• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
حتما سومین پرشیا رو خریدی ؟
yapyapyapf.gif
مالیات بر قایدی سرمایه نمیذاره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
سرعت هارد اکسترنال (محفظه هارد دیسک اوریکو)
oric2.png

Last edited:

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,094
چطور برادر؟
یه توضیحی بدید از کارایی که کردید
من زود اقدام کردم. با کوچکترین سوزشی که تو مجاری احساس کردم، رفتم دکتر.
بعد از آزمایش گفت سنگ "ریز" دارم و هنوز بزرگ نشدن. با دارو دفع شدن.

دیر اقدام کنی و اهمیت ندی به دردهایی که بدن اعلام می‌کنه، سنگ بزرگتر می‌شه و نیاز به عمل و سنگ‌شکن پیدا می‌کنه. واسه سنگای بزرگ "سیم" می‌کنن تو آدم و دفعش هم خیلی دردناکه.

ر‌‌ژیم غذایی هم تاثیر داره تو مبتلا نشدن. پروتئین و حبوبات "زیاد" برای افراد مستعد خوب نیست. مایعات هم که به وفور باید مصرف بشه.

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,540

دیر اقدام کنی و اهمیت ندی به دردهایی که بدن اعلام می‌کنه، سنگ بزرگتر می‌شه و نیاز به عمل و سنگ‌شکن پیدا می‌کنه. واسه سنگای بزرگ "سیم" می‌کنن تو آدم و دفعش هم خیلی دردناکه.

ر‌‌ژیم غذایی هم تاثیر داره تو مبتلا نشدن. پروتئین و حبوبات "زیاد" برای افراد مستعد خوب نیست. مایعات هم که به وفور باید مصرف بشه.
ریزا دردناک نیست؟ خون نمیاد؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
بستگی اندازه اش چقدر باشه . یکم بزرگ باشه هم دردناکه هم خون میاد. (تا قبل دفع تو ادرار خون هست)

یه جا هم گفته بودن فلفل سیاه اگزالات داره.
من توی بیشتر غذاها فلفل سیاه می رختم توی آزمایش ادرار ، کلیسم اگزالات بود. شاید به خاطر همین ادویه ها بوده.
(البته پزشک به اگزالات توی آزمایش اشاره ای نکرد، فقط دور خون رو خط کشید. گفت شاید کلیه ات شن داشته، دفع شده، متوجه هم نشدی چون ریزن.

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,094
واسه من به خونریزی نرسید‌. سنگای درشت، خیلی اذیت می‌کنن و خونریزی هم دارن.
حتی ریزش هم دردناکه‌. درد که می‌گرفت، خیس عرق می‌شدم و احساس "دفع شدید" هم هم‌زمان دست می‌داد بهم. دسشوئی می‌ری، نمی‌تونی دفع کنی و باز دردش باهاته‌. حسابی تمرکزت رو بهم می‌زنه و کل روز بی‌قراری.
بستگی اندازه اش چقدر باشه . یکم بزرگ باشه هم دردناکه هم خون میاد. (تا قبل دفع تو ادرار خون هست)

یه جا هم گفته بودن فلفل سیاه اگزالات داره.
من توی بیشتر غذاها فلفل سیاه می رختم توی آزمایش ادرار ، کلیسم اگزالات بود. شاید به خاطر همین ادویه ها بوده.
(البته پزشک به اگزالات توی آزمایش اشاره ای نکرد، فقط دور خون رو خط کشید. گفت شاید کلیه ات شن داشته، دفع شده، متوجه هم نشدی چون ریزن.
جوری که من متوجه شدم، سنگ من از رسوب پروتئین بوده. دکتر هم اشاره کرد گفت گوشت قرمز و حبوبات کم بخور.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
با توجه به شک و شبهه های ایجاد شده در خصوص خلوص و اصالت محصولات اینجانب عکس قرار میدم که هم پایانی بر این موضوع باشد و هم فخری جدید فروخته باشم
282.gif

Untitled.jpg 4545.jpg

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,770
Last edited:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
تولید کننده داخلی دیروز
وارد کننده از چین شده... ;)... :D

