برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
منم میگم مجوز خروج دلیل خوبیه !
آشنا داشتن عزیزم بحثش جداست !
همون مجوز خروج هم میشه کار دیگه ای کرد،درخواست تحصیل در آلمان برای ارشد واخذ معافیت موقت برای خروج و خداحافظ همگی
بدون آشنا هم شانس پیدا کردن کار 1درصد شما رو اون یک درصد حساب باز کردی

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
همون مجوز خروج هم میشه کار دیگه ای کرد،درخواست تحصیل در آلمان برای ارشد واخذ معافیت موقت برای خروج و خداحافظ همگی
بدون آشنا هم شانس پیدا کردن کار 1درصد شما رو اون یک درصد حساب باز کردی
شما هروقت آشنات بردت سرکار بیمه ت کرد , هر وقت خروج کردی و زبان یاد گرفتی و تحصیل فرمودی بعد کار و اقامتت اوکی شد و نخواستی دیگه خانوادتو ببینی بیا اینجا من در خدمتم .

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
شما هروقت آشنات بردت سرکار بیمه ت کرد , هر وقت خروج کردی و زبان یاد گرفتی و تحصیل فرمودی بعد کار و اقامتت اوکی شد و نخواستی دیگه خانوادتو ببینی بیا اینجا من در خدمتم .
بنده زبان بلدم،هفته پیش از سربازی معاف شدم ،نمیشدم هیچوقت نمیرفتم چون دلیلی نداره که برم اینو واسه کسایی میگم که بجای استفاده از عقل فقط میرن جلو

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
بنده زبان بلدم،هفته پیش از سربازی معاف شدم ،نمیشدم هیچوقت نمیرفتم چون دلیلی نداره که برم اینو واسه کسایی میگم که بجای استفاده از عقل فقط میرن جلو

منظورم آلمانی بود . پس شما رفتی دنبال کار خدمت تکلیفشم روشن کردی به دیگران میگی عاقل باشن نرن . اوهوم . متوجهم . حتما از روی سرگرمی رفتی دنبالش و لازمش نداشتی معافیتو . اوکی /

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
منظورم آلمانی بود . پس شما رفتی دنبال کار خدمت تکلیفشم روشن کردی به دیگران میگی عاقل باشن نرن . اوهوم . متوجهم . حتما از روی سرگرمی رفتی دنبالش و لازمش نداشتی معافیتو . اوکی /
خیر،من قصد رفتن نداشتم،غیبتم داشتم،سنمم بالاست،هیچ احتیاجی هم به کارتش ندارم، هیچوقتم کسی ازم کارت نخواست، دیدم راهی وجود داره که میشه معافیت گرفت از رو بیکاری رفتم گرفتم،حدود یه سال طول کشید چون اصلا پیگیرشم نبودم،الان شما توضیح بده کارتش به چه درد میخوره و چرا پافشاری میکنی بقیه برن نکنه عمله ی نظامی چیزی هستی؟

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
خیر،من قصد رفتن نداشتم،غیبتم داشتم،سنمم بالاست،هیچ احتیاجی هم به کارتش ندارم، هیچوقتم کسی ازم کارت نخواست، دیدم راهی وجود داره که میشه معافیت گرفت از رو بیکاری رفتم گرفتم،حدود یه سال طول کشید چون اصلا پیگیرشم نبودم،الان شما توضیح بده کارتش به چه درد میخوره و چرا پافشاری میکنی بقیه برن نکنه عمله ی نظامی چیزی هستی؟
از روی بیکاری معافیت گرفتی ؟! ( پس هیچ استفاده ای ازش قرار نیس بکنی ؟ خیالم راحت باشه D: ؟ )
چرا که نه . هر کس موافق جمع نباشه میشه عمله ی **** . فرقی برام نداره . پستای قبلی رو بخون . من صرفا نظرمو از روی تجربه م گفتم . هر کس با وضعیت خودش باید بسنجه .

