برگزیده های پرشین تولز

علی دایی سرمربی فوتبال ایران

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
وحيد هاشميان گفت: پس از حضور تيم ملي در دور دوم رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني اگر علي دايي من را دعوت كند به تيم ملي خواهم آمد.

مهاجم تيم ملي ايران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي شايعه‌هايي كه در خصوص مخالفت بازيكنان لژيونر با انتخاب دايي به عنوان سرمربي تيم ملي شنيده مي‌شود، گفت: شايعه هميشه دروغ است. هر وقت بازيكن گفت كه نمي‌خواهد به تيم ملي بيايد آن موقع آن را باور كنيد. من همواره نظراتم را صريح و رك گفته‌ام و صحبت‌هايي كه درباره‌ي مخالفت بازيكنان لژيونر با حضور دايي مطرح مي‌شود، شايعه است.ز

وي افزود: پيش از انتخاب دايي صحبت از اين بود كه افشين قطبي به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شود. معتقدم با وجود اين كه او سال‌ها دور از ايران بوده اما كارنامه‌ي بسيار خوبي را در پرسپوليس داشته است و اين نشان مي‌دهد كه او مربي توانا و بادانشي است كه توانسته در مدتي كوتاه پرسپوليس را متحول كند. به هر حال او انتخاب نشد اما اطمينان دارم كه او تا چند سال ديگر مي‌تواند مربي تيم ملي ايران يا تيم ملي كشور ديگري شود و انتخاب نشدن او به عنوان سرمربي تيم ملي در شرايط فعلي چيزي از ارزش‌هاي او كم نمي‌كند. قطبي خون تازه‌اي به فوتبال ايران تزريق كرد.

هاشميان درباره‌ي انتخاب دايي به عنوان سرمربي تيم ملي گفت: دايي تا يك سال و نيم پيش در تيم ملي بازي مي‌كرد. او به خوبي با مشكلات تيم ملي آشناست. نام او مي‌تواند كمك زيادي به موفقيت تيم ملي كند و با توجه به تجربه‌ي بالايش از سال‌ها حضور در ميادين فوتبال اميدوارم كه تيم ملي با او بتواند به جام جهاني برود.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا در صورت دعوت دايي به تيم ملي بازخواهيد گشت؟ گفت: بسياري از بازيكنان ايران كه در حال حاضر در خارج از ايران بازي مي‌كنند از تيم ملي لژيونر شده‌اند اما من از تيم ملي به اروپا نرفتم و اگر موفقيتي كسب كرده‌ام تنها به دليل تلاش‌هاي خودم است. من چهار سال پيش از تيم ملي خداحافظي كردم و اگر ديديد كه من به تيم ملي برگشتم تنها به خاطر منافع ملي بود. در آن شرايط ديدم كه تيم ملي در حال حذف شدن است و براي اين كه كمكي كرده باشم به تيم ملي بازگشتم.

هاشميان افزود: ‌در اين دوره پيش از انتخاب سرمربي و رييس فدراسيون فوتبال به مسوولان فدراسيون گفتم به دليل اين كه در اين چند ساله استراحتي نداشته‌ام و از تمرينات تيم باشگاهي‌ام عقب افتاده‌ام مي‌خواهم استراحتي جسمي و روحي داشته باشم. امسال سال دشواري برايم خواهد بود و اگر مي‌خواهم در اروپا بمانم بايد سخت بجنگم و فكر مي كنم ماندنم در اروپا مي‌تواند به من كمك كند تا كمك رسان تيم ملي در آينده باشم.

وي ادامه داد: من مشكل خاصي با كسي ندارم و اگر از دور دوم رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني و پس از استراحت جسمي و فكري‌ام به تيم ملي دعوت بشوم با كمال ميل به تيم ملي كمك خواهم كرد. در غير اين صورت براي تيم ملي آرزوي موفقيت مي‌كنم. اين را به خوبي مي‌دانم بازيكن بايد يك روز به تيم ملي بيايد و يك روز نيز بايد از تيم ملي برود و از جدا شدن از تيم ملي ترسي ندارم.

