• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
ماژول فضانوردی همراه اول ساخت مشترک کرمان - همـدان @Business plan
اون زیرموشواره ای ugly هم که میبینید بانو مهین فرستاده بود برای اینکه رای بگیره

1617994080002.png

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
عکس فخر بزارم اینجا امکان داره ماموران امام زمان دنبالش بیان !؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
اینجا صغیر و کبیر مملکت رو فحش میدن تو نگرانی چی هستی مشاهده پیوست 1233021
فش مهم نی .تبلیغات برای اونا حساب میشه
295.gif

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,049

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
فش مهم نی .تبلیغات برای اونا حساب میشه
295.gif

عکس بزار زیرش اینو بزن :

شراب و شمع، ذوق و نور عرفان
ببین شاهد که از کس نیست پنهان

اگه گرفتنت بگو منظور شراب عرفانی و مستی ناشی از عشق انسان به خدا بوده 16.gif

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
نوش
مستی یکی زیباترین حسهای دنیاست
تریپ نزدی ببین اون چیه !!!! اروم اروم میبرتت بالا و .اونجا سفرت شروع میشه .حسایه درونیت هزار برابر میشه سوالات میاد تو ذهنت روحتو حس میکنی .انرژی حس میکنی .دو ساعت تا 3 ساعت .بعد ولت میکنه با کله میایی پایین .زمانی که بر میگردی یه حس شادی و خنده از عمق وجودت بهت دست میده به خاطر مفاهیمی که فهمیدی .
.کاری که ماش یا سایدلیک با شما میکنه .اون راهب یا مرتاض یا اون کسی که تونسته سالها فکر و کنکاش کنه و بهش دست پیدا کنه .شما بهش میرسی اندازه 2-3 ساعت .
و یه چیزم بگم شاید تا بار 4-5 نفهمی چی بشه .
و خیلی مراقبه لازمه هم بعدش هم قبلش !
و همیشه سعی کنید از این جور چیزا به دور باشید .شاید زمانی که به پوچ بودن دنیا پی ببرید خیلی اذیت بشید
به جد اگه دوستی تا حالا dmt زده و این پست میبینه من میخوام برای بار اول امتحان کنم .خوشحال میشم تجربیاتشو بگه .

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
تریپ نزدی ببین اون چیه !!!! اروم اروم میبرتت بالا و .اونجا سفرت شروع میشه .حسایه درونیت هزار برابر میشه سوالات میاد تو ذهنت روحتو حس میکنی .انرژی حس میکنی .دو ساعت تا 3 ساعت .بعد ولت میکنه با کله میایی پایین .زمانی که بر میگردی یه حس شادی و خنده از عمق وجودت بهت دست میده به خاطر مفاهیمی که فهمیدی .
.کاری که ماش یا سایدلیک با شما میکنه .اون راهب یا مرتاض یا اون کسی که تونسته سالها فکر و کنکاش کنه و بهش دست پیدا کنه .شما بهش میرسی اندازه 2-3 ساعت .
و همیشه سعی کنید از این جور چیزا به دور باشید .شاید زمانی که به پوچ بودن دنیا پی ببرید خیلی اذیت بشید
به جد اگه دوستی تا حالا dmt زده و این پست میبینه من میخوام برای بار اول امتحان کنم .خوشحال میشم تجربیاتشو بگه .
باید بدم فری برامون از این تریپا بیاره اخر عمری یه فضانوردی هم تجربه کنیم :alien: 🤩

• Wow
Reactions: prn

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423

بعد از 4 - 5 بار خیلی آروم عملی میشه و باید از کف خیابون جمش کرد 11.gif

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
باید بدم فری برامون از این تریپا بیاره اخر عمری یه فضانوردی هم تجربه کنیم :alien: 🤩
اتفاقا حالا که یه سال از داستان گذشته بگم .من فری قبلا دیدم یه متینگ دیگه .بعد اقا گفت یه نژاد نامبر وان دارم و اینا اسمشو گفت من هرچی نت و دارک وب زیرو و رو کردم اصن پیداش نکردم .گفت حالا میریم میبینم چیه .هی بهش گفتم اقا با هزینش من میام میگیرم اصن کلا کابل گرفت سر همین میگم کاربرا میترسن از هم...
حاژی مثه ساقیا حرف میزنی ک!
نه باور کن ساقی عنه اخه همه چی اینطوری چه سوکس چه غذا چه ابشنگولی چه هرچی تازه بعد از تجربه 4-5 میفهمی اصن حرف حسابش چیه
اونی هم که میگه معتاد میشی خیلی دوست دارم بدونم مصرف سیگار و الکلش تو سال چقدره ؟من یه نخ نهایتا دو نخ تو سال بکشم اونم بخوام سیاه بشم .الکل تو سال نهایتا 7-8 لیتر بخورم

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
نهایتا تو دبه خیارشور انگور عمل میارن:دی

این مسلمونا هیچی شون اصولی نیست . :poop: :poop:

ما یک مسلمون تو محل داشتیم که اونم ارمنی بود:p

یارو تو سفال کرمان انگور تاکستان میریخت + نبات یزد + زعفرون خراسون . اسمش هم وارتان بود

ملت الکل ـه انگور کودی رو روبرو میکنن با پلاستیک که 60 جور واکنش شخمی داره و اینا هم همون واکنشا رو هدایت میکنن به حلقشون . شلاق و در صورت تکرار اعدام هم حقتونه:p

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
بعد از 4 - 5 بار خیلی آروم عملی میشه و باید از کف خیابون جمش کرد مشاهده پیوست 1233382
4-5بار برای اوناست که رفتن هلند یا نروژ و امثال اعهم قانونی با ماشروم اسکیزوفرنی یا ocd یا پارانویید و.... درمان میکنن

اعتیاد به کوکایین و الکل و... هم باهاش درمان میکنن

عمل برای مرفین و الکل و کتامین و امثال اعهمه

ماشروم اصلا تو دسته مخدر نیست

اودین بخواد این بساط مافیا داروسازی هم جمع بشه سرترالین . زولپیدم و سسشعرآلات ندن دست مردم . آخه اینا همونان هرچیزی میشه میگن فلان بیماری درمان نداره پس قرص بفروشیم و هلاکویی م با تلفن پول دربیاره :poop: :poop:

کلا پول تو غیر قانونی بودن ـه . شخمی ترین الکل رو تو ایران باید با بالاترین قیمت بخری بدون هیچ هزینه تبلیغات برای تولید کننده

بالا