• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
4-5بار برای اوناست که رفتن هلند یا نروژ و امثال اعهم قانونی با ماشروم اسکیزوفرنی یا ocd یا پارانویید و.... درمان میکنن

اعتیاد به کوکایین و الکل و... هم باهاش درمان میکنن

عمل برای مرفین و الکل و کتامین و امثال اعهمه

ماشروم اصلا تو دسته مخدر نیست

اودین بخواد این بساط مافیا داروسازی هم جمع بشه سرترالین . زولپیدم و سسشعرآلات ندن دست مردم . آخه اینا همونان هرچیزی میشه میگن فلان بیماری درمان نداره پس قرص بفروشیم و هلاکویی م با تلفن پول دربیاره :poop: :poop:

کلا پول تو غیر قانونی بودن ـه . شخمی ترین الکل رو تو ایران باید با بالاترین قیمت بخری بدون هیچ هزینه تبلیغات برای تولید کننده

والا چیزایی که ما تو ایران دیدیم همه مصرف کننده ها به خاک سیاه نشستن
چند سال پیش میگفتن گل اعتیاد نداره یکی از دوست های ما دو سالی مصرف میکرد و 48 ساعت ساقیش در دسترس نبود و این نکشیده بود زنگ زد که من حالم خرابه بردمش گل بگیره تو راه صندلی ماشین رو گاز میگرفت و تو راه اعوذ بالله من الشیطان الرجیم میخوند (تا حالا این حالت ندیده بودمش)

یارو تو سفال کرمان انگور تاکستان میریخت + نبات یزد + زعفرون خراسون . اسمش هم وارتان بود

نبات گند میزنه به شراب

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,357
اتفاقا حالا که یه سال از داستان گذشته بگم .من فری قبلا دیدم یه متینگ دیگه .بعد اقا گفت یه نژاد نامبر وان دارم و اینا اسمشو گفت من هرچی نت و دارک وب زیرو و رو کردم اصن پیداش نکردم .گفت حالا میریم میبینم چیه .هی بهش گفتم اقا با هزینش من میام میگیرم اصن کلا کابل گرفت سر همین میگم کاربرا میترسن از هم...

نه باور کن ساقی عنه اخه همه چی اینطوری چه سوکس چه غذا چه ابشنگولی چه هرچی تازه بعد از تجربه 4-5 میفهمی اصن حرف حسابش چیه
اونی هم که میگه معتاد میشی خیلی دوست دارم بدونم مصرف سیگار و الکلش تو سال چقدره ؟من یه نخ نهایتا دو نخ تو سال بکشم اونم بخوام سیاه بشم .الکل تو سال نهایتا 7-8 لیتر بخورم
والا با این همه تنوع دراگ و اینا وقتی برا سیگار نمیمونه 🚬

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
میگم یه مشت مغز گردو از قرار هر کیلوگرم سیصد هزار تومن وجه مملَکت، فخرفروشی به حساب میاد؟
1052.gif

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,248
ماژول فضانوردی همراه اول ساخت مشترک کرمان - همـدان @Business plan
اون زیرموشواره ای ugly هم که میبینید بانو مهین فرستاده بود برای اینکه رای بگیره

سیستم خوبی نیست یخورده پرتابل تر باشه تا برای عملیات های چریکی هم و در هر شرایط آب و هوایی متخصصین بتونن ماموریت هاشونو انجام بدن .
یه چیزی در حد کمپر گاز

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,934
سرکه کاراملی برند دست‌چین
سه چهار سال پیش ٢۵ کیلو سیر همدان انداختم الان سیاه شده ولی هنوز تست نکردم
یکم از قدیم دارم حدودا ١٠ سال فقط با آبگوشت سرو میشه

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
سه چهار سال پیش ٢۵ کیلو سیر همدان انداختم الان سیاه شده ولی هنوز تست نکردم
یکم از قدیم دارم حدودا ١٠ سال فقط با آبگوشت سرو میشه

من از قدیم مثل مامان‌بزرگ‌ها ازین کارا میکنم. همه چیز را خودم باید برم دنبالش درست کنم با اینکه خیلی گرفتاری های شغلی دارم. مثلا زیتون میرم طارم یا رودبار سبز میگیرم میارم خونه با قلتک/غلتک/غلطک می شکنم بعد توی بشکه 220 لیتری میریزم آب نمک و سرکه میزنم چندبار ابش عوض میکنم. یا مثلا ماهی میرم انزلی صبح زود زیر پل که ماهی تازه از دریا میارن میریزن چوب میزنن. نوعی فروش سنتی بازار به دست اول بازار هست که اگر زرنگ باشی اونجا ماهی تازه و اکثرا زنده را میتونی با قیمت عالی بخری البته باید با جیب پر پول بری که بتونی درست قیمت بدی و هرچی اون دسته بزرگتر باشه قیمتش هم بهتر میشه. یا مثلا یه دفعه 50 کیلو پیاز میخرم سرخ میکنم میذارم توی فریزر. یا 50 کیلو نعناع و شوید میخرم خشک میکنم. سالهای قبل انواع ترشی و شور هم درست میکردم ولی الان مصرف نمیکنم فقط این سیر ترشی هست که به نظرم خیلی خوبه و ارزشش را داره. هرسال در حد 2-3 کیلو سیر ترشی میذارم اینکار را از 82 انجام دادم البته مال اون سالها را دیگه ندارم مصرف شده ولی تصمیم گرفتم از امسال 40-50 کیلو هرسال بذارم که برای سالهای آینده موجودی زیادی داشته باشم. این قدیمی ترین سیر ترشی هست که دارم. این دست‌خط خالم بوده نوشته زده رو شیشه ها. اون سال حدود 7-8 کیلو سیر گرفته بودم با هم درست کردیم. جالبه دقیقا 11 سال قبل تاریخ. دقیقا یازده سال بعد 60 کیلو سیرترشی درست کردم. کاش اون یازده سال قبل اینقدر ساخته بودم این آخرین شیشه ازون سیرترسیرترشی قدیمیه. کاملاً طعم شیرین داره و له میشه. اونقدر گرمه که پادرد داشته باشم یه حبه میخورم آرومش میکنه.
photo_۲۰۲۰-۰۸-۰۷_۲۲-۴۹-۲۰.jpg

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,357
سرکه کاراملی برند دست‌چین
خوبه؟ مراحلش ک با شراب یکیه چرا خودت نمیندازی؟

پی اس: خوشم نمیاد از این سرکه کارخونه ایا چون تو ظرفه پلاستیکی نگهداری میشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
مشاهده پیوست 1192132
یه دونه مرغ دارم جوجه کرده ولی جوجه ها رو به قصد کشت میزنه این یکی رو نزدیک بود مغزش رو هم بخوره ، چشمش رو کور کرد معلوم نیست زنده بمونه ، بقیه رو از دستش گرفتم . دلیل این کار چیه و چی کار باید انجام داد؟

@ms368

این همون جوجه ای هست که مادرش داشت میخوردش

1625156584224.png

1625156603349.png

1625156617086.png
1625156646806.png
:love:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,049