برگزیده های پرشین تولز

فروشندگان و خریداران اکانت های رپیدشر حتما بخوانند

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
یه راس تو اوین!!

چیز خاصی پیش نمیاد بابا, فکر کنم میان تعداد روزهای باقی موندت رو میشمارن و به ازای هر یک روز 20 تا رپید بهت میدن.
مثلا اگه 23 روز دیگه تمومی، 23 در 20 ضرب میشه که میکنه 460 تا رپید. اوکی رفیق؟ کلا همه چیز خوبه و چیزی به ضرر
کسی تموم نمیشه جز آقایون آپلودر.

حالا فرضا ما اون 20 رپید رو دانلود نکردیم و نخواستیم دانلود کنیم
سوخت میشه ؟ یا میمونه ؟

Mohsen-6558

Registered User
لایک‌ها
36
خانه خراب شدیم هی هی بیچاره شدیم هی هی :D

ای وضعیت اکانت منه:
bxpmqh3jolyizgtfbu9c.png

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
دو سه روز دیگه قوانین جدید دقیق معلوم میشه.

بین آپلودرهای دیگه فعلا هات فایل از همه بهتر کار میکنه، یک دلیلش سرعت بالاش روی شبکه های غیر اروپاییه. ولی تا قبل از این برای آپلودرها راپید به صرفه تر بود.

arashpour

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان بیشتر به دانلودشون توجه دارن در حالی که اصل مطلب این دانلود سنتر ،آپلودر ها هستن! یعنی اگر کسی با آپلود کردن سود نکنه عملا اون دانلود سنتر براش بی فایده هست. الآن توی فرومهای تخصصی وارز ببینید که آپلودرها عملا میگن رپید براشون نفع نداره که هیچ ضرر هم داره (شما برای آپلود باید پول پرداخت کنید در حالی که دیگه از رپید پوینت و اکانت مجانی برای فروش خبری نیست).
اگر رپید شر راهی برای پولسازی آپلودرها معرفی نکنه عملا به کنار زده میشه با اینکه پر سرعت ترین سرور دنیا هست. از طرفی چون مگا آپلود به جای رپید پرمیوم پول نقد به آپلودرها پرداخت میکنه (قبلا رپید پوینت بیشتر به صرفه بود) توجه اونها رو به خودش جلب کرده. این مسلما باعث کندتر شدن سرورهای مگا میشه مگر اینکه ضربتی سرورهاشون رو ارتقا بدن که بعیده. بنابراین به نظر من هم هات فایل گزینه مناسبی خواهد بود.

این هم برای روشن سازی: دیگه رپید شر اکانت زمانی نخواهد داشت. به ازای زمان باقی مونده از اکانتتون به شما رپیدز تعلق میگیره که واقعا مسخره هست. زمانی که شما خدماتی رو به مشتری میفروشید باید تا آخرین لحظه سر مفاد قرارداد اولیه باقی بمونید نه اینکه هر وقت فروشنده حال کرد سیستمشو تغییر بده (مثال بارزش آی اس پی های ایران هستن!!!)

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
به نظرم هات فایل هم دیر یا زود محدودیت هایی رو میزاره و مثل رپید هر روز بدتر از دیروز...

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
راپید خوشی زده زیر دلش ، بقیه دنبال سود هستن بعید می دونم همچین کاری کنند
فوقش اگه هات فایل هم بخواد همچین کاری کنه ، یه شرکت معظم هندی یا چینی تاسیس میشه و میشه مرکز اینجور دانلود بازیا

tsamant

Registered User
لایک‌ها
12
کلا دوستانی که فقط تو کار دانلود هستند البته سرعت متعادل اصلا هیچ ضرری نمیکنن به سودشون هم شده

کل این مسخره بازی ها که راپید در اورده فقط بخاطر اینه که دیگه هیچ کس از خودش اکانت نمیخرید همه از آپلودرها با قیمت مناسب تهیه میکردن

حالا اومده ابرو رو درست کنه زده چشمش رو کور کرده البته تا الان باید صبر کنیم ببینیم فردا چه برنامه ای برای آپلودرها میزاره چون اگه چیزی به آپلودر ها نرسه عملا خودکشی کرده

فعلا هم نت لود و هات فایل بهتر از بقیه هستن پول نقد هم میدن هاست جدیدی هم اومده که تا چند وقت دیگه میزنه رو دست هات فایل و نت لود به اسم فایل سرو

اکثر آپلودر ها از روزی که راپید گفت پوینت رو برمیداره به روی این هاست مهاجرت کردن

