• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

BIG-BANG

Registered User
لایک‌ها
60
دوستان شرایط سربازی برا افراد متاهل چجوریه؟ چه فرقی داره با افراد عادی سربازیش؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
دوستان شرایط سربازی برا افراد متاهل چجوریه؟ چه فرقی داره با افراد عادی سربازیش؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

سه ماه کسر خدمت داره
در نزدیک ترین محل به زندگی خودت خدمت می کنی (اصطلاحا بهش میگن شرایط داری)
بچه دار هم بشی 3 ماه دیگه کم میشه

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سلام به همه دوستان
ی مشکلی دارم امیدوارم بتونید کمکم کنید
من سرباز نیرو هواییم و سنم 24 و متاهلم از شانسم با شرایط متاهلی افتادم جایی دور که نمیتونم به زندگیم برسم مشکل اصلیم هم خرج و مخارج زندگیمه که اصلا نمیتونم حتی ی ریالم کار کنم هفته ای یروز میرم خونم چه برسه به کار !!
اونجا که من افتادم به هیچ عنوان انتقالی نمیدنی هرچی صحبت کردم میگن نمیشه البته پارتی میخواد که ما نداریم!
الان به سرم زده برای اعتراضو این حرفا ی شب خود زنی کنم بلکه ی فرجی بشه
میگن خود زنی قضایی میکنن درسته ؟ ی توضیحی میشه بدین
امکان معافی نداره این قضیه ؟؟

داداش متاهلو باید بندازن شهر خودش حالا اگه شما رو ننداختن باید بری ستاد نیرو هوایی اعتراض کنی و مدارک شرایط داری رو هم ببری
منظور از جای دور شهر دور هست دیگه؟
خود زنی فکر نکنم به معاونت قضایی دخلی پیدا کنه
در هر صورت این نیست که هر نوع خود زنی رو موجب معافیت بدونند در ضمن معافیت روانی به چه دردی می خوره آخه؟
شما ببین ستاد نیرو هم کارتو راه نمیدازه برو یه سر عقیدتی سیاسی پیش آخوندی که رئیس عقیدتی سیاسی هست حالا یا عقیدتی سیاسی پادگان خودتون یا عقیدتی سیاسی ستاد مرکز نیرو هوایی
برو پیشش گریه زاری کن بزن تو سرت خودت یه سری قبض و فیش الکی بیمارستان و غیره هم ببر
از خودزنی خیلی بهتره!

parsroid

Registered User
لایک‌ها
2
داداش متاهلو باید بندازن شهر خودش حالا اگه شما رو ننداختن باید بری ستاد نیرو هوایی اعتراض کنی و مدارک شرایط داری رو هم ببری
منظور از جای دور شهر دور هست دیگه؟
خود زنی فکر نکنم به معاونت قضایی دخلی پیدا کنه
در هر صورت این نیست که هر نوع خود زنی رو موجب معافیت بدونند در ضمن معافیت روانی به چه دردی می خوره آخه؟
شما ببین ستاد نیرو هم کارتو راه نمیدازه برو یه سر عقیدتی سیاسی پیش آخوندی که رئیس عقیدتی سیاسی هست حالا یا عقیدتی سیاسی پادگان خودتون یا عقیدتی سیاسی ستاد مرکز نیرو هوایی
برو پیشش گریه زاری کن بزن تو سرت خودت یه سری قبض و فیش الکی بیمارستان و غیره هم ببر
از خودزنی خیلی بهتره!
ممنون از جوابت داداش
والا من با هرکی تونستم حرف زدم مشکلاتمو گفتم اما میگن فعلا امکانش نیست تا دو سه ماه دیگه تو همون پادگانم چندتا متاهل هستن که مثل من افتادن اونجا از خونه زندگیشون موندن
خونه من کرج افتادم قم تازه اونم پاسداری یروز درمیون ساعت 2 ول میکنن فرداش باید 4 صبح پاشم برم تازه 2 3 ساعتم تو راهم تا برسم درکل به هیچی از زندگیم نمیرسم.پیش فرمانده ام رفتم گفت امکانش نیست دستور از بالا اومده نیرو کمه باید وایسید
واقعا نمیدونم چکار کنم بخاطر ی خدمت اینجوری زندگیم از هم میپاشه که اصلا ارزش نداره تصمیم گرفتم اگه کاری برام نکنن یا فرار کنم یا خودزنی که شاید یکاری برام کردن

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
ممنون از جوابت داداش
والا من با هرکی تونستم حرف زدم مشکلاتمو گفتم اما میگن فعلا امکانش نیست تا دو سه ماه دیگه تو همون پادگانم چندتا متاهل هستن که مثل من افتادن اونجا از خونه زندگیشون موندن
خونه من کرج افتادم قم تازه اونم پاسداری یروز درمیون ساعت 2 ول میکنن فرداش باید 4 صبح پاشم برم تازه 2 3 ساعتم تو راهم تا برسم درکل به هیچی از زندگیم نمیرسم.پیش فرمانده ام رفتم گفت امکانش نیست دستور از بالا اومده نیرو کمه باید وایسید
واقعا نمیدونم چکار کنم بخاطر ی خدمت اینجوری زندگیم از هم میپاشه که اصلا ارزش نداره تصمیم گرفتم اگه کاری برام نکنن یا فرار کنم یا خودزنی که شاید یکاری برام کردن
غلط کردن سرباز متاهل رو امریه دادن انداختن دور از منزل
تو به بقیه متاهلا کار نداشته باش
برو ستاد مرکزیتون و عقیدتی سیاسی گریه زاری کن
در ضمن اگه هیچ راهی نبود سعی کن با اون دو سه ماه سر کنی و بعدش برای انتقال اقدام کن ولی فرار نکن
می دونم انجامش به راحتی اینی که من دارم میگم نیست

