟ يا كلا لباس رسمي رو دوست داري؟؟؟
اگر بخواي خارج از ايران زندگي كني (موقت و دائم به هر دليلي ) كجا رو ترجيح ميدي و چرا؟

سلام
والا سئوال تون رو طوری پرسیدید ، من یاد این آهنگ معروف زیر زمینی هیپ هاپ ایرانی ، انداختید ( توی آهنگ مرتب از کراوات زدن به عشق معشوق گفته می شه )
بله کراوات استفاده می کنم ، حقیقت به شدت به accessory ها علاقه دارم ، مثلا ً هیچ اعتقادی به حجاب ندارم ، ولی ظاهر روسری های مورد استفاده زنان ایران به شدت اغوا کننده هست ، قشنگ ترین طرح ها رو داره. کراوات نیز به همین شکل. اما مشکلم با کراوات این ست که ، اولا ً در کشور ما ، به دلیل فقر ایدئولوژیک انقلابیون ایران ، کراوات نزدن به شکل مضحکی تبدیل به یک رفتار ایدئولوژیک شد ( ملغمه ای از چپ گرایی مارکسیست های محبوب آن زمان و آمریکا ( به منزله نماینده تمامیت فرهنگ مدرن ) ستیزی طبقه مذهبی ) . امروز هم ، بر خلاف همه دنیا که پزشکان مجبور به پیروی از dress code و زدن کراوات برای مردان هستند ، اینجا ، در ورود به دانشگاه و بیمارستان تعهد گرفته شد که ترویج "فرهنگ منحط غربی" نکنیم. مشکل دیگرم هم ، این ست که برای مطب خوب ست نه بالای سر بیمار بدحال!!

والا خواستن که می خواهم ، و اولویت ام ایالات متحده ست ، به شکل دائمی
دلیل هم living the amercian dream ، جدای از شوخی ، فکر می کنم جایی ست که محیط مناسب برای بر آوردن اهداف م فراهم می کنه

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختی یعنی گذروندن زندگی کنار کسانی که احساس آرامش باهاشون می کنی
بسیار زیبا گفتی! و 100 البتهدر محیطی با آرامش و استقلال روحی
والا خواستن که می خواهم ، و اولویت ام ایالات متحده ست ، به شکل دائمی
دلیل هم living the amercian dream ، جدای از شوخی ، فکر می کنم جایی ست که محیط مناسب برای بر آوردن اهداف م فراهم می کنه
دکتر جون پایتم کی بریم!:rolleyes::(
بله کراوات استفاده می کنم ، حقیقت به شدت به accessory ها علاقه دارم ،
اینم خیلی پایتم اما ....................:(:(

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
باسلام خدمت همه عزیزان من جمله دکتر عزیز:)

1-چرا با ایدئولوژی (از نوع من) اینقدر مشگل داری؟؟؟:blush:

2-آخرین عگسی که از خودت گرفتی رو اگر میشه بزار:)(این درخواست برای من سوال یونیک هست(قابل توجه دوستان)):)

3-یه بار احمدی نژاد رو از نزدیک ببینی بهش چی میگی؟؟:rolleyes:

4-تا بحال به خودت آمپول زدی؟؟؟:cool:

5-یه شب بخوای بیرون بری تو این تهرون کجا میری؟؟؟:f34r:

6-لوث ترین و باحال ترین سوالی که ازت کردم رو بگو کدوم هست:cool::blink:

7- موفق باشی
tulips.gif

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
4. هیچ محدودیتی؟ ( مثلا چند میلیون دلار پول دزدی گیرم اومده بود که نمی شد کاری دیگه باهاش کرد؟) در این صورت خیلی خیلی دوست داشتم این ماشین رو داشتم

:lol:

دانیال واقعا دلت میاد اون مرسدسی که ویدیوشو گزاشته بودم رو ول کنی بیای اینو بگیری؟!:D

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دانیال واقعا دلت میاد اون مرسدسی که ویدیوشو گزاشته بودم رو ول کنی بیای اینو بگیری؟!:D
اون مرسدس یک سوم ویرون قیمت داره ، شعار ویرون از اونم خفن تره لابد :
you get one of these , you wont die :D

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
باسلام خدمت همه عزیزان من جمله دکتر عزیز:)

