برگزیده های پرشین تولز

فروشندگان و خریداران اکانت های رپیدشر حتما بخوانند

mx_2dar

Registered User
لایک‌ها
1
این فقط برای دانلودر هاست و جز برای کاربرای کم مصرف رپیدشر هیچ تغییری نکرده فقط مثل اینه دو تا صفر 10000 ریالی رو برداشتن :D
ولی برای اپلودر ها هنوز اعلام نشده که اصلا پوینتی در کار باشه شاید اپلودر ها هیچ پوینتی نگیرند و شما باید پوینت رو بخریدش باید منتظر موند امیدوارم اتفاق خاصی نیوفته رپید ارزون بمونه

masoudn

Registered User
لایک‌ها
0
الان یه حساب کتابی کردم

حالا اگه من 10 هزار رپید بگیرم(تقریبا هم قیمت 2500گیگ شیر) در حالت های زیر این مقدار ها رو میتونم دانلود کنم
اسمال: 2500 گیگ
مدیوم: 2500
بیگ: 2564
سوپرایز: 2624
بیزنس: 2673
یعنی به سمت بهتر شدن میره

اما کسایی که الان ترافیک شیر میخرن سود میکنن چون:
به ازای هر گیگ ترافیک شیر 5 تا رپید میده
در سیستم جدید هر گیگ برابر با 4 رپیده (در حالت اسمال و مدیوم چون بقیه حالت هاش کمتر از 4 رپید میشه)
یعنی اگه من الان 2500 گیگ بخرم بعد از تغییرات می تونم 3125 گیگ دانلود کنم
یعنی اگه من الان 500 گیگ بخرم بعد از تغییرات می تونم 625 گیگ دانلود کنم
یعنی اگه من الان 500 گیگ بخرم بعد از تغییرات می تونم 125 گیگ دانلود کنم

البته این در حالتیه که شما مثلا اگه امروز رپید اسمال رو استفاده میکنید، 1 گیگ کامل دانلود کنید یا اگه بیزنس رو فعال میکنید 120 گیگ دانلود داشته باشید. اگه کمتر دانلود کنید اون مقدار باقی مونده هیچی میشه ( امید وارم اشتباه نکرده باشم. اگه اشتباه میکنم بگید)

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
یه احتمال خیلی ضعیف وجود داره که بعد از یه مدت کوتاه مثل هات فایل مستقیم پول بده
در هر صورت تا کاملا اجرا نشه نمیشه کاملا در موردش صحبت کرد
ولی این سیستم برای کسایی که می خوان فقط دانلود کنن خیلی بهتره
برای آپلودر ها هم باید دید برنامش چه جوریه
چون اگه اشتباه نکنم به جای پوینت رپید میده اما نمی دونم این رپید قابل انتقال هست که آپلودر ها بتونن بفروشن یا نه

سیستم پولی رو بعیده بذاره ، چون یه بار این کارو کرد بعد پشیمون شد
موضوع اصلی هم همین قابل انتقال بودنشه ، چون آپلودر اگه نتونه چیزی بفروشه که فایده ای براش نداره
در هر صورت تا 29 معلوم میشه که قراره چه اتفاقی بیفته ;)

alibibak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم ارزون تر بشه
چون نمایندگی های خودش قیمت ها رو کلی پایین آوردن تا از قافله جا نمونن
مثلا لینک زیر رو ببینین
http://www.rapidworld.ir
اکانت 1 ساله رسمی از نمایندگی رپیدشیر در ایران با 12000 تا پوینت 68000 تومن
فکر کنم دوستان فروشنده بیخود بازار داغی میکنن

Ghasem.M

Registered User
لایک‌ها
10
بابا چرا اطلاعات غلط میدی به بنده خدا :دی

با سیستم قبلش به ازای هر 2500 گیگ اضافی باید 100 یورو میدادی ، با این سیستم به ازای هر 200 یورو 5345 گیگ بت میده

از این لحاظ هیچ فرق خاصی نکرده (تازه یکم ارزون تر شده!)

اینم محاسبش : 20000/449=44.5
44.5*120=5340 (دقیقش همون 5345 میشه!)

