• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
@M1V برزویان که عشقه. با بهارنارنجش می‌انگبین (Mead یا شراب عسل) درست کردم عاااااالیه.
sharmandegi.gif
رفتم برای بن کردن آقا برزویان

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,311
اون نونوائی رو بن کنید که نون رو احتکار کرده و نمیده دست مشتریان.
@zgg123

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
هنر نزد پاتوقیان است و بس!
403.gif
چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی، چو هستی خوش باش

شیشه سیاه از کجا پیدا کردین؟ درها رو با چی پلمپ کردین؟ مصرف شخصی هست یا برای فروش؟

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
شیشه سیاه از کجا پیدا کردین؟ درها رو با چی پلمپ کردین؟ مصرف شخصی هست یا برای فروش؟

اینا بطری های فرانسوی هستن. یعنی محصول تولید فرانسه هستند که عمدتا در رستورانهای ترکیه مصرف شدن. بطری های خالی جمع اوری میشه محض بازیافت. یه دوستی دارم که کارخانه شیشه گری دارند شیشه بازیافتی از بلغارستان و ترکیه و یونان وارد میکنن اینجا ذوب میکنن باهاش گلدان و ... میسازن. این بطری ها را برام سوا میکنه. میریزمشون توی یه مخزن استیل بزرگ با پرمنگنات پتاسیم و متابی سولفیت پتاسیم گندزدایی میکنیم بعد ابکشی میشن. تقریبا میشه بطری نو هیچ ایرادی ندارند. این بطری ها در واقع سیاه نیستن. سبز هستند وقتی توش پر میشه بخاطر مایع داخلش سیاه به نظر میرسه. برای هوابند کردن از چوب پنبه استفاده میکنم. بعد از چوب پنبه bottle sealing wax میزنم روش که هوابندش میکنه. این ماده از پرتقال میخریم مخصوص همین صنعت نوشیدنی سازیه روی اغلب برندهای درست حسابی بکار میره.

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,311
اینا بطری های فرانسوی هستن. یعنی محصول تولید فرانسه هستند که عمدتا در رستورانهای ترکیه مصرف شدن. بطری های خالی جمع اوری میشه محض بازیافت. یه دوستی دارم که کارخانه شیشه گری دارند شیشه بازیافتی از بلغارستان و ترکیه و یونان وارد میکنن اینجا ذوب میکنن باهاش گلدان و ... میسازن. این بطری ها را برام سوا میکنه. میریزمشون توی یه مخزن استیل بزرگ با پرمنگنات پتاسیم و متابی سولفیت پتاسیم گندزدایی میکنیم بعد ابکشی میشن. تقریبا میشه بطری نو هیچ ایرادی ندارند. این بطری ها در واقع سیاه نیستن. سبز هستند وقتی توش پر میشه بخاطر مایع داخلش سیاه به نظر میرسه. برای هوابند کردن از چوب پنبه استفاده میکنم. بعد از چوب پنبه bottle sealing wax میزنم روش که هوابندش میکنه. این ماده از پرتقال میخریم مخصوص همین صنعت نوشیدنی سازیه روی اغلب برندهای درست حسابی بکار میره.
محصول مشترک ۷۲ کشوره

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
نمیشه به جای فلش مموری از این شربت های معنوی بفروشی؟
giphy.gif

کرج بودی میگفتم بیا ببر 10.gif

هنر نزد پاتوقیان است و بس!
403.gif
چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی، چو هستی خوش باش

به به راست میگن دود از کنده بلند میشه 17.gif
از این قفل هوا پلاستیکی ها بگیرید کوچیک و راحتره و ارزون هم هست
hava.jpg

آب انگوره موندست 157.gif

اونى رو بن كنيد كه اين همه آب انار اهتكار كرده :(

@MihanV

چرا کافه رو میریزی بهم ؟ درخواست بده بفرستم بیاد 142.gif

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
کرج بودی میگفتم بیا ببر مشاهده پیوست 1213817

به به راست میگن دود از کنده بلند میشه مشاهده پیوست 1213818
مشاهده پیوست 1213819

آب انگوره موندست مشاهده پیوست 1213820

چرا کافه رو میریزی بهم ؟ درخواست بده بفرستم بیاد مشاهده پیوست 1213822
یه باکس بده بیاد مشاهده پیوست 1213817

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,311
امیدوارم در دنیای کوچک خودت خوش باشی.
ممنون
ولی احساس میکنم بخاطر یه انتقاد که در پست قبلی ازتون کردم از ما دلگیری و میخای تلافی بکنی.