منبع

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
قرارداد دايي در ورزشگاه آزادي به امضاء رسيد

خبرگزاري فوتبال ايران - قرارداد علي دايي با فدراسيون فوتبال ايران صبح روز يكشنبه در دفتر مديريت مجموعه ورزشي آزادي به امضاء رسيد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران پس از انجام مذاكرات تكميلي قرارداد يك ساله دايي در دفتر مدير مجموعه ورزشي ازادي با حضور رييس فدراسيون فوتبال امضاء شد.
نكته جالب توجه اين است كه دايي در محل ثبت بيشتري گل ها و بازي هاي ملي اش به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب شد و قراردادش را امضاء كرد

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
دو نکته در حال حاضر می تواند هوش علی دایی را به امتحان بگذارد:

1- انتخاب دستیار اول و کادر فنی کمکی

2- لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی در دوره ی جدید

انتخاب های نادرست و عجولانه منجر به تشکیل اولین هسته ی حواشی خواهد شد. امیدوارم چنین اتفاقی نیفتد.

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اينكه توانايي هاي علي دايي بر كسي پوشيده نيست ولي به نظر من به دو دليل اين انتخاب و مهمتر قبول اين پيشنهاد از سوي علي دايي اشتباه بود .

1 - همون دليلي كه live for what گفت و به همين دليل اين انتخاب مي تونه تير خلاصي باشه واسش
2 - دايي هنوز بايد خيلي چيزها ياد بگيره ، بايد بزرگ بشه . بايد ياد بگيره كه هميشه شكست و ناكامي متوجه داور و زمين و اتوبوس نيست . بايد ياد بگيره كه اشتباهاتش را گردن بگيره و از اونها درس بگيره ولي هنوز بزرگ نشده

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
بيچاره چه تقصيري داره ميخواهند خرابش كنند وازاينكه بالاها نرسه
خودش هم نبايد قبول ميكرد حيف
وضعيت تيم ملي همينجوريش گند است چه علي دايي وچه هرمربي
هركي هم باشه وضعيت خوب نداره چون بالايي ها كارشون معلوم نيست
ايشالا كه كه موفق بشه تيم ملي چه با علي دايي چه بي علي دايي

عابدزاده مگه بد بود
دروازه بان درست حسابي كلا اين مدت مگر مثل اون داشته بوديم؟!!!!!1

منظورم این بود که حالا به دایی و خداداد فرصت دادن عابدزاده رو هم بیارند وگرنه که من با عابدزاده موافقم

شایدم این شایعه است چون تو اخبار درباره دستیار شدن خداداد که چیزی نگفت

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
كنفرانس مطبوعاتي دايي در هتل المپيك

خبرگزاري فوتبال ايران- سرمربي جديد تيم‌ملي روز سه شنبه (دوشنبه) در كنفرانسي مطبوعاتي به سئوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ در نشست مطبوعاتي كه سه‌شنبه (فردا) در كنفرانس مطبوعاتي برگزار خواهد شد. علي دايي به سئوالات اصحاب رسانه‌ها پاسخ مي‌دهد. اين نشست در هتل المپيك برگزار خواهد شد

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
كنفرانس مطبوعاتي دايي در هتل المپيك

خبرگزاري فوتبال ايران- سرمربي جديد تيم‌ملي روز سه شنبه (دوشنبه) در كنفرانسي مطبوعاتي به سئوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ در نشست مطبوعاتي كه سه‌شنبه (فردا) در كنفرانس مطبوعاتي برگزار خواهد شد. علي دايي به سئوالات اصحاب رسانه‌ها پاسخ مي‌دهد. اين نشست در هتل المپيك برگزار خواهد شد

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
ابراهيم‌زاده:حاضرم به سرمربي تيم‌ملي كمك كنم (پاچه خواری )
دايي جهاني‌تر از همه گزينه‌ها بود

خبرگزاري فوتبال ايران- منصور ابراهيم‌زاده در خصوص انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي جديد تيم‌ملي گفت: او يك فرد شناخته ‌شده در دنياست و اميدوارم همه از دايي حمايت كنند تا در تيم‌ملي موفق شود.