مگا آپلود هم اصلا سیستم پوینت دهی و پول دادنش بدرد نمیخوره بهتره وقتتون رو روی اون تلف نکنید

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلا دوستانی که فقط تو کار دانلود هستند البته سرعت متعادل اصلا هیچ ضرری نمیکنن به سودشون هم شده

کل این مسخره بازی ها که راپید در اورده فقط بخاطر اینه که دیگه هیچ کس از خودش اکانت نمیخرید همه از آپلودرها با قیمت مناسب تهیه میکردن

حالا اومده ابرو رو درست کنه زده چشمش رو کور کرده البته تا الان باید صبر کنیم ببینیم فردا چه برنامه ای برای آپلودرها میزاره چون اگه چیزی به آپلودر ها نرسه عملا خودکشی کرده

فعلا هم نت لود و هات فایل بهتر از بقیه هستن پول نقد هم میدن هاست جدیدی هم اومده که تا چند وقت دیگه میزنه رو دست هات فایل و نت لود به اسم فایل سرو

اکثر آپلودر ها از روزی که راپید گفت پوینت رو برمیداره به روی این هاست مهاجرت کردن

مگا آپلود هم اصلا سیستم پوینت دهی و پول دادنش بدرد نمیخوره بهتره وقتتون رو روی اون تلف نکنید

تعظیم عرض شد استاد:D
Fileserve رو قراره بتروکونی دیگه به سلامتی :f34r:

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

لطفا در این مورد کمی بیشتر توضیح بدید. چرا بدرد نمی خوره؟ دانلود ها رو شمارش نمی کنه یا ...
اعتبار FileServe در حدی هست که بشه بهش اعتماد کرد؟

با سپاس

tsamant

Registered User
لایک‌ها
12
لطفا در این مورد کمی بیشتر توضیح بدید. چرا بدرد نمی خوره؟ دانلود ها رو شمارش نمی کنه یا ...
اعتبار FileServe در حدی هست که بشه بهش اعتماد کرد؟

با سپاس

مگا آپلود به فایل های بالای 100 مگ پوینت نمیده و اکثر فایل هایی که شما در نت میبینید 200مگ و به بالاتر هستش چون همه اکثرا لینک های intechange قرار میدن

در ضمن فقط دانلود های بعضی کشورهای خاص شمارش میشه که البته درسته این مورد شبیه هاتفایل هستش اما این کجا و آن کجا

در مورد فایل سرو هم هنوز اول کارش هست ولی خب من توی 10 روزی که روش تست کردم عالی بود از نظر پول دادن چون مثل هاتفایل فقط کشورهای خاصی رو شمارش نمیکنه تمامی کشورها محسوب میشه اگر به همین منوال ادامه بده 100 درصد از هاتفایل هم بالا میزنه چون فعلا بهترین سیستم پوینت دهی رو داره

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مگا آپلود به فایل های بالای 100 مگ پوینت نمیده و اکثر فایل هایی که شما در نت میبینید 200مگ و به بالاتر هستش چون همه اکثرا لینک های intechange قرار میدن

در ضمن فقط دانلود های بعضی کشورهای خاص شمارش میشه که البته درسته این مورد شبیه هاتفایل هستش اما این کجا و آن کجا

در مورد فایل سرو هم هنوز اول کارش هست ولی خب من توی 10 روزی که روش تست کردم عالی بود از نظر پول دادن چون مثل هاتفایل فقط کشورهای خاصی رو شمارش نمیکنه تمامی کشورها محسوب میشه اگر به همین منوال ادامه بده 100 درصد از هاتفایل هم بالا میزنه چون فعلا بهترین سیستم پوینت دهی رو داره

ممنونم.
من تعدادی از فایل های زیر 90 مگابایت رو روی مگا آپلود آپلود می کنم. حدودا به یک چهارم دانلودها پوینت می ده. تازه باید حداقل یک میلیون پوینت بدست بیاری تا بتونی تبدیل به پولش کنی.
در ضمن به اکانت رایگانش هیچ امکاناتی اختصاص نداده.
من فکر کردم علاوه بر این سیستم افتضاحش خورده شیشه هم داره.

فایل سرو هم که فعلا به نظر من هم عالی پول می ده فقط مساله ای که هست اینه که فایل های آپلود شده روی این آپلود سنتر تقریبا به اندازه نصف رقبا دانلود می شن. نمی دونم مردم با دانلود از این سرویس دهنده مشکل دارند یا دلیل دیگری داره. البته با این وضعیت هم از نظر منافع آپلودرها در حال حاضر بهترینه.

tsamant

Registered User
لایک‌ها
12
ممنونم.
من تعدادی از فایل های زیر 90 مگابایت رو روی مگا آپلود آپلود می کنم. حدودا به یک چهارم دانلودها پوینت می ده. تازه باید حداقل یک میلیون پوینت بدست بیاری تا بتونی تبدیل به پولش کنی.