آخه رپیدشیر که نمیاد کاری کنه که به ضرر خودش باشه ، فقط تنها چیزیش که معلوم نیست همین امتیاز دادن به آپلودراست ، چون اگه به جای پوینت چیزی بشون نده که دیگه کسی تو رپیدشیر فایلاشو نمیذاره
اگر هم بجاش Rapids بده که در اصل ملت رو مسخره کرده :) ، چون همه به خیال اینکه دیگه سیستمش قراره عوض بشه هرچی پوینت داشتن تبدیل کردن به اکانت

داداشی من گفتم به ازای هر 120 گیگ باید 449 Rapids در روز پرداخت بشه کجاش غلط بود؟! :D گفتم اگه یک اکانت 1 ساله رپید الان با قیمت مناسب بگیره ارزون تر میوفته واسش اگه حساب کنی! کجاش غلط بود؟! :d
احتمالش هست که به جای Point رپید بده! رپیدشر که نگفته بیایین پوینت هاتونو بگیرین کانورت کنین! گفت خبر های جدید به زودی داده میشه که دیروز هم اینکار رو کرد. بعضی ها حول کردن سریعتر کانورت کردن پوینتاشون رو.

Last edited:

Ghasem.M

Registered User
لایک‌ها
10
فقط من برام گنگ هست که تو حجم بالا به نفعم می شه یا ضررم

شما فوق 2-3 روز دیگه صبر کنید همه چیز مشخص میشه دقیقا. قیمت ها رو هم رپید خیلی پایین آورده شما اینجا به جای ترافیک شر یی که می خریدید میایید Rapids میگیرید. تفاوت زیادی نکرده. فقط الان باید منتظر Reward رپید واسه ی آپلودر ها موند.

Ghasem.M

Registered User
لایک‌ها
10
آقا ما بالاخره پوینت هامون رو تبدیل کنیم یا نه؟ :دی

شما پوینت هاتون رو ببینید چنده بعد تصمیم بگیرید. تو فروم های خارجی نوشتن که بیشتر از 416667 پوینت به Rapids کانورت نمیشه.

Question 3: How many Rapids can we collect

Ans: 50,000. If you have more than 416667 FP and 416667 PP, the extra points will be wasted after 29th June

Question 4: If you have more than 416667 FP and 416667 PP points what should i do with extra points

Convert them to One year accounts. Since the point no more have a time frame for expiry. You can keep those accounts as long as you don't use them. Keep those accounts for the time when you run out of your current account

تمام سوالاتتون اینجا جواب داده شده:

کد:
http://rapid.org/board/showpost.php?p=1949810&postcount=291

sinasantana

Registered User
لایک‌ها
41
آپلودرهای عزیز توجه کنن که رپیدشر دلیل برداشتن سیستم پوینت گیری رو این طور توجیه میکنه که :​

As of July 1, 2010 RapidShare's RapidPoints programme will be discontinued. This decision
by the company is a reaction to claims that the reward programme rewards the uploading of contents that are protected by copyright
از تاریخ 1 ژولای 2010 سیستم پوینت گیری قطع میشود. این تصمیم توسط
شرکت به این علت است که جایزه دادن به آپلودرها در واقع جایزه دادن به آپلود کردن فایلهایی می باشد
که قانون کپی رایت دارند! ( کپی رایت دیگه چیه!!! :D )​

Last edited:

Blue-Sky

Registered User
لایک‌ها
8
داداشی من گفتم به ازای هر 120 گیگ باید 449 Rapids در روز پرداخت بشه کجاش غلط بود؟! :D گفتم اگه یک اکانت 1 ساله رپید الان با قیمت مناسب بگیره ارزون تر میوفته واسش اگه حساب کنی! کجاش غلط بود؟! :d
احتمالش هست که به جای Point رپید بده! رپیدشر که نگفته بیایین پوینت هاتونو بگیرین کانورت کنین! گفت خبر های جدید به زودی داده میشه که دیروز هم اینکار رو کرد. بعضی ها حول کردن سریعتر کانورت کردن پوینتاشون رو.

دیگه قضیه رو نپیچون :دی
آره دیگه! واسه ی اونهایی که سرعت بالا دارند یک بی انصافی میشه. ولی شما صبر کن تا این طرح های تشویقی رپید اعلام بشه بعد وضعیت معلوم بشه. بعد شما اگه اکانت 1 ساله رپید با قیمت مناسب پیدا کردی بگیر که بعد روزاش کانورت میشه به rapids سود می کنید این طوری.

