• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
ممکنه چیزی گذاشته باشی واسه فروش و از این طریق آدرست رو پیدا کرده باشه زنهای فامیل رو هم از اینستای خودت یا دیگر اعضای خانواده در مورد باقی موارد هم ممکنه چند روز خونه رو تحت نظر داشته و یه سره از ترمینال نیومده در خونه!
اینستاگرام م کوجا بود .باو اصلا دیالوگی ندارم با میلف جماعت .اون موقع یه خانمی بود که از پارک لاله گربه های زخمی رو میاورد اینجا . اونم میشناخت حتی :unsure:

هرچی هم تو پی تی فروختم حضوری بوده . باور نداری از گون گرل بپرس دوربین انداختم بهش:p

من به همه این موارد فکر کردم . حتی سر سوزن نشونی از من نداشت اون موقع

اسی میدونه آیدین چه موجودی ست . اسم ش میاد هنوز برام سئوال میشه چجوری از اراک اومد جلو بیت یهو :unsure:

خودشم معلوم نی کدوم گوریه نمیاد توزیح بده . آخرین چیزی که گفت یادمه قرار بود غذا گربه یا یک سری پروتیین بدنسازی وارد کنه :cautious:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
آخرین اکانت آن مرحوم

@TriForce

کیفم تو ساکت آیدین:دی

البته احتمال میدم این اکانت باشه از فن لیورپول بودنش . ولی باز داده دستمون :دی

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,691
هرچی هم تو پی تی فروختم حضوری بوده . باور نداری از گون گرل بپرس دوربین انداختم بهش:p
همین دیگه با یه آیدی فیک ازت ادرس گرفته بعد با با اسم خودت تونسته اعضای خانواده ات و اینستاگرامشون رو پیدا کنه

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
حالت چند شخصیتی داری؟
یه موقع هایی افتک درونم میزنه به بیرونم :(

والا نیما شاهده . یه شاهد دیگه هم داریم 206 دنده اتومات داشت :دی

همین دیگه با یه آیدی فیک ازت ادرس گرفته بعد با با اسم خودت تونسته اعضای خانواده ات و اینستاگرامشون رو پیدا کنه

باوو من مطئنم به صورت مستقیم از من آدرس نگرفته .مسئله ای با آیدین ندارم آدرس هم میخواست بهش میدادم- چجور یهو ظاهر شد سئواله . میگفتی آقا آدرس بده بیام اونجا مثل یک تهرانی متواضع آدرس میدادم -

حتی بنچی که امین ـه شهر کوفه ست هم اون موقع آدرس بیت رو نداشت

اگه از اینستا با یکی لاس زده حداقل یکی شون میگفت به خودم که اینستا چیکار میکنی :دی اونا میدونن من اصلا ادبیات لاس زدن ندارم .

تهه مرگ ش این بود که یدونه شماره حساب و کارت ملی میخواست برای همون واردات نمیدونم چی چی . منم اصلا مدارک خاصی ندارم . کارت ملی هم ندارم :دی دست خالی هم برگشت

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
dodge super bee متوهم هست. چیزهایی که میگه رو جدی نگیر, تمام اینها توی ذهنه پریشانش اتفاق افتاده

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576
آیدین خودش یک نوع افتکه

هرکی ازتون شماره حساب یا عکس کارت ملی خواست قطعا یا آیدینه یا افتک. هرکی قربونت رفت قطعا افتکه میخواد بهت گول بماله :sneaky:

پ ن : غروب 13خرداد سال 96 یکی اومد جلو بیت در میزد . درب رو باز کردم دیدم آیدینه :unsure: حتی موساد هم آدرس بیت رو نداشت هنوز برام سئواله این از کجا یهو فرود اومد . حتی آدمایی رو هم که میشناختم رو میشناخت اللخصوص زن های بالای 35سال :دی سه شب تو بیت بود بعد شب 4م گفت اینجا جن داره گفتم نه بابا بچه مرشد . بعد غیب شد یهو :rolleyes:

پ ن 2: آیدین بچه محقیه

پ ن 3 : اسی ملقب به نیما رو هم روانپزشک ها و قرصا ب گاج دادن شده این وعلا اونم بچه محقیه
خودت یک نوع آیدینی. منو با اون اراکی مقایسه نکن:mad:

اون بنده خدا واقعا سایکوتیک بود. یه مدتی خیلی آه و ناله میکرد، من خواستم کمکش کنم، با آدرس ایمیل سایت یکی از دوستام بهش ایمیل زدم، رفته بود هوایز سایت رو درآورده بود و فیسبوک اون بنده خدا رو پیدا کرده بود و بهش پیام داده بود و .... خلاصه دیدم این بشر خیلی اوضاعش خرابه، اصلا نمیشه بهش نزدیک شد، چه برسه به اینکه کمکش کرد:D.بخاطر این قضیه تا مدت ها آیدی درست میکرد و به من فحش میداد:D

یادمه مشابه همین قضیه برای یکی دیگه از بچه های سایت هم اتفاق افتاده بود و حتی تاپیک زد و تهدید به شکایت کرد. اگر درست یادم مونده باشه، آیدین از طریق فیسبوک یا اینستا برای اقوام این بنده خدا ایجاد مزاحمت میکرد.

یه مورد دیگه هم ازش یادمه که یکی از بچه ها توی تاپیک عکس شامشون رو گذاشته بود، این بشر رفته بود انعکاس عکس یک خانمی رو از قاشق توی غذا استخراج کرده بود:oops:

یه مورد دیگه هم ازش یادمه که یه دختری به درخواست دوستیش جواب منفی داده بود، این می اومد اینجا میگفت دختره فلانه و ... با راننده تاکسی های دانشگاه ارتباط داره و از این حرفا. حالا خدا میدونه چه مزاحمت هایی برای اون دختر بیچاره ایجاد کرده بود.