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
دوستان در مورد معافیت طلاق
برای کسی که پدر و مادرش صیغه بوده اگه طلاق بگیرن میشه کاری کرد؟
البته اسمش تو شناسنامه شون هست...
ممنون

فرستاده شده از IdeaTab S6000-Hِ من با Tapatalk

PUYA141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
91
دوستان کارت سبز بسیج فعال به دردمیخروه چیزی از خدمت کسر مییشه ؟

lionsg

Registered User
لایک‌ها
104
سلام. دوستان یه سوال داشتم . اگه تو کمیسیون پزشکی غیبت بکنی و نری چی میشه ؟؟؟ از **** وظیفه سوال کردم جواب درست حسابی بهم ندادن .

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام. دوستان یه سوال داشتم . اگه تو کمیسیون پزشکی غیبت بکنی و نری چی میشه ؟؟؟ از **** وظیفه سوال کردم جواب درست حسابی بهم ندادن .
سلام.
باید سریع بروید بهشون خبر بدهید که نتوانستید بیایید تا یک تاریخ جدید برای شورای پزشکی به شما بدهند اگر خبر ندهید سرباز شناخته می شوید و در اولین اعزام باید بروید سربازی.

lionsg

Registered User
لایک‌ها
104
سلام.
باید سریع بروید بهشون خبر بدهید که نتوانستید بیایید تا یک تاریخ جدید برای شورای پزشکی به شما بدهند اگر خبر ندهید سرباز شناخته می شوید و در اولین اعزام باید بروید سربازی.
فردا 7 صبح بهم گفتن **** وظیفه باش واسه کمیسیون . من چون الان سفر هستم تا فردا صبح نمیتونم خودم رو برسونم . . یعنی اگه پس فردا برم خبر بدم مشکلی پیش میاد ؟؟ خیلی استرسی شدم .
درضمن یه توضیحی در مورد جلسه کمیسون میدین ؟؟ شنیدم کلان جلو همه باید لخت شد ؟؟؟ :D . درسته ؟؟؟؟

Last edited:

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
نه مشکلی پیش نمی یاد.فقط باید براشون توضیح بدهید که مشکل داشتید نتواستید بیایید.
دکتر شورای پزشکی اصلا به چهره شما هم نگاه نمی کند تا بخواد شما را لخت بکند:D فقط به پرونده نگاه می کند تا ببیند دکتر چی نوشته.اگر بیماریتان نیاز به توضیح است به دکتر توضیح بدهید گرچه اینقدر دکتر های نطام وطیفه خشک هستند که اصلا به حرف های آدم گوش نمی کنند.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
مجتبی هستم یک سرباز فراری دنبال راهی برای فرار از مملکت ای لاو یو پی تی

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مجتبی هستم یک سرباز فراری دنبال راهی برای فرار از مملکت ای لاو یو پی تی
نیاز فوری به فرار از کشور نیست چون دستگیر و پیگیری نمیشه ولی اینجا کار و... نمیدن برای رفتن از ایران میتونی یه کارت پناهندگی بگیری بری کشور های نزدیک/ دوبی ترکیه و...

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
نیاز فوری به فرار از کشور نیست چون دستگیر و پیگیری نمیشه ولی اینجا کار و... نمیدن برای رفتن از ایران میتونی یه کارت پناهندگی بگیری بری کشور های نزدیک/ دوبی ترکیه و...

پول ندارم از تهران خارج بشم چه برسه به اینکه برم خارج
تو همین جاش موندیم دیگم یونشو نداریم بریم خدمت البته اگه داشتمم نمی رفتم کلا یکم زر داره برام

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
قانون جدید هر کس تا 30 سالگی نره خدمت و فراری باشه بگیرنش 30 تومن جریمه میشه برای هر سالم 1 تومن اضافه میشه بهش بله

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان به نظرتون امکانش هست که کسر خدمت جبهه رو یه دفعه سال دیگه بر دارند؟
کسر خدمت دیگه وجود نداره که برادر من خیلی وقته برداشتن
فقط کسایی که پدرشون 30 ماه جبهه داشته باشه معاف میشن و یا 30 درصد جانبازی یا جمع این دو به 30 برسه
غیر اون کسری دیگه وجود نداره
چون قبلا خیلی ها استفاده کردن و الان کمبود نیرو دارن

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
قانون جدید هر کس تا 30 سالگی نره خدمت و فراری باشه بگیرنش 30 تومن جریمه میشه برای هر سالم 1 تومن اضافه میشه بهش بله

قانونو تا اخر خوندم
پول زور هستش
نوشته یه سری امکانات رو بر می گردونن مثل اجازه تحصیل و ... و کامل نیست اصلا فایده نداره سی تومن رو بدین

بالا