وي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران با بيان اين مطلب اظهار داشت:دايي در سال‌هاي گذشته خيلي زحمت كشيد تا تبديل به يك اسطوره شود و حالا تمام دنيا او را مي‌شناسند. در اين چند سال ديديم كه تيم‌هاي ملي آلمان، برزيل، هلند و... از مربيان جوان كه قبلا جزو ستاره‌هاي فوتبال كشورشان بودند، استفاده كردند و اميدوارم دايي در مربيگري هم موفقيت‌هاي دوران بازيگري‌اش را تكرار كند.
ابراهيم‌زاده در ادامه گفت:اكثر مربيان ايراني توانايي اين را داشتند تا هدايت تيم‌ملي را بر عهده بگيرند ولي دايي جهاني‌تر از تمامي گزينه‌ها بود كه اين يك فاكتور مهم محسوب مي‌شود.
مربي سابق تيم‌ملي در پاسخ به اين سئوال كه اگر دايي بخواهد حاضر هستيد با او همكاري كنيد، گفت: براي همه وظيفه است كه به مربي تيم‌ملي كمك كنند و مهم نيست اين كمك در چه پستي انجام شود. من هم به عنوان يك مربي ايراني حاضرم به سرمربي تيم‌ملي كمك كنم و مشكل خاصي وجود ندارد

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
من نبايد نظر بدهم اما، دايي انتخاب خوبي بود

خبرگزاري فوتبال ايران- الشباب چند روز پيش از الاهلي امارات شكست خورد تا در اين بازي حيثيتي، وداع تلخي با جام‌حذفي داشته باشد. اين تيم در يك بازي تكراري اين بار در ليگ امارات، ميزبان الاهلي خواهد بود. جواد كاظميان به خبرگزاري فوتبال ايران در خصوص اين ديدار مي‌گويد: «بايد نشان دهيم كه در بازي قبلي هم مستحق باخت نبوديم.»

- به نظر مي‌رسد كه در ليگ امارات مدعي اول قهرماني هستيد.

بله، ما 13 هفته صدرنشين بوديم و مدعي اول قهرماني هستيم. اگر اتفاق خاصي نيفتد، قهرمان مي‌شويم. البته الشعب و الجزيره هم شانس دارند و رقيبان جدي ما محسوب مي‌شوند.

- چرا در جام‌حذفي از الاهلي شكست خورديد؟

خيلي بهتر از حريف بازي كرديم و مستحق باخت نبوديم ولي دروازه‌بان ما اشتباه بچگانه كرد و اين موضوع دليل اصلي باخت ما بود. جمعه در ليگ امارات دوباره با الاهلي بازي داريم و اين‌بار از آنها انتقام مي‌گيريم، مطمئن باشيد كه اين بار برنده مي‌شويم.

- گويا ديگر قصد نداري به بازي كردن در اروپا فكر كني.

قسمت من اين بوده كه در امارات بازي كنم و نزديكي به خانواده‌ام از همه چيز با ارزش‌تر است. شايد اتفاق خاصي بيفتد تا به اروپا بروم ولي به اين موضوع فكر نمي‌كنم و در امارات راحتم.

- نظرت در مورد انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي جديد تيم‌ملي چيست؟

من يك بازيكن هستم و نبايد در مورد سرمربي نظر بدهم.

- به هر حال تو يك بازيكن ملي‌پوش هستي و ديدگاه خاص خودت را داري.

در اين چند سال تيم‌هاي مطرح دنيا از مربيان جوان استفاده مي‌كنند و فكر مي‌كنم كه دايي انتخاب خوبي بود. او در فوتبال دنيا شناخته شده است و سابقه درخشاني در دوران بازيگري دارد. اميدوارم دايي در كارش موفق باشد.

- فكر مي‌كني در ليست جديد تيم‌ملي جا داشته باشي؟

اين موضوع به نظر كادرفني برمي‌گردد ولي من نهايت تلاشم را انجام مي‌دهم.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
به نظر من حالا که سرمربی انتخاب شده همه باید ازش حمایت کنند، چون صحبت درباره تیم ملی فوتبال ایران است. ( بگذریم از اینکه علی دایی اسطوره فوتبال ایران است.)

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
به هر حال اگر دولت احمدی نژادی است! احمدی نژادی شدن مملکت نباید محدود به بورس و اقتصاد و بنزین بشود! بالاخره فوتبال هم سهمی داشت!
مبارک باشد.

