برگزیده های پرشین تولز

عسل خالص و طبیعی هزارگیاه (4 سال سابقه مثبت)

Sarbala

Registered User
لایک‌ها
6
من عسل رو خريدم ... واقعا عالي بود . دست اقاي حاتمي درد نكنه با اين عسل . دوستان عزيز حتما شما هم امتحان

كنيد . از دستتون ميره . من كلا عسل بازم يعني خيلي از عسل ها رو امتحان كردم . عسل اقاي حاتمي به نظر من

بهترين هست ....شك نكنيد ......

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
من عسل رو خريدم ... واقعا عالي بود . دست اقاي حاتمي درد نكنه با اين عسل . دوستان عزيز حتما شما هم امتحان

كنيد . از دستتون ميره . من كلا عسل بازم يعني خيلي از عسل ها رو امتحان كردم . عسل اقاي حاتمي به نظر من

بهترين هست ....شك نكنيد ......

نوش جان !
خوسحالم که شما هم از طعم عسل هزار گیاه خوشتان آمده .... قبلا گفتم در مورد طبیعی بودش که شکی ندارم اما اینکه خریدار از این طعم خوشش بیاد همیشه محل سوال هست که خوشبختانه شما هم خوشتان آمده !
انشالله باعث تقویت و شادابی شما شود :D

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام به همه دوستان
برداشت امسال انجام شد
عسل طبیعی هر کس میخواد در خدمتم
نسبت به پارسال یک تغییر کوچک داشتم
قیمت هر کیلو 22 هزار تومان شده است
بقیه شرایط همان است که بود
دوستانی که در محل و حضوری میخواهند خرید نمایند قبل از مراجعه به محل با من تماس گرفته و هماهنگ نمایند
----------------------
اگر لازم میدانید تاپیک جدید باز کنم؟
برخی از دوستان پارسال از من خرید کردند که خوشحال میشویم امسال هم در خدمتشان باشیم
برخی از دوستان هم وقتی سفارش دادند که عسلها تمام شده بود و شرمنده ایشان شدم
امیدوارم هر کدام از دوستان تمایل به خرید دارند زودتر اعلام نمایند که قبل تمام شدن بتوانیم عسل تقدیمشان کنیم و شرمنده نمانیم
سایت عسل هزار گیاه هم جهت اطلاعات بیشتر و دیدن شماره حساب و اطلاع از فواید عسل در خدمت شماست!

ajorlu

Registered User
لایک‌ها
24
سلام

جناب حاتمی من پارسال هم از شما خرید کردم و راضی بودم

حالا با توجه به تورم ، 2 هزار تومن افزایش قیمت نسبت به پارسال خیلی

هم زیاد نیست برای من لطف کنید و 5 کیلو کنار بزارید

با تشکر آجورلو

HD-BD

Registered User
لایک‌ها
6
طرفای ما از این عسلها بود گرده توش میموند

من یه بار یه قاشق چایخوری ازش خوردم خدا شاهده اصلا دیگه تا شب میل به چیزی نداشتم خیلی سفت هم بود

از اون موقع چشمم به دنبال همچین چیزیه ولی الان دیگه اصل پیدا نمیشه همشون قند به خورد زنبورا میدن آب دوق قاطی عسل میکنن :D

چطوری میشه طبیعی بودن عسل رو تشخیص داد حالا همه که آزمایشگاه ندارن شرایط خاصی باید داشته باشه از لحاظ رنگ سفت و شل بودن یا ... میشه یک مقدار در رابطش بگین

ممنون میشم

DANGER3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرایط رو برام پی ام کنید

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرفای ما از این عسلها بود گرده توش میموند

من یه بار یه قاشق چایخوری ازش خوردم خدا شاهده اصلا دیگه تا شب میل به چیزی نداشتم خیلی سفت هم بود

