• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
یه سوال دارم چرا یهودی ها 70 سال پیش جمع شدن و اسرائیل رو تشکیل دادن ؟ فلسفه عرض موعود چیه ؟ سرزمین وعده داده شده تورات کجاست ؟ سیاست اسرائیل حول چه محوری میچرخه؟ چرا اسرائیل با امارات دست دوستی میده ولی با فروش اف35 به امارات مخالفت میکنه؟

معبد دوم اورشلیم رو کی خراب کرد و یهودی ها رو از سرزمینشون بیرون کرد؟ همونقدری که ایرانیا و مسلمونا به قرآن و وعده هاش پایبند هستن یهودی ها هم بسیار سفت سخت پایبند تورات و دستوراتشن.

در تورات به یهودی ها چی وعده داده شده؟ دشمن آخرالزمان یهودی ها در کتاب هاشون کیا هستن و در مورد ایرانیا چی گفته شده؟
سوال رو با سوال جواب نمیدن که !

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
IMG_20201011_155555_349.jpg

یک مرد با اسکناس‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ تومانی در دست. این اسکناس‌ها در آن زمان درشت محسوب می‌شدند. تهران، ۱۳۷۴
عکس: علی کاظمی

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,504

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576
مشاهده پیوست 1202133

یک مرد با اسکناس‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ تومانی در دست. این اسکناس‌ها در آن زمان درشت محسوب می‌شدند. تهران، ۱۳۷۴
عکس: علی کاظمی
تاریخ عکس اشتباهه. 100 تومنی های با عکس *****، نوروز 75 برای اولین بار وارد بانک ها شد. تازه اسکناس های عکس کهنه است. معلومه یکی دو سال چرخیده

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
رائفی پور نما در پاتوق... ;)... :D
میبینی حرفا چقدر شبیه سخنرانی دلایل دشمنی ایران و اسراییل ـه رائفی ـه . باز کم باز کردن موضوع رو بعضی مواقع عینا خودشه . در دیگر تاپیک ها سورس رائفی به امید دانا تغییر پیدا میکند

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
سری اول هزار تومنی ها پشتش کلی آخوند در حال راهپیمایی بودن اون موقع خیلی جنجال به پا کرد:p

20تومنی هم خیلی بد بود یه تیکه ورودی دانشگاه رو گذاشته بودن گوشه بعد 3تا مسجد گنده کنارش .

50تومنی هم همون آخوندای 1000تومنی نماز میخوندن:دی

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
pt.JPG
1260 دیگه واریز شد
s0426.gif

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,759
یه عزیزی میگفت چه ایرادی داره کمک کردن به دیگران رو بیاییم علنی ــــش کنیم شاید یه تلنگری باشه واسه دوست داشتن و کمک کردن به همدیگه
همین کمک کردن به خیریه ها بین سلبریتی های خارجی به یک عادت تبدیل شده ! شو های آنچنانی برگزار و پول های هنگفتی برای کمک به خیریه ها جمع میکنن در کنارش خودشون رو هم به نمایش میگذارن :دی چه ایرادی داره ؟ هم فاله هم تماشا :دی ولی سلبریتی های داخلی فقط بلدن صبح تا شب خودشون رو به نمایش بگذارن هر از گاهی هم غر بزنن !
چقدر چرندیات گفتم :دی
امروز از یه سرمایه گذاری یه مقدار سود کسب کردم گفتم بد نیست یه بخشی (خیلی خیلی کوچیک البته :دی زندگی خرج داره
283.gif
) از این سود رو با کودکان محک تقسیم کنم و همین که یه فخری بفروشم و بگم از راه کمک کردن هم میشه فخر فروخت !
اینم سندش :دی
mahak.jpg

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576
یه عزیزی میگفت چه ایرادی داره کمک کردن به دیگران رو بیاییم علنی ــــش کنیم شاید یه تلنگری باشه واسه دوست داشتن و کمک کردن به همدیگه
همین کمک کردن به خیریه ها بین سلبریتی های خارجی به یک عادت تبدیل شده ! شو های آنچنانی برگزار و پول های هنگفتی برای کمک به خیریه ها جمع میکنن در کنارش خودشون رو هم به نمایش میگذارن :دی چه ایرادی داره ؟ هم فاله هم تماشا :دی ولی سلبریتی های داخلی فقط بلدن صبح تا شب خودشون رو به نمایش بگذارن هر از گاهی هم غر بزنن !
چقدر چرندیات گفتم :دی
امروز از یه سرمایه گذاری یه مقدار سود کسب کردم گفتم بد نیست یه بخشی (خیلی خیلی کوچیک البته :دی زندگی خرج داره
283.gif
) از این سود رو با کودکان محک تقسیم کنم و همین که یه فخری بفروشم و بگم از راه کمک کردن هم میشه فخر فروخت !
اینم سندش :دی
مشاهده پیوست 1202477

اه اه اه اه ریاکار :p

پ.ن: من با محک مشکل شخصی دارم، دست خودم نیستbav3_154fs759111.gif

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,759
اه اه اه اه ریاکار :p

پ.ن: من با محک مشکل شخصی دارم، دست خودم نیستمشاهده پیوست 1202545

چیکار به کار بچه ها داری
283.gif
گناه دارن :دی
یه دوستی دارم خیلی سال ـــه با محک کار میکنه این طور که میگفت موسسه مطمئن ـــیه
البته بهت حق میدم تو مملکتی که کل مسئولین ــــش (از اون بالا تا پایین پایین) دزد باشن اطمینان کردن به موسسات خیریه یه مقدار سخته

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,759
بالا