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
مملکت بی قانون همینه همینه

خداحافظي بي سرانجام در رختكن
اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس از قطبي دلجويي كردند

خبرگزاري فارس: اعضاي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در پي عدم انتخاب افشين قطبي به عنوان سرمربي تيم ملي با وجود اعلام قبلي، از وي دلجويي كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي كه از سوي مسئولان فدراسيون فوتبال قول احراز سمت سرمربيگري تيم ملي را دريافت كرده بود، پيش از ديدار پرسپوليس مقابل مقاومت سپاسي شيراز در رختكن حاضر شده و از بازيكنان خواست به عنوان آخرين بازي كه وي همراه آنان است، با پيروزي زمين مسابقه را ترك كنند.
قطبي حتي اعلام كرد اختلاف نظر با برخي نفرات را نيز فراموش كرده و در تيم ملي مسائل را لحاظ نمي كند و به نوعي از نفرات تيم خداحافظي كرد؛ اما پس از پايان بازي اعلام شد، علي دايي سرمربي تيم ملي شده است.
در پي اين مسئله، مديرعامل باشگاه، كادر فني، بسياري از بازيكنان و و همچنين بعضي از اعضاي هيئت مديره از افشين قطبي دلجويي كردند.
قطبي بعد از بازي با مقاومت نيز اعلام كرده بود كه بدون شك سرمربي تيم ملي ايران است.

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
در تماس با كاشاني

قطبي: مسئولان فدراسيون مرا سرمربي تيم ملي معرفي كردند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم پرسپوليس تهران گفت: مسئولان فدراسيون در تماس با كاشاني مرا سرمربي تيم ملي معرفي كردند؛ اما نمي دانم چه اتفاقي رخ داد كه تصميمشان تغيير كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ افشين قطبي پس از جلسه تمريني صبح پرسپوليس درباره تصميم نهايي فدراسيون فوتبال ايران براي انتخاب سرمربي تيم ملي اظهار داشت: روز شنبه جلسه اي جدي با علي كفاشيان برگزار كرديم و پس از توافق، در ديدار با مقاومت سپاسي از بازيكنان خداحافظي كردم.
وي ادامه داد: روز قبل از ديدار با مقاومت قرار بود مسئولان فدراسيون با من تماس بگيرند كه چنين اتفاقي رخ نداد، اگر چه ساعت 13 با كاشاني تماس گرفته و مرا سرمربي تيم ملي معرفي كردند و به همين دليل همه به من تبريك گفتند؛ اما نمي دانم از ساعت 14 تا 16 چه اتفاقي افتاد و اين موضوع برايم تعجب آور است. براي گرفتن پاسخ سوال خودم فقط به آسمان نگاه مي كنم.
قطبي گفت: با اين اتفاق تجربه بزرگي را از جو فوتبال ايران كسب كردم، بنابراين ديگر نمي‌خواهم در مورد تيم ملي حرف بزنم، چون درس بزرگي گرفتم. در شرايط فعلي فقط به پرسپوليس فكر مي كنم.
دستيار سابق پيم وربيك در تيم ملي كره جنوبي خاطر نشان كرد: انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي تيم ملي را دوباره تبريك مي گويم و اميدوارم با هدايتش، ايران راهي جام جهاني 2010 شود. دايي فرد شناخته شده اي است؛ اما هرگز تمايل ندارم در كنار وي براي تيم ملي ايران فعاليت كنم.

اگر چه در فوتبال ايران چيزهاي زيادي را آموختم.

easter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من که خوشبینم.