از اون موقع چشمم به دنبال همچین چیزیه ولی الان دیگه اصل پیدا نمیشه همشون قند به خورد زنبورا میدن آب دوق قاطی عسل میکنن :D

چطوری میشه طبیعی بودن عسل رو تشخیص داد حالا همه که آزمایشگاه ندارن شرایط خاصی باید داشته باشه از لحاظ رنگ سفت و شل بودن یا ... میشه یک مقدار در رابطش بگین

ممنون میشم

دوست عزیز عموی من خودش کندو دار هست و برای همین یکبار جریان این شکر رو پرسیدم که جواب خوبی داد جریان شکر از این قرار هست که بعضی سالها که گلها شکوفه میکنه میزنه و یه باران میاد و تمام شهد گل رو میبره واسه همین زنبور بیچاره بار کمی پیدا میکنه برای کندو واسه همین کندو دار برای اینکه زنبورهاش نمیرن مجبور میشه شکر به خورد زنبور بده که چه بسا هزینه بردار هم هست براش و کلی هم فحش و بد و بیراه واسه کندو دار میمونه از طرفی عسل طبیعی چند راه برای شناختنش وجود داره که من فقط یکیش رو میدونم اونم اینه که عسل رو در فریزر بزارید اگر شکرک نبست عسل مرغوب هست

HD-BD

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز عموی من خودش کندو دار هست و برای همین یکبار جریان این شکر رو پرسیدم که جواب خوبی داد جریان شکر از این قرار هست که بعضی سالها که گلها شکوفه میکنه میزنه و یه باران میاد و تمام شهد گل رو میبره واسه همین زنبور بیچاره بار کمی پیدا میکنه برای کندو واسه همین کندو دار برای اینکه زنبورهاش نمیرن مجبور میشه شکر به خورد زنبور بده که چه بسا هزینه بردار هم هست براش و کلی هم فحش و بد و بیراه واسه کندو دار میمونه از طرفی عسل طبیعی چند راه برای شناختنش وجود داره که من فقط یکیش رو میدونم اونم اینه که عسل رو در فریزر بزارید اگر شکرک نبست عسل مرغوب هست

میدونم از سر ناچاری این کارو میکنن بعضی ها هم (بلا نسبت اون عده که درست کار میکنن) بخاطر اینکه حال و حوصله دردسر ندارن و ...

اتفاقا فامیلای ما هم کندو دار هستن ولی متاسفانه عسل مرغوب نیست این منطقه هم نه اینکه برا عسلش معروفه دیگه کلاه برداری رو ترکوندن هرچیزی رو به اسم عسل به مسافر غالب میکنن

فک کنم برا این شکرک نبستنم یه حرکتی کردن چون ما این کارو کردیم شکرک هم نبست ولی به نسبت قیمتش میگم نامرغوب بود

چون عسل طبیعی همین 20 تومن اینا باید قیمتش باشه به خاطر زحمتش

Sarbala

Registered User
لایک‌ها
6
سلام برادر

بالاخره انتظار تموم شد :rolleyes: فقط یک سوال مزش مثل پارسال هست یا فرق کرده ؟

من فعلا 1 کیلو میخوام

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
يه بار تلويزيون برنامه درشهر نشون ميداد يه كارگاهي عسل مصنوعي درست مي كردند !
خيلي ماهرانه كارميكردند!عمرا آدم هاي معمولي بتونن تشخيص بدن كه اصل هست ياتقلبي!
شكر رو با آب مي جوشندند با رنگ مصنوعي مخلوط مي كردند ميشد عسل !با بسته بندي زيبا وكاملا شبيه اصل!
به عسل هاي بيرون هم نميشه اطمينان كرد معلوم نيست طبيعيه يا مصنوعي كارگاهي!
حالا اين دوستمون عسل خالص مي فروشه نبايد فرصت رو از دست داد !
توصيه مي كنم دوستاني كه عسل دوست دارند حتما از ايشون خريد كنند!

