• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
اسنپ باکس و الو پیک،... راحت‌تر کردن کارها رو... ;)... :D
نه همونجا باید دید .چون خریدنی زیاد میخرم همیشه .حوصله چند بار چند بار زنگ زدن و ندارم .
یه خاطره تعریف کنم .بخندید البته گریه داره .
یه بار یه 50 گرم ماری گرفتم .بعد یه ترازو جیبی با خودم بردم .بقل خیابون حساب کن .پک 50 گرمی یه کم بزرگه لهش نکرده باشی .یه چیز خیلی تابلوییه ،هر چقدرم زیب اون نایلونه بیصاحاب سفت کنی بوش میزنه بیرون خخخخخ همینجوری انداختیم رو جدول وزن کردیم اوکی بود.حساب کن وسط خیابون بقل ماشین رو به خیابون دارم پک میگیرم همون لحظه یه اژیر قرمز دیدیم .خشک شدیم خخخ .ماشین گشت اومد از بقلمون سرعت یدونه دوتا اروم رفت .سفید کردیما .یادش بخیر .یه بارم هفتا قرمز گرفته بودم تازه پنشبه بود .همینجوری انداخته بودم جلو ماشین رو صندلی .ایست بازررسی نیگر داشت .تو نایلون مشکی .همینجوری نور انداخت تورو دید مدارک دید گفت بفرمایید .از این بگاجیا خیلیه زیاد داشتیم خدا رحم کرده . شکر خدا الان عاقل تر شدم خخخ شخم اینکارارو ندارم .

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
نه همونجا باید دید .چون خریدنی زیاد میخرم همیشه .حوصله چند بار چند بار زنگ زدن و ندارم .
یه بار یه 50 گرم ماری گرفتم .بعد یه ترازو جیبی با خودم بردم .بقل خیابون حساب کن .پک 50 گرمی یه کم بزرگه لهش نکرده باشی .یه چیز خیلی تابلوییه ،هر چقدرم زیب اون نایلونه بیصاحاب سفت کنی بوش میزنه بیرون خخخخخ همینجوری انداختیم رو جدول وزن کردیم اوکی بود.حساب کن وسط خیابون بقل ماشین رو به خیابون دارم پک میگیرم همون لحظه یه اژیر قرمز دیدیم .خشک شدیم خخخ .ماشین گشت اومد از بقلمون سرعت یدونه دوتا اروم رفت .سفید کردیما .یادش بخیر .یه بارم هفتا قرمز گرفته بودم تازه پنشبه بود .همینجوری انداخته بودم جلو ماشین رو صندلی .ایست بازررسی نیگر داشت .تو نایلون مشکی .همینجوری نور انداخت تورو دید مدارک دید گفت بفرمایید .از این بگاجیا خیلیه زیاد داشتیم خدا رحم کرده . شکر خدا الان عاقل تر شدم خخخ شخم اینکارارو ندارم .

ساقی ها قبلا حرفشون سند بود الان ترازو میبرن سر معامله, چی بر سر مملکت اومده 79.gif

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
ساقی ها قبلا حرفشون سند بود الان ترازو میبرن سر معامله, چی بر سر مملکت اومده مشاهده پیوست 1214384
الان اینطوری شدن .کلا این مدلی چند بار که سنگین میخری فکر میکنن خبریه .کلا هر چیزی میخری هزارتا داستان داره .مثلا علف خیارن ورمیدارن شیشه اسپری میکنن روش یا ماش .همینه .خداد تومن به اسم نابی میکنن توش/نصف ورق و قرص nbombمیخورنن به ملت.یارو میگه اوفف عجب چیزی بود پاره شدیم از خنده .نصف کوک ایی که ملت باهاش لاکچری بازی در میارن mdma کتامینه .وگرنه 95 کلمبیا تو ارزونی 2 بود .5 خط بزور میشد .
شما میگی ترازو میبره، dmt از یه کاسب از یه بار 5 رنگ دیدم برو تا تهههههههه(البته این داستان داره شرایط نگهداریش فرق کنه رنگش از سفید هی میزنه به زردی و قهوه ای و اینا)
ولی همیشه این قانون مال خوب قیمت خاک نمیخوره .
هنوز نیازمندیم اون داستانه خخخخخخخ .

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
من چندسال پیش نوشیدنی تو ماشین زیاد میخوردم یه بار داشتیم میخوردیم یه لحظه تو اینه بغل شاسی بلند 3پاه رو دیدم به رفیقم گفتم شیشه رو غلاف کن ماشین 3پاه داره از کنارمون رد میشه :D رد شد بخیر گذشت
یه بار دیگه هم زیاد خورده بودیم تقریبا حاشیه شهر بودیم تو تاریکی یه جاده خاکی باریک بود یکمشو رفتم گفتم فایده نداره برگردم دنبال اولین جایی بودم که بتونم سر و ته بکنم تو اون جاده باریک و تاریک
اولین جایی که دیدم سر ماشینو دادم تو دیدم یه زنجیر از بالا کاپوت تا نزدیک شیشه جلو اومد دقت کردم دیدم زنجیر در پاسگاه انتظامیه:D هیچی سر و ته کردم برگشتم اینم به خیر گذشت
ادم سنش کمتره بی احتیاطی زیاد میکنه

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,691
45.gif

DSC_044423.jpg

البته با تشکر از انتشارات جنگل که زحمت کپی کردنشون رو کشیدن وگرنه با این قیمت دلار یه جلدش رو هم نمیتونستیم بخریم ;)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
با فخری که ریشه در سالیان قبل داره در خدمتتون هستم 44.gif
بالاخره از این صندلی فردوسی پوریها گرفتم (پشت توری داره تو 90 بود :دی)

44.jpg

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,759

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,759
آره خیلی راحت هست بهش نمیخوره ولی خیلی خوبه. قسمت جک به بالا هم خیلی سبک هست
3.200 گرفتم

download-jpg.1199174

3 و 200
129fs2660348.gif

چند ماه پیش رفتم یه صندلی بخرم یه مدلش رو هم پسندیده بودم طرف بهم گفت 2 میلیون خیلی جا خوردم ! خودم رو واسه یه میلیون آماده کرده بودم ! بدون اینکه از فروشنده خداحافظی کنم اومدم بیرون ! چطور دلت اومد 3 و 200 به صندلی بدی
283.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
download-jpg.1199174

3 و 200
129fs2660348.gif

چند ماه پیش رفتم یه صندلی بخرم یه مدلش رو هم پسندیده بودم طرف بهم گفت 2 میلیون خیلی جا خوردم ! خودم رو واسه یه میلیون آماده کرده بودم ! بدون اینکه از فروشنده خداحافظی کنم اومدم بیرون ! چطور دلت اومد 3 و 200 به صندلی بدی
283.gif

پول بی ارزش شده دیگه
برای ما که یه سره پشت پی سی هستیم صندلی خوب واجبه, تازه اینو برای خونه گرفتم :دی . سر کار یه مدیریتی دارم از قبل (#لاکچری) 17.gif

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
نه از اون لحاظ مشکلی نیست سه تا وی پی اس دارم.
اما شنیدم حتی با وی پی اس هم گیر میده گاهی...

آقا من این پست رو تو یه تاپیک دیگه زدم یه لحظه به خودم اومدم دیدم ظرفیت فخر فروختن داره =))

بالا