برگزیده های پرشین تولز

عدم واریز مدیااد !!

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام اینجا میشه شکایت کرد
گزینه عدم واریز کمیسیون ماهانه و مدیا اد زیر مجموعه تپسل هست با مدارک ارسال کنید پیگیری میشه انشالله

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
قبل از هر چیز بگم که در حال حاضر من وبمستر نیستم! آگهی دهنده هم نیستم! ولی تجربه وبمستری داشتم.

جالبه که خیلی از ما وبمسترها، با داشتن سایت یا شبکه اجتماعی با میزان بازدید در حد متوسط، حاضریم کدهایی تبلیغات کلیکی و پاپ آپ و همکاری در فروش قرار بدیم که شاید نهایت ماهی 200 ~ 300 هزار تومان بهمون سود برسونه؛ اونم اگه پرداخت سر موعد انجام بشه ولی حاضر نیستیم تبلیغ ثابت نمایش بدیم با همون مبلغ 200 ~ 300 هزار تومان که نقدی و قبل از شروع نمایش تبلیغات به ما پرداخت میشه! و اگه کسی پیام بده که تعرفه تبلیغات رو ارائه بدیم، برای نمایش یکماه بنر، مبلغ بالای 700 ~ 800 هزار تومان، اعلام می کنیم. البته حق واقعی وبمستر برای نمایش هر بنر تبلیغات برای یکماه شاید همون مبلغ بالای یک میلیون باشه ولی در شرایطی که میزان درآمد حاصل از تبلیغات کم شده، حاضریم تبلیغات کلیکی و... که پرداختیش نامعلومه قرار بدیم ولی تبلیغ ثابت نقدی خیر! واقعاً از نظر روان شناختی باید این موضوع بررسی بشه!

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
قبل از هر چیز بگم که در حال حاضر من وبمستر نیستم! آگهی دهنده هم نیستم! ولی تجربه وبمستری داشتم.

جالبه که خیلی از ما وبمسترها، با داشتن سایت یا شبکه اجتماعی با میزان بازدید در حد متوسط، حاضریم کدهایی تبلیغات کلیکی و پاپ آپ و همکاری در فروش قرار بدیم که شاید نهایت ماهی 200 ~ 300 هزار تومان بهمون سود برسونه؛ اونم اگه پرداخت سر موعد انجام بشه ولی حاضر نیستیم تبلیغ ثابت نمایش بدیم با همون مبلغ 200 ~ 300 هزار تومان که نقدی و قبل از شروع نمایش تبلیغات به ما پرداخت میشه! و اگه کسی پیام بده که تعرفه تبلیغات رو ارائه بدیم، برای نمایش یکماه بنر، مبلغ بالای 700 ~ 800 هزار تومان، اعلام می کنیم. البته حق واقعی وبمستر برای نمایش هر بنر تبلیغات برای یکماه شاید همون مبلغ بالای یک میلیون باشه ولی در شرایطی که میزان درآمد حاصل از تبلیغات کم شده، حاضریم تبلیغات کلیکی و... که پرداختیش نامعلومه قرار بدیم ولی تبلیغ ثابت نقدی خیر! واقعاً از نظر روان شناختی باید این موضوع بررسی بشه!
یه موضوعی ای هم هست اونم اینه که ناشر غیرمستقیم هم بخواد کار کنه، همون مقدار پول ثابت رو باید بده مونتها اونجا بخش زیادی از مبلغ تو جیب امثال یکتانت میره
اینم باید در نظر گرفت که بازدید سایت در ایام مختلف و تعطیلات، افزایش پیدا میکنه. وقتی شما با سیستم کار میکنی، درآمدت هم بیشتر میشه ولی در حالت تبلیغ ثابت اینطوری نیست. بنابراین مبلغ ثابت با در نظر گرفتن این مسائل هم هست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660

درود
متاسفانه. تبلیغات شخصی خیلی کم گیر میاد

meysam0211

Registered User
لایک‌ها
406
سلام اینجا میشه شکایت کرد
گزینه عدم واریز کمیسیون ماهانه و مدیا اد زیر مجموعه تپسل هست با مدارک ارسال کنید پیگیری میشه انشالله
سلام
همینطور که @pedro88 عزیز لینک رو گذاشتن از همین طریق فقط شکایت کنید. مدارک و فاکتورهارو ارسال کنید
طی7تا10روز طول میکشه که واریز کنن ولی قطعا فاکتورهای مانده رو واریز میکنن براتون... خلاصه که حقتونو بگیرید
هربار که سرموعد واریز نکردن باز ارسال کنید.. تامام

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
من قبلا گفتم درامد من از سایت محتوایی نیست .

مدیا اد پرداختی هاش به مشکل خورده .