1-چرا با ایدئولوژی (از نوع من) اینقدر مشگل داری؟؟؟:blush:

2-آخرین عگسی که از خودت گرفتی رو اگر میشه بزار:)(این درخواست برای من سوال یونیک هست(قابل توجه دوستان)):)

3-یه بار احمدی نژاد رو از نزدیک ببینی بهش چی میگی؟؟:rolleyes:

4-تا بحال به خودت آمپول زدی؟؟؟:cool:

5-یه شب بخوای بیرون بری تو این تهرون کجا میری؟؟؟:f34r:

6-لوث ترین و باحال ترین سوالی که ازت کردم رو بگو کدوم هست:cool::blink:

7- موفق باشی
tulips.gif

ای بدجنس ، عوض اینکه کمک مدیر محاصره شده بدی ، خودت به صف سئوال کنندگان پیوستی :lol::lol:. تنهایم گذاشتید ، مجتبی هم که کاملا ً سیاست مدارانه نشسته اصلا ً صداش هم در نمی اد:lol::lol::lol:

1.قربان بنده در درجه اول ، با ایدئولوژی مشکل دارم ، به قول ابراهیم نبوی ، صحیح ترین ایدئواوژی های دنیا هم ارزش یک روز در زندان ماندن را ندارند. اصولاً باور غلطی ست که به نظرم ، که تصور کنم حقیقتی ناب وجود داره ، اما به دلیل مثلا ً کم آگاهی ، سانسور یا هر چیز دیگری ، به اطلاع مردم نمی رسه تا خودشون رو به خوشبختی ابدی برسونند. یک نقل قول معروف می گفت " اگر همه ارتش های دنیا هم جمع شوند ، قادر نیستند جلوی رسیدن طرز فکری را بگیرند که موقع ش رسیده باشد" ، به همین قیاس ، من فکر می کنم ، بهترین کاری که می توانم بکنم ، متمرکز شدن روی نقایص خودم هست ، نه دیگران. فکر نکنم نیاز به این توضیح باشه که از دید من ، ایدئولوژی ، یک جهان بینی ست که به اعتبار مدعایش ، پاسخ همه سئوالات را از پیش حاضر کرده است ، با تعریف علم مدرن ، می بینید که توصیف ایدئولوژی تا چه حد با مبانی علمی تضاد داره. در ایدئولوژی تشکیک ، یعنی کفر ، در علم تشکیک ، یعنی تولید علم.
در درجه بعدی ، من اصلا ً نفهمیدم که ایدئولوژی تو چی هست تا بتونم به شکل موثری باهاش مخالفت کنم:lol:
( خیلی مخلصیم ها ، من تنم می خاره باسه یک بحث دو ساعته در نیمه شب باهات ، که فرداش توی بیمارستان به خاطرش خودم رو لعنت کنم)

2.بگذار نگاه کنم ببینم آخریش کی بود. حتماً آپ می کنم ، منتها برای خودت تنها یا برای همه؟

3. می گم حسین سلام رسوند

4. آمپول؟ نه ، ولی یک تست کوچک هست که با سوزن زدن هست ، این کار رو کرده ام ، در ضمن ، در طول دوران آموزشی هم ، هر وقت لازم بود یک نمونه از کسی بگیرند ، من در صف مقدم بودن

5. والا من و همسر آینده ام ، از رستوران اژدهای طلایی خیلی خوشمان می آید ، ولی آخر هفته ها خیلی شلوغ می شه و سرویس ش بی ربط . باسه همین اگر وسط هفته باشه ، می ریم اینجا

6. همه سئوالات باحال بودن عزیز ، لوث کجا بود .

7. شما هم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ادیت شد :
میخاستم همین قضیه ای قیمت ویرون رو به علیرضا بگم دیدم دکتر و پارسا بازم بهم فرصت ندادن پست بدم
بابا بزارین یکم دلمون خوش باشه به ملت بگیم ما هم یه چیزایی در سطح دانیال بلتیم! :lol:

یادم میاد دیزانر ولسفواگن طرح ویرون و 5 سال پیش به صورت کانسپت آنونس کرده بود! (همون موقعها قیمتش رو 1 میلیون دلار قیمت گذاشته بودن)
ولی خوب ظاهرا طرح این بنده خدا رو بهش یه سری امکانات خفن اضافه کردن و به قیمت خداتومن میخان بفروشن

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ویرون 1 ملیون و 200 هزار دلاره ...
رستمی قبل از اینکه SLR وارد کنه ویرون سفارش داده بود

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
طراحی ویرون هم مال پینین فارینای ایتالیاییه
ادیت : چون اون سال پینین فارینا هم دیزاین فراری GTO رو داشت هم مازراتی ، سعی کردن که واسه بوگاتی ویرون دیزاینر هایی مثل ایتال دیزاین یا چیزای دیگه سر هم کنن که اصلش مال همون پینین فارینا هست

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

بله قربان .چرا که نه.