منظورم این بود که در این حالت هم هیچ فرقی نمی کنه تازه یه سودی هم می کنن !
حالا اگه اکانت 1 ساله بگیرن که خیلی دیگه به نفعشون میشه :)

Designer_7

Registered User
لایک‌ها
0
دوستم میگفت یه Collector Zone داره ، که توش 20 هزار فری پوینت داره و 24000 هزار تا پرمیوم پوینت ،

حالا تکلیف این پوینت ها که تو کالکتور زون هست چی میشه؟ :eek:
اگه از تاریخ یکم جولای که سیستمشون تغییر میکنه اگه پوینت ها رو به Rapid تبدیل کنیم

بعد از 6 جولای ، که سیستمشون تغییر کنه ، بعد این Rapid هایی که داریم رو میشه به اکانت پرمیوم تبدیل کرد؟:eek:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
آپلودرهای عزیز توجه کنن که رپیدشر دلیل برداشتن سیستم پوینت گیری رو این طور توجیه میکنه که :​

As of July 1, 2010 RapidShare's RapidPoints programme will be discontinued. This decision
by the company is a reaction to claims that the reward programme rewards the uploading of contents that are protected by copyright

شرکت به این علت است که جایزه دادن به آپلودرها در واقع جایزه دادن به آپلود کردن فایلهایی می باشد
که قانون کپی رایت دارند! ( کپی رایت دیگه چیه!!! :D )​

پس رسماً گور خودش رو کند!
من فردا اکانت هات فایل می گیرم می افتم جون هات فایل! الان همه فایل ها هات فایلش هستش و پیدا می شه، حتی بیشتر از رپید.
ببینم کسی می دونه سیستم هات فایل به چه صورت هستش؟ یعنی برای آپلودرها چه reward ای داره؟
چون من از اول با رپید کار می کردم و الان چندسالی هستش با پوینت اکانتم رو شارژ می کنم.

sinasantana

Registered User
لایک‌ها
41
دوستم میگفت یه Collector Zone داره ، که توش 20 هزار فری پوینت داره و 24000 هزار تا پرمیوم پوینت ،

حالا تکلیف این پوینت ها که تو کالکتور زون هست چی میشه؟ :eek:
اگه از تاریخ یکم جولای که سیستمشون تغییر میکنه اگه پوینت ها رو به Rapid تبدیل کنیم

بعد از 6 جولای ، که سیستمشون تغییر کنه ، بعد این Rapid هایی که داریم رو میشه به اکانت پرمیوم تبدیل کرد؟:eek:

مشکلی نیست

شما وقت داری حداکثر تا 7 ژولای پوینتاتو بکنی رپید ، شایدم اوتوماتیک تبدیل شن.

اونوقت کلی رپید داری که باشون میتونی دانلود کنی

Last edited:

maziyar_hacker@

Registered User
لایک‌ها
10
یکی دقیق بگه اونایی که اکانت بدون پوینت دارن چه بلایی سرشون میاد

sinasantana

Registered User
لایک‌ها
41
یکی دقیق بگه اونایی که اکانت بدون پوینت دارن چه بلایی سرشون میاد

چیز خاصی پیش نمیاد بابا, فکر کنم میان تعداد روزهای باقی موندت رو میشمارن و به ازای هر یک روز 20 تا رپید بهت میدن.
مثلا اگه 23 روز دیگه تمومی، 23 در 20 ضرب میشه که میکنه 460 تا رپید. اوکی رفیق؟ کلا همه چیز خوبه و چیزی به ضرر
کسی تموم نمیشه جز آقایون آپلودر. :happy:​

Last edited:

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
که قانون کپی رایت دارند! ( کپی رایت دیگه چیه!!! )
نه بابا :D وا میستادی یه چند ده ساله دیگه دلت میسوخت واسعه کپی رایت دیگه .
پس راپید دیگه به فنا رفت.یکی بهش ایمیل بزنه بگه که حاجی کی بود که تورو راپید شر کرد؟
همین سایت های وارز بودند که تورو معروف کردند.حالا با این کارش دیگه برای همیشه از صحنه ی روزگار خذف خواهد شد
من فردا اکانت هات فایل می گیرم می افتم جون هات فایل! الان همه فایل ها هات فایلش هستش و پیدا می شه، حتی بیشتر از رپید.
الان شما Top Site ها رو نگاه کنید میبینید که لینک اصلی معمولا(در 90 % )هات فایل هست و بقیه از fs , mu و ..... باور کن دیگه خیلی وقته از rs کسی لینک نمیده.این یعنی اینکه خیلی کمتر شده اپلودر هایی که روی rs آپلود میکردند.
بچه ها کسی میدونه سیستم هات فایل چیجوریه؟
در ماه چقدر میشه ازش دانلود کرد؟ ماهی 100 گیگ هست؟ آنلیمیتد نیست؟

بالا