:rolleyes:

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
دلم واسه ی قطبی میسوزه
خیلی کار زشتی رو باهاش کردن
حقشون همون داییه بی تربیت بی اخلاقه که تنها چیزی که داره زرنگیه
اینی هم که خیلی دوستان گفتن دایی باند باز نیست چون انقدر مغروره که عضو هیچ باندی نمیشه دوست داره خودش سرکرده ی هر گروهی باشه و ضمنا همیشه سعی میکنه هر طرفی بره که منفعت و سود خودش توشه.
از الان میشه آینده ی تیم ملی رو هم حدث زد

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
قبلا زیاد از دایی خوشم نمیومد ولی حالا دیگه اصلا خوشم نمیاد(موفقیت شم توی تیم ملی هم آرزو دارم)ولی هر کاری میکنم نمیتونم
تو برنامه نود فردوسی پور ازش میپرسه چرا دوشغله ای میگه من مجبورم چون به سایپا تعهد دارمخوب تو که تعهد داری و به این تعهدت وفاداری چرا مربیگری تیم ملی رو قبول میکنی
فردوسی پور از کفاشیان میپرسه شما که میخواستید علی دایی رو مربی کنید چرا اسمش رو تو اون 5 نفر نیاوردید دایی میگه خوب شما من رو قبول ندارید خوب این را بگید
هفته پیش گفته هر که لابی داشته باشه سرمربی تیم ملی میشه الان در کل میگه لابی من خدا بوده اول تو کار فدراسیون میزاره بعد قربون صدقه که فدراسیون خوبی است
میگه برای چی میگی قطبی یعنی اینکه من شرایطی که قطبی داره رو ندارم و.....
میگه کسانی رو میارید از خودشون تعریف میکنند میگن تو 5 جام جهانی بودن کو این جامجهانی ها
من فکر میکنم منظورش قطبی بود که مثلا می خواست اونو خراب کنه ولی به هر حال الله و اعلم
الان داره با دمش گردو میشکنه اسطوره ما ولی نمیدونم این گردوها اصلا مغز دارند که استفاده کنه یا نه
ولی با این توصیفات و اینکه که من کلا ازش خوشم نیاد عینهو برانکو (که من مثل ...ازش بدم میامد یک آدم ترسو و درغگو)(البته دایی دارایی این خصوصیات نمی باشد)ولی به هر حال آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم که سرانجامش موفقیت دایی است

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
با دیدن برنامه امشب به جرات میتونم بگم آدم بی شخصیتی هستش! من نمیدونم فردایی که تیم ملی توی چند بازی نتیجه نگرفت و ازش انتقاد کردن میخواد چه رفتاری از خودش نشون بده! حتما جواب همه رو با همون سیلی میخواد بده.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
دو نکته در حال حاضر می تواند هوش علی دایی را به امتحان بگذارد:

1- انتخاب دستیار اول و کادر فنی کمکی

2- لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی در دوره ی جدید

انتخاب های نادرست و عجولانه منجر به تشکیل اولین هسته ی حواشی خواهد شد. امیدوارم چنین اتفاقی نیفتد.

mori جان به نكته خوبي اشاره كرديد. پيرو بند يك امروز خبر ساعت 7 صبح راديو ورزش به نقل از دايي اعلام كرد دستيارانش را از ميان مربياني كه قبلا در خارج از ايران با آنها كار كرده انتخاب خواهد كرد ضمن اينكه از دستيار ايراني هم استفاده مي كند.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با دیدن برنامه امشب به جرات میتونم بگم آدم بی شخصیتی هستش! من نمیدونم فردایی که تیم ملی توی چند بازی نتیجه نگرفت و ازش انتقاد کردن میخواد چه رفتاری از خودش نشون بده! حتما جواب همه رو با همون سیلی میخواد بده.

من 90 رو نديدم . دايي تا اينجا كه رسيده با سختيهاي زياد و با مرارت بوده . متاسفانه همين موارد به زعم من باعث شده علاوه بر جنگندگي در زمين فوتبال به زندگي و نوع حرف زدنش هم سرايت بكنه . بايد قبول كرد كه ايشون يك شخصيت فراملي در فوتبال ماست ولي هنوز متاسفانه ياد نگرفته در عرصه گفتار هم تعادل رو رعايت بكنه و به هر حرف مخالفي به ديد دشمني يا باجگيري نگاه نكنه.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب دیشب که دایی گفت هنوز چیزی رو امضا نکرده!
فردا فدراسیون میگه! چون از سایپا بیرون نیومد ما هم مربیش نکردیم!

البته در پیش قرار داد این مورد لحاظ شده بودا!
اما در قرار داد اصلی نشد!
حالا میریم دنبال مربی خارجی!

و این بازی ادامه دارد ....

بالا