این ماشین ، وقتی اول بار حرفش زده شد ، گوردن موریی ، طراح مک لارن اف وان ، در موردش نوشت
کد:
it’s about as narrow minded as you can get as a car designer
اما وقتی دو سال بعد تست ش کرد ، مجبور شد اعتراف کنه که در مورد این ماشین اشتباه می کرده
فقط بعضی از ویژگی های این ماشین:
کد:
a proven time of 0-60 mph of under 2.5 seconds
the fastest and most powerful street-legal production car in the world

این ماشین توسط دو نفر تست شده ، که تاپ اسپید ، 400 کیلومتر رو ثبت کرده اند.یکی از اون دونفر ، تستر برنامه Top Gear شبکه بی بی سی جیمز می، که معروف به Captain Slow هست بود ، بعد از رانندگی پر هیجانش نوشت
a triumph of passion over sanity
گرچه ماشین از ماه قبل ، به دلیل این یکی ، دیگر سریع ترین ماشین تولیدی روی زمین نیست ، ولی در چندین رده ، رکورد هایی داره که به نظر نمی یاد تا دهه بعد کسی قارد به شکستن ش باشه ( کاری که یک دهه قبل مک لارن کرده بود با اف وان )

این ماشین ، موتور 1001 اسبی داره ، که در 250کیلومتر سرعت ،تنها 270تاش رو مصرف می کنه ، ولی تنها برای 150کیلومتر افزایش سرعت ، نیاز به تقریبا تمام مابقی قدرت موتور هست.
این هیولا ، وقتی به راه می افته ، اگر به حداکثر سرعت برسه ، لاستیک های میشلین ش ، که مخصوص خودش طراحی شدن ، تنها 15 دقیقه دوام می یارن ، ولی نگران نباید بود ، چون کل باک 100لیتری ماشین ، در 12 دقیقه در تاپ اسپید ، مصرف می شه!!!!
درسته که صفر تا صد ماشین ، 2.5 ثانیه هست ، ولی مثل موتور های اسپرت ، صفر تا دویست قابل توجهی هم داره ، 7.4 ثانیه !! جهت اطلاع ، ماشین های معدودی در تهران هستن که صفر تا صد 7.5 ثانیه داشته باشن.

ماشین استثنایی باید مصرف ش هم استثنایی باشه ، حتی با مصرف معمول شهری ، هر صد کیلومتر 40 لیتر بنزین می سوزونه ( فکر کنید چند تا کارت سوخت باید کش رفت؟)

وقتی سرعت ماشین از 220کیلومتر بالاتر بره ، اسپویلر و وینگ ، فشار 3500 نیوتنی ( مثل 350کیلوگرم سیمان ) بر محور عقبی ماشین وارد می کنند ، تا ماشین روی زمین بمونه!!!!

کف ماشین در حال عادی 12.5سانتی متر از زمین فاصله داره ، ولی وقتی قرار شد که ماشین با حداکثر سرعت استفاده کنه ، این فاصله به 6.5 کاهش پیدا می کنه!!!

برای اینکه از حداکثر سرعت ماشین استفاده کنید نیازمند یک کلید اضافی هستید که احتمالا پدرتون توی گاوصندوق نگهداری خواهد کرد ، وگرنه ماشین به صورت دیجیتال سرعت رو تا 250 محدود می کنه ( توجه کنید که رسیدن به 250 کیلومتر برای خیلی از جوانان تهرانی یک افتخار به حساب می یاد

پخش کننده هایی که در سپر جلو تعبیه شده ، برای کاهش اصطکاک هست ، ولی وقتی قرار باشه سرعت به حداکثر برسه ، نیاز هست برای جلوگیری از پرواز ماشین ، مسدود بشه توسط هیدرولیک

