برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

salvationman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یک تبلت ایسوس دارم و رمز ترسیمی شو فراموش کردم و مشکل اینه که تبلت دکمه home نرم افزاری داره و نمی تونم با گرفتن دکمه home و پاور و افزایش ولوم دستگاه ریست کنم می تونید منو راهنمایی کنید

emperor280

Registered User
لایک‌ها
40
سلام من یک تبلت ایسوس دارم و رمز ترسیمی شو فراموش کردم و مشکل اینه که تبلت دکمه home نرم افزاری داره و نمی تونم با گرفتن دکمه home و پاور و افزایش ولوم دستگاه ریست کنم می تونید منو راهنمایی کنید

مدل تبلتت چیه عزیز ؟

salvationman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
asus tablet k0w
البته منظورم این بود که دکمه home نداره چطور رمز رو بردارم متشکرم

Aref_J

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
asus tablet k0w

من اسم تبلتتون رو نشنیدم !

شما دستگاه رو خاموش کنید و به ریکاوری برید و اون جا Wipe Date انجام بدید .

باید بفهمید که دستگاهتون چه طور به منوی ریکاوری میره ، حما مثه دستگاه های سامسونگ نیست که با اون دکمه هایی که گفتید بره تو ریکاوری ...

شما پاور + افزایش صدا یا پاور + کاهش صدا رو بگیر

ببین میتونی وارد ریکاوری بشی یا نه ... اکانت گوکل تو دستگاه سینک کردی ؟؟

میتونی از طریق اون هم رمز رو ریست کنی ....

emperor280

Registered User
لایک‌ها
40
asus tablet k0w

تنها راهی که به ذهنم میرسه Hard Reset هستش . ( قبل از انجام این مراحلی از محتویات Sd Card بکاپ بگیرین )

این فایل رو دانلود کنید : دانلود

Unzip to MicroSD card : فایل دانلود شده رو اکسترکت کنید ( در Sd Card تبلت )
insert SD to device : کارت رو در تبلت قرار بدین
press power button to boot : کلید پاور رو بزنید تا تبلت بوت بشه
choose clear user data by volume key and press power key to do the clear data : با کلید Volume گزینه clear data رو انتخاب کرده و کلید Power رو بزنید تا Clear Data انجام بشه

salvationman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اسم تبلتتون رو نشنیدم !

شما دستگاه رو خاموش کنید و به ریکاوری برید و اون جا Wipe Date انجام بدید .

باید بفهمید که دستگاهتون چه طور به منوی ریکاوری میره ، حما مثه دستگاه های سامسونگ نیست که با اون دکمه هایی که گفتید بره تو ریکاوری ...

شما پاور + افزایش صدا یا پاور + کاهش صدا رو بگیر

ببین میتونی وارد ریکاوری بشی یا نه ... اکانت گوکل تو دستگاه سینک کردی ؟؟

میتونی از طریق اون هم رمز رو ریست کنی ....

[h=1]این مدل کامل دستگاه فقط پاور با صدای کاهشی می گیرم میره safe mod
Tablet 16gb Asus Memo Pad K0w Me172v Wifi Ram 1gb
[/h]

salvationman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها راهی که به ذهنم میرسه Hard Reset هستش . ( قبل از انجام این مراحلی از محتویات Sd Card بکاپ بگیرین )

این فایل رو دانلود کنید : دانلود

Unzip to MicroSD card : فایل دانلود شده رو اکسترکت کنید ( در Sd Card تبلت )
insert SD to device : کارت رو در تبلت قرار بدین
press power button to boot : کلید پاور رو بزنید تا تبلت بوت بشه
choose clear user data by volume key and press power key to do the clear data : با کلید Volume گزینه clear data رو انتخاب کرده و کلید Power رو بزنید تا Clear Data انجام بشه