پ.ن1: خلاصه یه بار دیگه منو با این مقایسه کنی، اون موهای وزوزیتو کز میدم:p:ROFLMAO:

پ.ن2: اراک خیلی شهر بدیه. اراکی ها هم خیلی بدن @Quen

پ.ن3: ای بر پدر رفسنجانی لعنت که توی هر سوراخی ده تا دانشگاه زد. اون قدیما که ما دانشگاه می رفتیم، صرف دانشجو بودن به معنی با شخصیت و با فرهنگ بودن بود. کی فکرشو میکرد یه همچین آدم هایی پاشون به دانشگاه باز بشه:(

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
چه داستان هایی دارید اینجا، من که بعد کرونا اومدم پاتوق از همه جا بی خبرم
الان خیلی دوست دارم بدونم آرمان کیه
longerye.gif

آیا تو پی تی یوزر داشته ؟ با افتک چه رابطه ای داره !

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576
چه داستان هایی دارید اینجا، من که بعد کرونا اومدم پاتوق از همه جا بی خبرم
الان خیلی دوست دارم بدونم آرمان کیه
longerye.gif

آیا تو پی تی یوزر داشته ؟ با افتک چه رابطه ای داره !
تاریخ پی تی یک کتاب حداقل 40 جلدیه که هنوز تالیف نشدهbav3_154fs759111.gifاز این چهل جلد، هفت جلد به وادی اوتاد اختصاص داره که شرح تاریخ مرتفع ترین نقطه جهان هستی یعنی پاتوق رو بیان میکنه:love:

آرمان یک شخصیت خیالیه که من ساختم. عشق افلاطونی منه43.gif

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
همتون مریضی روانی نداری بوخودا .دو قطبی و این داستانا خخخخخخخخ
یه ارمانی من یادم میاد عکس همبرگری میزاشت؟اون نیست ؟
یه روابط سایکو ایی بین این یوزرها هست.طرف با سه تا یوزر با یوزر اصلی خودش درگیر میشه و گزارش میزنه اون یکی یوزرش بن میشه .با یه یوزر دیگه میاد به همه فش میده ....

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,893
خودت یک نوع آیدینی. منو با اون اراکی مقایسه نکن:mad:

اون بنده خدا واقعا سایکوتیک بود. یه مدتی خیلی آه و ناله میکرد، من خواستم کمکش کنم، با آدرس ایمیل سایت یکی از دوستام بهش ایمیل زدم، رفته بود هوایز سایت رو درآورده بود و فیسبوک اون بنده خدا رو پیدا کرده بود و بهش پیام داده بود و .... خلاصه دیدم این بشر خیلی اوضاعش خرابه، اصلا نمیشه بهش نزدیک شد، چه برسه به اینکه کمکش کرد:D.بخاطر این قضیه تا مدت ها آیدی درست میکرد و به من فحش میداد:D

یادمه مشابه همین قضیه برای یکی دیگه از بچه های سایت هم اتفاق افتاده بود و حتی تاپیک زد و تهدید به شکایت کرد. اگر درست یادم مونده باشه، آیدین از طریق فیسبوک یا اینستا برای اقوام این بنده خدا ایجاد مزاحمت میکرد.

یه مورد دیگه هم ازش یادمه که یکی از بچه ها توی تاپیک عکس شامشون رو گذاشته بود، این بشر رفته بود انعکاس عکس یک خانمی رو از قاشق توی غذا استخراج کرده بود:oops:

یه مورد دیگه هم ازش یادمه که یه دختری به درخواست دوستیش جواب منفی داده بود، این می اومد اینجا میگفت دختره فلانه و ... با راننده تاکسی های دانشگاه ارتباط داره و از این حرفا. حالا خدا میدونه چه مزاحمت هایی برای اون دختر بیچاره ایجاد کرده بود.

پ.ن1: خلاصه یه بار دیگه منو با این مقایسه کنی، اون موهای وزوزیتو کز میدم:p:ROFLMAO:

پ.ن2: اراک خیلی شهر بدیه. اراکی ها هم خیلی بدن @Quen

پ.ن3: ای بر پدر رفسنجانی لعنت که توی هر سوراخی ده تا دانشگاه زد. اون قدیما که ما دانشگاه می رفتیم، صرف دانشجو بودن به معنی با شخصیت و با فرهنگ بودن بود. کی فکرشو میکرد یه همچین آدم هایی پاشون به دانشگاه باز بشه:(
بابا این چی بوده دیگه

صد رحمت با چاک نوب

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
همتون مریضی روانی نداری بوخودا .دو قطبی و این داستانا خخخخخخخخ
یه ارمانی من یادم میاد عکس همبرگری میزاشت؟اون نیست ؟
یه روابط سایکو ایی بین این یوزرها هست.طرف با سه تا یوزر با یوزر اصلی خودش درگیر میشه و گزارش میزنه اون یکی یوزرش بن میشه .با یه یوزر دیگه میاد به همه فش میده ....
به دنیای پر از تضاد و جنون افتک خوش آمدی, فقط مراقب باش در این دریای پرتلاطم غرق نشی, این دریا ساحل ندارد

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
خوب شد پرسیدم آرمان کیه، هیچکی نمیدونست
283.gif

سوال بعدی اینه که بنظر میاد بنچی با برخی یوزر ها روابطی (
jupv7v7eau6q6a90.gif
) داره، آیا این موضوع صحت داره ؟

NightHawk

Registered User
لایک‌ها