• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

margemoosh

Registered User
لایک‌ها
65
این سرعتا چجوریه؟ دیش میش نصب میکنین؟
آقا یکی به ما بگه واسه این سرعتا چیکار باس کرد. اینجا نشد پ.خ کنید
معمولا مال سازمان‌ها، شرکت‌ها یا دانشگاه‌های بزرگه که روزای تعطیل و خارج وقت اداری هیچ استفاده‌ای ازشون نمیشه محدودیت حجم هم ندارن.

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,551
GTA V بلاخره برای PC اومد ؟ من که سیستمم نمیکشه بجای من سوار ماشین که میشی یه بوق بزن :(
اره یه چند هفته ای میشه اومده. زیاد غبطه نخور همون مثل جی تی ای سان اندرس هستش فقط گرافیکی تر شده

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
اره یه چند هفته ای میشه اومده. زیاد غبطه نخور همون مثل جی تی ای سان اندرس هستش فقط گرافیکی تر شده

یکی میگفت بهترین بازی کامپیوتری ساخته شده است .

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
یکی میگفت بهترین بازی کامپیوتری ساخته شده است .
دقیقا موقع بازی کردن فکر می کنی که بازی اصلا در سیاره دیگه ای ساخته شده و اصلا چطور همچین چیزی می تونه در این حجم و کیفیت و عظمت ساخته بشه!
اینو بخون، مالی وقتیه که هنوز روی PC نیومده بود و فقط روی کنسول های نسل قبل اومده بود (یعنی سال 2013):

Grand Theft Auto V و جا به جا کردن رکوردهای جهانی گینس

همانطور که در جریان هستید شماره پنجم از سری بازی پرطرفدار Grand Theft Auto در تاریخ 17 سپتامبر امسال برای دو کنسول PS3, Xbox 360 عرضه شد و ضمن کسب موفقیت ها و امتیازهای بسیار بالا از دیدگاه منتقدان، رکوردهای جدیدی را هم در صنعت بازی های ویدئویی و به طور کلی سرگرمی از آن خود کرد.

GTA V موفق شد تنها در 24 ساعت ابتدایی عرضه اش، به تعداد 11.21 میلیون نسخه کپی از بازی را به فروش برساند و درآمدی 511.8 میلیون پوندی (برابر با 815.7 میلیون دلار) عاید سازندگان نماید.

قابل توضیح است که این بازی اکنون "پرفروش ترین" و "سود دهنده ترین" محصول نه تنها بین بازی های ویدئویی، بلکه بین تمامی محصولات سرگرمی است که موفق شده است این موفقیت ها را تنها در "24 ساعت نخست عرضه اش" کسب نماید.
همینطور با گذشت تنها 3 روز از عرضه آن، میزان درآمد کلی (ناخالص) به دست آمده از فروش آن، برابر با رقم 1 بیلیون (میلیارد) دلار بوده است، که همانطور که اشاره شد این درآمد تنها در مدت 3 روز به دست آمده است.

حال، مجمع "رکوردهای جهانی گینس" که این بازی و موفقیت ها و رکوردشکنی های آنرا کاملا به رسمیت می شناسد، اعلام داشته که GTA V توانسته است "رکوردهای جدیدی" در لیست رکوردهای جهانی گینس به جای بگذارد.

آقای Craig Glenday، سردبیر Guiness World Records، ضمن تمجید بسیار از این بازی، اعلام داشته: "GTA V کاملا این لیاقت را دارد که به عنوان نمادی از "فرهنگ بریتانیایی مدرن" شناخته شود و ما بسیار شگفت زده و خوشحال هستیم که می توانیم "بازی" را در کتاب های رکورد محسوب کنیم."
ایشان همچنین افزوده: "گیمینگ دیگر تنها یک سرگرمی ساده و عادی نیست، چرا که این موضوع را GTA V ثابت کرده است و چه قدر شگفت انگیز است که این بازی توانسته قدرت مطلق هالیوود را به مبارزه طلبیده و پیروز نیز بشود!"

حال فهرستی از رکوردهای جهانی گینس که برای GTA V به ثبت رسیده است را می بینیم:
  1. پرفروش ترین بازی اکشن ادونچر در مدت زمان 24 ساعت
  2. پرفروش ترین بازی ویدئویی در مدت زمان 24 ساعت
  3. سریع ترین دست یابنده به دارایی کلی (ناخالص) 1 میلیارد دلاری در بین تمامی محصولات سرگرمی (Entertainment)
  4. سریع ترین دست یابنده به دارایی کلی (ناخالص) 1 میلیارد دلاری در بین بازی های ویدئویی
  5. درآمد آورترین (ناخالص) بازی ویدئویی در مدت زمان 24 ساعت
  6. بالاترین سودی که یک محصول سرگرمی در مدت زمان 24 ساعت به دست آورده است
  7. پربازدیدترین تریلر دیده شده در بین تمامی بازی های اکشن ادونچر
منبع
------
@Tidus

Last edited:

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
@margemoosh آقا شوما چ طور به این سرعت دست یافتی؟
منم می خوااااااام

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
آقا ما برای اولین بار برای اینکه کل شارژمون به هدر نره bwmeter نصب کردیم

Untitled-1.jpg

نمی دونم من تو ایران نیستم مخابرات داره حال میده ، اینجا اینجوریه ولی فاز بالاست

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
برا خودت مگه زمان داره ؟ o_O
آره دقیقه شو نگاه کن پاک کردم ، ثانیه شم نصفه گذاشتم یعنی با مثلا الکی با پینت کار کردم

بفرما اینم زمان دار حله؟
مشاهده پیوست 802147
آهان مثلا idm الکی مثلا فارسی میزنه ثانیش رو خخخخخخخخخ

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
آهان مثلا idm الکی مثلا فارسی میزنه ثانیش رو خخخخخخخخخ
والله آی دی ام من که فارسی می زنه
چون از همون اول فارسی نصب کردم
پایینم عکس کامل از دسکتاپم گذاشتم اگر دقت کنی فقط زمانش نیست که فارسیه
اون بالا هاش هم فارسیه
مطمئنا من اون همه بی کار نیستم که بشینم تمام منو ها رو ترجمه کنم به فارسی و بنویسم جایگزین متن اصلی کنم
قطعا اون پایین هاش که خاکستری هست رو نمی شه تمیز تغییر داد
در مورد زبان ایراد گرفتنتون کاملا بی جا بودCapture.PNG

بالا