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام

جناب حاتمی من پارسال هم از شما خرید کردم و راضی بودم

حالا با توجه به تورم ، 2 هزار تومن افزایش قیمت نسبت به پارسال خیلی

هم زیاد نیست برای من لطف کنید و 5 کیلو کنار بزارید

با تشکر آجورلو
سلام به شما و دیگر دوستان
در خدمت شما هستیم

روستایی به نام کاسوا از توابع خلجستان قم از نظر جغرافیایی نزدیک تفرش هست اگر به سایت عسل هزار گیاه مراجعه بفرمایید اطلاعات بیشتری درباره زنبورستان و روستا و ... بدست خواهید آورد حتی نقشه از ویکی پدیا هم هست :blush:

شرایط رو برام پی ام کنید
چشم!

سلام برادر

بالاخره انتظار تموم شد :rolleyes: فقط یک سوال مزش مثل پارسال هست یا فرق کرده ؟

من فعلا 1 کیلو میخوام
انشاالله !
در مورد طعم و اینها هم شرایط فرقی نکرده و این هم محصول همان زنبورستان و همان محیط است
فقط بفرمایید خودتان تشریف میاورید یا برایتان ارسال کنم یا ...؟

يه بار تلويزيون برنامه درشهر نشون ميداد يه كارگاهي عسل مصنوعي درست مي كردند !
خيلي ماهرانه كارميكردند!عمرا آدم هاي معمولي بتونن تشخيص بدن كه اصل هست ياتقلبي!
شكر رو با آب مي جوشندند با رنگ مصنوعي مخلوط مي كردند ميشد عسل !با بسته بندي زيبا وكاملا شبيه اصل!
به عسل هاي بيرون هم نميشه اطمينان كرد معلوم نيست طبيعيه يا مصنوعي كارگاهي!
حالا اين دوستمون عسل خالص مي فروشه نبايد فرصت رو از دست داد !
توصيه مي كنم دوستاني كه عسل دوست دارند حتما از ايشون خريد كنند!

راستش دیدم برخی دوستان در مورد کیفیت عسل و تشخیص پرسیدن ... به شخصه هیچ راهی غیز از آزمایشگاه برای اینکار سراغ ندارم ... البته هستند کسانی که میگویند اگر عسل خالص بخورند گوششان قرمز میشود یا یه چیزیشان میشود که از روی آن متوجه اصل بودن محصول میشوند ولی خب این روشها همه گیر نیست ...
در مورد شکرک ، رس بستن ، طعم ها و بطور کلی درباره عسل اطلاعات کاملی در سایت هزارگیاه هست که دوستان میتوانند مطالعه بفرمایند
دوستان تا چیزی رو ندیدید بیهوده قضاوت نکنید
داداش ارزون تر بدی مشتری میشیم
اخه قیمتت خیلی بالاست عزیز من خودمم دستم تو کاره
راستی با پست که اجازه ارسال واسه مایعات نمیدند چطوری میفرستید؟

خوشبختانه کسی از دوستان در مورد محصول ما شک نکرده و اظهار نظر منفی نداشته ایم اما اگر هم کسی شک کند در این بازار آشفته کار ناحقی انجام نداده ...
دوستانی که عسل ما را مصرف نموده اند کاملا راضی بوده اند و سفارش مجدد داشته اند
من حدود یکسال است که به دوستان گفته ام عسل تمام شده ، صبر کنید فقط برای اینکه محصول خودمان را برداشت کنیم و بتوانم با اطمینان از خالص بودن آنرا تقدیم دوستان کنم
از وقتی سایت را راه اندازی کرده ام زنبور دارانی با من تماس گرفته اند برای فروش محصولشان ... نمیگویم حتما عسلشان خالص نیست یا ... ولی چون من بالای سر زنبور ایشان نیستم و 100% اطمینان ندارم قبول نکردم.