اما خب برای من هر کلیک 200 تومن میده

بازدید سایت دیروز 1800 تا بوده

999.jpg

مقایسه کنید با یکتانت که برای هر کلیک دوزار میده

اگه مدیا اد پرداختیش منظم بود میشد راحت میشد یه سایت با 50 هزار بازدید ایجاد کنم که روزی 250 تومن درامد داشت

وقتی بازدید سایت زیاد بشه قاعدتا درامد بهتر میشه هم از این جهت که تبلیغات بک لینک و رپورتاژ میتونی بگیری هم از جهت که تبلیغات بنری رو میشه فعال کرد کلا بازدهی خیلی بیشتر میشه

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
البته من دنبال درامد سایت محتوایی نیستم

کلا حوصله ادم به سایت داری نمیرسه شغل خودمم چیز دیگس

سایت داری درسرش زیاده . خیلی زیاد

تا درامد های نقد تر و بی دردسر وجود داره چرا وبمستری

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
مقایسه کنید با یکتانت که برای هر کلیک دوزار میده
وقتی چندماه پولو نگه میداره و نمیده با همون یکتانت یه قیمت در میاد فرقی نداره
تا درامد های نقد تر و بی دردسر وجود داره چرا وبمستری
ما درامد نقد و بی دردسر ندیدم در حال حاضر هر کاری کنی دردسره

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163

شما اگه توی یه هفته 60 هزار تومن از مدیا اد درامد داشته باشید .توی همون هفته 30 هزار تومن از یکتانت درامد دارید

اگر شما 30 هزار تومن روی بزارید توی بانک نزدیک به 4 سال طول میکشه تا 30 هزار تومن بشه 60 هزار تومن . حتی اگه 4 سال مدیا اد درامد رو پیش خودش نگه داره پس بازم مدیا اد بهتره

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163

هر کاری دردسر داره . اما این کارهام هم درامدش نقدتر و هم دردسرش کمتره. سختی ها کار رو کشیدم

من یه مجموعه از سایتهای بدون بازدید و با بازدید با موضاعات مختلف رو دارم که برای لینک سازی استفاده میکنم اونم برای یه فروشگاه که دارم

محصولات تولیدی فروشگاه هم با خودم هست یعنی خودم تولید میکنم . فعلا هم بازارم خوبه چون کیفیت محصولاتم بالاست .یه دلیل دیگه هم برمیگرده به کرونا که فروش رفته بالا. چن وقت هم هست فروش از طریق مجازی ندارم و خود هم صنفی ها به خاطر کیفیت خوب محصولاتم جنس هام رو میبرن. یعنی فروش دیگه به اینترنت نمیرسه. یه کار دیگه هم دارم که مجازی هست . حالا اگه بعد کرونا بازار خودم خوب باشه تمام سایتهام رو غیر فعال میکنم.

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
شما اگه توی یه هفته 60 هزار تومن از مدیا اد درامد داشته باشید .توی همون هفته 30 هزار تومن از یکتانت درامد دارید

اگر شما 30 هزار تومن روی بزارید توی بانک نزدیک به 4 سال طول میکشه تا 30 هزار تومن بشه 60 هزار تومن . حتی اگه 4 سال مدیا اد درامد رو پیش خودش نگه داره پس بازم مدیا اد بهتره
شما برو قیمت برنج و ... تو بازه 4 ماه چک کن چرا میزاری بانک !
هر کاری دردسر داره . اما این کارهام هم درامدش نقدتر و هم دردسرش کمتره. سختی ها کار رو کشیدم

من یه مجموعه از سایتهای بدون بازدید و با بازدید با موضاعات مختلف رو دارم که برای لینک سازی استفاده میکنم اونم برای یه فروشگاه که دارم

محصولات تولیدی فروشگاه هم با خودم هست یعنی خودم تولید میکنم . فعلا هم بازارم خوبه چون کیفیت محصولاتم بالاست .یه دلیل دیگه هم برمیگرده به کرونا که فروش رفته بالا. چن وقت هم هست فروش از طریق مجازی ندارم و خود هم صنفی ها به خاطر کیفیت خوب محصولاتم جنس هام رو میبرن. یعنی فروش دیگه به اینترنت نمیرسه. یه کار دیگه هم دارم که مجازی هست . حالا اگه بعد کرونا بازار خودم خوب باشه تمام سایتهام رو غیر فعال میکنم.
بحث اصلا اینا نیست همین مدیا اد ممکنه یهو جمع کنه بره اصلا اعتباری بهش نیست. واگرنه معلومه درامد تبلیغاتی اصلا از بین رفته و همون سایت های فروشگاهی بهترین گزینه هستن مخصوصا اگه مثل شما محصول تولید خودشون باشه.

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
شما استفاده میکنید ؟ قیمت ها چشکلیه ؟ چند درصد کارمیکنن؟
من بازدید زیادی ندارم ۴۵۰۰ بازدید روزی ۱۶۰ تا ۱۶۹ میده به ازای هر کلیک البته این عدد برای سایت های با بازدید بالا بهترم میشه بنری هم ۲۰۰ هست پرداخت سر ۱۰ برج تسویه میشه مشکلی هست اینکه جایگاه استیکی یا نوتیف راست و چپ نداره اگه سایت پر بازدید باشه براش فعال میکنن جایگاه هم باید تلگرام به پشتیبانی بگین فعال کنن براتون در کل خوب بوده تا الان برام

بالا