• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

DarkTR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان لطفا جواب منم بدید
اگه 3جی نمیشه فعال کرد بفرشمش زودتر

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان برای ساخت اکانت اینستاگرام پیغام the ip address you are using flagged proxy یعنی چی ؟
مشکلش چیه ؟

poriya211

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان یجا خوندم آندروید 5 21 آبان عرضه میشه واسه نکسوس 4-5-7-10 عرضه میشه کسی آمار دقیق نداره؟

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
مشکل زود خالی شدن باطری (میگن باید android launcher آپدیت شه)
سلام، من میخوام اندروید لانچر خود گوشی رو اپدیت کنم ولی نمیدونم از کجا.
یه سایت رو باز کردم نوشته بود اندروید لانچر شما باید اپدیت شه و اگر اپدیت نشه باطریتون زود خالی میشه و همین اتفاق هم داره میوفته، ممنون میشم راهنمایی کنید، مدل تبلت گلکسی نوت 10.1

modern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان
من چگونه میتونم از عدم وجود نرم افزار جاسوسی در گوشی موبایلم مطمئن بشم؟ منظورم از این نرم افزارهاست که مسج های ارسالی و دریافتی رو به خط طرف میفرسته
لطفا سریعتر بگید که آیا راهی اطمینان از وجود یا عدم وجود اون هست یا نه.
پیشاپیش متشکرم

Avacs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشید یه سوالی داشتم
ایا برنامه اندرویدی وجود داره که بر برنامه های که به اینترنت متصل میشه کنترل داشته باشه ؟ یعنی به ما نشون بده کدام برنامه به کدام سرور یا چه سایتی وصل شده ؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
سلام دوستان

چنتا سوال دارم

من تازه یه گوشی دیمو مدل s40 خریدم ازش راضیم سی پیو 2 هسته ای هزار مگاهرتز و رم سیستم عامل 256 مگابایت روی گوشی اندروید 4.2.2 هست و تو نصب برنامه و بازی مشکل نداره هنگی هم نداره از کل رم سیستم عامل همیشه 90 مگابایت تا 100 مگابایت خالیه

اینم مشخصات این گوشی

http://dimo.mobi/index.php/2014-05-17-11-57-05/2014-05-17-12-01-56/2014-05-25-09-33-44/اس40

حالا سوال من اینجاست بردار من یه گوشی Huawei Ascend Y210D خریده مشخصات گوشی هر دومون نزدیک همه اما با اینکه اندروید 2.3 روی گوشی بردارم هست رم سیستم عاملش در حالت هیچی نصب نبودن روی گوشی فقط 40 مگابایت خالی داره

مشخصات گوشی بردارم

http://www.mobile.ir/phones/specifications-37054-huawei-ascend-y210d.aspx

چرا اینطوریه؟ راهی هست بشه گوشیشو بهتر کرد یا اندروید جدیدتر ریخت؟ میشه اندروید سبک شده روش نصب کرد؟

manager.ajami

Registered User
لایک‌ها
169
سلام
ببخشيد اگه اينجا جاي سوالم نيست
من دنبال يه نرم افزار هک واي فاي ميگردم، که بشه رمز واي فاي رو پيدا کنه
ممنون ميشم راهنمايي کنين. از گوگل پلي خيلي دانلود کردم ولي همش الکي بود.

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
ببخشيد اگه اينجا جاي سوالم نيست
من دنبال يه نرم افزار هک واي فاي ميگردم، که بشه رمز واي فاي رو پيدا کنه
ممنون ميشم راهنمايي کنين. از گوگل پلي خيلي دانلود کردم ولي همش الکي بود.
سلام
همچین نرم افزاری برای اندروید نیست.هست اما کار نمیکنه.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دوستان عزیز از این به بعد سعی میکنم در این بخش فعالیت خودم رو بیشتر کنم و از اونجایی که در حوضه کاری بنده هست از به بعد به سوالات دوستان جواب میدم هر سوالی دارین بپر سین

dijamilairabka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام گوشی من MT6515 با اندروید2.3.6 هستش پیغام instal package error میده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125

n-95

Registered User
لایک‌ها
176
گوش lg من هرچی روش دست میکشم ! هیچ اثری نداره
امروز از روی میز افتاد ، همچین شدید هم نبود ، اما کلا صفحه هیچ واکنشی نسبتا به اثر انگشت نداره
مشکل دیگه نداره ، وایرلس وصله ، دوتا سیمکارت فعاله.

چه مرگش شده؟

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
گوش lg من هرچی روش دست میکشم ! هیچ اثری نداره
امروز از روی میز افتاد ، همچین شدید هم نبود ، اما کلا صفحه هیچ واکنشی نسبتا به اثر انگشت نداره
مشکل دیگه نداره ، وایرلس وصله ، دوتا سیمکارت فعاله.