در فروش این عسل ها من سود میکنم اما هیچ وقت هیچ وقت راضی نیستم عسل بی کیفیت به کسی بدهم و مطمئن هستم مشتری راضی سود مادی و معنوی خیلی زیادی برایم دارد.

در مورد قیمت اصلا اعتقاد ندارم که زیاد است (چه برسد به خیلی زیاد) البته به نظر شما هم کاملا احترام میگذارم!در مورد قیمت کمتر فروختن نمیتوانم کاری انجام دهم .... مگر اینکه سفارش زیاد داشته باشید که مثلا کل یا نصف یک برداشت را یکجا بردارید که در این صورت میتوانیم با هم همکاری داشته باشیم لطفا در پ خ اعلام نظر بفرمایید

Last edited:

HD-BD

Registered User
لایک‌ها
6
در مورد قیمت اصلا اعتقاد ندارم که زیاد است (چه برسد به خیلی زیاد) البته به نظر شما هم کاملا احترام میگذارم!در مورد قیمت کمتر فروختن نمیتوانم کاری انجام دهم .... مگر اینکه سفارش زیاد داشته باشید که مثلا کل یا نصف یک برداشت را یکجا بردارید که در این صورت میتوانیم با هم همکاری داشته باشیم لطفا در پ خ اعلام نظر بفرمایید

قیمتات خوبه به نظر منم اصلا زیاد نیستو منصفانه است این طرفا تا 30 تومنم میدن جهت اطلاع بقیه گفتم

قصد جسارت به محصول شما هم نبود چون تایید شده هستین و دوستان خریدن از شما

تنها سوالی که میمونه همون قضیه تشخیص بود که ازتون پرسیدم من تو سایتتون چیز خاصی ندیدم لطفا همینجا کپی کنین بقیه هم استفاده کنن

ضمنا برای پست این محصول مشکلی نسیت ؟ یعنی مایعات رو پست قبول میکنه ؟

پدر پسر شجاع

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اتفاقا کاملا برعکس هست
عسلی که شکرک بزند مرغوب هست!

http://www.abshanhoney.com/shekar.htm

آیا عسل خالص هم شکرک می زند؟
آقای دکتر نعمت اله شهرستانی استاد دانشگاه در این باره می نویسد:
عسلی که شکرک بزند حتما عسل خالص است و عسلی که شکرک نزند ممکن است خالص یا ناخالص باشد. بطور کلی همه عسلهای خالص شکرک می زنند ولی مدت لازم برای شکرک زدن عسل های مختلف با هم فرق می کند.

http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-index.php?page=عسل+شکرک+زده&SSOReturnPage=Check&Rand=0

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دمت گرم داداش مارا باش که از شما طرف داری کردیم
دمت گرم
سلام به شما و دیگر دوستان
شما بزرگوارید و لطف دارید به بنده مطالبی که زیر نوشته شما بود به معنی پاسخ به نوشته شما نبود کلی گفتم!
بوطر کلی باز هم عرض میکنم در بین نوشته ها ندیدم کسی نظر منفی داشته باشد (هر چند که اگر هم کسی نظر منفی داشته باشد حق دارد در این بازار)

قیمتات خوبه به نظر منم اصلا زیاد نیستو منصفانه است این طرفا تا 30 تومنم میدن جهت اطلاع بقیه گفتم

قصد جسارت به محصول شما هم نبود چون تایید شده هستین و دوستان خریدن از شما

تنها سوالی که میمونه همون قضیه تشخیص بود که ازتون پرسیدم من تو سایتتون چیز خاصی ندیدم لطفا همینجا کپی کنین بقیه هم استفاده کنن