فایل سرو هم که فعلا به نظر من هم عالی پول می ده فقط مساله ای که هست اینه که فایل های آپلود شده روی این آپلود سنتر تقریبا به اندازه نصف رقبا دانلود می شن. نمی دونم مردم با دانلود از این سرویس دهنده مشکل دارند یا دلیل دیگری داره. البته با این وضعیت هم از نظر منافع آپلودرها در حال حاضر بهترینه.

به این نکته توجه داشته باش که مدت خیلی کمی هست که فایل سرو داره کار میکنه نسبت به تایمی که اومده روی کار فوق العاده پوینت میده گفتم یواش یواش جای هات فایل رو هم میگیره تمامی آپلودرهای وارز فایل سرو رو هم به آپشن های خودشون اضافه کردن:cool:

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
ممنونم.

دلیلش اینه که تعداد افرادی که اکانتشو دارند کمترند.
بیشترین اکانتها در راپیدشیر بود. اما با وضع فعلی هات فایل از خیلی جهات عالیه، سرعت، تعداد یوزر، اعتماد و ...

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
لازم ديدم كمي به دوستان اطلاعات بدم

من هم اينجا فقط راهنمايي هاي خودمو ميكنم تصميم با خودشون

راپيد به مرگ نزديك ميشه شك نكنيد خيلي وقت بود كه اين اتفاق داره ميافته فعلا سرترين سرور فايل شيرينگ هات فايل هست (هر چند تو ايران هي دارند فيل تر بازي در مي يارند)

شما ميتونيد فايلهاي تا 2 گيگ رو تو هات فايل آپلود كنيد (راپيد عادي 200 مگ و با روشهايي تا 2 گيگ)
هر اكانت 200 گيگ هات لينك داره (مثل ترافيك شير راپيد)(راپيد 5 گيگ)
حجم اكانت براي آپلود نا محدوده (راپيد حداكثر 10 هزار تا فايل)
داونلود روزانه تقريبا نامحدوده (ساعتي 30 گيگ ميتونيد داونلود كنيد) (روزانه 5 گيگ)
به داونلودهاي اكانتتون پول نقد ميده (راپيد نميده)
تسويه حساب هفتگي بنا به درخواستتون انجام ميشه
با پولهايي كه داريد تا هر چند سال ميتونيد اكانتتون رو شارژ كنيد(راپيد تنها تا 6 ماه ميتونستيد شارژ كنيد و وقتي هم يكساله اومد تا 1.5 سال ميشد نهايت شارژ كرد)
فايلها روي اكانت دائمي هستند (راپيد يكماه بدون داونلود حذف ميشند)
آپلود از اف تي پي
شما نميتونيد با پوينتهاتون اكانت جديد بسازيد
شما حق نداريد بيشتر از يك اكانت داشته باشيد
يكي از امكاناتي كه خيلي بدر ميخوره شما در عرض 1 ثانيه ميتونيد از فايلهاتون يك كپي روي هات فايل ايجاد كنيد(هر فايل ميتونه تا 3 تا كپي داشته باشه) تو اكانتتون ايجاد كنيد اگه كپي فايلتون شكايت بشه و پاك بشه فايل اصلي ميمونه منتها اگه فايل اصليتون پاك بشه كپي هاشم پاك ميشه:D

سرور فايل فكتوري

سرور فايل فكتوري سرعت بسيار بالا در آپلود و داونلود مشخصه بارزش هست
حجم اكانتتون 1 ترا هست اما پول دهي چندان مناسبي نداره
فايلهايي بين 300 مگ تا 5 گيگ آپلود داره (فايلهاي بزرگتر از 300 مگ رو نميشه فيري داونلود كرد)
فايلها دائمي هستند
روزانه 20 گيگ ميتونيد داونلود كنيد
پولها ماهيانه پرداخت ميشه
هات لينكش مضخرفه يا همه فايلها يا هيچ كدوم
آپلود از اف تي پي
بعضي وقتا قاط ميزنه و يه فايلتون چند تا آپلود ميشه
فقط كشورهاي خاصي پوينت بيشتر دارند و بقيه كشورها كمتر
با پولهاتون ميتونيد اكانت جديد بسازيد يا اكانتتون رو شارچ كنيد