سیستم ترمز ماشین ، یک شاهکار منحصر به فرده ، صفحات آلیاژی کربن و پیستون های تیتانیومی این هیولا رو نگه می دارن ، اما چطور؟ بال عقب در سرعت بالای 220 کیلومتر مثل ترمز عمل می کنه. در ضمن از 400کیلومتر سرعت ، این ماشین در 10 ثانیه به توقف کامل می رسه

بازم بگم قربان؟:happy:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اقا حالا که بحثش شد, ببین این bugatti 1.6 میلیون دلاری رو چه جوری داغونش کردن:D
البته این کاهش ارتفاع رو مرسدس هم برای سرعت بالای 65 انجام میده ولی اقا واسه تو شهر امنیت ,ارامش و luxury که S-class داره یه چیزه دیگستهاااااا
قلبتم کمتر میزنه:blush:
این ماشین با این سرعت واسه رو پیست خوبه!

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اقا حالا که بحثش شد, ببین این bugatti 1.6 میلیون دلاری رو چه جوری داغونش کردن:D
البته این کاهش ارتفاع رو مرسدس هم برای سرعت بالای 65 انجام میده ولی اقا واسه تو شهر امنیت ,ارامش و luxury که S-class داره یه چیزه دیگستهاااااا
قلبتم کمتر میزنه:blush:
این ماشین با این سرعت واسه رو پیست خوبه!

اتفاقا منظور من همین بود ، که این ماشین ، برخلاف SSC که ماه قبل ، جای این ویروون رو در کتاب گینس گرفت ، اصلا به درد خیابون نمی خوره ، ولی این واقعا مدل خیابانی ست
حیف که یه کم پولم کمه:lol:

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
5. بسیار زیاد ، اما استقلال مالی اگر در سنی مناسب ( حوالی بلوغ ) اتفاق نیافته ، تاثیر چندانی نمی گذاره ، به این دلیل ساده ، که عرف اجتماعی و باور های جمعی ، بعد از بلوغ ؛ با فاصله زمانی اندکی ، برای فرد حقیقت مسلم تصور می شه ، به این معنی ، اگر که نوجوانان ایرانی امروز که همگی زاده بعد از انقلاب 1979 هستند ، مثل نوجوان غربی برای شلوار جینی که می خواهد عصرها توی خیابون باهاش پز بدهد ، توی رستوران میز تمیز کند ، خیلی از مشکلات مبتلا به جوانان حل می شد. اما روزگاری عجیبی ست دیگر ، مادران و پدرانی سرخورده و حیرت زده از نتیجه زندگی پرفراز ونشیب خود ، بزرگترین کاری که از دست شان بر می آید ، در اختیار گذاشتن پولی ست که به خیال خودشان ، اگر خودشان در نوجوانی داشتند ، دنبال چریک بازی و انقلابی گری نرفته بودند. اما همین پدران و مادران ، برسر بسیاری مسایل که مطلقاً مربوط بهشان نیست ، در کار جوانان شان دخالت می کنند ، لابد فکر می کنند توانایی تشخیص خوب از بد را دارند.

7. لفظ پزشک ، هنوز بین بخش بزرگی از مردم این مملکت ، بسیار مقدسه ( اگر خواستید یک اتفاق عجیب رو براتون در پی ام توضیح خواهم داد) . یک واقعیت دیگه هم اینکه : expansysاحمق ترین شرکت دنیاست:lol:

ممنون از بابت جواب ها ...
5 رو من هم به شدت تایید می کنم ...
مورد 7 هم برام خیلی جالبه که بدونم
منتظرم ...
موفق باشید

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اتفاقا منظور من همین بود ، که این ماشین ، برخلاف SSC که ماه قبل ، جای این ویروون رو در کتاب گینس گرفت ، اصلا به درد خیابون نمی خوره ، ولی این واقعا مدل خیابانی ست
حیف که یه کم پولم کمه:lol:

دكتر اگه ميخواي كمتر هزينه كني لامبورگيني مورسيه لوگو و فراري 360 مودنا (دست دوم !) فراري انزو و آستون مارتين رو هم ميتوني بگيري!:cool: هنوز صداي لامبورگيني توي گوشم داره زوزه ميكشه...

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
با دستور مدیر ... نوشته پاک شد

بالا