• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فخر فروشان پی تی!

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
این سگ منم یه عادت بدی داره. وقتی جلوی مغازه سایه می‌شه، می‌آد می‌خوابه جلوی مغازه که پیش من باشه.
البته چون جثه‌اش کوچیکه و مظلومه، مشتری‌هام نمی‌ترسن ازش. حتی کسی بچه همراهش باشه، بچه می‌ره نزدیکش می‌شه.

مشتری که می‌آد، بلند می‌شه از جلوی در، یه کم دمش رو تکون می‌ده می‌ره اونورتر می‌خوابه.

کسی که می‌آد آهن بخره، اکثراً می‌دونه که اون محله سگ‌خیزه و تاثیری رو اومدن یا نیومدنش نداره.

تازه، این خودش شده یه وسیله‌ی بازاریابی برای من. مشتری که می‌آد، بعضی وقتا سگ رو می‌بینه و نظرش جلب می‌شه. داستانش رو که بهش می‌گم، یه نگاه همراه با تحسین می‌کنه و می‌بینم سری بعد هم می‌آد از من خرید می‌کنه. 😅
از مخلوق خدا سواستفاده ابزاری میکنی

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438
photo_2023-11-27_15-07-18.jpg

مال هم خونه مه..
longerye.gif

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415

فلش مموری ای دیتا مدل UE800​

UE800 دارای سرعت خواندن/نوشتن تا 1000 مگابایت بر ثانیه است که 10 برابر سریع‌تر از فلش درایوهای USB 3.2 عادی محسوب می‌شود.فرقی نمی‌کند فلش را چگونه دستتان گرفته باشید، کانکتور USB Type-C را می‌توان بدون مشکل و از هر سمتی به دستگاه متصل نمود. علاوه بر این، USB Type-C با طیف وسیعی از دستگاه‌ها، از کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ و تلفن‌های هوشمند گرفته تا تبلت‌ها برای استفاده بدون دردسر سازگار است.

ue800.jpg

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,500

UE800 دارای سرعت خواندن/نوشتن تا 1000 مگابایت بر ثانیه است که 10 برابر سریع‌تر از فلش درایوهای USB 3.2 عادی محسوب می‌شود.فرقی نمی‌کند فلش را چگونه دستتان گرفته باشید، کانکتور USB Type-C را می‌توان بدون مشکل و از هر سمتی به دستگاه متصل نمود. علاوه بر این، USB Type-C با طیف وسیعی از دستگاه‌ها، از کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ و تلفن‌های هوشمند گرفته تا تبلت‌ها برای استفاده بدون دردسر سازگار است.

مشاهده پیوست 1328565
مبارکه خیلیم عالی ولی بیشتر دستگاههای صوتی تصویری که خیلی جدید و هوشمند نیستن فلش مموری های 64 گیگی رو حتی نمیتونن ساپورت کنن متاسفانه

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
مبارکه خیلیم عالی ولی بیشتر دستگاههای صوتی تصویری که خیلی جدید و هوشمند نیستن فلش مموری های 64 گیگی رو حتی نمیتونن ساپورت کنن متاسفانه
ممنون. خوشبختانه همه‌ی دستگاه های صوتی تصویری ما جدید و هوشمند هستند. درسته قیمتش این فلش بالاست ولی سرعت نقل و انتقال داده‌ها بالاست و چربی انگشت رو هم به خودش نمیگیره. اون تبدیل رو هم رایگان دادن روش.

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,616
ممنون. خوشبختانه همه‌ی دستگاه های صوتی تصویری ما جدید و هوشمند هستند. درسته قیمتش این فلش بالاست ولی سرعت نقل و انتقال داده‌ها بالاست و چربی انگشت رو هم به خودش نمیگیره. اون تبدیل رو هم رایگان دادن روش.
مبارکه ولی سرعت ۱۰۰۰مگابایت بر ثانیه فکر میکنم فقط زمان کپی فایلها رو کم میکنه. البته اگه درایو کامپیوتر شما هم NVME باشه.
مثلا یک ایمیج بلوری فول‌اچ‌دی دیتاریت‌ش 40Mbitps هست یعنی ۴۰ مگابیت بر ثانیه یا حدودا ۵ مگابایت بر ثانیه. حتی از روی شبکه داخلی LAN هم میشه تماشا کردش. ولی خوب نمیدونم سرعت ۱۰۰۰مگابایت (یعنی ۸ گیگابیت) به قیمتش می ارزه یا نه؟
ادیت: در ضمن اگه اون تبدیل رو استفاده کنی فکر میکنم سرعت حداکثر به 500مگابایت محدود میشه. فقط درگاه TypeC 3.2هست که این سرعت رو پشتیبانی میکنه. یعنی هم درگاه باید Type C باشه و هم اینکه USB3.2باشه

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415
مبارکه ولی سرعت ۱۰۰۰مگابایت بر ثانیه فکر میکنم فقط زمان کپی فایلها رو کم میکنه. البته اگه درایو کامپیوتر شما هم NVME باشه.
مثلا یک ایمیج بلوری فول‌اچ‌دی دیتاریت‌ش 40Mbitps هست یعنی ۴۰ مگابیت بر ثانیه یا حدودا ۵ مگابایت بر ثانیه. حتی از روی شبکه داخلی LAN هم میشه تماشا کردش. ولی خوب نمیدونم سرعت ۱۰۰۰مگابایت (یعنی ۸ گیگابیت) به قیمتش می ارزه یا نه؟
اگه درگاه کامپیوتر یا لپ تاپ از USB TYPE C 3.2 gen 2 پشتیبانی کنه اونوقت لذت فلش رو بیشتر حس میکنی

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,692
Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,438

armin200011

Registered User
لایک‌ها
415

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,774
این وسیله بیزی پسند چیه؟ :-؟
از این وسیله چه استفاده‌ای میکنید شما دو تا ؟ وسیله خاک بر سری هستش ؟
وسیله بدنسازی هست برای عضلات زیرناف

کف دستت اندازه یه بازو عضله گرفته
مومن بخاطر زاویه عکس هست

md70

Registered User
لایک‌ها
2,569

مشاهده پیوست 1328565
من میخواستم این فلشو رو بخرم اما دیدم SSD اکسترنال خیلی به صرفه تره، یه کوچولو ازین فلش بزرگتره، سرعت رید و رایت دور و بر 400 500 مگ

بالا