چه مرگش شده؟
سلام
ریست کن درست نشد باید تاچ عوض بشه.

shinji mikami

Registered User
لایک‌ها
56
سلام اساتید محترم بنده هر کاری میکنم گوشیم به کامپیوتر وصل نمیشه قبلا وصل شده اما دیروز تا حالا هر کاری میکنم وصل نمیشه گوشی هم note 3 هست و سیستم عامل اندروید چند بار درایورش هم دانلود کردم اما روی کامپیوتر نصب نمیشه.چیکار کنم ممنون

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
با سلام.
من بازی castle clash رو بازی می کردم روی تبلتم ( نت 8 ). دیروز یک بار که ری استارت کردم تبلت رو، بازی خودکار حذف شده بود!!. الان که می خوام ورژن جدید بازی رو نصب کنم، پیغام کافی نبودن فضا برای نصب رو می ده، در صورتی که حدود 3 گیگ فضا خالی دارم و حجم بازی با دیتاش حدود 60 مگ هست. فقط هم به نصب این نرم افزار گیر می ده، هر برنامه ی دیگه ای قابل نصبه.

با نرم افزار های مثل SD Maid و چندتا از نرم افزار مشابه خواستم قسمت فایل های اضافی و junk ها رو پاک کنم، همه قسمت هاشون درست کار می کنه، اما به قسمت پاک سازی فایل های سیستمی که می رسه، نرم افزار ها خودکار خارج می شن و اجازه نمی دن، در صورتی که قبلا همه درست کار می کردن. تبلتم روت هست و اندروید 4.1.2 روش نصبه. تا الان هم هیچ مشکلی از این دست باهاش نداشتم.
نکته اینکه حتی فایل پشتیبان بازی که با تیانیوم بکاپ هم گرفته بود، قابل ریستور شدن نیست و ارورر می ده!
ممنون می شم دوستان کمک کنن.

HD!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام به همگی
من Huawei Y300 دارم. 3 هفته پیش ورژن اندروید گوشیم و به Kitkat 4.4.4 آپدیت کردم ولی الان ازش راضی نیستم، چون یه سری برنامه ها دیگه مثل قبل کار نمیکنه، گوشی ری استارت میشه تو موقعیت های مختلف و اینکه هنوز باگ های این رامی که نصب کردم و کامل بر طرف نکردن :/
حالا میخوام رام اصلی خود گوشیم و نصب کنم که به همون ورژن 4.1 خودش برگرده که راحت شم از این مشکلات :)
راستی ریکاوری Clockwork Mod رو گوشیم نصبه که باهاش کاستوم رام Cyanogenmod 11 رو نصب کردم، اینم لینکه کاستوم رامی که رو گوشیم نصبه: http://getcm.thebronasium.com/get/cyanogenmod/1765/cm-11-20150102-NIGHTLY-u8833.zip
و اینم لینک رام اصلی گوشیم که از سایت هواوی دانلود کردم: http://consumer.huawei.com/en/support/downloads/detail/index.htm?id=18269
لطفا راهنماایم کنید که باید چیکار کنم چون یه بار خواستم خودم بزنم که خرابکاری کردم :))
ممنون دوستان
موفق باشید

HD!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام به همگی
من Huawei Y300 دارم. 3 هفته پیش ورژن اندروید گوشیم و به Kitkat 4.4.4 آپدیت کردم ولی الان ازش راضی نیستم، چون یه سری برنامه ها دیگه مثل قبل کار نمیکنه، گوشی ری استارت میشه تو موقعیت های مختلف و اینکه هنوز باگ های این رامی که نصب کردم و کامل بر طرف نکردن :/
حالا میخوام رام اصلی خود گوشیم و نصب کنم که به همون ورژن 4.1 خودش برگرده که راحت شم از این مشکلات :)
راستی ریکاوری Clockwork Mod رو گوشیم نصبه که باهاش کاستوم رام Cyanogenmod 11 رو نصب کردم، اینم لینکه کاستوم رامی که رو گوشیم نصبه: http://getcm.thebronasium.com/get/cyanogenmod/1765/cm-11-20150102-NIGHTLY-u8833.zip
و اینم لینک رام اصلی گوشیم که از سایت هواوی دانلود کردم: http://consumer.huawei.com/en/support/downloads/detail/index.htm?id=18269
لطفا راهنماایم کنید که باید چیکار کنم چون یه بار خواستم خودم بزنم که خرابکاری کردم :))
ممنون دوستان
موفق باشید

ممنون مشکل و حل کردم :))

mahdi_1375

Registered User
لایک‌ها
10
سلام خواهش میکن جواب منو بدین من گوشی هواوی G6530 دارم نرم افزار بزرگ کردن عکس مخاطب big caller id ورژن جدید گرفتم نصب هم کردم درسته ولی مشکل اینجاست که بعد از چند دقیقه دیگه کار نمیکنه و عکس مخاطب رو بزرگ نشون نمیده.هر کاری کردم نشد.اولش درسته ولی بعد از چند مین دوباره عکس کوچیک میشه کسی نمیدونه مشکل از چیه.تو رو خدا کمکم کنید دیگه دیوونه شدم انقدر باهاش کا کردم و درست نشد.مرسی.

abbas5574

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان کسی اندروید 5 رو گوشیش داره

چطوریه؟؟
خوبه؟
به نظرتون آپدیت کنم؟

بالا