• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
می خواستم بدونم وقتی یک فولدر در صفحه اصلی آیفون ایجاد میکنم میشه اسمش رو هم تغییر داد چون اسمش رو بر اساس محتویاتش خودش انتخاب میکنه
ممنون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
می خواستم بدونم وقتی یک فولدر در صفحه اصلی آیفون ایجاد میکنم میشه اسمش رو هم تغییر داد چون اسمش رو بر اساس محتویاتش خودش انتخاب میکنه
ممنون
داخل فولدر که میرید روی یه ایکون سه ثانیه که انگشتتون رو نگه دارید ایکون که شروع به لرزش کنه فولدر هم فابل رینیم شدن میشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
می خواستم بدونم لازمه حجمی از حافظه داخلی گوشی حالی بمونه برای کارکرد بهتر ؟ ( مثل گوشی های آندروییدی که همیشه لازم بود ) با میشه تا انتها پرش کرد و مشکلی نداره ؟
ممنون از راهنمایی دوست عزیز Dr.Cnet

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
می خواستم بدونم لازمه حجمی از حافظه داخلی گوشی حالی بمونه برای کارکرد بهتر ؟ ( مثل گوشی های آندروییدی که همیشه لازم بود ) با میشه تا انتها پرش کرد و مشکلی نداره ؟
ممنون از راهنمایی دوست عزیز Dr.Cnet
من تا انتها پر کردم و حتی ظرفیت هم کم اوردن اما در عملکرد هیچ تاثیری نداره
خواهش میشه گرامی

farzad2498

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من یه مشکل اساسی با آیفون 6 دارم و اونم اینه که اکثر فیلم هایی که از تلگرام برام میان یا صدا داره تصویر نداره یا کلا پخش نمیکنه یا به صورت پیکسل پیکسل پخش میکنه یا فاید خودم 1 ثانیه اول فیلم را بزنم بره جلو تا پخش کنه
برنامه های زیرم نصب کردم درست نشد km player-player extreme-mx player
همین فیلمو توی آندرویدم بدون هیچ مشکلی دارم میبینم
ورژن ios 8.4 هست
مشکل دومم اینه که عکس هایی که از آیتونز فرستادم تو گوشیو نمیتونم تو خود گوشی پاک کنم حتما باید گوشیو وصل کنم به کامپیوتر بعد برم تو همون پوشه ای که عکسا توش هست عکسو پاک کنم بعد از توی آیتونز سینک کنم تا اون عکس حذف بشه
همینطور مشکل 3 اینه که من یه فایلو از تو کامپیوتر انتخاب میکنم برای انتقال عکس .عکس ها میره توی گوشیم بعد برم یه فایل دیگرو از تو آیتونز انتخاب کنم برای انتقال عکس اون عکس قبلیا به طور کامل پاک کیشن این جدیدا میاد من الان مجبورم همه عکسامو توی یه فایل ریختم ممنون میشم جواب بدین مخصوصا مورد 1 واقعا اعصابمو خورد کرده که 2600 دادم گوشی بعد نمیتونه یه فیلمی که یه گوشی 300 اندروید بدون مشکل پخش میکنرو پخش کنه

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
درود گرامی
مشکل دومم اینه که عکس هایی که از آیتونز فرستادم تو گوشیو نمیتونم تو خود گوشی پاک کنم حتما باید گوشیو وصل کنم
جلبریک باشید میتونید با توییک PhotosEnhancer Pro · Cydia عکس ها رو از طریق خود Photo پاک کنید

که من یه فایلو از تو کامپیوتر انتخاب میکنم برای انتقال عکس .عکس ها میره توی گوشیم بعد برم یه فایل دیگرو از تو آیتونز انتخاب کنم برای انتقال عکس اون عکس قبلیا به طور کامل پاک کیشن این جدیدا میاد من
Itunes رو باز کنید و Alt رو بزنید تا منوها نمایان بشه اونوقت روی File بزنید و Add folder to Library رو بزنید و تصویر ها رو ادد کنید اونوقت موقع سینک کردن همه با هم میان

