برگزیده های پرشین تولز

فروش آنتی ویروسهای معتبر(Kaspersky Eset Bitdefender Avast) و لایسنسهای مایکروسافت

ayani885

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
پول رو به حسابتون ریختم و اطلاعاتش رو pm کردم

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451

asir38

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
قیمتها خیلی خوب هستند یعنی شما نمایندگی همه اینها رو دارید؟

pars56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

من لانسنس دریافت کردم ولی برخلاف اون چیزی که شما گفتید تو سایت کسپرسکی رجیستر نمیشه !:eek:
پیغام میده که تعداد مجاز رجیستر کردن این لایسنس تموم شده !!!
من دیروز 5 لایسنسه گرفتم 100 تومان و هنوز این اولیش بود که میخوام نصب کنم. در ضمن از نوع اول که به قول شما با کیفیت عالی نوشتین رو ازتون گرفتم.
ممنون میشم پاسخ بدید .

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دوست عزیز

من لانسنس دریافت کردم ولی برخلاف اون چیزی که شما گفتید تو سایت کسپرسکی رجیستر نمیشه !:eek:
پیغام میده که تعداد مجاز رجیستر کردن این لایسنس تموم شده !!!
من دیروز 5 لایسنسه گرفتم 100 تومان و هنوز این اولیش بود که میخوام نصب کنم. در ضمن از نوع اول که به قول شما با کیفیت عالی نوشتین رو ازتون گرفتم.
ممنون میشم پاسخ بدید .

سلام دوست عزیز
میشه بفرمایید تو چه قسمتی برای رجیستر کردن لایسنس اقدام کردید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم

pars56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
میشه بفرمایید تو چه قسمتی برای رجیستر کردن لایسنس اقدام کردید تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم

سلام.
من یه اکانت تو https://my.kaspersky.com دارم و هر سال این کار رو انجام میدم که از طریق دکمه Manage my activation code لایسنس جدید رو Add میکنم.
ولی با اظافه کردن لایسنس شما پیغام داد که ماکزیمم تعداد یوزر های مجاز برای این لایسنس استفاده شده است.

Sorry, but you cannot add the activation code, because the code is already added to maximal number of My Kaspersky Accounts, equal to the number of product’s activations for this license.

لطفا پیگیری کنید . من منتظر پاسخ شما هستم.

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
سلام.
من یه اکانت تو https://my.kaspersky.com دارم و هر سال این کار رو انجام میدم که از طریق دکمه Manage my activation code لایسنس جدید رو Add میکنم.
ولی با اظافه کردن لایسنس شما پیغام داد که ماکزیمم تعداد یوزر های مجاز برای این لایسنس استفاده شده است.

Sorry, but you cannot add the activation code, because the code is already added to maximal number of My Kaspersky Accounts, equal to the number of product’s activations for this license.

لطفا پیگیری کنید . من منتظر پاسخ شما هستم.

دوست عزیز مشکلی نداره لایسنس و add میشه تو قسمت mykaspersky مشکل از جای دیگست لطفا یک اکانت جدید در my.kaspersky.com درست کنید و فقط با آی پی ایران یا همون آی پی اصلیتون اینکار رو بکنید و لایسنس رو add کنید

pars56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مشکلی نداره لایسنس و add میشه تو قسمت mykaspersky مشکل از جای دیگست لطفا یک اکانت جدید در my.kaspersky.com درست کنید و فقط با آی پی ایران یا همون آی پی اصلیتون اینکار رو بکنید و لایسنس رو add کنید

یه اکانت جدید هم ساختم ولی‌ نتیجه همون بود. ظاهراً این سریال نامبر به کسان دیگری هم قبلا فروخته شده دوست من !!!

پول که پس نمیدید. فقد امیدوارم کلاه بردار نباشید . چون اگه لایسنس من بلاک لیست بشه . میام همین جا اعلام می‌کنم تا دیگه دوستان از ت خرید نکنند. !

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
یه اکانت جدید هم ساختم ولی‌ نتیجه همون بود. ظاهراً این سریال نامبر به کسان دیگری هم قبلا فروخته شده دوست من !!!

پول که پس نمیدید. فقد امیدوارم کلاه بردار نباشید . چون اگه لایسنس من بلاک لیست بشه . میام همین جا اعلام می‌کنم تا دیگه دوستان از ت خرید نکنند. !

آقای محترم شما همش حرف خودت رو میزنی اما من برای اثبات حرفم و اینکه مشخص بشه من اشتباه میکنم یا شما یک نفر از مدیران سایت رو واسطه میزاریم هم شما سریال رو میدید هم من که اون طرفی که واسطه هست لایسنسها رو چک کنه و در صورت یکی بودن در سایت کسپر رجیستر میکنه و جواب رو در همینجا اعلام میکنه اگر موافقید که اقدام کنم و کاربران عزیز پرشین تولز خودشون قضاوت کنند که حق با کیست
منتظر جوابتون هستم

Last edited:

pars56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای محترم شما همش حرف خودت رو میزنی اما من برای اثبات حرفم و اینکه مشخص بشه من اشتباه میکنم یا شما یک نفر از مدیران سایت رو واسته میزاریم هم شما سریال رو میدید هم من که اون طرفی که واسته هست لایسنسها رو چک کنه و در صورت یکی بودن در سایت کسپر رجیستر میکنه و جواب رو در همینجا اعلام میکنه اگر موافقید که اقدام کنم و کاربران عزیز پرشین تولز خودشون قضاوت کنند که حق با کیست
منتظر جوابتون هستم

موافقم.
یکی از مدیران رو معرفی کنید.

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
سلام
از لایسنس نورتن 2012 یا بیت 2012 میشه در ورژن های 2013 هم استفاده کرد؟

Antikasper

Registered User
لایک‌ها
451
موافقم.
یکی از مدیران رو معرفی کنید.

در حال مذاکره هستم تا یک شخص مطمئن رو واسطه کنم

سلام
از لایسنس نورتن 2012 یا بیت 2012 میشه در ورژن های 2013 هم استفاده کرد؟

سلام دوست عزیز
برای بعضی از لایسنسها این امکان رو داره

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
در حال مذاکره هستم تا یک شخص مطمئن رو واسطه کنم

سلام دوست عزیز
برای بعضی از لایسنسها این امکان رو داره

جناب ابراهیمی من سال گذشته از شما یه لایسنس نورتن 2012 گرفتم الان می تونم رو 2013 هم استفاده کنم؟

Pouya United

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
لایسنس محصولات ۲۰۱۳ بیت دیفندر هم دارید ؟

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
جناب ابراهیمی اگر خواستید من میتونم برای اون مورد لایسنس که به مشکل خوردید کمک کنم و چک کنم براتون...

بالا