آبجو تولید داخل (دلستر و شکر) واقعا چیزی جز معده درد نداره. شربتی هم که میندازم از نظر کیفیت خیلی خیلی بالاست(یک ماه براش وقت میزارم) و اصلا با اینها که میرن انگور رو آب میگیرن و یا علی گویان میرزین تو دبه مقایسه نکن عمو پرویز
این برند کرونا واقعا بهترینه، من heineken و efes و tuborg هم زیاد خوردم ولی مثل کرونا نیستن
آبجو های توی چین هم خوب نیست برند معروفش yanjing هم چنگی به دل نمیزنه. تو چین با پول یه هینکن میشه 3 تا یانجینگ گرفت ولی اصلا طعم خوبی نداره

الان زنگ میزنم کمیته بیاد بالا سرت
165.gif
1212137363.gif

chand.gif

sanaka

Registered User
لایک‌ها
967

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
الان زنگ میزنم کمیته بیاد بالا سرت
165.gif
1212137363.gif

resized_786569_855.jpg
🔻عامل توزیع مشروبات الکلی در کرج بازداشت شد

🔸عامل توزیع مشروبات الکلی مرگ آور در کرج بازداشت شد

🔸بر اثر توزیع مشروبات الکلی شب گذشته حدود 88 نفر در مناطقی از شهر کرج دچار مسمومیت و گفته می شود تاکنون 14 نفر نیز فوت کرده اند.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
🔻عامل توزیع مشروبات الکلی در کرج بازداشت شد

🔸عامل توزیع مشروبات الکلی مرگ آور در کرج بازداشت شد

🔸بر اثر توزیع مشروبات الکلی شب گذشته حدود 88 نفر در مناطقی از شهر کرج دچار مسمومیت و گفته می شود تاکنون 14 نفر نیز فوت کرده اند.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
🔻بازداشت ۶ نفر در ارتباط با فروش الکل تقلبی

دادگستری استان البرز:
🔸هم‌اکنون تحقیقات از ۶ نفر متهم و اولیای دم در حال انجام است. الکل از یک کارخانه شهر اشتهارد که برای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی سهمیه الکل دارند به صورت غیرقانونی تهیه شده و معمولا با آب و اسانس‌های مختلف مخلوط و عرضه می‌شود که شامل متانول است.

🔸الکل‌های صنعتی به صورت خارج از شبکه و غیرقانونی از سوی شخصی که کارخانه تولید اسپری مو در شهرک صنعتی اشتهارد دارد به فروش رسیده است.

🔸تاکنون حدود ۱۰۰ نفر به بیمارستان مراجعه و تعدادی هم فوت کرده‌اند و احتمال اینکه چند نفر در منزل فوت کرده و بیمارستان هم اعزام نشده وجود دارد.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
🔻بازداشت ۶ نفر در ارتباط با فروش الکل تقلبی

دادگستری استان البرز:
🔸هم‌اکنون تحقیقات از ۶ نفر متهم و اولیای دم در حال انجام است. الکل از یک کارخانه شهر اشتهارد که برای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی سهمیه الکل دارند به صورت غیرقانونی تهیه شده و معمولا با آب و اسانس‌های مختلف مخلوط و عرضه می‌شود که شامل متانول است.

🔸الکل‌های صنعتی به صورت خارج از شبکه و غیرقانونی از سوی شخصی که کارخانه تولید اسپری مو در شهرک صنعتی اشتهارد دارد به فروش رسیده است.

🔸تاکنون حدود ۱۰۰ نفر به بیمارستان مراجعه و تعدادی هم فوت کرده‌اند و احتمال اینکه چند نفر در منزل فوت کرده و بیمارستان هم اعزام نشده وجود دارد.
این الکل های صنعتی توی بازار خود متانولِ یا اتانولِ اما کمی متانول قاطیش کردن؟
از اینا
119920966.jpg

الکل صنعتی ماده ای سمی و خطرناک است. می تواند از طریق چشم، پوست، ریه ها و دستگاه گوارش جذب شود.
متانول ماده‌ای سمی است و نوشیدن آن موجب نابینایی و حتی مرگ می‌شود. هنگام استفاده از متانول باید از ماسک و دستکش استفاده کرد چون از طریق تنفس و پوست وآشامیدن نیز می‌تواند جذب شود.
:rolleyes:
تو دوران کرونا اینا رو آورده بودن برای ضدعفونی سطوح.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
الکل سفید از داروخونه بگیرید، جهت ضدعفونی اندام داخلی ... :D

بالا