می تونم با کابل otg فایل رو بریزم توی یک فلش usb و این کارها رو انجام بدم چون sd کارت ندارم متشکرم

luti-khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام.آقا یه گوشی آندرویدی ztc گرفتم میخوام یه عکسو بندازم والپیپر یه کادر میده دو تا گزینه داره discard-save باید یه تیکه از عکسو برش بدم.چیکار کنم عکسو کامل رو صفحه کامل بندازه؟دمتون گرم.

luti-khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بجه ها خواهشا یکی یکی جواب متوجه نمیشم.(به جای اینکه بگم خواهشا یکی جواب بده منتظرم)

imdo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه تبلت چینی با مارک super touch گرفتم که دوربین عقب و جلو هم داره.نسخه اندرویدش هم 4.0.4 هست همه چیش عالیه غیر از اینکه وقتی میخوام با نرم افزار های چت تصویری مثل wechat / yahoo / oovoo چت تصویری داشته باشم ارتباط برقرار نمیشه.البته در ovoo تصویر شخص مقابل میاد اما مال من نمیرهو همون تصویری هم که دارم کج هست و با چرخوندن تبلت اونم میچرخه و همون جور کج میشه.اما در یاهو اصلا درخواست ارتباط تصویری که میفرستم برای طرف مقابلم نمیره و برعکس و اما در وی چت درخواست میره اما با قبول درخواست ارتباطی برقرار نمیشه.میخوام بدونم این مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ برای کسی پیش اومده تا الان همچین چیزی؟ چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم؟ خیلی واجبه لطفا راهنمایی کنید.

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
درود به همه دوستان...
تو تبلتم اپرا مینی نصب کردم ولی متاسفانه فارسی رو بد نشون میده . چند بار هم اپراهای مختلف رو نصب کردم ولی باز هم نشد...
تبلتم اندروید 2 هست... چی باید نصب کنم تا درست شه؟
با سپاس

912

Registered User
لایک‌ها
472
uppppppppppp................

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
سلام دوستان.
بهترین کیبورد واسه گوشی
htc wildfire s چیه؟
این گوشی منو فارسی نداره یعنی وقتی باهاش میرم تو یه سایت فارسی همه جمله هارو برعکس و با حروف جدا مینویسه!

kingroid

Registered User
لایک‌ها
150
سلام دوستان.
بهترین کیبورد واسه گوشی
htc wildfire s چیه؟
این گوشی منو فارسی نداره یعنی وقتی باهاش میرم تو یه سایت فارسی همه جمله هارو برعکس و با حروف جدا مینویسه!

اين گوشي چون جز گوشيهاي قديمي هست و نسخه قديمي اندرويد روش نصبه به طور پيش فرض از فونت
فارسي پشتيباني نميكنه
كيبورد فرسي هم نصب كني ، بازم حروف جدا مي نويسه
شما تنها كاري كه مي توني بكني اينه كه علاوه بر كيبرد فارسي ، براي مسيج ها هم از برنامه mirsal هم رو گوشيت نصب كني

اگر هم خواستي گوشيت به طور كامل و اساسي از فارسي پشتيباني كنه بأيد رام عربي را روي گوشيت فلش كني
كلا كوشي هاي اچ تي سي سفارش خاورميانه ، رام عربي روشون نصبه

آموزشهام توي سايت and-roid.ir توي بخش مربوط به اين گوشي مي توني پيدا كني

Sent from my iPad using Tapatalk HD

jomoking

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
sلام دوستان.
من یک سوال دارم و یکم هم عجله دارم چون در شرف خرید یک گوشی هستم
گوشی اندروید 4.1.2 هست و cpu دو هسته ای 1.2 گیگاهرتز و رم 256
گوشی اول من s3 mini هست که رمش 1 گیگ هست ولی نمیدونم اگر رم 256 باشه چه تغییری تو سرعت رخ میده
میخوام ببینم با توجه به اینکه cpu قویی داره این گوشی ممکنه به خاطر رم پایینش اکثر بازی هارو اجرا نکنه ؟
بازی های نسبتا با کیفیت

kingroid

Registered User
لایک‌ها
150
sلام دوستان.
گوشی اول من s3 mini هست که رمش 1 گیگ هست ولی نمیدونم اگر رم 256 باشه چه تغییری تو سرعت رخ میده
میخوام ببینم با توجه به اینکه cpu قویی داره این گوشی ممکنه به خاطر رم پایینش اکثر بازی هارو اجرا نکنه ؟
بازی های نسبتا با کیفیت