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
جواب منو که ندادی شووووووووما اون خانواده ای که بهونه میتراشه برای سربازی میتونه دختراشو بزاره تو دبه ترشی ، همه ی اینا به سطح فرهنگ خانواده مربوط یک نفر نبوده به من بگه برو سربازی ، کسایی خودشون رفتن سربازی جر خوردن از رو عقده ای که دارن مثل شما میگن اول و آخرش باید برید سربازی ! نه اقا جان،تو این 8 ماهی که من رفتم واسه معافیت یدونه سرباز ندیدم بیاد تو این بیمارستان های نیرو های مسلح کمیسیون های پزشکی که هر هفته برگذار میشه الان هر چند ماه یکبار 10نفر میان و میرن،اصلا کسی نیست و نمی خواد بره،کادری ها هم95درصدشون از شهرستان های عقب مونده هستن بدرد همونا میخوره که برن
داداش شما فقط میخای بهونه بیاری نری ولی مطمئن باش با نرفتم به ۱۰۰ تا مشکل میخوری،میدونی چرا اونایی که رفتن میگن ما رفتیم به کارمون نیومده چون رفتن و به مشکل نخوردن هیچ جا مشکل اون زمانیه که نرفتی،شما هم کثل همه جوونا باید بری خدمت ،این خدمتم مختص جمهوری اسلامی نیست کل دنیا دارن،به جای بهونه پاشو برو دفترچتو پست کن کمتر اضافه بخوری

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
جواب منو که ندادی شووووووووما اون خانواده ای که بهونه میتراشه برای سربازی میتونه دختراشو بزاره تو دبه ترشی ، همه ی اینا به سطح فرهنگ خانواده مربوط یک نفر نبوده به من بگه برو سربازی ، کسایی خودشون رفتن سربازی جر خوردن از رو عقده ای که دارن مثل شما میگن اول و آخرش باید برید سربازی ! نه اقا جان،تو این 8 ماهی که من رفتم واسه معافیت یدونه سرباز ندیدم بیاد تو این بیمارستان های نیرو های مسلح کمیسیون های پزشکی که هر هفته برگذار میشه الان هر چند ماه یکبار 10نفر میان و میرن،اصلا کسی نیست و نمی خواد بره،کادری ها هم95درصدشون از شهرستان های عقب مونده هستن بدرد همونا میخوره که برن
توهینم کردی بهت چیزی نمیگم،اتفاقا سربازی خیلی راحته هیچی نداره ۴ تا سوسول بچه ننه مثل تو فک میکنن سربازی چه خبره،یکم وجود داشته باشه پاشو برو سربازی خخخخ

Programmer Turk

Registered User
لایک‌ها
88
دوستان میشه کلا هرچی راه واسه معافیت یا اقلا کم کردن و به حداقل رسوندن این سربازی کوفتی هست رو همینجا نقل قول کنید و بگید ؟ ممنون میشم :| :rolleyes:
هفته پیش از سربازی معاف شدم
چطور معاف شدید؟

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
دستمال **** خودشو نشون داد ، از نعمت بینایی هم محرومه ندیده چقدر از سربازا علیه اعتراضات مردم استفاده کردند
بقیه گول این عقده ای های سربازی رفته را نخورن از این دسته سس شرات زیاده بری مرد میشی ،کچل کن بخندیم،آش خور و مرد باش خدمت کن !
سربازی جز اثرات روحی و روانی چیز دیگه ای نداره
دوستان میشه کلا هرچی راه واسه معافیت یا اقلا کم کردن و به حداقل رسوندن این سربازی کوفتی هست رو همینجا نقل قول کنید و بگید ؟ ممنون میشم :| :rolleyes:

چطور معاف شدید؟
اینو خودت باید پیدا کنی،قوانین معافیت طوریه که اگه درست مطالعه کنی خیلی راحت،بدون پارتی بازی یا هزینه های بیخود میتونی معاف شی
تنها مواردی که سلیقه ای عمل میکنن صافی کف پاست

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
با کارت پایان خدمت رفتم دانشگاه گفتم خب حالا سربازی گیری هم تموم شد حالا برم مدرک رو بگیرم
مدرک تحصیلی رو تحویلم ندادن . گفتن اصل مدرک تحصیلی رو 5 سال بعد از پرداخت بیمه تامین اشتباهی توسط کارفرما میشه گرفت!! :mad:

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
دستمال **** خودشو نشون داد ، از نعمت بینایی هم محرومه ندیده چقدر از سربازا علیه اعتراضات مردم استفاده کردند
بقیه گول این عقده ای های سربازی رفته را نخورن از این دسته سس شرات زیاده بری مرد میشی ،کچل کن بخندیم،آش خور و مرد باش خدمت کن !
سربازی جز اثرات روحی و روانی چیز دیگه ای نداره

اینو خودت باید پیدا کنی،قوانین معافیت طوریه که اگه درست مطالعه کنی خیلی راحت،بدون پارتی بازی یا هزینه های بیخود میتونی معاف شی
تنها مواردی که سلیقه ای عمل میکنن صافی کف پاست
سربازیتو برو حرف نزن،میدونم خیلی گیر کاراتی ولس بخاطر اینکه نرفتی سربازی نمیتونی انجام بدی،پس سررررررربازیتو برو خخخخخخخخ

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
سربازیتو برو حرف نزن،میدونم خیلی گیر کاراتی ولس بخاطر اینکه نرفتی سربازی نمیتونی انجام بدی،پس سررررررربازیتو برو خخخخخخخخ
خدا شفات بده قشنگ معلومه مشکل داری

Ayobalizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید پدر من در سال ۶۷ تا ۶۹ به مدت ۲۵ ماه در استان ایلام شهرستان دهلران خدمت کرده و روی برگه ای که بهش دادن نوشته ۲۵ ماه منطقه عملیاتی میخواستم بدونم کسری شامل میشه یا نه

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
سلام خسته نباشید پدر من در سال ۶۷ تا ۶۹ به مدت ۲۵ ماه در استان ایلام شهرستان دهلران خدمت کرده و روی برگه ای که بهش دادن نوشته ۲۵ ماه منطقه عملیاتی میخواستم بدونم کسری شامل میشه یا نه
باید بری **** وظیفه استان سوال کنی !
یادمه 4-5 سال پیش خیلی از کسری هارو برداشتن یا کم کردن و حتی برای کسری جبهه شرایط سنی مشمول رو اضافه کردن و گفتن از این تاریخ تولد به بعد هیچ کسری بهشون تعلق نمیگیره

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
تو ایران کارت پایان خدمت نداشته باشی بالاخره یه روزی بهش گیر می کنی و دهنت صاف میشه و میگی ایکاش رفته بودم سربازی !!!
به این چرت و پرت ها گوش نکنید که کار نیست و برای استخدام به سربازی نیازی نیست
مطمئن باش هم کار پیدا میشه و هم موقعیت خارج رفتن و بخاطر نداشتن کارت خدمت افسوس می خوری
یکی از آشنایان من اصلا فکر نمی کرد تا مشهد هم بره هیچ وقت ولی یهو خارج براش جور شد بخاطر نداشتن پایان خدمت زندگیش تباه شد

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
تا انجایی که اطلاع دارم متاسفانه کسری تعلق نمیگیره...
متاسفانه شرایط گرفتن کسری سخت تر شده .

فرستاده شده از Mi A3ِ من با Tapatalk

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
تو ایران کارت پایان خدمت نداشته باشی بالاخره یه روزی بهش گیر می کنی و دهنت صاف میشه و میگی ایکاش رفته بودم سربازی !!!
به این چرت و پرت ها گوش نکنید که کار نیست و برای استخدام به سربازی نیازی نیست
مطمئن باش هم کار پیدا میشه و هم موقعیت خارج رفتن و بخاطر نداشتن کارت خدمت افسوس می خوری
یکی از آشنایان من اصلا فکر نمی کرد تا مشهد هم بره هیچ وقت ولی یهو خارج براش جور شد بخاطر نداشتن پایان خدمت زندگیش تباه شد
منم بهشون میگم حرف گوش نمیکنن،اخرش کیر میکنن سرش،هر چی هم سنشون بالاتر بره سخت تر میشه

pedramoon

Registered User
لایک‌ها
53
خیلیا رو دیدم میگفتن کارت پایان خدمت به چه درد میخوره و من نمیرم سربازی و ... بعد دست آخر یه جا گیر افتادن با 30 سال سن پاشدن رفتن.

بالا