• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
به آرمان جونم میگم بیاد از خجالتت در بیاد ها:D. البته الان خیلی آروم و منطقی شده:love:

آرمان چند سالشه ؟
think.gif

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
خودت یک نوع آیدینی. منو با اون اراکی مقایسه نکن:mad:

اون بنده خدا واقعا سایکوتیک بود. یه مدتی خیلی آه و ناله میکرد، من خواستم کمکش کنم، با آدرس ایمیل سایت یکی از دوستام بهش ایمیل زدم، رفته بود هوایز سایت رو درآورده بود و فیسبوک اون بنده خدا رو پیدا کرده بود و بهش پیام داده بود و .... خلاصه دیدم این بشر خیلی اوضاعش خرابه، اصلا نمیشه بهش نزدیک شد، چه برسه به اینکه کمکش کرد:D.بخاطر این قضیه تا مدت ها آیدی درست میکرد و به من فحش میداد:D

یادمه مشابه همین قضیه برای یکی دیگه از بچه های سایت هم اتفاق افتاده بود و حتی تاپیک زد و تهدید به شکایت کرد. اگر درست یادم مونده باشه، آیدین از طریق فیسبوک یا اینستا برای اقوام این بنده خدا ایجاد مزاحمت میکرد.

یه مورد دیگه هم ازش یادمه که یکی از بچه ها توی تاپیک عکس شامشون رو گذاشته بود، این بشر رفته بود انعکاس عکس یک خانمی رو از قاشق توی غذا استخراج کرده بود:oops:

یه مورد دیگه هم ازش یادمه که یه دختری به درخواست دوستیش جواب منفی داده بود، این می اومد اینجا میگفت دختره فلانه و ... با راننده تاکسی های دانشگاه ارتباط داره و از این حرفا. حالا خدا میدونه چه مزاحمت هایی برای اون دختر بیچاره ایجاد کرده بود.

پ.ن1: خلاصه یه بار دیگه منو با این مقایسه کنی، اون موهای وزوزیتو کز میدم:p:ROFLMAO:

پ.ن2: اراک خیلی شهر بدیه. اراکی ها هم خیلی بدن @Quen

پ.ن3: ای بر پدر رفسنجانی لعنت که توی هر سوراخی ده تا دانشگاه زد. اون قدیما که ما دانشگاه می رفتیم، صرف دانشجو بودن به معنی با شخصیت و با فرهنگ بودن بود. کی فکرشو میکرد یه همچین آدم هایی پاشون به دانشگاه باز بشه:(
شد ما یکی رو اسم ببریم تو باهاش خاطرات مشترک نداشته باشی !

الان بگم اون بچه جهرم با 206 اتوماتی که تهرونی ها بهش انداخته بودن میاد میگه اه اه جهرمی ها داهاتی . همون داهاتی الان پولدار شده و چند وقت دیگه هم از ایران میره و تنها خاطره ای که براش میمونه قورومچیپس بودن تهرانی هاست:p تهرونی کجا بود . یه شمرونی داریم که هنوزم چوپان ن

نشسته پشته مانیتور دلش برای همه میسوزه و پیشنهاد همکاری میده . کریر ش از فری شروع شده تا سهیل پیش رفته و این وسطا یه برخردی هم با آیدین داشته . درب همه شون هم مالیده بعد میگه بهم خیانت کردن .نخوایم با مردم همکاری کنی کیو باید ببینیم ! تو تاریخ پی تی فقط افتک و آیدین با کارت ملی و شماره حساب مابقی کار داشتن

حتی تا اونجا پیش میری که از آدمایی که درب شون مالیدی میخوای جفت شون بندازی و شریک اندر شریک شون کنی

Web capture_28-8-2021_3208_forum.persiantools.com.jpegWeb capture_28-8-2021_31948_forum.persiantools.com.jpeg

===========================================================================================

ملت رو پشت مانیتور قضاوت نکن .مخصوصا آیدین . ناله هاش تو اینترت به خاطر این بود که یه طبقه برتر خودمونی و یک سرمایه داری وحشی لهه ش کرده بود حتی اریکشن ش هم به رسمیت نمیشناخت جامعه .مثل خیلی از آدمای دیگه تو ایران لهه شدن و تو پی تی هم زیادن . ولی آیدینی که من دیدم اون موقع 5تومن پول ادکلن بلک اوپیوم ش بود . یکبار هم که ندیدم که حداقل 5بار اومده بیت. بیت ما همه رو نمک گیر میکنه :p آیدین جز 4تا مسیج تو پی تی هیچی از من نداشت منم چیزه خاصی ندارم حتی سیمکارت . احتمالا تو عیطیلاعات سیپاه آشنا داره:دی

اتفاقا خیلی بچه مودبی بود .حالا تو بشین پشت مانیتور به مردم بگو داهاتی اراکی . کلمبیایی . این وسط افتک برگ کدوم درخته وقتی خودمون آیدین رو نرمالایز کردیم :p

آیدین شرف داره به اون سالی چندهزار بچه سیپاهیی و بچه عاخوندی که با رتبه 6رقمی تو دانشگاه خرطوم آباد قبول میشن ولی با سهمیه جا ب جا میشن میان تهرون کرج .تهش هم میشن دوکتور حریرچی با معدل یازده :p