ضمنا برای پست این محصول مشکلی نسیت ؟ یعنی مایعات رو پست قبول میکنه ؟
ریلکس باش عزیزم!
چند تا لینک پایین ایم پست میگذارم ببینید (نمیخوام دوباره کاری بشه و بیخود با آوردن اون مطالب اینجا این پست رو شلوغ کنم
در مورد ارسال با پست هم امروز پرسیدم گفتن نمیشه !!
البته از نظر هزینه هم برای یک مرسوله 1 کیلویی 5-6 تومن میگیرند (اگه چیز دیگه ای مثل بسته بندی بهش نبندن)
حالا من فقط روش ارسال با اتولوس به نظرم میرسه که اون هم فکر نکنم برای مقادیر کم به صرفه باشه ولی میشه
اگر کسی راهی به نظرش میرسه لطف کنه و راهنمایی کنه
اتفاقا کاملا برعکس هست
عسلی که شکرک بزند مرغوب هست!

http://www.abshanhoney.com/shekar.htm

آیا عسل خالص هم شکرک می زند؟
آقای دکتر نعمت اله شهرستانی استاد دانشگاه در این باره می نویسد:
عسلی که شکرک بزند حتما عسل خالص است و عسلی که شکرک نزند ممکن است خالص یا ناخالص باشد. بطور کلی همه عسلهای خالص شکرک می زنند ولی مدت لازم برای شکرک زدن عسل های مختلف با هم فرق می کند.

http://daneshnameh.roshd.ir/mavara/mavara-index.php?page=عسل+شکرک+زده&SSOReturnPage=Check&Rand=0
تایید میشه البته در مورد عسل اصطلاح رس بستن بکار میره و فرقش با شکرک که معمولا روی مربا می بینیم اینه که شکرک از رو هست (در مربا) و با گرما دادن بیشتر میشه ! اما رس بستن از زیر است (در عسل) و با گرما دادن به عسل از بین میره (عسل دوباره روان میشه)
در ابن حالت عسل شبیه روغن نباتی میشه !!
این مطالب را هم ببینید بی ضرر نیست !!!!:lol:
خصوصیات ظاهری عسل
عسل
عسل را خوب می شناسید ؟
انواع عسل بر حسب رنگ
ترکیب عسل
معرفی بیشتر عسل

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

5 کیلو برای آقای آجرلو ارسال شد

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=​

.

Last edited:

ajorlu

Registered User
لایک‌ها
24
سلام

ببخشید جناب حاتمی کمی دیر شد

دیشب هزینه رو اینترنتی پرداخت کردم

بازهم ممنون از سرعت عملتون

Sarbala

Registered User
لایک‌ها
6
جناب حاتمی منم 2 تا 1 کیلو میخواستم ....ممنون

919

Registered User
لایک‌ها
3
عسل تهیه شده از چه گل یا گلهایی هست ؟

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام

ببخشید جناب حاتمی کمی دیر شد

دیشب هزینه رو اینترنتی پرداخت کردم

بازهم ممنون از سرعت عملتون
سلام به شما و دیگر دوستان !
اصلا هم دیر نشد بزرگوار .
من از شما بابت خریدتون ممنونم
جناب حاتمی منم 2 تا 1 کیلو میخواستم ....ممنون
به روی جفت چشمهای نرگسیم !!!
همین امروز براتون پیک میکنم
عسل تهیه شده از چه گل یا گلهایی هست ؟
در مورد گلها باید بگویم در منطقه انواع گل وجود دارد و خیلی یک گل خاص بیشتر نیست از شکوفه درختان سیب و بادام و زردآلو گرفته تا گل شبدر و شقایق و گل های کوهی مثل گون و ... منطقه کوهستانی است گلهای مختلف کوهی وجود دارد و غلبه با یک گل خاص نیست.

2 کیلو برای آقای ملکی (sarbala) ارسال شد

hezargiah2.jpg

Last edited:

Sarbala

Registered User
لایک‌ها
6
دست جناب حاتمی درد نکنه ...عسل امسال هم مثل پارسال عالی هست ....هر کی نگیره از دستش رفته :p

بالا