ولی من منظورم از محصول مشترک ۷۲ کشور این بود که از هر کشور یه قطعه جور کردی و محصولات ساختی و منکر تلاش زحمات شما نشدیم.
بهر حال موفق باشی.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
از این خودکارا دارم باهاش تو فضا و زیرآب و کف سقف میشه چک امضا کرد
181.gif

ag7_frontview_open_900.png

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
اینا شربت ـــه یا کوکتل مولوتف
283.gif
حالا چرا درب بطری ها رنگ های مختلف داره ؟ به خاطر درصد هاشونه ؟ :دی
حالا اینا به کنار سوال اصلی اینه : این همه رو میخوایی تنهایی بخوری یا به همراه دوشتان :دی

نصفشو تو بطری شیشه ای ریختم که ذخیره آخرت هست (دیرتر مصرف میشه)
نصفش هم پلاستیکی هست برای مصرف جاری در 2 رنگ, زرد اولای بشکه هست که کیفیتش بهتره قرمز هم انتهای بشکه که کیفیت کمتری داره
نه تنهایی که فایده نداره آدم یاد بدبختی هاش میوفته با دوستان مینوشیم که دمی رو به شادمانی بگذرونیم58.gif

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
نصفشو تو بطری شیشه ای ریختم که ذخیره آخرت هست (دیرتر مصرف میشه)
نصفش هم پلاستیکی هست برای مصرف جاری در 2 رنگ, زرد اولای بشکه هست که کیفیتش بهتره قرمز هم انتهای بشکه که کیفیت کمتری داره
نه تنهایی که فایده نداره آدم یاد بدبختی هاش میوفته با دوستان مینوشیم که دمی رو به شادمانی بگذرونیممشاهده پیوست 1213919
بیا باهم دوست شیم
21.gif

برا درست کردن این همه چقدر وقت میبره؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
بیا باهم دوست شیم
21.gif

برا درست کردن این همه چقدر وقت میبره؟

سختی کار قسمت دون کردن انگور ها هست (من با وسواس دونه دونه جدا میکنم و خراب و شکسته رو اصلا نمیریزم)
برای 80 لیتر من 140 کیلو انگور گرفتم و یه جعبه هم انگور بی دونه کمکی (برای الکل بیشتر)
بعد از دون کردن هم باید له بشه (من باز وسواس دارم و با دریل هم نمیزنم و با دست له میکنم و با چوب هم میزنم)
بعد باید یه 20 روزی بمونه و هم بزنیم تا تخمیر تکمیل بشه و بعد باید صاف کرد (این مرحله هم سخته) و بعد از صاف کردن هم یه 40 روزی می مونه تا ته نشی بشه و بعد باید بطری کرد (البته قبل از بطری کردن من یه بار دیگه صاف میکنم)

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
ممنون
ولی احساس میکنم بخاطر یه انتقاد که در پست قبلی ازتون کردم از ما دلگیری و میخای تلافی بکنی.

ولی من منظورم از محصول مشترک ۷۲ کشور این بود که از هر کشور یه قطعه جور کردی و محصولات ساختی و منکر تلاش زحمات شما نشدیم.
بهر حال موفق باشی.

البته ناراحتی هم داره. چرا؟ چون من صنعتگرم. یعنی انتخاب کردم که بدبخت باشم! چون پول دلالی و ارز دیجیتال و ماینینگ و بورس و ... از گلوم پایین نمیره. یعنی مازوخیستم! خودآزاری دارم. بجای اینکه سرمایه ای که با هزار زحمت و سگ دو زدن در اوردم را بندازم توی دلالی و بازار دلار و بورس و سکه اومدم روی تولید و صنعت سرمایه گذاری کردم تا شکم ده پونزده تا بینواتر از خودم شکمشون سیر بشه از قِبَل در ریسک قرار گفته اون اندک اندوخته ای که جمع کردم. چون انتخاب کردم یه ماشین لکنتی سوار بشم ولی پولم را صرف گسترش تولید کنم.
به هرحال ممنون از شما. لحن شما برخورنده بود در مورد اون چیزی که ساختم. در ظاهر ساده به نظر میرسه. در هر صورت اگر خاطر شما مکدّر شده من پوزش میخوام. موفق باشید,

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
به به راست میگن دود از کنده بلند میشه
17.gif

بله بهتره قفل هوا ایستاده ولی خب وضعیت ریاضیت اقتصادیه. میشه ساده تر برگذار کرد باید انجام داد. این ها هم چند متر شیلنگ اکواریوم و یه بطری 400-500 تومنه و چسب حرارتیه و اندازه همون قفل های 20 هزار تومن و بلکه بهتر کار میکنند.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
آقا من در مقابل شما بزرگان چیزی برای فخر فروختن پیدا نکردم واقعا : )) اما فعلا تو ایران و این شرایط زنده ام و به سختی نفس میکشم، با این میشه فخر فروخت؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
بله بهتره قفل هوا ایستاده ولی خب وضعیت ریاضیت اقتصادیه. میشه ساده تر برگذار کرد باید انجام داد. این ها هم چند متر شیلنگ اکواریوم و یه بطری 400-500 تومنه و چسب حرارتیه و اندازه همون قفل های 20 هزار تومن و بلکه بهتر کار میکنند.

ارزون شدن, شده 4 تومن :دی

بالا