این چیزی که به عنوان ناله پشت مانیتور از مردم میبینی خلاء ها و عقده هایی هست که تو زندگی واقعی شون شکل گرفته و فقط تو نت میتونن مطرح کنن . هرکسی یه جور. اینترنت ایران رو نگاه کنی هر کی یه جور داره برای رفع خلاء های تو زندگی ش تلاش میکنه که عموما ختم به جفتگیری میشه . حتی تو همین پاتوق هم هنوز طرف فاز جفتگیری داره:unsure: الان زن و بچه خودت بفهمن تو اینترتر داری دنبال خلاء های نوجوانی ت میگردی اونم به لطف مدیا هلیکس استودیو احتمالا کتک ت خواهند زد k5416.gif

تونه ابلفض با هیچکی همکاری نکن :poop: تا بیای موهای منو کز بدی دست و بالت توش گیر کرده . با همینا پیرزن خفه میکنم

پاتوق نیست که دیوونه خونه ست

تو اگه بدونی یکی از سران ارشد پیتی و یکی از مدیران پاتوق صبح تا شب در سایت های نر یابی میچرخن و برای نصف تینیجرهای تهران کرج عکس فرستادن احتمالا دوره نون ت مین گذاری میکنی . چند روز دیگه هم عکسای نر پارتی های کردان ش رسانه ای میشه در بروکی نیوز:unsure:

Last edited:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
30م بیت رو میخوام ببرم کیش راحت شم از دست این افتک cat-cute-cat.gif

چقدر این کیشی ها اصرار دارن ادا دوبی رو دربیان . بابا تو نمیتونی . بروکی لطفا:unsure:توی پارکینگ پارک کردن اسم ش تمدن شد . بیا تهرون رو خودت پارک میکنن

پ ن : فری خودتی . من فاطمه م . اخیرا هم فهمیدم اجدادم سادات بودن عین افتک:p

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
این چرا اینطوری شده ؟ قدیما بهتر بود:D . اصلا آدم نمیفهمه در مورد چی داره صحبت میکنه:(
یه شایعه ای وجود داره که میگه :
فری چند ماهه به قتل رسیده و یک چاک نوب ساندیس نشان ، پشت حساب کاربریش نشسته
y09xdl7k5d3grrrqrlfa.gif

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,576
یه شایعه ای وجود داره که میگه :
فری چند ماهه به قتل رسیده و یک چاک نوب ساندیس نشان ، پشت حساب کاربریش نشسته
y09xdl7k5d3grrrqrlfa.gif
فری بچه خوبیه. فقط لجباز و یکدنده است. لجبازی خیلی اخلاق بدیه، آدم های لجباز برای لجبازی با دیگران، حتی به خودشون هم صدمه میزنن. این بچه هم داره خودشو نابود میکنه با این آت آشغال هایی که میخوره و میکشه. فقط روی لج و لجبازی با خانواده و محیط اطرافشbav3_154fs759111.gif

اگه مصطفی منو اذیت میکنه، من تلاش میکنم مصطفی رو نابود میکنم نه اینکه خودمو نابود کنم:(

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,358
قدیما هرکی حرفه حق میزد و ب مذاقشون خوش نمیومد میگفتند دیوونس حالا میگن گل زده و ار این حرفا

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
قدیما هرکی حرفه حق میزد و ب مذاقشون خوش نمیومد میگفتند دیوونس حالا میگن گل زده و ار این حرفا
گول زده بودن ،گوربهارو پیش پیش میکردن .خخخخخخخخخ
حالا اونایی که چیزای سنگین میزنم نشستی پای حرفاشون .شر و ور محض میگنا.
حرف حق سیخی چند .مردم همدیگرو علنی میخورن .یه کم را بده تا دسته جا میکنن .چه کاسبش چه کارمندش چه کارگرش.
الان یکی جلو هرکی بمیره یه لگدم میزنه بیوفته تو جوب اب ببرش شر نشه .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,224
کسی بخاری ژاپنی نداره بیاد فخری بفروشه 😎 :LOL:

فکر کردم کامپیوتره. ولی بخاری ژاپنی هست
هم با گاز کار میکنه هم با برق
برق 15وات مصرف گاز یک سوم بخایهای ایرانی :D
خیلی چیز باحالیه، عکس کپی هست ما من نیست اگه کسی داره بزاره بیشتر بدونیم

1633275831095.png

1633276058396.png

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540
کسی بخاری ژاپنی نداره بیاد فخری بفروشه 😎 :LOL:

فکر کردم کامپیوتره. ولی بخاری ژاپنی هست
هم با گاز کار میکنه هم با برق
برق 15وات مصرف گاز یک سوم بخایهای ایرانی :D
خیلی چیز باحالیه، عکس کپی هست ما من نیست اگه کسی داره بزاره بیشتر بدونیم

مشاهده پیوست 1262926

مشاهده پیوست 1262927
من برا خونه مجردی ی دونه تسویه هوادار گرفته بودم
همه چیزشون عالیه اون برق صرفا برای فن و خنک کردن کوره و پرتاب باد هست
منتها اگه چندبار برق قطع بشه ممکنه کوره رو ذوب کنه و به فنا بره. ی باگیم که طراحی داره اگه تسویه هوا بجا بالا جلو دستگاه میزدن میشد بهار و تابستونم ازش استفاده کرد.
خریدنش از این به بعد ریسک به حساب میاد
jp1.jpg
jp2.jpg

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
همکار انجمن
لایک‌ها
10,508
بالا