فكر نكنم گوشي اندرويدي در حال حاضر رمش كمتر از ٥١٢ باشه
شما اگه مي خواهين برنامه و بازي زيادي روي گوشيت داشته باشين ، رم ٥١٢ هم مناسب نيست

Sent from my iPad using Tapatalk HD

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
sلام دوستان.
بازی های نسبتا با کیفیت

بله‌ عزیز اولا بگم کمتر شرکتی میاد همچین حماقتی میکنه و برای همچین سخت افزار بالایی رم ۲۵۶ بزنی ولی اگر بزنی بله خیلی از بازی های hd اجرا نمیشن چون ک رم کافی موجود نیس(بازی ها زمان اجرا روی رم سوار میشن)
اصلا بتون پیشنهاد این گوشیو بخرید

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk 4 Beta

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
با سلام و درود خدمت دوستان
کسی نمیدونه چطور میشه آهنگ sms گلکسی s3 رو تغییر داد؟
منظورم اینه که آهنگ sms رو خودت بزاری.هیچ گزینه ای در این رابطه نداره فقط میشه آهنگ رو واسه آهنگ زنگ یا هشدار گذاشت.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
با سلام و درود خدمت دوستان
کسی نمیدونه چطور میشه آهنگ sms گلکسی s3 رو تغییر داد؟
منظورم اینه که آهنگ sms رو خودت بزاری.هیچ گزینه ای در این رابطه نداره فقط میشه آهنگ رو واسه آهنگ زنگ یا هشدار گذاشت.
دادا با روش زیر انجام بده ببین میشه

برید تو قسمت my file و تو مموری خود گوشی تأکید میکنم مموری خود گوشی یه پوشه بسازید به اسم media حالا تو این پوشه یه پوشه دیگه بسازید به اسم audio خب حالا وارد این پوشه بشید و دوتا پوشه به اسمهای ringtones برای زنگ گوشی و notifications برای زنگ اس ام اس بسازید و زنگ خورهای دلخواهتون رو بریزید تو این پوشه ها حالا وارد قسمتی که زنگ گوشی و اس رو انتخاب میکنید بشید و وقتی که خواستید انتخاب کنید زنگ دلخواهتون رو میبینید که زنگخورهایی که ریختین تو اون پوشه ها به زنگهای دیفالت گوشی اضافه شدن.در ضمن احتیاجی به ریستارت کردن گوشیم نیست.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
دادا با روش زیر انجام بده ببین میشه

برید تو قسمت my file و تو مموری خود گوشی تأکید میکنم مموری خود گوشی یه پوشه بسازید به اسم media حالا تو این پوشه یه پوشه دیگه بسازید به اسم audio خب حالا وارد این پوشه بشید و دوتا پوشه به اسمهای ringtones برای زنگ گوشی و notifications برای زنگ اس ام اس بسازید و زنگ خورهای دلخواهتون رو بریزید تو این پوشه ها حالا وارد قسمتی که زنگ گوشی و اس رو انتخاب میکنید بشید و وقتی که خواستید انتخاب کنید زنگ دلخواهتون رو میبینید که زنگخورهایی که ریختین تو اون پوشه ها به زنگهای دیفالت گوشی اضافه شدن.در ضمن احتیاجی به ریستارت کردن گوشیم نیست.
مرسی داش حل شد.اون پوشه ها خودشون وجود داشتند.like

بالا