برنامه های زیرم نصب کردم درست نشد
این رو نصب کن محاله مشکلت حل نشه:
AvPlayerHD

http://www.filepup.net/files/yLYr1437558721.html

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سلام دوستان
من یه مشکل اساسی با آیفون 6 دارم و اونم اینه که اکثر فیلم هایی که از تلگرام برام میان یا صدا داره تصویر نداره یا کلا پخش نمیکنه یا به صورت پیکسل پیکسل پخش میکنه یا فاید خودم 1 ثانیه اول فیلم را بزنم بره جلو تا پخش کنه
ورژن ios 8.4 هست
مشکل دومم اینه که عکس هایی که از آیتونز فرستادم تو گوشیو نمیتونم تو خود گوشی پاک کنم حتما باید گوشیو وصل کنم به کامپیوتر بعد برم تو همون پوشه ای که عکسا توش هست عکسو پاک کنم بعد از توی آیتونز سینک کنم تا اون عکس حذف بشه
همینطور مشکل 3 اینه که من یه فایلو از تو کامپیوتر انتخاب میکنم برای انتقال عکس .عکس ها میره توی گوشیم بعد برم یه فایل دیگرو از تو آیتونز انتخاب کنم برای انتقال عکس اون عکس قبلیا به طور کامل پاک کیشن این جدیدا میاد من الان مجبورم همه عکسامو توی یه فایل ریختم ممنون میشم جواب بدین مخصوصا مورد 1 واقعا اعصابمو خورد کرده که 2600 دادم گوشی بعد نمیتونه یه فیلمی که یه گوشی 300 اندروید بدون مشکل پخش میکنرو پخش کنه
در مورد یک من هم روی یک ipad 4 ios 7.1.2 و یک iphone 5 ios 8.1 دقیقا همین مشکل رو دارم که فایل های درست دانلود نمیشن احتمالا مشکل از تلگرام باشه چون من هم واقعا از این عصبانی هستم و باید منتظر یک آپدیت باشیم
در مورد سوال 2 و 3 هم محدودیت های آیتونزه و باید باهاش ساخت ولی میتونید از برنامه های فایل منیجر مثل آیتولز IMazing استفاده کنید

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
درود گرامی

جلبریک باشید میتونید با توییک PhotosEnhancer Pro · Cydia عکس ها رو از طریق خود Photo پاک کنید

Itunes رو باز کنید و Alt رو بزنید تا منوها نمایان بشه اونوقت روی File بزنید و Add folder to Library رو بزنید و تصویر ها رو ادد کنید اونوقت موقع سینک کردن همه با هم میان

این رو نصب کن محاله مشکلت حل نشه:
AvPlayerHD

http://www.filepup.net/files/yLYr1437558721.html
من با avplayer هم همین مشکلو دارم نمیشه که نمیشه حتی اورجینال از اپ استور دانلودش کردم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
من با avplayer هم همین مشکلو دارم نمیشه که نمیشه حتی اورجینال از اپ استور دانلودش کردم
اگه مشکل از دانلود شدن کلیپ باشه که خوب با هیچی مشکل حل نمیشه اما اگه مشکل از Codec باشه با AVPlayer HD این مشکل حل میشه

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
سلام یه 4 اس دوستم داره که مشکل icloud داره این مورد چطور حل میشه و چقدر هزینه داره ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
سلام یه 4 اس دوستم داره که مشکل icloud داره این مورد چطور حل میشه و چقدر هزینه داره ؟
بنظر من بعید میدونم حل بشه اگه حل هم بشه به قیمتش نمی ارزه چون یه 4اس نهایت 550 فی میخوره اصلن بهش فک نکنید :)

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
Apple ID میخوام، کسی میتونه درست کنه واسم؟ الان دسترسی به دیوایس اپل ندارم و از یه طرف هم NPV ندارم که باهاش تحریم رو دور بزنم و برسم به حالت Payment type: NONE
کسی میتونه پیام خصوصی بده
ممنون

پ.ن: دوستان بزرگوار خواهشن پیام ندید که تاپیک فروش اپل ای دی معرفی کنید!
مگه ما اینجا واسه شما وقت میذاریم و به سوالاتون جواب میدیم پول میگیریم؟؟

Last edited:

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دوستان همراه اول برای iOS اپ منتشر نکرده؟! :general710:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
Apple ID میخوام، کسی میتونه درست کنه واسم؟ الان دسترسی به دیوایس اپل ندارم و از یه طرف هم NPV ندارم که باهاش تحریم رو دور بزنم و برسم به حالت Payment type: NONE
کسی میتونه پیام خصوصی بده
ممنون

پ.ن: دوستان بزرگوار خواهشن پیام ندید که تاپیک فروش اپل ای دی معرفی کنید!
مگه ما اینجا واسه شما وقت میذاریم و به سوالاتون جواب میدیم پول میگیریم؟؟
دوست عزیز شما خودت استادی ولی من خودم برای خودم آیدی ساختم بفرمایید برای شما هم میسازم کار سختی نیست نیازی به چیز شکن هم نداشت

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دوستان كسى جز جيلبرك، چاره اى براى Delivery reports نداره؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
سلام دوستان
برنامه اي هست بشه با اي پي تلگرام رو ايفون نصب بشه مثل لاتاگرام يا لاگاتگارامه اندرويد.

ميخام رو گوشي دوتا برنامه نصب كنم با دو اكانت متفاوت
ميشه!؟؟
داريم!؟؟؟؟

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
سلام دوستان
ورژن ios 8.4 هست

اين مشكل منم دارم
بنظرم فاسلهايي ك دانلود ميشه ٣gp بخاطر همين سيستم ايفون ساپورت نمييكنه
يه يرنامه ك اينارو پخش كنه بگيرين
Km player
جواب نميده ايا!؟؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
سلام دوستان
برنامه اي هست بشه با اي پي تلگرام رو ايفون نصب بشه مثل لاتاگرام يا لاگاتگارامه اندرويد.
ميخام رو گوشي دوتا برنامه نصب كنم با دو اكانت متفاوت
ميشه!؟؟
داريم!؟؟؟؟
درود گرامی
حقیقتن ابتدای سوالت خیلی مفهوم نیست اما اگه میخوای بتونی از یه اپ با چند اکانت جوین شی میتونی از توییک Slices و یا Social Duplicator استفاده کنی.

Last edited:
بالا