سرور دپوزيت فايلز

حجم اكانت نامحدود
داونلود روزانه 15 گيگ
پوينت دهي خوبي داره ولي فقط كشورهاي خاصي حساب ميشند و بقيه نه
آپلودش سخته شما فايلتون رو آپلود ميكنيد بعد ميبينيد (حدود يكساعت بعد) خطا داده و آپلود نشده
فايلها با 3 ماه داونلود نشدن پاك ميشن
لينك مستقيمش هم جالبه شما آدرس فايلتون رو ميديد به مرورگر و لينك مستقيمش رو در مي ياريد ميديد به بقيه و هر داونلودي مستقيم از ترافيك شما كم ميكنه
با پولتون ميتونيد اكانتتون رو شارژ كنيد منتها بايد با خودشون تماس بگيريد

مگا آپلود

سرعت آپلود ليميت شده هست و فقط با مگا منيجر ميتونيد آپلود كنيد
فايلها دائمي هستند
سيستم پوينت دهيش زياد جالب نيست
با پولتون ميتونيد اكانتتون رو شارژ كنيد يا اكانت جديدي بسازيد

مديا فاير

اين سرور نمونه بارزي هست كه اگه سروري به آپلودرهاش اهميت نده موفق نميشه
چون هنوز روشي سهل و آسون براي آپلود نذاشته و فقط با httpآپلود و از طريق خود سايت بايد آپلود كنيد
اما خب حتي فيري هم ميتونه فايلها رو با رزيوم و داونلود منيجر داونلود كنه
فايلها دائمي هستند و حجم اكانت نامحدود
پوينت دهي خوبي نداره
بيشتر ميخواد مصارف تجاري پيدا كنه كه با وجود هاستها و وي پي اس ها تو اون زمينه هم نميتونه موفق قلمدادش كرد

فايل سرو

اين سرور تازه راه افتاده و تقريبا مشابه هات فايل هست با اين تفاوت كه پوينت دهيش بهتر هست منتها چون داونلود ازش كم هست كمتر درآمد داره
اكانت حجم نامحدود
فايلها تا 2 گيگ آپلود
آپلود اف تي پي
قيمت ارزون اكانت
و از همه مهمتر كه خيلي خوشم اومده
فايلهاي كپي رايت تا شكايت بشه و رسيدگي بشه و پاك بشه 10 تا 15 روز طول ميكشه:D
اين سرور اگه بتونه پايداري سرورهاشو حفظ و اونها رو تقويت كنه بزودي رقيب خيلي از سرورهاي بزرگ ميشه

سرورهاي ديگه هم هستند مثل آپلودينگ و نتلود و شيرينگ ماتريكس و لتيت بيت منتها هنوز خيلي فاصله دارند
==========
راپيد شير گويا با مشكل سرور و سرمايه روبرو هست يكي از دلايلي كه فايلها پاك ميشن هم همين اعلام شد كه سرورهاشون با حداكثر ظرفيتشون كار ميكردند.
به جد ميگم اگر نتونه نظر آپلودرهاشو تامين كنه و عقب بيوفته خيلي زمان ميخواد كه بتونه خودشو جمع كنه

و عاقبت پايه گذار سيستم فايل شيرينگ جهان خواهد مرد

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به این نکته توجه داشته باش که مدت خیلی کمی هست که فایل سرو داره کار میکنه نسبت به تایمی که اومده روی کار فوق العاده پوینت میده گفتم یواش یواش جای هات فایل رو هم میگیره تمامی آپلودرهای وارز فایل سرو رو هم به آپشن های خودشون اضافه کردن:cool:

ترافیک این سایت طبق آمار کامپیت در عرض یکی دو ماه به میزان 3105.60% رشد داشته.

Grape

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دلیلش اینه که تعداد افرادی که اکانتشو دارند کمترند.
بیشترین اکانتها در راپیدشیر بود. اما با وضع فعلی هات فایل از خیلی جهات عالیه، سرعت، تعداد یوزر، اعتماد و ...

هات فایل قبلا میزان درآمد کسب شده از پوینت های بدست آمده رو مشخص می کرد ولی چند وقت پیش این امکان رو برداشت. الان هم همینطوره؟

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
لینک های هات فایل یکم سخت گیر میان. منبع خوبی برای لینک هاش هست ؟

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
نمايش ميزان درآمد كسب شده رو بر نداشت
قبلا يه امكاني اضافه كرد كه ميتونستيد با پولتون اكانت جديد بسازيد كه اونو برداشت و هنوز هم تغييري توش نيست

ميزان درآمدتون هم مشخص هست كه با توجه به رنكتون و تعداد داونلودها مشخص ميشه اونم به روز
فقط ميتونيد با پولتون اكانت خودتون رو شارژ كنيد و يا اونو نقدا بگيريد

بالا